użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1001.I+Pietrzak, Janusz2021SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
1002.KCzarnecki, Wojciech2020TKSzach Tarnobrzeg
1003.IGalat, Arkadiusz2020
1004.IJedra, Waldemar2020MLKS "Ostrodzianka" Ostroda
1005.I+Szczyglo, Michal2020
1006.I++Madrawski, Krzysztof2020ZKSz Zary
1007.IJanik, Damian2020UKS SP1 "Jedynka" Tychy
1008.I+Kaczor, Boguslaw2019
1009.IProszynski, Waldemar2018LKS "Wrzos" Miedzyborow
1010.I++Sanetra, Szymon2018UKS "Hetman Koronny" Trzebinia
1011.KSciborowski, Miroslaw2018UKS "Rotmistrz" Grudziadz
1012.KWitek, Tomasz2018MKSz GRYF Debica
1013.I+Bernacki, Krzysztof2017
1014.IChlebus, Roman2017
1015.KDomaradzka-Zyla, Anna2017WKSz GANT HETMAN
1016.IJedruszek, Krzysztof2017UKS "Szach" Gryfice
1017.WFMKasprzyk, Irena2017
1018.MKorosciel, Aneta2017"WIEZA PEGOW"
1019.IMalecki, Eugeniusz2017
1020.I++Mrozowski, Patryk2017L-UKS "Burza" Rogi
1021.K+Skrochocka, Justyna2017KS KORONA Zakrzewo
1022.I+Hennig, Tadeusz2016UKS Debiut Dziesiatka Olsztyn
1023.I++Wacior, Maciej2016GKSz "Solny" Grzybowo
1024.IZbrzezny, Aleksander2016KS "Entropia" NZSPW Warszawa
1025.I++Szajda, Marcin2016LZS "Victoria" Chroscice
1026.KMiedzinski, Kuba2015AZS Poznan
1027.K+Skrzypczak, Anna2015"Hetman" Ostrowiec Sw.
1028.CMWalentukiewicz, Michal2015WKS Kopernik
1029.IWorek, Andrzej2015LKS "Wisla" Strumien
1030.K+Gawronski, Miroslaw2014Stowarzyszenie AS Plock
1031.IJozefczak, Andrzej2014LKS "Chrobry" Gniezno
1032.KKielar, Maciej2014KSz SKOCZEK TROJANSKI
1033.IKopinski, Tomasz2014
1034.IKrol, Slawomir2014PKS "Lesny" Bydgoszcz
1035.I++Falkowski, Dawid2013MCKiS Jaworzno
1036.WFMMagnucka, Milena2013OTSz Ostrow Wielkopolski
1037.I++Poswiatowski, Michal2013KSz. "Hancza" Suwalki
1038.I++Budzinski, Jan2012KSz "Piatka" Skierniewice
1039.IIwancio, Lukasz2012
1040.IJablonski, Marcin2012
1041.ISlabicki, Andrzej2012
1042.ITurowski, Piotr2012
1043.I++Jaskolka, Tomasz2011LKS "Olszanica"
1044.IJurkowski, Marcin2011UKS "Debiut" Przedwojow
1045.KLunkiewicz, Dariusz2011SSz Pocztowiec Bydgoszcz
1046.IPlotka, Wojciech2011
1047.I+Lopuszanski, Kamil2011S-KKS Przemysl
1048.I+Bednarski, Dawid2010UKS "Hetman" Czestochowa
1049.I+Czaja, Roman2010
1050.IDudzik, Leszek2010KS "Entropia" NZSPW Warszawa
1051.KKaliszewski, Tomasz2010KU AZS UW w Warszawie
1052.KPrzybylka, Damian2010ChTS Chorzow
1053.KWisniewski, Przemyslaw2010PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
1054.KKasperkiewicz, Pawel2009
1055.IKurkowski, Zbigniew2009SzUKS Gostmat 83 Gostynin
1056.KOzog, Leon2009TMS "Roszada" Gliwice
1057.I++Organisciak, Wojciech2009LKS "Parnas" Stara Wies
1058.IWieczorek, Maciej2009KKSz Krakow
1059.I++Ciemniak, Krzysztof2008PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
1060.I+Murza, Adam2008
1061.KGiemza, Joanna2007
1062.IGrabara, Krzysztof2007
1063.I+Grajdek, Jaroslaw2007LKS "Zarzewie" Prudnik
1064.IMika, Tomasz2007KS Cracovia 1906 Krakow
1065.I+Radzikowski, Dawid2007UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
1066.IBorkowski, Kamil2006
1067.KHelaszek, Edward2006"WIEZA PEGOW"
1068.IHetman, Radoslaw2006UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
1069.I++Janulek, Dawid2006PSSz Pszczyna
1070.K+Malecki, Rafal2006LZS "Victoria" Chroscice
1071.IMatczyk, Bartosz2006
1072.KRadziejowski, Adam2006
1073.IAndrae, Dirk2005TMS "Roszada" Gliwice
1074.I++Dalach, Andrzej2005
1075.IHiszczynski, Jakub2005MTS Kwidzyn
1076.IJachym, Adam2005OKSz "Spolem" Opole
1077.I++Nowak, Maciej2005St Eurobeskidy Lodygowice
1078.I+Prazmowski, Bartosz2005UKSz "Hetman" Warszawa
1079.KAndrzejewska, Anna2004UKS TSz Zieloni Zielonka
1080.I+Borys, Jacek2004PSSz Pszczyna
1081.IChrzanowski, Michal2004KS AZS Wratislavia
1082.CMDelega, Tomasz2004LKS "Wrzos" Miedzyborow
1083.IJaworski, Andrzej2004
1084.KMichalski, Filip2004OTSz Ostrow Wielkopolski
1085.ISkrzypczak, Tomasz2004"Hetman" Ostrowiec Sw.
1086.WCMStolarczyk, Anna2004
1087.IZdancewicz, Jaroslaw2004KSz. "Hancza" Suwalki
1088.KBrewczynski, Robert2003MTSz Minsk Mazowiecki
1089.I+Czuchnicki, Adam2003
1090.I++Kasperek, Rafal2003MKSz GRYF Debica
1091.IMaka, Michal2003LKSz Lublin
1092.K+Olszewski, Marek2003BKS "Chemik" Bydgoszcz
1093.I++Sikorski, Dariusz2003KSz "Torfarm-64" Torun
1094.I++Smolak, Krzysztof2003WKS "Gornovia" Gorno
1095.I++Tabola, Marcin2003"Strzelec" Strzelce Opolskie
1096.KTomczyk, Anna2003
1097.KDrazek, Wladyslaw2002KS "Polanica-Zdroj"
1098.KLeszczynska, Malgorzata2002MLKSz Myslenice
1099.IBankert, Krzysztof2001UKS "Osemka" Chojnice
1100.KSzydlowska-Duda, Marta2001KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"Roszada, to pierwszy krok do stabilizacji."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies