użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1001.ISosnia, Pawel2020
1002.I+Szczyglo, Michal2020
1003.IJanik, Damian2020UKS SP1 "Jedynka" Tychy
1004.KChoroszej, Aleksander2019UKS TSz Zieloni Zielonka
1005.I+Kaczor, Boguslaw2019
1006.I++Budzinski, Jan2018KSz "Piatka" Skierniewice
1007.FMKazek, Krzysztof2018
1008.IProszynski, Waldemar2018LKS "Wrzos" Miedzyborow
1009.I++Sanetra, Szymon2018UKS "Hetman Koronny" Trzebinia
1010.KStrzelecki, Jerzy2018RPW Okucia Budowlane Lodz
1011.KWitek, Tomasz2018MKSz GRYF Debica
1012.I+Bernacki, Krzysztof2017
1013.IChlebus, Roman2017
1014.KDomaradzka-Zyla, Anna2017WKSz GANT HETMAN
1015.IJedruszek, Krzysztof2017UKS "Szach" Gryfice
1016.WFMKasprzyk, Irena2017
1017.MKorosciel, Aneta2017"WIEZA PEGOW"
1018.IMalecki, Eugeniusz2017
1019.I++Mrozowski, Patryk2017L-UKS "Burza" Rogi
1020.K+Skrochocka, Justyna2017KS KORONA Zakrzewo
1021.I+Hennig, Tadeusz2016UKS Debiut Dziesiatka Olsztyn
1022.IZbrzezny, Aleksander2016KS "Entropia" NZSPW Warszawa
1023.I++Szajda, Marcin2016LZS "Victoria" Chroscice
1024.KMiedzinski, Kuba2015AZS Poznan
1025.K+Skrzypczak, Anna2015"Hetman" Ostrowiec Sw.
1026.IWorek, Andrzej2015LKS "Wisla" Strumien
1027.IJozefczak, Andrzej2014LKS "Chrobry" Gniezno
1028.IKopinski, Tomasz2014
1029.IKrol, Slawomir2014PKS "Lesny" Bydgoszcz
1030.IStanach, Fabian2014MLKSz Myslenice
1031.I++Banach, Szymon2013LKS "Chrobry" Gniezno
1032.WFMMagnucka, Milena2013OTSz Ostrow Wielkopolski
1033.KSzopieraj, Dariusz2013
1034.IIwancio, Lukasz2012
1035.IJablonski, Marcin2012
1036.ITurowski, Piotr2012
1037.I++Jaskolka, Tomasz2011LKS "Olszanica"
1038.IJurkowski, Marcin2011UKS "Debiut" Przedwojow
1039.KLunkiewicz, Dariusz2011SSz Pocztowiec Bydgoszcz
1040.IPlotka, Wojciech2011
1041.CMWalentukiewicz, Michal2011WKS Kopernik
1042.I+Lopuszanski, Kamil2011S-KKS Przemysl
1043.I+Bednarski, Dawid2010UKS "Hetman" Czestochowa
1044.I+Czaja, Roman2010
1045.IDudzik, Leszek2010KS "Entropia" NZSPW Warszawa
1046.KKaliszewski, Tomasz2010KU AZS UW w Warszawie
1047.I+Kaminski, Maciej2010MUKS "Stoczek 45" Bialystok
1048.KPrzybylka, Damian2010ChTS Chorzow
1049.I++Wacior, Maciej2010GKSz "Solny" Grzybowo
1050.KWisniewski, Przemyslaw2010PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
1051.IKurkowski, Zbigniew2009SzUKS Gostmat 83 Gostynin
1052.KOzog, Leon2009TMS "Roszada" Gliwice
1053.I++Organisciak, Wojciech2009LKS "Parnas" Stara Wies
1054.IWieczorek, Maciej2009KKSz Krakow
1055.I++Ciemniak, Krzysztof2008PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
1056.I+Murza, Adam2008
1057.I+Duda, Marcin2007
1058.KGiemza, Joanna2007
1059.IGrabara, Krzysztof2007
1060.I+Grajdek, Jaroslaw2007LKS "Zarzewie" Prudnik
1061.IMika, Tomasz2007KS Cracovia 1906 Krakow
1062.I+Radzikowski, Dawid2007
1063.IBorkowski, Kamil2006Stowarzyszenie AS Plock
1064.KHelaszek, Edward2006"WIEZA PEGOW"
1065.IHetman, Radoslaw2006UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
1066.K+Malecki, Rafal2006LZS "Victoria" Chroscice
1067.IMatczyk, Bartosz2006
1068.KRadziejowski, Adam2006
1069.KSciborowski, Miroslaw2006UKS "Rotmistrz" Grudziadz
1070.IAndrae, Dirk2005TMS "Roszada" Gliwice
1071.I++Dalach, Andrzej2005
1072.K+Krasiewicz, Robert2005UKS TSz Zieloni Zielonka
1073.K+Kusina, Jan2005TKKF "Drogowiec" Krakow
1074.I++Nowak, Maciej2005St Eurobeskidy Lodygowice
1075.I+Prazmowski, Bartosz2005UKSz "Hetman" Warszawa
1076.KAndrzejewska, Anna2004UKS TSz Zieloni Zielonka
1077.I+Borys, Jacek2004PSSz Pszczyna
1078.IChrzanowski, Michal2004KS AZS Wratislavia
1079.IJaworski, Andrzej2004
1080.ISkrzypczak, Tomasz2004"Hetman" Ostrowiec Sw.
1081.WCMStolarczyk, Anna2004
1082.IZdancewicz, Jaroslaw2004KSz. "Hancza" Suwalki
1083.KBrewczynski, Robert2003MTSz Minsk Mazowiecki
1084.I++Kasperek, Rafal2003MKSz GRYF Debica
1085.IMaka, Michal2003LKSz Lublin
1086.K+Olszewski, Marek2003BKS "Chemik" Bydgoszcz
1087.I++Sikorski, Dariusz2003KSz "Torfarm-64" Torun
1088.I++Smolak, Krzysztof2003WKS "Gornovia" Gorno
1089.I++Tabola, Marcin2003"Strzelec" Strzelce Opolskie
1090.KTomczyk, Anna2003
1091.KCudnik, Andrzej2003
1092.KLeszczynska, Malgorzata2002MLKSz Myslenice
1093.IBankert, Krzysztof2001UKS "Osemka" Chojnice
1094.KSzydlowska-Duda, Marta2001KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
1095.I+Piotrowski, Pawel2001"Caissa Pion" Zielona Gora
1096.IFiedorek, Michal2001KSz Polonia Wroclaw
1097.IDybowski, Rafal2000
1098.I+Gajdzica, Maciej2000AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
1099.IHiszczynski, Jakub2000MTS Kwidzyn
1100.II+Jadachowski, Tomasz2000

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"Jak długo mój przeciwnik ma okazję do popełnienia błędu, tak długo mogę liczyć na sukces."

~Emanuel Lasker

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies