użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy / szukaj

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.GMKovalev, Andrei2513
2.FMWisniewski, Adrian2351LZS "Victoria" Chroscice
3.FMPultorak, Jan2303UKS "Rodlo" Opole
4.MTustanowski, Robert2270LKS "Zarzewie" Prudnik
5.K++Najbar, Marcin2246LZS "Victoria" Chroscice
6.KOglaza, Oskar2245UKS "Rodlo" Opole
7.FMKocwin, Bartosz2207"Strzelec" Strzelce Opolskie
8.KBanasik, Krzysztof2186LKS "Zarzewie" Prudnik
9.KHudziak, Pawel2154
10.K+Olszynski, Kazimierz2151LKS "Zarzewie" Prudnik
11.KKrzywda, Andrzej2137LZS "Victoria" Chroscice
12.KTworuszka, Sebastian2132UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
13.KZgadzaj, Rafal2131LZS "Victoria" Chroscice
14.KSiekaniec, Jan2126LKS "Zarzewie" Prudnik
15.KSztwiertnia, Krzysztof2113LZS "Victoria" Chroscice
16.MChmiel, Dominika2098LZS "Victoria" Chroscice
17.KSzymanowska, Karolina2096LZS "Victoria" Chroscice
18.KHermanowicz, Dominika2074LZS "Victoria" Chroscice
19.K+Blaszczuk, Zygmunt2055
20.IRaczynski, Marcin2027
21.I+Grajdek, Jaroslaw2007LKS "Zarzewie" Prudnik
22.I++Tabola, Marcin2003"Strzelec" Strzelce Opolskie
23.IJachym, Adam1999OKSz "Spolem" Opole
24.I++Szajda, Marcin1995LZS "Victoria" Chroscice
25.K+Malecki, Rafal1994LZS "Victoria" Chroscice
26.KKapral, Krzysztof1987LZS "Goniec" Kluczbork
27.I++Pietroczuk, Roman1974KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle
28.I+Talik, Patryk1973UKS "Rodlo" Opole
29.KKopica, Paulina1959UKS "Rodlo" Opole
30.ISzarata, Adrian1946KS "Nysa" NiS
31.INigiel, Piotr1946UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
32.I++Szybka, Andrzej1937LZS SSz "PAT" Ligota Dolna
33.IMarchewka, Jakub1936OKSz "Spolem" Opole
34.IEkert, Mariusz1922UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
35.IIRudzki, Maciej1920LKS "Zarzewie" Prudnik
36.ICzempiel, Henryk1915"Strzelec" Strzelce Opolskie
37.IZurek, Jacek1903KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle
38.ICzarnecki, Artur1898UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
39.IGwozdzik, Zbigniew1885LZS "Victoria" Chroscice
40.II+Hadzicki, Tomasz1881LKS "Zarzewie" Prudnik
41.II+Rewasiewicz, Milosz1876LZS SSz "PAT" Ligota Dolna
42.I+Chmiel, Piotr1865LZS "Victoria" Chroscice
43.I++Sobocinska, Malgorzata1864LZS "Victoria" Chroscice
44.ISrutwa, Maciej1858UKS "Rodlo" Opole
45.ISzmer, Aleksander1857UKS "Rodlo" Opole
46.I++Skupinska, Anna1853UKS "Rodlo" Opole
47.INocon, Marian1852KS "Nysa" NiS
48.IWolski, Marcin1846"Strzelec" Strzelce Opolskie
49.II+Rajda, Krystian1841LZS "Victoria" Chroscice
50.IKlimek, Piotr1835UKS "Rodlo" Opole
51.IMania, Marek1827"Strzelec" Strzelce Opolskie
52.I+Kocon, Wiktor1807KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle
53.IPrandzioch, Dorota1790UKS "Rodlo" Opole
54.IIPilarski, Dawid1788LZS SSz "PAT" Ligota Dolna
55.IStrzep, Marek1788OKSz "Spolem" Opole
56.II+Frukacz, Robert1787UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
57.ISowa, Bernard1784UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
58.ISzymanski, Zbigniew1782OKKFSiT "Cross" Opole
59.IWitkiewicz, Grzegorz1775UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
60.IIZakaszewski, Mateusz1775LKS "Zarzewie" Prudnik
61.IMarszalek, Zdzislaw1774KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle
62.IISiedlecki, Adam1773LZS "Victoria" Chroscice
63.IIMerta, Robert1773OKSz "Spolem" Opole
64.IKlimek, Marcin1761UKS "Rodlo" Opole
65.IRaclawicki, Kacper1738UKS "Rodlo" Opole
66.VWozniak, Aleksander1722UKS "Rodlo" Opole
67.ITymrakiewicz, Marcin1715LZS "Goniec" Kluczbork
68.IBiegalski, Arkadiusz1713LZS "Victoria" Chroscice
69.INowakowski, Jan1712OKSz "Spolem" Opole
70.I+Gruca, Zdzislaw1704
71.IIMaselko, Michal1702UKS "Rodlo" Opole
72.IISlobodzian, Mateusz1699LKS "Zarzewie" Prudnik
73.II+Malinowski, Krystian1696UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
74.I+Trusz, Julia1696UKS "Rodlo" Opole
75.IIPilarski, Piotr1683LZS SSz "PAT" Ligota Dolna
76.II+Szybka, Joanna1680LZS SSz "PAT" Ligota Dolna
77.IBuksa, Ewelina1679LKS "Zarzewie" Prudnik
78.IIPtaszek, Przemyslaw1663St Pokoj OPP w Pokoj
79.IIMerci, Andrzej1660LZS "Goniec" Kluczbork
80.II+Karczewski, Andrzej1658"Strzelec" Strzelce Opolskie
81.II+Juraszewski, Mieczyslaw1654
82.IILada, Damian1653SKS ORLIK Brzeg
83.IOlszowski, Andrzej1652
84.IIPanek, Adrian1651"Strzelec" Strzelce Opolskie
85.IJanocha, Jan1614KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle
86.IIISwirski, Piotr1610KS "GRYF" Kietrz
87.IIMokrzycki, Jan1605UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
88.I+Karleszko, Karolina1598UKS "Rodlo" Opole
89.II+Paliszewski, Dominik1597UKS "Rodlo" Opole
90.II+Kropiwnicki, Adam1581UKS "Rodlo" Opole
91.IIWrobel, Kamil1579LZS "Goniec" Kluczbork
92.IIMykita, Andrzej1576LZS "Goniec" Kluczbork
93.IKwiatkowska, Agnieszka1563UKS "Rodlo" Opole
94.IIGil, Czeslaw1562KS "GRYF" Kietrz
95.IIKiryczuk, Artur1553UKS "Rodlo" Opole
96.IILeszczak, Jakub1552KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle
97.II+Maczioszek, Oliwer1549UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
98.IISkolarczyk, Maciej1549KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle
99.IIOchenduszko, Bartosz1531OKSz "Spolem" Opole
100.IGudelajtis, Anna1528UKS "Rodlo" Opole

1 2

Baza debiutów

...to encyklopedia najpopularniejszych otwarć szachowych wraz z niezliczoną ilością wariantów

debiuty, warianty

Kącik cytatów

"Partia szachów jest zwykle opowieścią o 1001 omyłkach."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies