użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy / szukaj

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.GMKovalev, Andrei2518
2.FMWisniewski, Adrian2351LZS "Victoria" Chroscice
3.FMPultorak, Jan2303UKS "Rodlo" Opole
4.MTustanowski, Robert2266LKS "Zarzewie" Prudnik
5.K++Najbar, Marcin2246LZS "Victoria" Chroscice
6.KOglaza, Oskar2237UKS "Rodlo" Opole
7.KBanasik, Krzysztof2226LKS "Zarzewie" Prudnik
8.FMKocwin, Bartosz2207"Strzelec" Strzelce Opolskie
9.KKrzywda, Andrzej2163LZS "Victoria" Chroscice
10.KHudziak, Pawel2154
11.K+Olszynski, Kazimierz2151LKS "Zarzewie" Prudnik
12.KTworuszka, Sebastian2132UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
13.KZgadzaj, Rafal2131LZS "Victoria" Chroscice
14.KSiekaniec, Jan2121LKS "Zarzewie" Prudnik
15.KSztwiertnia, Krzysztof2113LZS "Victoria" Chroscice
16.MChmiel, Dominika2098LZS "Victoria" Chroscice
17.KSzymanowska, Karolina2096LZS "Victoria" Chroscice
18.KHermanowicz, Dominika2074LZS "Victoria" Chroscice
19.K+Blaszczuk, Zygmunt2055
20.IRaczynski, Marcin2027
21.I+Grajdek, Jaroslaw2007LKS "Zarzewie" Prudnik
22.I++Tabola, Marcin2003"Strzelec" Strzelce Opolskie
23.IJachym, Adam1999OKSz "Spolem" Opole
24.I++Szajda, Marcin1995LZS "Victoria" Chroscice
25.K+Malecki, Rafal1994LZS "Victoria" Chroscice
26.KKapral, Krzysztof1987LZS "Goniec" Kluczbork
27.I++Pietroczuk, Roman1974KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle
28.I+Talik, Patryk1973"Strzelec" Strzelce Opolskie
29.I++Tustanowski, Mateusz1968LKS "Zarzewie" Prudnik
30.KKopica, Paulina1959UKS "Rodlo" Opole
31.ISzarata, Adrian1946KS "Nysa" NiS
32.INigiel, Piotr1946UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
33.I++Szybka, Andrzej1937LZS SSz "PAT" Ligota Dolna
34.IMarchewka, Jakub1936OKSz "Spolem" Opole
35.IEkert, Mariusz1922UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
36.IIRudzki, Maciej1920LKS "Zarzewie" Prudnik
37.ICzempiel, Henryk1915"Strzelec" Strzelce Opolskie
38.IZurek, Jacek1902KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle
39.ICzarnecki, Artur1898UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
40.IGwozdzik, Zbigniew1885LZS "Victoria" Chroscice
41.II+Hadzicki, Tomasz1881LKS "Zarzewie" Prudnik
42.II+Rewasiewicz, Milosz1876LZS SSz "PAT" Ligota Dolna
43.I+Chmiel, Piotr1865LZS "Victoria" Chroscice
44.I++Sobocinska, Malgorzata1864LZS "Victoria" Chroscice
45.ISrutwa, Maciej1858UKS "Rodlo" Opole
46.ISzmer, Aleksander1857UKS "Rodlo" Opole
47.I++Skupinska, Anna1853UKS "Rodlo" Opole
48.INocon, Marian1852KS "Nysa" NiS
49.IWolski, Marcin1846"Strzelec" Strzelce Opolskie
50.II+Rajda, Krystian1841LZS "Victoria" Chroscice
51.IKlimek, Piotr1835UKS "Rodlo" Opole
52.IMania, Marek1827"Strzelec" Strzelce Opolskie
53.VWozniak, Aleksander1813UKS "Rodlo" Opole
54.I+Kocon, Wiktor1807KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle
55.IPrandzioch, Dorota1790UKS "Rodlo" Opole
56.IIPilarski, Dawid1788LZS SSz "PAT" Ligota Dolna
57.IStrzep, Marek1788OKSz "Spolem" Opole
58.II+Frukacz, Robert1787UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
59.ISowa, Bernard1784UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
60.ISzymanski, Zbigniew1782OKKFSiT "Cross" Opole
61.IRaclawicki, Kacper1776UKS "Rodlo" Opole
62.IWitkiewicz, Grzegorz1775UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
63.IIZakaszewski, Mateusz1775LKS "Zarzewie" Prudnik
64.IMarszalek, Zdzislaw1774KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle
65.IISiedlecki, Adam1773LZS "Victoria" Chroscice
66.IIMerta, Robert1773OKSz "Spolem" Opole
67.IKlimek, Marcin1761UKS "Rodlo" Opole
68.ITymrakiewicz, Marcin1715LZS "Goniec" Kluczbork
69.IBiegalski, Arkadiusz1713LZS "Victoria" Chroscice
70.INowakowski, Jan1712OKSz "Spolem" Opole
71.I+Gruca, Zdzislaw1704
72.IIMaselko, Michal1702UKS "Rodlo" Opole
73.IISlobodzian, Mateusz1699LKS "Zarzewie" Prudnik
74.I+Trusz, Julia1699UKS "Rodlo" Opole
75.II+Malinowski, Krystian1696UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
76.IBuksa, Ewelina1694LKS "Zarzewie" Prudnik
77.IIPilarski, Piotr1683LZS SSz "PAT" Ligota Dolna
78.II+Szybka, Joanna1680LZS SSz "PAT" Ligota Dolna
79.IIPtaszek, Przemyslaw1663St Pokoj OPP w Pokoj
80.IIMerci, Andrzej1660LZS "Goniec" Kluczbork
81.II+Karczewski, Andrzej1658"Strzelec" Strzelce Opolskie
82.II+Juraszewski, Mieczyslaw1654
83.IILada, Damian1653SKS ORLIK Brzeg
84.IIPanek, Adrian1651"Strzelec" Strzelce Opolskie
85.IOlszowski, Andrzej1645
86.IIMokrzycki, Jan1605UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
87.IJanocha, Jan1599KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle
88.I+Karleszko, Karolina1598"Strzelec" Strzelce Opolskie
89.II+Paliszewski, Dominik1597UKS "Rodlo" Opole
90.II+Kropiwnicki, Adam1581UKS "Rodlo" Opole
91.IIWrobel, Kamil1579LZS "Goniec" Kluczbork
92.IIMykita, Andrzej1576LZS "Goniec" Kluczbork
93.IISwirski, Piotr1567KS "GRYF" Kietrz
94.IKwiatkowska, Agnieszka1563UKS "Rodlo" Opole
95.IIGil, Czeslaw1562KS "GRYF" Kietrz
96.IIKiryczuk, Artur1553UKS "Rodlo" Opole
97.IILeszczak, Jakub1552KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle
98.II+Maczioszek, Oliwer1549UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
99.IISkolarczyk, Maciej1549KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle
100.IIOchenduszko, Bartosz1531OKSz "Spolem" Opole

1 2

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Pionki są duszą gry."

~Francois Philidor

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies