użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy / szukaj

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.GMMacieja, Bartlomiej2537KSz "Polonia Warszawa"
2.GMCyborowski, Lukasz2535LKS "Wrzos" Miedzyborow
3.GMTazbir, Marcin2515LKS "Wrzos" Miedzyborow
4.IMSlaby, Jerzy2469MLKS "Nadnarwianka" Pultusk
5.IMSznapik, Aleksander2390
6.IMGrabarczyk, Bogdan2389SzUKS Gostmat 83 Gostynin
7.IMSzymanski, Marcin2388LKS "Wrzos" Miedzyborow
8.MDeszczynski, Adam2380
9.MNurkiewicz, Maciej2373LKS "Wrzos" Miedzyborow
10.IMPedzich, Dominik2373KSz "Polonia Warszawa"
11.IMStrzemiecki, Zbigniew2362MLKS "Nadnarwianka" Pultusk
12.FMBartel, Michal2361MLKS "Nadnarwianka" Pultusk
13.FMRudolf, Michal2358ZMCh Polska YMCA Warszawa
14.MPrzedmojski, Rafal2355KU AZS UW w Warszawie
15.IMPinski, Jan2342KU AZS UW w Warszawie
16.MProtaziuk, Grzegorz2334LKS "Wrzos" Miedzyborow
17.K+Nowak, Lukasz2327KSz "Polonia Warszawa"
18.MHass, Roman2326
19.FMOwczarzak, Jerzy2326KSz "Polonia Warszawa"
20.WGMDworakowska, Joanna2322KSz "Polonia Warszawa"
21.K+Eggink, Ryszard2322UKS "Lady" Raszyn
22.MDworakowski, Lukasz2317KS "Entropia" NZSPW Warszawa
23.MPaterek, Michal2315SzUKS Gostmat 83 Gostynin
24.FMBarglowski, Filip2310KS LAURA Chylice
25.FMWiniarski, Mikolaj2295KS LAURA Chylice
26.MMickiewicz, Piotr2286MLKS "Nadnarwianka" Pultusk
27.MKukawski, Maciej2285KSz "Polonia Warszawa"
28.MMyc, Marcin2283KSz "Skoczek" Siedlce
29.IMAdamski, Andrzej2275
30.K++Chylewski, Patryk2275KS LAURA Chylice
31.FMLicznerski, Lukasz2267SzUKS Gostmat 83 Gostynin
32.K+Pazderski, Ziemowit2266UKS TSz Zieloni Zielonka
33.K++Nowicki, Bartosz2262MTSz Minsk Mazowiecki
34.KDuch, Mariusz2260SzUKS Gostmat 83 Gostynin
35.FMToczek, Grzegorz2258KS LAURA Chylice
36.IMAdamski, Jan2246KSz "Polonia Warszawa"
37.FMDelekta, Piotr2242MTSz Minsk Mazowiecki
38.KKos, Pawel2234MLKS "Nadnarwianka" Pultusk
39.K+Pietruszewski, Marcin2234UKSz "Hetman" Warszawa
40.K+Kowalski, Igor2232KSz "Polonia Warszawa"
41.KKopczynski, Michal2225MTSz Minsk Mazowiecki
42.KBabik, Tomasz2223LKS "Wrzos" Miedzyborow
43.MJedryczka, Krystian2222
44.K+Jarmula, Pawel2216KSz "Polonia Warszawa"
45.KDumanski, Aleksander2213KS LAURA Chylice
46.KSzymanski, Andrzej2209UKS TSz Zieloni Zielonka
47.WIMKludacz, Magdalena2206SzUKS Gostmat 83 Gostynin
48.KKolasinski, Marek2206
49.K++Czajkowski, Adam2204MLKS "Nadnarwianka" Pultusk
50.KFlak, Pawel2204SzUKS Gostmat 83 Gostynin
51.FMBugajski, Robert2203KU AZS UW w Warszawie
52.KSznapik, Krzysztof2202
53.MWarszawski, Bartosz2202ZMCh Polska YMCA Warszawa
54.IMDukaczewski, Piotr2199UKSz "Hetman" Warszawa
55.KKarniewski, Zbigniew2192
56.KMannke, Manfred2183KU AZS UW w Warszawie
57.K+Rams, Michal2183ZMCh Polska YMCA Warszawa
58.K++Chalupnik, Marcin2176ZMCh Polska YMCA Warszawa
59.K+Chomczyk, Marek2174KSz "Polonia Warszawa"
60.KMichniewski, Tomasz2173
61.KSzustakowski, Antoni2171UKS "Hetman" Puszcza Marianska
62.KLeszner, Mariusz2169SzUKS Gostmat 83 Gostynin
63.MGrzelak, Artur2167KSz SKOCZEK TROJANSKI
64.KGluszko, Tomasz2165KSz "Warsaw Sharks" Warszawa
65.KBielinski, Leszek2158
66.KWegrzyn, Adam2153SSz "Modus" Warszawa
67.IAlvarado, Carlos2152
68.WIMKaczorowska, Barbara2152KU AZS UW w Warszawie
69.IKalinowski, Roman2151MLKS "Nadnarwianka" Pultusk
70.KKedzierski, Slawomir2150UKSz "Hetman" Warszawa
71.I+Smoczynski, Marcin2146
72.KSolnicki, Michal2143
73.KEggink, Mateusz2137UKS "Lady" Raszyn
74.I+Przybyla, Kamil2136ZMCh Polska YMCA Warszawa
75.KGoslawski, Michal2134
76.MKaim, Piotr2133ZMCh Polska YMCA Warszawa
77.FMLada, Marek2133
78.I+Gasik, Adam2132KS "Entropia" NZSPW Warszawa
79.K++Rozycki, Bartlomiej2130KS LAURA Chylice
80.WIMGuzkowska-Nurkiewicz, Magdalena2127LKS "Wrzos" Miedzyborow
81.K++Malec, Sebastian2127KSz "Polonia Warszawa"
82.KWypych, Dominik2120SzUKS Gostmat 83 Gostynin
83.WIMGasik, Anna2112MLKS "Nadnarwianka" Pultusk
84.KRogulski, Witold2110UKS TSz Zieloni Zielonka
85.IKozlowski, Marcin2109
86.I++Suliborski, Jakub2109MTSz Minsk Mazowiecki
87.I++Ostrowski, Pawel2107
88.KParol, Pawel2105MTSz Minsk Mazowiecki
89.I+Kazmierczak, Stanislaw2101
90.KMaj, Pawel2100KSz SKOCZEK TROJANSKI
91.FMBorysiak, Boguslaw2098
92.IDobrogost, Wojciech2098
93.I+Bielecki, Pawel2094
94.KPieczonka, Marcin2092KS "Entropia" NZSPW Warszawa
95.KPraczukowski, Stanislaw2088KS LAURA Chylice
96.WFMAndrejczuk, Beata2088UKS TSz Zieloni Zielonka
97.KBaum, Jonasz2085UKS "Czternastka" Warszawa
98.KMarks, Jacek2084MLKS "Nadnarwianka" Pultusk
99.KKokoszczynski, Jan2082KS LAURA Chylice
100.K+Chojnowski, Marcin2077

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Partner także ma prawo mieć rację."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies