użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy / szukaj

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.GMMacieja, Bartlomiej2525KSz "Polonia Warszawa"
2.GMAntoniewski, Rafal2524LKS "Wrzos" Miedzyborow
3.GMCyborowski, Lukasz2522LKS "Wrzos" Miedzyborow
4.IMSlaby, Jerzy2469MLKS "Nadnarwianka" Pultusk
5.GMGrabarczyk, Miroslaw2397Stowarzyszenie AS Plock
6.IMSznapik, Aleksander2390
7.IMSzymanski, Marcin2388LKS "Wrzos" Miedzyborow
8.IMGrabarczyk, Bogdan2386SzUKS Gostmat 83 Gostynin
9.GMVoloshin, Leonid2383KSz SKOCZEK TROJANSKI
10.IMPedzich, Dominik2373KSz "Polonia Warszawa"
11.MNurkiewicz, Maciej2368LKS "Wrzos" Miedzyborow
12.IMStrzemiecki, Zbigniew2361MLKS "Nadnarwianka" Pultusk
13.MLewtak, Damian2358SzUKS Gostmat 83 Gostynin
14.WGMKulon, Klaudia2355LKS "Wrzos" Miedzyborow
15.GMJedynak, Radoslaw2353UKS TSz Zieloni Zielonka
16.FMRudolf, Michal2352ZMCh Polska YMCA Warszawa
17.FMBartel, Michal2349LKS "Wrzos" Miedzyborow
18.MDeszczynski, Adam2345
19.K+Eggink, Ryszard2343UKS "Lady" Raszyn
20.IMPinski, Jan2342KU AZS UW w Warszawie
21.FMChylewski, Patryk2335KS LAURA Chylice
22.MProtaziuk, Grzegorz2334LKS "Wrzos" Miedzyborow
23.FMSzustakowski, Antoni2330KSz "Polonia Warszawa"
24.MPaterek, Michal2327SzUKS Gostmat 83 Gostynin
25.MHass, Roman2326
26.FMOwczarzak, Jerzy2326KSz "Polonia Warszawa"
27.FMKowalski, Igor2324KSz "Polonia Warszawa"
28.WGMDworakowska, Joanna2322KSz "Polonia Warszawa"
29.MDworakowski, Lukasz2317KS "Entropia" NZSPW Warszawa
30.FMBarglowski, Filip2311KS LAURA Chylice
31.FMReza, Wojciech2303SzUKS Gostmat 83 Gostynin
32.K+Nowak, Lukasz2293KSz "Polonia Warszawa"
33.FMLicznerski, Lukasz2277SzUKS Gostmat 83 Gostynin
34.IMAdamski, Andrzej2275
35.K++Nowicki, Bartosz2275MTSz Minsk Mazowiecki
36.K++Baum, Jonasz2272UKS "Czternastka" Warszawa
37.MMyc, Marcin2267KSz "Skoczek" Siedlce
38.MMickiewicz, Piotr2265UKS TSz Zieloni Zielonka
39.MKukawski, Maciej2263KSz "Polonia Warszawa"
40.FMToczek, Grzegorz2263KS LAURA Chylice
41.IMDukaczewski, Piotr2254UKSz "Hetman" Warszawa
42.FMWiniarski, Mikolaj2249KS LAURA Chylice
43.K+Chomczyk, Marek2247KSz "Polonia Warszawa"
44.FMDelekta, Piotr2242MTSz Minsk Mazowiecki
45.K+Pazderski, Ziemowit2239UKS TSz Zieloni Zielonka
46.KKos, Pawel2234MLKS "Nadnarwianka" Pultusk
47.KDuch, Mariusz2233SzUKS Gostmat 83 Gostynin
48.K++Czajkowski, Adam2232MLKS "Nadnarwianka" Pultusk
49.KKopczynski, Michal2225MTSz Minsk Mazowiecki
50.KBabik, Tomasz2223LKS "Wrzos" Miedzyborow
51.KBuraczewski, Rafal2221UKS TSz Zieloni Zielonka
52.IMAdamski, Jan2217KSz "Polonia Warszawa"
53.K+Jarmula, Pawel2216KSz "Polonia Warszawa"
54.KDumanski, Aleksander2213KS LAURA Chylice
55.KSzymanski, Andrzej2209UKS TSz Zieloni Zielonka
56.MPietruszewski, Marcin2208UKSz "Hetman" Warszawa
57.WIMKludacz, Magdalena2206SzUKS Gostmat 83 Gostynin
58.KKolasinski, Marek2206
59.FMBugajski, Robert2203KU AZS UW w Warszawie
60.KSznapik, Krzysztof2202
61.MJedryczka, Krystian2201Stowarzyszenie AS Plock
62.KFus, Jakub2195UKS "Czternastka" Warszawa
63.KKarniewski, Zbigniew2192
64.K++Chalupnik, Marcin2188ZMCh Polska YMCA Warszawa
65.K+Renkowski, Piotr2184SzUKS Gostmat 83 Gostynin
66.KMannke, Manfred2183KU AZS UW w Warszawie
67.K+Rams, Michal2175ZMCh Polska YMCA Warszawa
68.WCMMalicka, Maria2174KSz "Polonia Warszawa"
69.WCMMalicka, Maria2174KSz "Polonia Warszawa"
70.KMichniewski, Tomasz2173
71.MKaim, Piotr2172ZMCh Polska YMCA Warszawa
72.KPraczukowski, Stanislaw2170KS LAURA Chylice
73.KLeszner, Mariusz2169SzUKS Gostmat 83 Gostynin
74.MGrzelak, Artur2167KSz SKOCZEK TROJANSKI
75.CMGluszko, Tomasz2165KSz "Warsaw Sharks" Warszawa
76.MWarszawski, Bartosz2165ZMCh Polska YMCA Warszawa
77.KFlak, Pawel2160Stowarzyszenie AS Plock
78.KBielinski, Leszek2158
79.KWegrzyn, Adam2153SSz "Modus" Warszawa
80.IAlvarado, Carlos2152
81.WIMKaczorowska, Barbara2152KU AZS UW w Warszawie
82.K++Rozycki, Bartlomiej2152KS LAURA Chylice
83.IKalinowski, Roman2151MLKS "Nadnarwianka" Pultusk
84.I+Smoczynski, Marcin2146
85.KKedzierski, Slawomir2144UKSz "Hetman" Warszawa
86.KSolnicki, Michal2143
87.KEggink, Mateusz2138UKS "Lady" Raszyn
88.I+Przybyla, Kamil2136ZMCh Polska YMCA Warszawa
89.FMLada, Marek2133
90.I+Gasik, Adam2132KS "Entropia" NZSPW Warszawa
91.K++Malec, Sebastian2132KSz "Polonia Warszawa"
92.WIMGuzkowska-Nurkiewicz, Magdalena2127LKS "Wrzos" Miedzyborow
93.KGoslawski, Michal2122
94.KGraczyk, Damian2122MTSz Minsk Mazowiecki
95.KParol, Pawel2122MTSz Minsk Mazowiecki
96.I++Suliborski, Jakub2117MTSz Minsk Mazowiecki
97.WIMGasik, Anna2112MLKS "Nadnarwianka" Pultusk
98.KKokoszczynski, Jan2111KS LAURA Chylice
99.KRogulski, Witold2110UKS TSz Zieloni Zielonka
100.IKozlowski, Marcin2109

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"Pokażcie mi trzy warianty z wyśmienitego podręcznika otwarć, a ja wam udowodnię, że dwa z nich są błędne."

~Emanuel Lasker

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2018

Polityka prywatnści · Polityka plików cookies