użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy / szukaj

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.GMHera, Imre2611UKS "Rotmistrz" Grudziadz
2.GMAntoniewski, Rafal2538ZTMS "Baszta" Znin
3.GMMaksimenko, Andrei2495ZTMS "Baszta" Znin
4.IMDrozdowski, Kacper2480UKS "Rotmistrz" Grudziadz
5.GMJaracz, Pawel2469ZTMS "Baszta" Znin
6.IMGajek, Radoslaw2431UKS "Rotmistrz" Grudziadz
7.IMKrysztofiak, Marcin2383ZTMS "Baszta" Znin
8.GMVoloshin, Leonid2369
9.IMLagowski, Patryk2333UKS "Rotmistrz" Grudziadz
10.MKosiorek, Marek2307UKS "Rotmistrz" Grudziadz
11.FMKarpus, Michal2289UKS "Rotmistrz" Grudziadz
12.K+Maslowski, Tomasz2277KSz "Torfarm-64" Torun
13.FMBorgula, Rafal2250ZTMS "Baszta" Znin
14.K+Stuczynski, Andrzej2249UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
15.WGMJaracz, Barbara2244ZTMS "Baszta" Znin
16.K+Jozwicki, Jakub2233SSz Pocztowiec Bydgoszcz
17.FMGralka, Julian2230BKS "Chemik" Bydgoszcz
18.K+Kukula, Pawel2224UKS "Rotmistrz" Grudziadz
19.KGrabowski, Pawel2222
20.KGralka, Przemyslaw2221UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
21.FMPacuszka, Tomasz2220UKS "Rotmistrz" Grudziadz
22.KRybak, Tomasz2216
23.MRobak, Zbigniew2212ZTMS "Baszta" Znin
24.CMBukowski, Rafal2206
25.FMSiwiec, Bartlomiej2205UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
26.WFMSliwicka, Alicja2204UKS "OPP" Torun
27.KRzoska, Kamil2203UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
28.KTofil, Borys2202
29.K+Lewandowski, Rafal2195KSz "Gambit" Swiecie
30.FMKrainski, Aleksander2192UKS "Rotmistrz" Grudziadz
31.KChrapkowski, Grzegorz2191SSz Pocztowiec Bydgoszcz
32.KZebracki, Tomasz2188PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
33.WIMCzarnota, Dorota2184UKS "Rotmistrz" Grudziadz
34.KPaprocki, Jaroslaw2183PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
35.I++Leszczynski, Krzysztof2154
36.KKubicki, Marek2151AZS UMK Torun
37.KZiolkowski, Dawid2146SSz Pocztowiec Bydgoszcz
38.KGryniakow, Jaroslaw2138KSz "Torfarm-64" Torun
39.KKrainski, Slawomir2138UKS "Rotmistrz" Grudziadz
40.KSliwicki, Damian2136UKS "OPP" Torun
41.K+Grochowalski, Pawel2134WKSz 1938 Wloclawek
42.I+Wysocki, Igor2134KSz "Torfarm-64" Torun
43.I++Drozdowski, Konrad2133UKS "Rotmistrz" Grudziadz
44.KStolarczyk, Adam2130KSz "Gambit" Swiecie
45.I++Zolkiewicz, Jerzy2129
46.KLewandowski, Krzysztof2127SSz Pocztowiec Bydgoszcz
47.KJakubowski, Jaroslaw2125BKS "Chemik" Bydgoszcz
48.KBrzezinski, Mateusz2119UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
49.I++Bokiej, Przemyslaw2111BKS "Chemik" Bydgoszcz
50.I++Zwolakiewicz, Krzysztof2110UKS "Rotmistrz" Grudziadz
51.K+Karbowiak, Adam2101UKS "Rotmistrz" Grudziadz
52.KPawlowski, Slawomir2100WKSz 1938 Wloclawek
53.I++Bugalski, Lukasz2094ZTMS "Baszta" Znin
54.KKulczyk, Pawel2087UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
55.KKulinski, Krzysztof2078WKSz 1938 Wloclawek
56.IKnoff, Mariusz2069UKS "Rotmistrz" Grudziadz
57.I++Marchlewicz, Kamil2068UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
58.KBaumann, Dariusz2067WKSz 1938 Wloclawek
59.IMZolnierowicz, Krzysztof2067KSz "Gambit" Swiecie
60.I+Schreiber, Lukasz2065
61.I+Skowronski, Piotr2064UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
62.I+Kudelka, Janusz2061UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
63.I+Kielbratowski, Aleksander2058OSiR Tuchola
64.KLeszczynska, Jolanta2057
65.IFladrowski, Bartosz2049
66.IKuchnio, Przemyslaw2049KSz "Gambit" Swiecie
67.IWojtarowicz, Janusz2038
68.IJanik, Tomasz2033NOK Naklo
69.I+Kopaczewski, Adam2032UKS "Rotmistrz" Grudziadz
70.IOledzki, Tomasz2030SSz Pocztowiec Bydgoszcz
71.I++Tarczykowski, Janusz2029UKS "OPP" Torun
72.I+Stoppel, Mariusz2027UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
73.ILetocha, Adam2021MKS "EMDEK" Bydgoszcz
74.IGalat, Arkadiusz2020
75.IKrol, Slawomir2014PKS "Lesny" Bydgoszcz
76.KLunkiewicz, Dariusz2011SSz Pocztowiec Bydgoszcz
77.KWisniewski, Przemyslaw2010PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
78.I++Ciemniak, Krzysztof2008PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
79.IHetman, Radoslaw2006UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
80.KSciborowski, Miroslaw2006UKS "Rotmistrz" Grudziadz
81.K+Olszewski, Marek2003BKS "Chemik" Bydgoszcz
82.I++Sikorski, Dariusz2003KSz "Torfarm-64" Torun
83.IDybowski, Rafal2000
84.KMazalon, Mariusz2000UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
85.K++Zembrzuska, Monika2000UKS "Rotmistrz" Grudziadz
86.I+Zietak, Krzysztof2000
87.IBadyra, Wasyl1994KSz "Gambit" Swiecie
88.KJagodzinski, Waldemar1993ZTMS "Baszta" Znin
89.IWisniewski, Robert1992ZTMS "Baszta" Znin
90.WFMGarbowska, Hanna1991
91.I++Budnik, Mateusz1987UKS "OPP" Torun
92.K++Oledzka, Magdalena1986SSz Pocztowiec Bydgoszcz
93.KKrainski, Jaroslaw1980UKS "Rotmistrz" Grudziadz
94.IJakubik, Slawomir1979
95.KDeckert, Magdalena1975UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
96.IWierzbicki, Slawomir1974MKS Chelmza
97.KSzczesniak, Andrzej1970UKS "Rotmistrz" Grudziadz
98.IDezakowski, Przemyslaw1969SSz Pocztowiec Bydgoszcz
99.I++Halas, Przemyslaw1964SSz Pocztowiec Bydgoszcz
100.IWojciechowski, Robert1961

1 2 3 4 5 6

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Moralne zwycięstwo w szachach się nie liczy."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies