użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek Mlodszych do 14 lat OOM Podlaskie 2015, Suwałki
08.04.2015 - 14.04.2015
ilość partii: 207
rozmiar: 159 KB

Liczba pobrań: 150

Regulamin

Wyniki

Ruch:
Ostatni ruch:
-
Runda:


Dodajesz jako: ~niezalogowanyOrganizacja Sala gry Miasto
Dodaj słowny komentarz

Oceny

Organizacja:
1
Głosów: 6

Sala gry:
9.57
Głosów: 7

Miasto:
9.86
Głosów: 7

Komentarze

~niezalogowany 3 lata temu
Hotel Hańcza Dramatyczny: obskurne i ciasne salki, w restauracji jeszcze gorzej - miniaturowe stoliki, w pierwszych dniach godzinne oczekiwanie na posiłek nie było normalnością, posiłki nieurozmaicone, niewielki ścisłe wyliczone dawki (trudno je nazwać porcjami, gdyż wielkością zbliżały się do pigułek) jedzenia, brak, możliwości wyboru. zupy to woda z minimalną ilością dodatków, o tym, że warzywa są istotną częścią posiłków w tym hotelu nie wiedzą, tylko 2 gatunki pieczywa (czyli chleb i bułka), 1 gatunek nędznego żółtego sera, 4 gatunki wędliny, jajka stare jak świat, ani razu nie było owoców lub ciastka, a na sali gry nawet wody dla zawodników! Gratuluję organizatorom, Nieźle się obłowili.
szkoda, bo miasto ładne i sympatyczne. Trudno jednak nie ocenić "ceremonii" ( w tym pzypadku to słowo musi być w cudzysłowiu) otwarcia prowadzonej przez wulgarnego błazna: czy ten dureń nie wiedział, co przekazywał mówiąc o kilkunastoletnich dziewczątkach, że cytuję: "Wyjechały do Włoch dziewczynami, a wróciły kobietami"?! I zwraca się z czymś takin do dzieci od lat 8 do 18. Na imprezie sponsorowanej przez Ministerstwo Oświaty?!
~niezalogowany 3 lata temu
Jeszcze wypadałoby wspomnieć coś o transmisjach: były cudowne. Oczywiście nie można było ich oglądać na żywo, lecz dopiero po wklikaniu ich przez sędziów do internetu. Dostarczały mnustwa wrażeń, a zwłaszcza nerwów, dlaczego nie działają. Ktoś chyba dbał o opiekunów i uczestników. Dzięki tym transmisjom 1) zażywaliśmy dużo ruchu schodząc na salę gry 2) nie musieliśmy martwić się grą zawodników, ponieważ już znaliśmy wynik.
Baza zawodników

...to zbiór aktywnych szachistów z całej Polski pozwalający na przeglądanie ich statystyk rankingowych, debiutowych czy turniejowych

baza klubów, szukaj gracza

Kącik cytatów

"Znakomity szachista jest artystą, jest uczonym, jest inżynierem, jest wreszcie dowódcą i zdobywcą."

~Louis de la Bourdonnais

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2018

Polityka prywatnści · Polityka plików cookies