użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Turnieje / szukaj

Wybierz bazy i kliknij
wybierzdataturniej
Wrzesień 2016
03.09 - 11.09Druzynowe Mistrzostwa Polski - II Liga, Jastrzębia Góra
[679 kB, 911 partii]
Lipiec 2016
25.06 - 02.07Turniej Szachowy Mikoszewo, Mikoszewo
[16 kB, 30 partii]
Marzec 2016
28.02 - 06.03Final Mistrzostw Polski Mlodzikow 2016 - Chlopcy, Jastrzębia Góra
[232 kB, 297 partii]
28.02 - 06.03Final Mistrzostw Polski Mlodzikow 2016 - Dziewczynki, Jastrzębia Góra
[231 kB, 301 partii]
Wrzesień 2015
05.09 - 13.09Druzynowe Mistrzostwa Polski - I Liga, Jastrzębia Góra
[194 kB, 257 partii]
05.09 - 13.09Druzynowe Mistrzostwa Polski - II Liga, Jastrzębia Góra
[707 kB, 942 partii]
26.08 - 04.09Ogolnopolski Integracyjny Turniej Szachowy "Fianchetto", Jastrzębia Góra
[155 kB, 270 partii]
Maj 2015
06.05 - 16.05Mistrzostwa Polski Niewidomych i Slabowidzacych w Szachach, Jastrzębia Góra
[40 kB, 65 partii]
Marzec 2015
01.03 - 08.03Final Mistrzostw Polski Mlodzikow 2015 - Chlopcy, Jastrzębia Góra
[226 kB, 297 partii]
01.03 - 08.03Final Mistrzostw Polski Mlodzikow 2015 - Dziewczynki, Jastrzębia Góra
[214 kB, 279 partii]
Wrzesień 2014
31.08 - 09.09Ogolnopolski Integracyjny Turniej Szachowy Osob Niepelnosprawnych, Jastrzębia Góra
[150 kB, 257 partii]
Maj 2014
11.05 - 17.05Mistrzostwa Wojska Polskiego w szachach, Jurata
[44 kB, 63 partii]
Marzec 2014
22.03 - 30.03Mistrzostwa Polski Juniorow - Chlopcy do lat 16, Jastrzębia Góra
[143 kB, 200 partii]
22.03 - 30.03Mistrzostwa Polski Juniorow - Chlopcy do lat 18, Jastrzębia Góra
[133 kB, 184 partii]
22.03 - 30.03Mistrzostwa Polski Juniorow - Dziewczeta do lat 16, Jastrzębia Góra
[161 kB, 224 partii]
22.03 - 30.03Mistrzostwa Polski Juniorow - Dziewczeta do lat 18, Jastrzębia Góra
[72 kB, 104 partii]
02.03 - 09.03Final Mistrzostw Polski Mlodzikow - Chlopcy, Jastrzębia Góra
[220 kB, 297 partii]
02.03 - 09.03Final Mistrzostw Polski Mlodzikow - Dziewczynki, Jastrzębia Góra
[193 kB, 279 partii]
Październik 2013
28.09 - 05.10Eliminacje Strefowe do Finalow Mistrzostw Polski Juniorow i Mlodzikow C-9, Jastrzębia Góra
[42 kB, 81 partii]
28.09 - 05.10Eliminacje Strefowe do Finalow Mistrzostw Polski Juniorow i Mlodzikow C-11, Jastrzębia Góra
[55 kB, 90 partii]
28.09 - 05.10Eliminacje Strefowe do Finalow Mistrzostw Polski Juniorow i Mlodzikow C-13, Jastrzębia Góra
[41 kB, 63 partii]
28.09 - 05.10Eliminacje Strefowe do Finalow Mistrzostw Polski Juniorow i Mlodzikow C-15, Jastrzębia Góra
[35 kB, 52 partii]
28.09 - 05.10Eliminacje Strefowe do Finalow Mistrzostw Polski Juniorow i Mlodzikow C-17, Jastrzębia Góra
[18 kB, 28 partii]
28.09 - 05.10Eliminacje Strefowe do Finalow Mistrzostw Polski Juniorow i Mlodzikow D-9, Jastrzębia Góra
[13 kB, 28 partii]
28.09 - 05.10Eliminacje Strefowe do Finalow Mistrzostw Polski Juniorow i Mlodzikow D-11, Jastrzębia Góra
[36 kB, 54 partii]
28.09 - 05.10Eliminacje Strefowe do Finalow Mistrzostw Polski Juniorow i Mlodzikow D-13, Jastrzębia Góra
[19 kB, 30 partii]
Wrzesień 2013
17.09 - 24.09Ogolnopolski Integracyjny Turniej Szachowy Osob Niepelnosprawnych "FIANCHETTO", Jastrzębia Góra
[145 kB, 244 partii]
Wrzesień 2012
27.08 - 03.09Ogolnopolski Integracyjny Turniej Szachowy Osob Niepelnosprawnych, Rowy
[167 kB, 280 partii]
Sierpień 2012
17.08 - 25.08XV Integracyjny Wielomecz "Baltyk 2012" Integracyjny Turniej Szachowy, Rowy
[69 kB, 116 partii]
Lipiec 2012
22.07 - 29.07XIV Miedzynarodowe Mistrzostwa Gdanska - OPEN A, Gdańsk
[157 kB, 234 partii]
Maj 2012
05.04 - 24.05Indywidualne Mistrzostwa MCKiE Malbork i UKS Sztum, Malbork
[33 kB, 44 partii]
Luty 2012
06.02 - 07.02Turniej klasyfikacyjny, Słupsk
[30 kB, 69 partii]
Wrzesień 2011
31.08 - 07.09Ogolnopolski Integracyjny Turniej Szachowy Osob Niepelnosprawnych, Rowy
[180 kB, 289 partii]
Lipiec 2011
17.07 - 24.07XIII Miedzynarodowe Mistrzostwa Gdanska, Gdańsk
[183 kB, 270 partii]
08.07 - 16.07VII Miedzynarodowy Festiwal Szachowy Chojnice 2011 OPEN A, Chojnice
[32 kB, 45 partii]
08.07 - 16.07VII Miedzynarodowy Festiwal Szachowy Chojnice 2011 OPEN B, Chojnice
[98 kB, 133 partii]
Maj 2011
01.03 - 12.05Mistrzostwa MDK Malbork w szachach klasycznych, Malbork
[25 kB, 45 partii]
Kwiecień 2011
02.03 - 06.04Mistrzostwa UKS SZTUM w szachach klasycznych 2011, Sztum
[10 kB, 15 partii]
Grudzień 2010
03.11 - 08.12MISTRZOSTWO MIASTA TCZEWA NA ROK 2010 rok, Tczew
[77 kB, 108 partii]
Listopad 2010
04.10 - 15.11Otwarte Mistrzostwa Starogardu Gdanskiego w Szachach., Starogard Gdański
[10 kB, 15 partii]
05.11 - 07.11I Turniej Szachowy z cyklu GRAND PRIX Kadry Pomorskiej, Gdańsk
[124 kB, 181 partii]
Sierpień 2010
22.08 - 29.08Mistrzostwa Powiatu Kwidzynskiego, Kwidzyn
[163 kB, 225 partii]
Lipiec 2010
17.07 - 24.07XII Miedzynarodowe Mistrzostwa Gdanska w Szachach, Gdańsk
[454 kB, 644 partii]
08.07 - 16.07VI Miedzynarodowy Festiwal Szachowy Chojnice - OPEN A, Chojnice
[4 kB, 8 partii]
08.07 - 16.07VI Miedzynarodowy Festiwal Szachowy Chojnice - OPEN B, Chojnice
[88 kB, 154 partii]
Czerwiec 2010
08.06 - 19.06Mistrzostwa Polski Niewidomych i Slabowidzacych, Jastrzębia Góra
[49 kB, 66 partii]
Maj 2010
10.03 - 02.05Mistrzostwa UKS Sztum w szachach klasycznych, Sztum
[18 kB, 28 partii]
Luty 2010
15.02 - 21.02Ferie Zimowe 2010 o Puchar Burmistrza Malborka, Malbork
[59 kB, 89 partii]
Grudzień 2009
09.11 - 14.12Mistrzostwo Miasta Tczewa na rok 2009, Tczew
[20 kB, 28 partii]
Październik 2009
17.10 - 24.10Miedzywojewodzkie Mistrzostwa Juniorow KP-PO, Junoszyno
[149 kB, 203 partii]
Wrzesień 2009
07.09 - 16.09XV Miedzynarodowe Mistrzostwa Polski Weterenow, Rowy
[91 kB, 128 partii]
01.09 - 07.09Szachowe Mistrzostwa Polski osob niepelnosprawnych Fianchetto, Rowy
[187 kB, 294 partii]
Lipiec 2009
18.07 - 26.07XI Miedzynarodowe Mistrzostwa Miasta Gdanska -Open A, Gdańsk
[178 kB, 261 partii]
18.07 - 26.07XI Miedzynarodowe Mistrzostwa Gdanska, Grupa B, Gdańsk
[188 kB, 278 partii]
10.07 - 17.07V Miedzynarodowy Festiwal Szachowy - Open A, Chojnice
[63 kB, 94 partii]
10.07 - 17.07V Miedzynarodowy Festiwal Szachowy - Open B, Chojnice
[165 kB, 236 partii]
Czerwiec 2009
14.06 - 21.06Miedzynarodowy Festiwal Szachowy "Jantar Baltyku", Kąty Rybackie
[145 kB, 213 partii]
01.06 - 12.06Mistrzostwa Polski Niewidomych, Jastrzębia Góra
[49 kB, 66 partii]
Marzec 2009
13.03 - 22.03Mistrzostwa Polski Juniorow C-10, Leba
[213 kB, 308 partii]
13.03 - 22.03Mistrzostwa Polski Juniorow C-12, Leba
[191 kB, 275 partii]
13.03 - 22.03Mistrzostwa Polski Juniorek D-10, Leba
[187 kB, 309 partii]
13.03 - 22.03Mistrzostwa Polski Juniorek D-12, Leba
[185 kB, 275 partii]
Luty 2009
02.02 - 06.02Turniej Szachowy "Ferie Zimowe" 2009 - grupa A - o Puchar Burmistrza Malborka, Malbork
[44 kB, 62 partii]
02.02 - 06.02Turniej Szachowy "Ferie Zimowe" 2009 - grupa B - o Puchar Burmistrza Malborka, Malbork
[41 kB, 76 partii]
Styczeń 2009
21.10 - 20.01Mistrzostwa Tczewa 2008, Tczew
[53 kB, 72 partii]
Listopad 2008
21.11 - 23.11Jesien 2008, Gdańsk
[28 kB, 40 partii]
Wrzesień 2008
01.09 - 08.09Ogolnopolski Integracyjny Turniej Szachowy Osob Niepelnosprawnych - Rowy2008, Rowy
[244 kB, 381 partii]
Sierpień 2008
30.08 - 07.08XIV Mistrzostwa Polski Weteranow, Rowy
[106 kB, 144 partii]
Lipiec 2008
19.07 - 26.07Mistrzostwa Gdanska, Gdańsk
[228 kB, 322 partii]
22.06 - 03.07Offens Brandenburgisches Seniorenturnier Rowy, Rowy
[157 kB, 225 partii]
Czerwiec 2008
14.06 - 22.06XVII Miedzynarodowy Festiwal Szachowy "Jantar Baltyku" OPEN "A", Rowy
[211 kB, 311 partii]
Maj 2008
01.04 - 27.05Mistrzostwa UKS Centrum Tczew, Tczew
[36 kB, 45 partii]
16.05 - 18.05Wiosna 2008, Gdańsk
[42 kB, 60 partii]
Kwiecień 2008
28.03 - 06.04Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16, Leba
[190 kB, 253 partii]
28.03 - 06.04Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 18, Leba
[158 kB, 209 partii]
28.03 - 06.04Mistrzostwa Polski Juniorow do lat 18, Leba
[177 kB, 242 partii]
28.03 - 06.04Mistrzostwa Polski Juniorow do lat 16, Leba
[224 kB, 286 partii]
Marzec 2008
01.03 - 29.03Mistrzostwa Miasta Pruszcz Gd., Pruszcz Gdański
[36 kB, 47 partii]
Listopad 2007
10.11 - 25.11Otwarte Mistrzostwa Pomorza Seniorow, Gdańsk
[86 kB, 117 partii]
02.10 - 23.11Indywidualne Mistrzostwa Tczewa, Tczew
[50 kB, 65 partii]
Wrzesień 2007
09.09 - 16.09XIII Miedzynarodowe Mistrzostwa Polski Weteranow, Rowy
[137 kB, 222 partii]
Czerwiec 2007
23.06 - 30.06VIII Puchar Stolema, Kartuzy
[37 kB, 63 partii]
01.06 - 10.06Jantar Baltyku 2007, Rowy
[150 kB, 207 partii]
Kwiecień 2007
24.03 - 01.04Mistrzostwa Polski Juniorow do lat 16, Leba
[194 kB, 261 partii]
24.03 - 01.04Mistrzostwa Polski Juniorow do lat 18, Leba
[190 kB, 253 partii]
24.03 - 01.04Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16, Leba
[157 kB, 208 partii]
24.03 - 01.04Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 18, Leba
[123 kB, 164 partii]
Kwiecień 2006
25.03 - 02.04Mistrzostwa Polski Juniorow grupa C16, Leba
[177 kB, 248 partii]
25.03 - 02.04Mistrzostwa Polski Juniorow grupa C18, Leba
[132 kB, 200 partii]
25.03 - 02.04Mistrzostwa Polski Juniorek grupa D16, Leba
[154 kB, 219 partii]
25.03 - 02.04Mistrzostwa Polski Juniorek grupa D18, Leba
[90 kB, 129 partii]


Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Roszada, to pierwszy krok do stabilizacji."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies