użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
Druzynowe Mistrzostwa Polski Juniorow 2017 - II Liga, Szczyrk 2017
0-1
[C15] Obrona Francuska, Winawer Variation, French; C15
Katarzyna
Tomaszek



Justyna
Partyka

II
1141
STMGK Strzelce Krajenskie

Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.FMGrela, Kacper2342KSz "Miedz" Legnica
2.KKokoszczynski, Jan2142KS LAURA Chylice
3.KKlepek, Witold2132Pszczynskie Szachy
4.I+Brozyna, Mateusz2124MAT Myslenice
5.I++Tustanowski, Mateusz2078LKS "Zarzewie" Prudnik
6.KAdamczewski, Maciej2039KTS Kalisz
7.KLaszczak, Przemyslaw2034UKS TSz Zieloni Zielonka
8.I++Nowak, Mikolaj2015UKS "Smecz" Konin
9.IGolenia, Jan1986MKS MOS Wieliczka
10.IRedzisz, Michal1984KS LAURA Chylice
11.I++Golenia, Wojciech1984MKS MOS Wieliczka
12.I+Fritz, Antoni1981MKSz Rybnik
13.IPawletko, Szymon1979UKS "MDK GDYNIA"
14.IPasieka, Marcin1962ChTS Chorzow
15.KFurtak, Joanna1957MKS "Sandecja" Nowy Sacz
16.I++Janiszewski, Filip1953KTS Kalisz
17.IKlementowski, Dawid1935MKSz Rybnik
18.KKus, Aleksander1934KSz "LECH-WSUS Poznan"
19.K++Cieslak, Wiktoria1931MKSz Rybnik
20.I+Suder, Jakub1927MAT Myslenice
21.KPosuniak, Weronika1920KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
22.I+Rzeszowski, Dominik1919UKS "Czternastka" Warszawa
23.IStrzelecki, Maciej1911KSz "Piatka" Skierniewice
24.I+Holownia, Michal1905MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
25.IMajocha, Piotr1902UKS "Giecek" Radkow
26.I++Miasik, Adrian1899RzKSz Rzeszow
27.KKarykowska, Anna1869KSz "Miedz" Legnica
28.I+Leskiewicz, Ignacy1856UKS "Smecz" Konin
29.I+Dixa, Oskar1856KTS Kalisz
30.K+Moscicka, Pola1852KS LAURA Chylice
31.IPoziomkowski, Szymon1833UKS "SP 321" Warszawa - Bemowo
32.I++Pluta, Natalia1826MCKiS Jaworzno
33.I++Gredka, Dominika1794Pszczynskie Szachy
34.II+Szczuraszyk, Jaroslaw1789MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
35.IKawalko, Adam1787KSz Polonia Wroclaw
36.IKukula, Karol1760KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
37.I++Trybowska, Barbara1745UKS "Orlik" Rudnik n/Sanem
38.I++Guzik, Natalia1741UKS "Piatka" Wielun
39.I++Hampel, Anna1728RKS "MAT" Ruda Slaska
40.I+Stochnialek, Dominika1725UMKS "Na Pieterku" Poznan
41.ISzydelko, Michal1713UKS "Giecek" Radkow
42.ILichorad, Mateusz1712SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
43.IMaminski, Hubert1700KS LAURA Chylice
44.II+Gozdzicki, Maciej1699STMGK Strzelce Krajenskie
45.I++Hryn, Zofia1696Akademia Szachowa Gliwice
46.IBujalski, Mateusz1693UKS "Czternastka" Warszawa
47.IHryn, Aleksandra1663Akademia Szachowa Gliwice
48.I++Knapik, Julia1643UKS "Hetman" Czestochowa
49.IPiwowarczyk, Arkadiusz1635MAT Myslenice
50.I++Wojcik, Jagoda1630KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
51.I++Filipska, Maja1624UKS "MDK GDYNIA"
52.IZylinski, Piotr1606UKS "Ognisko" Rydultowy
53.IIKiszka, Arkadiusz1592KSz Gambit Przeworsk
54.ITrzaskowska, Hanna1589KS LAURA Chylice
55.I+Bilczewska, Olga1585UKS "Ognisko" Rydultowy
56.IGazda, Dominik1567KKSz "Urania" Krosno
57.IIGworys, Grzegorz1534UKS "Hetman" Czestochowa
58.IIKucharski, Daniel1532UKS "Hetman" Czestochowa
59.ISurpeta, Julia1523KKSz Krakow
60.IWasala, Wiktoria1521UKS "Giecek" Radkow
61.IIPiechota, Kamil1521UKS "Ognisko" Rydultowy
62.I+Hertlein, Irena1503KSz "HETMAN" Katowice
63.I++Tkaczyk, Weronika1502UKS "Czternastka" Warszawa
64.II+Oles, Martin1499MKSz Rybnik
65.II+Debowska, Michalina1492MKS MOS Wieliczka
66.ICiesinska, Weronika1488AZS Poznan
67.CMKejna, Piotr1483KSz "Miedz" Legnica
68.IPazdzierz, Klaudia1479UKS "Czternastka" Warszawa
69.IWalkowiak, Bogumila1477AZS Poznan
70.IWaligora, Julia1438UKS "Smecz" Konin
71.IPisarek, Elzbieta1430KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
72.IPedrak, Paulina1405GKSz "Hetman" Pilzno
73.II+Norek, Maciej1402Akademia Szachowa Gliwice
74.IDabrowska, Aleksandra1402UKS TSz Zieloni Zielonka
75.IScisla, Oliwia1401MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
76.II+Mackowiak, Filip1399UKS "MDK GDYNIA"
77.II+Jaszczuk, Mateusz1393KKSz "Urania" Krosno
78.IBakalarczyk, Zuzanna1387UKS "Piatka" Wielun
79.I+Anyz, Monika1385KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
80.IDixa, Joanna1380KSz ORLY Pleszew
81.ISloniewska, Alicja1376KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
82.IWawrzyniak, Weronika1361KTS Kalisz
83.IMatyjasek, Michalina1361UKS "Piatka" Wielun
84.IKubasik, Aleksandra1340KTS Kalisz
85.IPazdzierz, Paulina1337UKS "Czternastka" Warszawa
86.IRobakowska, Paulina1333UKS "Ognisko" Rydultowy
87.IHals, Emilia1323GKSz "Hetman" Pilzno
88.IWyrzykowska, Aleksandra1320UKS "MDK GDYNIA"
89.IIMazanowska, Aniela1297MAT Myslenice
90.ICieslak, Jessica1284MKSz Rybnik
91.IWolak, Julia1264GKSz "Hetman" Pilzno
92.IIIBinkowski, Tomasz1228SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
93.IIPieczewska, Gabriela1203OTSz Ostrow Wielkopolski
94.ICzerwinska, Oliwia1203UKS "Ognisko" Rydultowy
95.IIGuzik, Michal1188KKSz "Urania" Krosno
96.IIPartyka, Justyna1141STMGK Strzelce Krajenskie
97.I+Zarebska, Lena0KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
98.II+Wrona, Florian0MKS MOS Wieliczka
99.Winter, Anna0
100.IISzeliga, Sebastian0KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
101.ISzelejewska, Maria0UKS "SP 321" Warszawa - Bemowo
102.IISulima, Franciszek0UKS "MDK GDYNIA"
103.I+Roszkiewicz, Anna0UMKS "Na Pieterku" Poznan
104.IRog, Mateusz0KKSz Krakow
105.IVRadecki, Adam0MUKS "Stoczek 45" Bialystok
106.CMOchedzan, Tymon0KTS Kalisz
107.INorek, Bartosz0Akademia Szachowa Gliwice
108.I++Mirowska, Oliwia0GKSz "Hetman" Pilzno
109.IIMatloka, Milosz0KSz ORLY Pleszew
110.ILibura, Julianna0KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
111.IKucharska, Helena0MKSz Rybnik
112.VKaminski, Jakub0MUKS "Stoczek 45" Bialystok
113.IIChodorowski, Adrian0KKSz "Urania" Krosno
114.I++Budkiewicz, Magdalena0UKS "GONIEC" Staniatki
115.IIBien, Hubert0GKSz "Hetman" Pilzno
116.I++Babiarz, Arkadiusz0RzKSz Rzeszow
117.IAndrzejewska, Maja0UMKS "Na Pieterku" Poznan
118.IIKupiecka, Julia-1776SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory

Baza debiutów

...to encyklopedia najpopularniejszych otwarć szachowych wraz z niezliczoną ilością wariantów

debiuty, warianty

Kącik cytatów

"Jeden zły ruch niweczy 40 poprzednich."

~Albert Horowitz

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies