użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
Druzynowe Mistrzostwa Polski Juniorow 2017 - II Liga, Szczyrk 2017
0-1
[C15] Obrona Francuska, Winawer Variation, French; C15
Katarzyna
Tomaszek



Justyna
Partyka

II
1145
STMGK Strzelce Krajenskie

Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.FMGrela, Kacper2321KSz "Miedz" Legnica
2.KKlepek, Witold2187PSSz Pszczyna
3.I+Brozyna, Mateusz2147MAT Myslenice
4.I++Nowak, Mikolaj2124UKS "Smecz" Konin
5.KKokoszczynski, Jan2108KS LAURA Chylice
6.KLaszczak, Przemyslaw2090UKS TSz Zieloni Zielonka
7.KAdamczewski, Maciej2035KTS Kalisz
8.KKus, Aleksander1998KSz "LECH-WSUS Poznan"
9.IGolenia, Jan1986MKS MOS Wieliczka
10.I++Golenia, Wojciech1984MKS MOS Wieliczka
11.IPawletko, Szymon1979UKS "MDK GDYNIA"
12.I++Karykowska, Anna1963KSz "Miedz" Legnica
13.IPasieka, Marcin1947ChTS Chorzow
14.IRedzisz, Michal1942KS LAURA Chylice
15.IKlementowski, Dawid1935MKSz Rybnik
16.I++Posuniak, Weronika1933KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
17.IMajocha, Piotr1933UKS "Giecek" Radkow
18.IFritz, Antoni1925MKSz Rybnik
19.IPoziomkowski, Szymon1923UKS "SP 321" Warszawa - Bemowo
20.IStrzelecki, Maciej1919KSz "Piatka" Skierniewice
21.IRzeszowski, Dominik1919UKS "Czternastka" Warszawa
22.I++Tustanowski, Mateusz1898KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
23.I+Suder, Jakub1894MAT Myslenice
24.I++Janiszewski, Filip1869KTS Kalisz
25.K+Moscicka, Pola1868KS LAURA Chylice
26.I++Miasik, Adrian1867RzKSz Rzeszow
27.K++Cieslak, Wiktoria1863MKSz Rybnik
28.I+Holownia, Michal1862MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
29.I+Leskiewicz, Ignacy1836UKS "Smecz" Konin
30.I++Pluta, Natalia1814MCKiS Jaworzno
31.II+Szczuraszyk, Jaroslaw1787MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
32.I++Guzik, Natalia1786UKS "Piatka" Wielun
33.IKawalko, Adam1773KSz Polonia Wroclaw
34.I+Dixa, Oskar1769KTS Kalisz
35.IBujalski, Mateusz1763UKS "Czternastka" Warszawa
36.I++Trybowska, Barbara1757UKS "Orlik" Rudnik n/Sanem
37.IKukula, Karol1745KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
38.I++Hampel, Anna1722RKS "MAT" Ruda Slaska
39.IStochnialek, Dominika1715UMKS "Na Pieterku" Poznan
40.I++Filipska, Maja1703UKS "MDK GDYNIA"
41.II+Gozdzicki, Maciej1701STMGK Strzelce Krajenskie
42.IMaminski, Hubert1700KS LAURA Chylice
43.ISzydelko, Michal1689UKS "Giecek" Radkow
44.I+Furtak, Joanna1683MKS "Sandecja" Nowy Sacz
45.I++Gredka, Dominika1680PSSz Pszczyna
46.I++Wojcik, Jagoda1645KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
47.I++Knapik, Julia1643UKS "Hetman" Czestochowa
48.I+Bilczewska, Olga1640UKS "Ognisko" Rydultowy
49.II+Piwowarczyk, Arkadiusz1635MAT Myslenice
50.ILichorad, Mateusz1627SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
51.IZylinski, Piotr1604UKS "Ognisko" Rydultowy
52.IIKiszka, Arkadiusz1592KSz Gambit Przeworsk
53.ISurpeta, Julia1590KKSz Krakow
54.I+Hertlein, Irena1568KSz "HETMAN" Katowice
55.II+Gazda, Dominik1561KKSz "Urania" Krosno
56.IWasala, Wiktoria1545UKS "Giecek" Radkow
57.I++Hryn, Zofia1545Akademia Szachowa Gliwice
58.IIGworys, Grzegorz1545UKS "Hetman" Czestochowa
59.IPedrak, Paulina1537GKSz "Hetman" Pilzno
60.ITrzaskowska, Hanna1532KS LAURA Chylice
61.IHryn, Aleksandra1518Akademia Szachowa Gliwice
62.I++Tkaczyk, Weronika1500UKS "Czternastka" Warszawa
63.II+Debowska, Michalina1492MKS MOS Wieliczka
64.IIPiechota, Kamil1490UKS "Ognisko" Rydultowy
65.IIKucharski, Daniel1490UKS "Hetman" Czestochowa
66.IWalkowiak, Bogumila1489AZS Poznan
67.ICiesinska, Weronika1488AZS Poznan
68.CMKejna, Piotr1483KSz "Miedz" Legnica
69.IPazdzierz, Klaudia1479UKS "Czternastka" Warszawa
70.IDabrowska, Aleksandra1434UKS TSz Zieloni Zielonka
71.ISloniewska, Alicja1428KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
72.II+Oles, Martin1424MKSz Rybnik
73.IPisarek, Elzbieta1416KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
74.IWaligora, Julia1411UKS "Smecz" Konin
75.II+Mackowiak, Filip1399UKS "MDK GDYNIA"
76.II+Norek, Maciej1398Akademia Szachowa Gliwice
77.IBakalarczyk, Zuzanna1385UKS "Piatka" Wielun
78.IWawrzyniak, Weronika1376KTS Kalisz
79.IDixa, Joanna1375KSz ORLY Pleszew
80.IRobakowska, Paulina1361UKS "Ognisko" Rydultowy
81.IMatyjasek, Michalina1361UKS "Piatka" Wielun
82.I+Anyz, Monika1349KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
83.IKubasik, Aleksandra1339KTS Kalisz
84.IPazdzierz, Paulina1337UKS "Czternastka" Warszawa
85.II+Hals, Emilia1335GKSz "Hetman" Pilzno
86.ICieslak, Jessica1332MKSz Rybnik
87.IWyrzykowska, Aleksandra1319UKS "MDK GDYNIA"
88.II+Jaszczuk, Mateusz1319KKSz "Urania" Krosno
89.IIMazanowska, Aniela1298MAT Myslenice
90.IIIBinkowski, Tomasz1227SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
91.IWolak, Julia1215GKSz "Hetman" Pilzno
92.IIPieczewska, Gabriela1189OTSz Ostrow Wielkopolski
93.ICzerwinska, Oliwia1183UKS "Ognisko" Rydultowy
94.IIPartyka, Justyna1145STMGK Strzelce Krajenskie
95.IScisla, Oliwia1142MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
96.IIGuzik, Michal1106KKSz "Urania" Krosno
97.IZarebska, Lena0KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
98.II+Wrona, Florian0MKS MOS Wieliczka
99.Winter, Anna0
100.IISzeliga, Sebastian0KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
101.ISzelejewska, Maria0UKS "SP 321" Warszawa - Bemowo
102.IISulima, Franciszek0UKS "MDK GDYNIA"
103.IRoszkiewicz, Anna0UMKS "Na Pieterku" Poznan
104.II+Rog, Mateusz0KKSz Krakow
105.IVRadecki, Adam0MUKS "Stoczek 45" Bialystok
106.CMOchedzan, Tymon0KTS Kalisz
107.INorek, Bartosz0Akademia Szachowa Gliwice
108.I++Mirowska, Oliwia0GKSz "Hetman" Pilzno
109.IIMatloka, Milosz0KSz ORLY Pleszew
110.ILibura, Julianna0KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
111.IKucharska, Helena0MKSz Rybnik
112.VKaminski, Jakub0MUKS "Stoczek 45" Bialystok
113.IIChodorowski, Adrian0KKSz "Urania" Krosno
114.I+Budkiewicz, Magdalena0UKS "GONIEC" Staniatki
115.IIBien, Hubert0GKSz "Hetman" Pilzno
116.I+Babiarz, Arkadiusz0RzKSz Rzeszow
117.IAndrzejewska, Maja0UMKS "Na Pieterku" Poznan
118.IIKupiecka, Julia-1776SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory

Baza debiutów

...to encyklopedia najpopularniejszych otwarć szachowych wraz z niezliczoną ilością wariantów

debiuty, warianty

Kącik cytatów

"Pionki są duszą gry."

~Francois Philidor

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies