użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
Druzynowe Mistrzostwa Polski Juniorow 2017 - II Liga, Szczyrk 2017
1-0
[D04] Colle System; D04
Sylwia
Polak



Oliwia
Czerwinska

I
1186
UKS "Ognisko" Rydultowy

Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.FMGrela, Kacper2293KSz "Miedz" Legnica
2.KKlepek, Witold2215PSSz Pszczyna
3.KKus, Aleksander2154KSz "LECH-WSUS Poznan"
4.I++Nowak, Mikolaj2124UKS "Smecz" Konin
5.KKokoszczynski, Jan2115KS LAURA Chylice
6.I+Brozyna, Mateusz2108MAT Myslenice
7.KLaszczak, Przemyslaw2100UKS TSz Zieloni Zielonka
8.I++Tustanowski, Mateusz2022KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
9.KAdamczewski, Maciej1999KTS Kalisz
10.IGolenia, Jan1986MKS MOS Wieliczka
11.IPoziomkowski, Szymon1985UKS "SP 321" Warszawa - Bemowo
12.I++Golenia, Wojciech1984MKS MOS Wieliczka
13.IFritz, Antoni1982MKSz Rybnik
14.IPawletko, Szymon1979UKS "MDK GDYNIA"
15.K++Cieslak, Wiktoria1941MKSz Rybnik
16.IKlementowski, Dawid1935MKSz Rybnik
17.I++Posuniak, Weronika1933KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
18.I++Karykowska, Anna1933KSz "Miedz" Legnica
19.IStrzelecki, Maciej1919KSz "Piatka" Skierniewice
20.IMajocha, Piotr1913UKS "Giecek" Radkow
21.I++Janiszewski, Filip1901KTS Kalisz
22.I+Holownia, Michal1898MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
23.IRzeszowski, Dominik1892UKS "Czternastka" Warszawa
24.I+Leskiewicz, Ignacy1878UKS "Smecz" Konin
25.I++Miasik, Adrian1867RzKSz Rzeszow
26.IRedzisz, Michal1836KS LAURA Chylice
27.IBujalski, Mateusz1821UKS "Czternastka" Warszawa
28.K+Moscicka, Pola1814KS LAURA Chylice
29.IPasieka, Marcin1790ChTS Chorzow
30.II+Szczuraszyk, Jaroslaw1786MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
31.I++Guzik, Natalia1786UKS "Piatka" Wielun
32.IKawalko, Adam1773KSz Polonia Wroclaw
33.I+Suder, Jakub1768MAT Myslenice
34.I+Dixa, Oskar1751KTS Kalisz
35.I++Pluta, Natalia1748MCKiS Jaworzno
36.I++Hryn, Zofia1748Akademia Szachowa Gliwice
37.IKukula, Karol1745KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
38.ISzydelko, Michal1734UKS "Giecek" Radkow
39.I++Trybowska, Barbara1725UKS "Orlik" Rudnik n/Sanem
40.I++Hampel, Anna1722RKS "MAT" Ruda Slaska
41.I+Furtak, Joanna1718MKS "Sandecja" Nowy Sacz
42.IStochnialek, Dominika1711UMKS "Na Pieterku" Poznan
43.I++Gredka, Dominika1707PSSz Pszczyna
44.I++Filipska, Maja1703UKS "MDK GDYNIA"
45.II+Gozdzicki, Maciej1701STMGK Strzelce Krajenskie
46.IMaminski, Hubert1700KS LAURA Chylice
47.II+Piwowarczyk, Arkadiusz1659MAT Myslenice
48.I++Wojcik, Jagoda1645KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
49.I++Knapik, Julia1643UKS "Hetman" Czestochowa
50.I+Bilczewska, Olga1637UKS "Ognisko" Rydultowy
51.ILichorad, Mateusz1627SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
52.ISurpeta, Julia1618KKSz Krakow
53.IZylinski, Piotr1607UKS "Ognisko" Rydultowy
54.CMKejna, Piotr1589KSz "Miedz" Legnica
55.IPedrak, Paulina1585GKSz "Hetman" Pilzno
56.IIGworys, Grzegorz1545UKS "Hetman" Czestochowa
57.IWasala, Wiktoria1542UKS "Giecek" Radkow
58.IHryn, Aleksandra1541Akademia Szachowa Gliwice
59.II+Gazda, Dominik1541KKSz "Urania" Krosno
60.IIKiszka, Arkadiusz1502KSz Gambit Przeworsk
61.I++Tkaczyk, Weronika1500UKS "Czternastka" Warszawa
62.I+Hertlein, Irena1498KSz "HETMAN" Katowice
63.II+Debowska, Michalina1492MKS MOS Wieliczka
64.IIPiechota, Kamil1490UKS "Ognisko" Rydultowy
65.IIKucharski, Daniel1490UKS "Hetman" Czestochowa
66.IWalkowiak, Bogumila1489AZS Poznan
67.ICiesinska, Weronika1488AZS Poznan
68.IPazdzierz, Klaudia1479UKS "Czternastka" Warszawa
69.ITrzaskowska, Hanna1475KS LAURA Chylice
70.IDabrowska, Aleksandra1434UKS TSz Zieloni Zielonka
71.ISloniewska, Alicja1428KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
72.IPisarek, Elzbieta1416KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
73.IWaligora, Julia1405UKS "Smecz" Konin
74.II+Oles, Martin1404MKSz Rybnik
75.II+Mackowiak, Filip1399UKS "MDK GDYNIA"
76.II+Norek, Maciej1398Akademia Szachowa Gliwice
77.IBakalarczyk, Zuzanna1385UKS "Piatka" Wielun
78.IWawrzyniak, Weronika1376KTS Kalisz
79.IRobakowska, Paulina1361UKS "Ognisko" Rydultowy
80.IMatyjasek, Michalina1361UKS "Piatka" Wielun
81.IDixa, Joanna1345KSz ORLY Pleszew
82.IKubasik, Aleksandra1339KTS Kalisz
83.IPazdzierz, Paulina1337UKS "Czternastka" Warszawa
84.ICieslak, Jessica1332MKSz Rybnik
85.IWyrzykowska, Aleksandra1319UKS "MDK GDYNIA"
86.II+Jaszczuk, Mateusz1319KKSz "Urania" Krosno
87.II+Hals, Emilia1287GKSz "Hetman" Pilzno
88.IWolak, Julia1280GKSz "Hetman" Pilzno
89.I+Anyz, Monika1269KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
90.IIMazanowska, Aniela1263MAT Myslenice
91.IIPieczewska, Gabriela1249OTSz Ostrow Wielkopolski
92.IIIBinkowski, Tomasz1226SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
93.ICzerwinska, Oliwia1186UKS "Ognisko" Rydultowy
94.IIPartyka, Justyna1145STMGK Strzelce Krajenskie
95.IScisla, Oliwia1142MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
96.IIGuzik, Michal1106KKSz "Urania" Krosno
97.IZarebska, Lena0KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
98.II+Wrona, Florian0MKS MOS Wieliczka
99.Winter, Anna0
100.IISzeliga, Sebastian0KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
101.ISzelejewska, Maria0UKS "SP 321" Warszawa - Bemowo
102.IISulima, Franciszek0UKS "MDK GDYNIA"
103.IRoszkiewicz, Anna0UMKS "Na Pieterku" Poznan
104.II+Rog, Mateusz0KKSz Krakow
105.IVRadecki, Adam0MUKS "Stoczek 45" Bialystok
106.CMOchedzan, Tymon0KTS Kalisz
107.INorek, Bartosz0Akademia Szachowa Gliwice
108.I++Mirowska, Oliwia0GKSz "Hetman" Pilzno
109.IIMatloka, Milosz0KSz ORLY Pleszew
110.ILibura, Julianna0KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
111.IKucharska, Helena0MKSz Rybnik
112.VKaminski, Jakub0MUKS "Stoczek 45" Bialystok
113.IIChodorowski, Adrian0KKSz "Urania" Krosno
114.I+Budkiewicz, Magdalena0UKS "GONIEC" Staniatki
115.IIBien, Hubert0GKSz "Hetman" Pilzno
116.I+Babiarz, Arkadiusz0RzKSz Rzeszow
117.IAndrzejewska, Maja0UMKS "Na Pieterku" Poznan
118.IIKupiecka, Julia-1776SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory

Baza zawodników

...to zbiór aktywnych szachistów z całej Polski pozwalający na przeglądanie ich statystyk rankingowych, debiutowych czy turniejowych

baza klubów, szukaj gracza

Kącik cytatów

"Pionki są duszą gry."

~Francois Philidor

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies