użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
Druzynowe Mistrzostwa Polski Juniorow 2017 - II Liga, Szczyrk 2017
1-0
[D04] Colle System; D04
Sylwia
Polak



Oliwia
Czerwinska

I
1245
UKS "Ognisko" Rydultowy

Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.FMGrela, Kacper2320KSz "Miedz" Legnica
2.KKokoszczynski, Jan2111KS LAURA Chylice
3.KBrozyna, Mateusz2098MAT Myslenice
4.I++Tustanowski, Mateusz2078KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
5.KKlepek, Witold2076Pszczynskie Szachy
6.KAdamczewski, Maciej2063KTS Kalisz
7.I++Nowak, Mikolaj2015UKS "Smecz" Konin
8.KLaszczak, Przemyslaw1990UKS TSz Zieloni Zielonka
9.IGolenia, Jan1986MKS MOS Wieliczka
10.I++Golenia, Wojciech1984MKS MOS Wieliczka
11.I+Fritz, Antoni1981MKSz Rybnik
12.IPasieka, Marcin1962ChTS Chorzow
13.I++Janiszewski, Filip1953KTS Kalisz
14.KFurtak, Joanna1948MKS "Sandecja" Nowy Sacz
15.IRedzisz, Michal1937KS LAURA Chylice
16.IKlementowski, Dawid1935MKSz Rybnik
17.I+Holownia, Michal1935MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
18.K+Moscicka, Pola1934KS LAURA Chylice
19.KKus, Aleksander1934UMKS "Na Pieterku" Poznan
20.K++Cieslak, Wiktoria1931MKSz Rybnik
21.I++Dixa, Oskar1929KTS Kalisz
22.IPawletko, Szymon1928UKS "MDK GDYNIA"
23.I+Rzeszowski, Dominik1921UKS "Czternastka" Warszawa
24.KPosuniak, Weronika1920KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
25.I++Miasik, Adrian1918RzKSz Rzeszow
26.IStrzelecki, Maciej1911KSz "Piatka" Skierniewice
27.IMajocha, Piotr1902UKS "Giecek" Radkow
28.KKarykowska, Anna1869KSz "Miedz" Legnica
29.I+Leskiewicz, Ignacy1856UKS "Smecz" Konin
30.I+Suder, Jakub1837MAT Myslenice
31.I++Pluta, Natalia1826MCKiS Jaworzno
32.IBujalski, Mateusz1804UKS "Czternastka" Warszawa
33.I++Gredka, Dominika1794Pszczynskie Szachy
34.II+Szczuraszyk, Jaroslaw1789MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
35.ILichorad, Mateusz1770SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
36.IPoziomkowski, Szymon1767UKS "SP 321" Warszawa - Bemowo
37.I++Trybowska, Barbara1755KSz Gambit Przeworsk
38.IKawalko, Adam1751KSz Polonia Wroclaw
39.IKukula, Karol1741KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
40.I++Hampel, Anna1728RKS "MAT" Ruda Slaska
41.I+Stochnialek, Dominika1725UMKS "Na Pieterku" Poznan
42.ISzydelko, Michal1713UKS "Giecek" Radkow
43.IMaminski, Hubert1700KS LAURA Chylice
44.II+Gozdzicki, Maciej1699STMGK Strzelce Krajenskie
45.I+Bilczewska, Olga1689UKS "Ognisko" Rydultowy
46.I++Hryn, Zofia1668Akademia Szachowa Gliwice
47.I++Guzik, Natalia1668UKS "Piatka" Wielun
48.I++Knapik, Julia1643UKS "Hetman" Czestochowa
49.IHryn, Aleksandra1643Akademia Szachowa Gliwice
50.IPiwowarczyk, Arkadiusz1635MAT Myslenice
51.ISurpeta, Julia1611KKSz Krakow
52.IZylinski, Piotr1606UKS "Ognisko" Rydultowy
53.I++Wojcik, Jagoda1599KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
54.IIKiszka, Arkadiusz1592KSz Gambit Przeworsk
55.I++Filipska, Maja1569UKS "MDK GDYNIA"
56.IGazda, Dominik1567KKSz "Urania" Krosno
57.I+Hertlein, Irena1545KSz "HETMAN" Katowice
58.IIGworys, Grzegorz1534UKS "Hetman" Czestochowa
59.IIKucharski, Daniel1532UKS "Hetman" Czestochowa
60.IWasala, Wiktoria1521UKS "Giecek" Radkow
61.IIPiechota, Kamil1521UKS "Ognisko" Rydultowy
62.ITrzaskowska, Hanna1505KS LAURA Chylice
63.CMKejna, Piotr1505KSz "Miedz" Legnica
64.I++Tkaczyk, Weronika1502UKS "Czternastka" Warszawa
65.IPisarek, Elzbieta1498KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
66.II+Debowska, Michalina1492MKS MOS Wieliczka
67.II+Oles, Martin1488MKSz Rybnik
68.ICiesinska, Weronika1488AZS Poznan
69.IPazdzierz, Klaudia1479UKS "Czternastka" Warszawa
70.IWalkowiak, Bogumila1477AZS Poznan
71.IWawrzyniak, Weronika1455KTS Kalisz
72.II+Mackowiak, Filip1453UKS "MDK GDYNIA"
73.IWaligora, Julia1424UKS "Smecz" Konin
74.I+Anyz, Monika1423KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
75.ISloniewska, Alicja1409KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
76.IPedrak, Paulina1405GKSz "Hetman" Pilzno
77.II+Norek, Maciej1402Akademia Szachowa Gliwice
78.IDabrowska, Aleksandra1402UKS TSz Zieloni Zielonka
79.II+Jaszczuk, Mateusz1393KKSz "Urania" Krosno
80.IDixa, Joanna1388KSz ORLY Pleszew
81.IBakalarczyk, Zuzanna1387UKS "Piatka" Wielun
82.IKubasik, Aleksandra1383KTS Kalisz
83.IMatyjasek, Michalina1357UKS "Piatka" Wielun
84.I+Scisla, Oliwia1345MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
85.IPazdzierz, Paulina1337UKS "Czternastka" Warszawa
86.IRobakowska, Paulina1333UKS "Ognisko" Rydultowy
87.IWyrzykowska, Aleksandra1320UKS "MDK GDYNIA"
88.IIMazanowska, Aniela1313MAT Myslenice
89.IWolak, Julia1265GKSz "Hetman" Pilzno
90.ICieslak, Jessica1247MKSz Rybnik
91.ICzerwinska, Oliwia1245UKS "Ognisko" Rydultowy
92.IHals, Emilia1243GKSz "Hetman" Pilzno
93.IIIBinkowski, Tomasz1228SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
94.IIGuzik, Michal1188KKSz "Urania" Krosno
95.IIPieczewska, Gabriela1159OTSz Ostrow Wielkopolski
96.IIPartyka, Justyna1141STMGK Strzelce Krajenskie
97.I++Zarebska, Lena0KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
98.IWrona, Florian0MKS MOS Wieliczka
99.Winter, Anna0
100.IISzeliga, Sebastian0KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
101.ISzelejewska, Maria0UKS "SP 321" Warszawa - Bemowo
102.IISulima, Franciszek0UKS "MDK GDYNIA"
103.I++Roszkiewicz, Anna0UMKS "Na Pieterku" Poznan
104.IRog, Mateusz0KKSz Krakow
105.IVRadecki, Adam0MUKS "Stoczek 45" Bialystok
106.CMOchedzan, Tymon0KTS Kalisz
107.INorek, Bartosz0Akademia Szachowa Gliwice
108.I++Mirowska, Oliwia0GKSz "Hetman" Pilzno
109.IIMatloka, Milosz0KSz ORLY Pleszew
110.ILibura, Julianna0KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
111.IKucharska, Helena0MKSz Rybnik
112.VKaminski, Jakub0MUKS "Stoczek 45" Bialystok
113.IIChodorowski, Adrian0KKSz "Urania" Krosno
114.I++Budkiewicz, Magdalena0MKS MOS Wieliczka
115.IIBien, Hubert0GKSz "Hetman" Pilzno
116.I++Babiarz, Arkadiusz0RzKSz Rzeszow
117.IAndrzejewska, Maja0UMKS "Na Pieterku" Poznan
118.IIKupiecka, Julia-1776SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory


Baza zawodników

...to zbiór aktywnych szachistów z całej Polski pozwalający na przeglądanie ich statystyk rankingowych, debiutowych czy turniejowych

baza klubów, szukaj gracza

Kącik cytatów

"Gdy widzisz dobre posunięcie - poczekaj. Nie wykonuj go. Może znajdziesz lepsze."

~Emanuel Lasker

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2018

Polityka prywatnści · Polityka plików cookies