użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
Druzynowe Mistrzostwa Polski Juniorow 2017 - II Liga, Szczyrk 2017
0-1
[B20] Obrona Sycylijska, Sicilian Defense; B20
Emilia
Skolska



Magdalena
Budkiewicz

I++
0
UKS "GONIEC" Staniatki

Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.FMGrela, Kacper2342KSz "Miedz" Legnica
2.KBrozyna, Mateusz2151MAT Myslenice
3.KKokoszczynski, Jan2142KS LAURA Chylice
4.KKlepek, Witold2132Pszczynskie Szachy
5.I++Tustanowski, Mateusz2078LKS "Zarzewie" Prudnik
6.KAdamczewski, Maciej2039KTS Kalisz
7.KLaszczak, Przemyslaw2034UKS TSz Zieloni Zielonka
8.I++Nowak, Mikolaj2015UKS "Smecz" Konin
9.IGolenia, Jan1986MKS MOS Wieliczka
10.I++Golenia, Wojciech1984MKS MOS Wieliczka
11.I+Fritz, Antoni1981MKSz Rybnik
12.IPasieka, Marcin1962ChTS Chorzow
13.KFurtak, Joanna1957MKS "Sandecja" Nowy Sacz
14.I++Janiszewski, Filip1953KTS Kalisz
15.IRedzisz, Michal1937KS LAURA Chylice
16.IKlementowski, Dawid1935MKSz Rybnik
17.KKus, Aleksander1934KSz "LECH-WSUS Poznan"
18.K++Cieslak, Wiktoria1931MKSz Rybnik
19.IPawletko, Szymon1928UKS "MDK GDYNIA"
20.KPosuniak, Weronika1920KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
21.I+Rzeszowski, Dominik1919UKS "Czternastka" Warszawa
22.I++Miasik, Adrian1918RzKSz Rzeszow
23.IStrzelecki, Maciej1911KSz "Piatka" Skierniewice
24.I+Holownia, Michal1905MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
25.IMajocha, Piotr1902UKS "Giecek" Radkow
26.KKarykowska, Anna1869KSz "Miedz" Legnica
27.I+Leskiewicz, Ignacy1856UKS "Smecz" Konin
28.I+Dixa, Oskar1856KTS Kalisz
29.K+Moscicka, Pola1852KS LAURA Chylice
30.I+Suder, Jakub1837MAT Myslenice
31.IPoziomkowski, Szymon1833UKS "SP 321" Warszawa - Bemowo
32.I++Pluta, Natalia1826MCKiS Jaworzno
33.I++Gredka, Dominika1794Pszczynskie Szachy
34.II+Szczuraszyk, Jaroslaw1789MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
35.IKawalko, Adam1787KSz Polonia Wroclaw
36.IKukula, Karol1760KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
37.I++Trybowska, Barbara1755UKS "Orlik" Rudnik n/Sanem
38.I++Guzik, Natalia1741UKS "Piatka" Wielun
39.I++Hampel, Anna1728RKS "MAT" Ruda Slaska
40.I+Stochnialek, Dominika1725UMKS "Na Pieterku" Poznan
41.ISzydelko, Michal1713UKS "Giecek" Radkow
42.ILichorad, Mateusz1712SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
43.IMaminski, Hubert1700KS LAURA Chylice
44.II+Gozdzicki, Maciej1699STMGK Strzelce Krajenskie
45.I++Hryn, Zofia1696Akademia Szachowa Gliwice
46.IBujalski, Mateusz1693UKS "Czternastka" Warszawa
47.I+Bilczewska, Olga1689UKS "Ognisko" Rydultowy
48.IHryn, Aleksandra1663Akademia Szachowa Gliwice
49.I++Knapik, Julia1643UKS "Hetman" Czestochowa
50.IPiwowarczyk, Arkadiusz1635MAT Myslenice
51.I++Wojcik, Jagoda1630KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
52.IZylinski, Piotr1606UKS "Ognisko" Rydultowy
53.IIKiszka, Arkadiusz1592KSz Gambit Przeworsk
54.ISurpeta, Julia1570KKSz Krakow
55.I++Filipska, Maja1569UKS "MDK GDYNIA"
56.IGazda, Dominik1567KKSz "Urania" Krosno
57.ITrzaskowska, Hanna1545KS LAURA Chylice
58.IIGworys, Grzegorz1534UKS "Hetman" Czestochowa
59.IIKucharski, Daniel1532UKS "Hetman" Czestochowa
60.I+Hertlein, Irena1531KSz "HETMAN" Katowice
61.IWasala, Wiktoria1521UKS "Giecek" Radkow
62.IIPiechota, Kamil1521UKS "Ognisko" Rydultowy
63.CMKejna, Piotr1505KSz "Miedz" Legnica
64.I++Tkaczyk, Weronika1502UKS "Czternastka" Warszawa
65.II+Oles, Martin1499MKSz Rybnik
66.II+Debowska, Michalina1492MKS MOS Wieliczka
67.ICiesinska, Weronika1488AZS Poznan
68.IPazdzierz, Klaudia1479UKS "Czternastka" Warszawa
69.IWalkowiak, Bogumila1477AZS Poznan
70.IPisarek, Elzbieta1465KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
71.IWawrzyniak, Weronika1455KTS Kalisz
72.II+Mackowiak, Filip1453UKS "MDK GDYNIA"
73.IWaligora, Julia1438UKS "Smecz" Konin
74.ISloniewska, Alicja1409KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
75.IPedrak, Paulina1405GKSz "Hetman" Pilzno
76.II+Norek, Maciej1402Akademia Szachowa Gliwice
77.IDabrowska, Aleksandra1402UKS TSz Zieloni Zielonka
78.I+Anyz, Monika1394KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
79.II+Jaszczuk, Mateusz1393KKSz "Urania" Krosno
80.IBakalarczyk, Zuzanna1387UKS "Piatka" Wielun
81.IDixa, Joanna1380KSz ORLY Pleszew
82.IMatyjasek, Michalina1368UKS "Piatka" Wielun
83.IKubasik, Aleksandra1340KTS Kalisz
84.I+Scisla, Oliwia1337MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
85.IPazdzierz, Paulina1337UKS "Czternastka" Warszawa
86.IRobakowska, Paulina1333UKS "Ognisko" Rydultowy
87.IWyrzykowska, Aleksandra1320UKS "MDK GDYNIA"
88.IIMazanowska, Aniela1313MAT Myslenice
89.IWolak, Julia1264GKSz "Hetman" Pilzno
90.IHals, Emilia1243GKSz "Hetman" Pilzno
91.ICieslak, Jessica1239MKSz Rybnik
92.IIIBinkowski, Tomasz1228SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
93.ICzerwinska, Oliwia1203UKS "Ognisko" Rydultowy
94.IIGuzik, Michal1188KKSz "Urania" Krosno
95.IIPartyka, Justyna1141STMGK Strzelce Krajenskie
96.IIPieczewska, Gabriela1135OTSz Ostrow Wielkopolski
97.I+Zarebska, Lena0KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
98.IWrona, Florian0MKS MOS Wieliczka
99.Winter, Anna0
100.IISzeliga, Sebastian0KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
101.ISzelejewska, Maria0UKS "SP 321" Warszawa - Bemowo
102.IISulima, Franciszek0UKS "MDK GDYNIA"
103.I++Roszkiewicz, Anna0UMKS "Na Pieterku" Poznan
104.IRog, Mateusz0KKSz Krakow
105.IVRadecki, Adam0MUKS "Stoczek 45" Bialystok
106.CMOchedzan, Tymon0KTS Kalisz
107.INorek, Bartosz0Akademia Szachowa Gliwice
108.I++Mirowska, Oliwia0GKSz "Hetman" Pilzno
109.IIMatloka, Milosz0KSz ORLY Pleszew
110.ILibura, Julianna0KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
111.IKucharska, Helena0MKSz Rybnik
112.VKaminski, Jakub0MUKS "Stoczek 45" Bialystok
113.IIChodorowski, Adrian0KKSz "Urania" Krosno
114.I++Budkiewicz, Magdalena0UKS "GONIEC" Staniatki
115.IIBien, Hubert0GKSz "Hetman" Pilzno
116.I++Babiarz, Arkadiusz0RzKSz Rzeszow
117.IAndrzejewska, Maja0UMKS "Na Pieterku" Poznan
118.IIKupiecka, Julia-1776SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory


Baza debiutów

...to encyklopedia najpopularniejszych otwarć szachowych wraz z niezliczoną ilością wariantów

debiuty, warianty

Kącik cytatów

"Izolowany pionek rzadko lub prawie nigdy nie robi kariery."

~Francois Philidor

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2018

Polityka prywatnści · Polityka plików cookies