użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
Druzynowe Mistrzostwa Polski Juniorow - II Liga, Iwonicz 2016
1-0
[B75] Obrona Sycylijska, B75
Slawomir
Fudalej

I
1651
KSz "Odrodzenie" Kozuchow
Natan
Sypien




Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.FMSzustakowski, Antoni2376KSz "Polonia Warszawa"
2.KLizak, Jakub2235KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
3.KKlepek, Witold2188PSSz Pszczyna
4.K+Baum, Jonasz2125UKS "Czternastka" Warszawa
5.I++Nowak, Mikolaj2124UKS "Smecz" Konin
6.KKaminski, Piotr2116KS "Roszada" Zory
7.KKus, Aleksander2111KSz "LECH-WSUS Poznan"
8.I+Brozyna, Mateusz2108MAT Myslenice
9.KLaszczak, Przemyslaw2100UKS TSz Zieloni Zielonka
10.WFMDwilewicz, Katarzyna2081KSz Polonia Wroclaw
11.KDomanski, Lukasz2080Akademia Szachowa Gliwice
12.I++Drozniak, Stanislaw2071UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
13.I++Fus, Jakub2051UKS "Czternastka" Warszawa
14.I++Zarnowski, Krzysztof2031GKSz "Kornuty" Gorlice
15.I++Tustanowski, Mateusz2022KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
16.I++Mrozowski, Patryk2017L-UKS "Burza" Rogi
17.IGolenia, Jan1996MKS MOS Wieliczka
18.KAdamczewski, Maciej1990KTS Kalisz
19.IPawletko, Szymon1979UKS "MDK GDYNIA"
20.IGaluszka, Tomasz1976UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
21.WFMKucharska, Honorata1970MKSz Rybnik
22.I++Golenia, Wojciech1947MKS MOS Wieliczka
23.ICzerniawski, Krzysztof1936KSz "Odrodzenie" Kozuchow
24.IKlementowski, Dawid1935MKSz Rybnik
25.K+Parol, Pola1929MTSz Minsk Mazowiecki
26.IMarczak, Szymon1914MUKS "SZS" Cieszyn
27.I++Karykowska, Anna1911KSz "Miedz" Legnica
28.IMajocha, Piotr1905UKS "Giecek" Radkow
29.IFiedorek, Michal1905KSz Polonia Wroclaw
30.IRzeszowski, Dominik1892UKS "Czternastka" Warszawa
31.I++Janiszewski, Filip1888KTS Kalisz
32.IKoseski, Damian1885MTSz Minsk Mazowiecki
33.I+Leskiewicz, Ignacy1884UKS "Smecz" Konin
34.I++Jarzebowski, Kacper1882UKS "Czternastka" Warszawa
35.KWisniewski, Jacek1878KS LAURA Chylice
36.I++Szelag, Zuzanna1868LKS "Chrobry" Gniezno
37.I++Miasik, Adrian1867RzKSz Rzeszow
38.I++Raczykowska, Paulina1850KSz Stilon Gorzow Wlkp.
39.IRedzisz, Michal1836KS LAURA Chylice
40.IFritz, Antoni1829MKSz Rybnik
41.IIKoloczek, Maciej1804UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
42.I++Golecki, Jan1796KS LAURA Chylice
43.I++Guzik, Natalia1786UKS "Piatka" Wielun
44.IIGazik, Jakub1786UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
45.I++Kozubal, Aleksandra1783UKS SP 1 Brzozow
46.II+Tokarz, Krzysztof1782MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
47.IPasieka, Marcin1780ChTS Chorzow
48.IKukula, Karol1778KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
49.I+Suder, Jakub1768MAT Myslenice
50.II+Mazurek, Bartosz1763MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
51.I++Kozaczynska, Aleksandra1762MUKS "Stoczek 45" Bialystok
52.II+Szczuraszyk, Jaroslaw1748MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
53.I++Hryn, Zofia1748Akademia Szachowa Gliwice
54.IPoltorak, Sebastian1716UKS "Hetman Koronny" Trzebinia
55.IKrawiec, Grzegorz1715KSz "Miedz" Legnica
56.I++Jurkiewicz, Zuzanna1711UKS SP 1 Brzozow
57.I++Tarka, Aleksandra1708UKS "Czternastka" Warszawa
58.IPyka, Slawomir1704STMGK Strzelce Krajenskie
59.I++Filipska, Maja1703UKS "MDK GDYNIA"
60.II+Gozdzicki, Maciej1701STMGK Strzelce Krajenskie
61.IMaminski, Hubert1700KS LAURA Chylice
62.IPiela, Dominik1695PSSz Pszczyna
63.I++Orlik, Sandra1681RKS "MAT" Ruda Slaska
64.IMietkiewicz, Jacek1681LKS "Chrobry" Gniezno
65.IStochnialek, Dominika1675UMKS "Na Pieterku" Poznan
66.I++Adamczyk, Zuzanna1671UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
67.IKordela, Monika1668UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
68.II+Piwowarczyk, Arkadiusz1659MAT Myslenice
69.II+Molenda, Marcin1651MCK Aleksandrow Kujawski
70.IFudalej, Slawomir1651KSz "Odrodzenie" Kozuchow
71.ISzydelko, Michal1650UKS "Giecek" Radkow
72.II+Majdanski, Maksymilian1644STMGK Strzelce Krajenskie
73.I++Knapik, Julia1643UKS "Hetman" Czestochowa
74.I++Gredka, Dominika1639PSSz Pszczyna
75.ILichorad, Mateusz1636SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
76.IKasperek, Kinga1629UKS przy SP 8 Chrzanow
77.IKrol, Marcin1619UKS "Smecz" Konin
78.IPanek, Bartosz1618UKS "Ognisko" Rydultowy
79.IDrabek, Jan1610KKSz "Urania" Krosno
80.IZylinski, Piotr1607UKS "Ognisko" Rydultowy
81.IMaciak, Gabriela1603KSz "Miedz" Legnica
82.I++Zamarska, Sylwia1572MUKS "SZS" Cieszyn
83.I++Wojcik, Jagoda1569KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
84.IIHladun, Bartlomiej1564UKS "MDK GDYNIA"
85.I+Furtak, Joanna1564MKS "Sandecja" Nowy Sacz
86.II+Piwowarczyk, Bartlomiej1553MAT Myslenice
87.I+Kotula, Magdalena1550ChTS Chorzow
88.IHryn, Aleksandra1547Akademia Szachowa Gliwice
89.IIGworys, Grzegorz1545UKS "Hetman" Czestochowa
90.I++Tkaczyk, Weronika1543UKS "Czternastka" Warszawa
91.IILewandowski, Wiktor1540KSz "Miedz" Legnica
92.IReda, Patrycja1517UKS "Czternastka" Warszawa
93.II+Gazda, Dominik1512KKSz "Urania" Krosno
94.IWasala, Wiktoria1508UKS "Giecek" Radkow
95.IIGajewski, Marcin1503UKS "Hetman" Czestochowa
96.IBakalarczyk, Jakub1501UKS "Piatka" Wielun
97.I+Hertlein, Irena1498KSz "HETMAN" Katowice
98.IIPiechota, Kamil1490UKS "Ognisko" Rydultowy
99.IIKucharski, Daniel1490UKS "Hetman" Czestochowa
100.II+Debowska, Michalina1447MKS MOS Wieliczka
101.IDabrowska, Aleksandra1434UKS TSz Zieloni Zielonka
102.IWaligora, Julia1427UKS "Smecz" Konin
103.IPisarek, Elzbieta1416KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
104.II+Oles, Martin1404MKSz Rybnik
105.II+Mackowiak, Filip1399UKS "MDK GDYNIA"
106.II+Norek, Maciej1398Akademia Szachowa Gliwice
107.II+Jaszczuk, Mateusz1389KKSz "Urania" Krosno
108.IBakalarczyk, Zuzanna1385UKS "Piatka" Wielun
109.IWawrzyniak, Weronika1376KTS Kalisz
110.IIStrugacz, Michal1370UKS "Hetman" Czestochowa
111.IRobakowska, Paulina1361UKS "Ognisko" Rydultowy
112.IMatyjasek, Michalina1361UKS "Piatka" Wielun
113.IIKozlowski, Bartlomiej1352UKS "Hetman" Puszcza Marianska
114.ILuka, Agnieszka1330TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski
115.IWyrzykowska, Aleksandra1319UKS "MDK GDYNIA"
116.IReszka, Zofia1286LZSzach
117.IZaborowska, Maria1278MTSz Minsk Mazowiecki
118.IIIBinkowski, Tomasz1258SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
119.ICieslak, Jessica1253MKSz Rybnik
120.IIUllrich, Agata1207UMKS "Na Pieterku" Poznan
121.IIPartyka, Justyna1145STMGK Strzelce Krajenskie
122.IScisla, Oliwia1142MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
123.IISloniewski, Kacper1136UKS TSz Zieloni Zielonka
124.IIGuzik, Michal1106KKSz "Urania" Krosno
125.IIIGorna, Anna1039UKS "Hetman" Czestochowa
126.Winter, Anna0
127.IIWilant, Marta0KSz "Odrodzenie" Kozuchow
128.IISzeliga, Sebastian0KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
129.IISulima, Franciszek0UKS "MDK GDYNIA"
130.ISkurniak, Szymon0KTS Kalisz
131.IRoszkiewicz, Anna0UMKS "Na Pieterku" Poznan
132.IVRadecki, Adam0MUKS "Stoczek 45" Bialystok
133.IRaczynski, Krzysztof0
134.CMOchedzan, Tymon0KTS Kalisz
135.INorek, Bartosz0Akademia Szachowa Gliwice
136.II+Marciniszyn, Maciej0MKSz Rybnik
137.IIMaciak, Jakub0KSz "Odrodzenie" Kozuchow
138.I++Krzywnicka, Maria0KSz Gryf Szczecin
139.IIChodorowski, Adrian0KKSz "Urania" Krosno
140.I+Budkiewicz, Magdalena0UKS "GONIEC" Staniatki
141.IIBober, Tomasz0UKS SP 1 Brzozow
142.I+Babiarz, Arkadiusz0RzKSz Rzeszow
143.IAndrzejewska, Maja0UMKS "Na Pieterku" Poznan
144.IIJung, Taruna-1776KS LAURA Chylice

Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"Dobry szachista ma zawsze szczęście."

~Jose Raul Capablanca

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies