użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
Druzynowe Mistrzostwa Polski Juniorow - II Liga, Iwonicz 2016
1-0
[B75] Obrona Sycylijska, B75
Slawomir
Fudalej

I
1651
KSz "Odrodzenie" Kozuchow
Natan
Sypien




Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.FMSzustakowski, Antoni2331KSz "Polonia Warszawa"
2.KFus, Jakub2195UKS "Czternastka" Warszawa
3.KLizak, Jakub2168KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
4.KKlepek, Witold2130Pszczynskie Szachy
5.I+Brozyna, Mateusz2124MAT Myslenice
6.K++Baum, Jonasz2121UKS "Czternastka" Warszawa
7.KKaminski, Piotr2115KS "Roszada" Zory
8.IFiedorek, Michal2081KSz Polonia Wroclaw
9.I++Drozniak, Stanislaw2075UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
10.I++Zarnowski, Krzysztof2062GKSz "Kornuty" Gorlice
11.WFMKucharska, Honorata2058MKSz Rybnik
12.KAdamczewski, Maciej2039KTS Kalisz
13.KLaszczak, Przemyslaw2034UKS TSz Zieloni Zielonka
14.I++Nowak, Mikolaj2015UKS "Smecz" Konin
15.KDomanski, Lukasz2003Akademia Szachowa Gliwice
16.I++Mrozowski, Patryk1997L-UKS "Burza" Rogi
17.IGolenia, Jan1986MKS MOS Wieliczka
18.I++Golenia, Wojciech1984MKS MOS Wieliczka
19.IPawletko, Szymon1979UKS "MDK GDYNIA"
20.I++Golecki, Jan1979KS LAURA Chylice
21.I++Tustanowski, Mateusz1968LKS "Zarzewie" Prudnik
22.WFMDwilewicz, Katarzyna1967KSz Polonia Wroclaw
23.IPasieka, Marcin1962ChTS Chorzow
24.I+Fritz, Antoni1960MKSz Rybnik
25.IMajocha, Piotr1959UKS "Giecek" Radkow
26.I++Furtak, Joanna1957MKS "Sandecja" Nowy Sacz
27.IRedzisz, Michal1950KS LAURA Chylice
28.I+Galuszka, Tomasz1942UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
29.I++Janiszewski, Filip1939KTS Kalisz
30.K++Parol, Pola1938MTSz Minsk Mazowiecki
31.ICzerniawski, Krzysztof1936KSz "Odrodzenie" Kozuchow
32.IKlementowski, Dawid1935MKSz Rybnik
33.KKus, Aleksander1934KSz "LECH-WSUS Poznan"
34.I++Jarzebowski, Kacper1923UKS "Czternastka" Warszawa
35.I+Rzeszowski, Dominik1919UKS "Czternastka" Warszawa
36.IKoloczek, Maciej1901UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
37.I++Miasik, Adrian1899RzKSz Rzeszow
38.I+Suder, Jakub1895MAT Myslenice
39.KWisniewski, Jacek1890KS LAURA Chylice
40.IMarczak, Szymon1886MUKS "SZS" Cieszyn
41.IKoseski, Damian1885MTSz Minsk Mazowiecki
42.I+Leskiewicz, Ignacy1856UKS "Smecz" Konin
43.KRaczykowska, Paulina1851KSz Stilon Gorzow Wlkp.
44.KKarykowska, Anna1842KSz "Miedz" Legnica
45.II+Szczuraszyk, Jaroslaw1789MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
46.IIGazik, Jakub1786UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
47.II+Mazurek, Bartosz1781MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
48.I++Gredka, Dominika1769Pszczynskie Szachy
49.I++Szelag, Zuzanna1767LKS "Chrobry" Gniezno
50.IKrawiec, Grzegorz1762KSz "Miedz" Legnica
51.I++Kozaczynska, Aleksandra1762MUKS "Stoczek 45" Bialystok
52.II+Tokarz, Krzysztof1755MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
53.I++Guzik, Natalia1741UKS "Piatka" Wielun
54.I++Adamczyk, Zuzanna1741UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
55.IKukula, Karol1729KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
56.IStochnialek, Dominika1727UMKS "Na Pieterku" Poznan
57.I++Kozubal, Aleksandra1722TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski
58.IPiwowarczyk, Bartlomiej1714MAT Myslenice
59.ISzydelko, Michal1712UKS "Giecek" Radkow
60.I++Tarka, Aleksandra1710UKS "Czternastka" Warszawa
61.IPoltorak, Sebastian1705UMKS "Na Pieterku" Poznan
62.IPyka, Slawomir1704STMGK Strzelce Krajenskie
63.IMaminski, Hubert1700KS LAURA Chylice
64.II+Gozdzicki, Maciej1699STMGK Strzelce Krajenskie
65.I++Hryn, Zofia1696Akademia Szachowa Gliwice
66.IPiela, Dominik1695Pszczynskie Szachy
67.IPanek, Bartosz1688UKS "Ognisko" Rydultowy
68.IMietkiewicz, Jacek1681LKS "Chrobry" Gniezno
69.ILichorad, Mateusz1679SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
70.IHryn, Aleksandra1663Akademia Szachowa Gliwice
71.IKordela, Monika1657UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
72.I++Wojcik, Jagoda1656KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
73.II+Molenda, Marcin1651MCK Aleksandrow Kujawski
74.IFudalej, Slawomir1651KSz "Odrodzenie" Kozuchow
75.IKrol, Marcin1645UKS "Smecz" Konin
76.II+Hladun, Bartlomiej1644UKS "MDK GDYNIA"
77.I++Knapik, Julia1643UKS "Hetman" Czestochowa
78.IPiwowarczyk, Arkadiusz1635MAT Myslenice
79.IKasperek, Kinga1629UKS przy SP 8 Chrzanow
80.IMajdanski, Maksymilian1626STMGK Strzelce Krajenskie
81.I++Filipska, Maja1624UKS "MDK GDYNIA"
82.IGazda, Dominik1622KKSz "Urania" Krosno
83.IDrabek, Jan1610KKSz "Urania" Krosno
84.I++Orlik, Sandra1608RKS "MAT" Ruda Slaska
85.IZylinski, Piotr1606UKS "Ognisko" Rydultowy
86.IILewandowski, Wiktor1605KSz "Miedz" Legnica
87.IMaciak, Gabriela1603KSz "Miedz" Legnica
88.I+Hertlein, Irena1582KSz "HETMAN" Katowice
89.I++Zamarska, Sylwia1579MUKS "SZS" Cieszyn
90.I+Kotula, Magdalena1542ChTS Chorzow
91.IIKucharski, Daniel1535UKS "Hetman" Czestochowa
92.IIGworys, Grzegorz1535UKS "Hetman" Czestochowa
93.IWasala, Wiktoria1519UKS "Giecek" Radkow
94.IReda, Patrycja1517UKS "Czternastka" Warszawa
95.IIPiechota, Kamil1510UKS "Ognisko" Rydultowy
96.IIGajewski, Marcin1503UKS "Hetman" Czestochowa
97.I++Tkaczyk, Weronika1502UKS "Czternastka" Warszawa
98.II+Oles, Martin1501MKSz Rybnik
99.IBakalarczyk, Jakub1501UKS "Piatka" Wielun
100.I++Jurkiewicz, Zuzanna1500UKS SP 1 Brzozow
101.II+Debowska, Michalina1492MKS MOS Wieliczka
102.IScisla, Oliwia1469MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
103.IWaligora, Julia1438UKS "Smecz" Konin
104.IPisarek, Elzbieta1434KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
105.II+Norek, Maciej1402Akademia Szachowa Gliwice
106.IDabrowska, Aleksandra1402UKS TSz Zieloni Zielonka
107.II+Mackowiak, Filip1399UKS "MDK GDYNIA"
108.IBakalarczyk, Zuzanna1387UKS "Piatka" Wielun
109.IWawrzyniak, Weronika1377KTS Kalisz
110.IIStrugacz, Michal1370UKS "Hetman" Czestochowa
111.IMatyjasek, Michalina1361UKS "Piatka" Wielun
112.ICieslak, Jessica1357MKSz Rybnik
113.IIKozlowski, Bartlomiej1352UKS "Hetman" Puszcza Marianska
114.IRobakowska, Paulina1333UKS "Ognisko" Rydultowy
115.IWyrzykowska, Aleksandra1320UKS "MDK GDYNIA"
116.II+Jaszczuk, Mateusz1319KKSz "Urania" Krosno
117.IReszka, Zofia1286LZSzach
118.IZaborowska, Maria1278MTSz Minsk Mazowiecki
119.ILuka, Agnieszka1264TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski
120.IIIBinkowski, Tomasz1228SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
121.IIUllrich, Agata1205UMKS "Na Pieterku" Poznan
122.IIPartyka, Justyna1141STMGK Strzelce Krajenskie
123.IISloniewski, Kacper1136UKS TSz Zieloni Zielonka
124.IIGuzik, Michal1106KKSz "Urania" Krosno
125.IIIGorna, Anna1039UKS "Hetman" Czestochowa
126.Winter, Anna0
127.IIWilant, Marta0KSz "Odrodzenie" Kozuchow
128.IISzeliga, Sebastian0KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
129.IISulima, Franciszek0UKS "MDK GDYNIA"
130.ISkurniak, Szymon0KTS Kalisz
131.I+Roszkiewicz, Anna0UMKS "Na Pieterku" Poznan
132.IVRadecki, Adam0MUKS "Stoczek 45" Bialystok
133.IRaczynski, Krzysztof0
134.CMOchedzan, Tymon0KTS Kalisz
135.INorek, Bartosz0Akademia Szachowa Gliwice
136.II+Marciniszyn, Maciej0MKSz Rybnik
137.IIMaciak, Jakub0KSz "Odrodzenie" Kozuchow
138.I++Krzywnicka, Maria0KSz Gryf Szczecin
139.IIChodorowski, Adrian0KKSz "Urania" Krosno
140.I++Budkiewicz, Magdalena0UKS "GONIEC" Staniatki
141.IIBober, Tomasz0UKS SP 1 Brzozow
142.I++Babiarz, Arkadiusz0RzKSz Rzeszow
143.IAndrzejewska, Maja0UMKS "Na Pieterku" Poznan
144.IIJung, Taruna-1776KS LAURA Chylice

Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"Znakomity szachista jest artystą, jest uczonym, jest inżynierem, jest wreszcie dowódcą i zdobywcą."

~Louis de la Bourdonnais

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies