użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
Mistrzostwa Europy w Szachach Szybkich 2014, Wrocław 2014
1-0
[A04] Otwarcie Retiego, Reti; Zukertort; A04
Arturs
Neiksans



Robert
Kreyssig




Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.GMWojtaszek, Radoslaw2750MTS Kwidzyn
2.GMDuda, Jan-Krzysztof2724MKS MOS Wieliczka
3.GMSwiercz, Dariusz2657KSz Polonia Wroclaw
4.GMPiorun, Kacper2633KSz Stilon Gorzow Wlkp.
5.GMKrasenkow, Michal2628KSz Stilon Gorzow Wlkp.
6.GMMiton, Kamil2604KSz "HETMAN" Katowice
7.GMBartel, Mateusz2604KSz Polonia Wroclaw
8.GMMoranda, Wojciech2601"WIEZA PEGOW"
9.GMGajewski, Grzegorz2599KSz "HETMAN" Katowice
10.GMSocko, Bartosz2593KSz "HETMAN" Katowice
11.GMDragun, Kamil2591KSz Stilon Gorzow Wlkp.
12.GMMista, Aleksander2590KSz "Miedz" Legnica
13.GMTomczak, Jacek2589Akademia Szachowa Gliwice
14.GMSadzikowski, Daniel2588KSz Polonia Wroclaw
15.GMKempinski, Robert2575KSz "Miedz" Legnica
16.GMHeberla, Bartlomiej2569KSz Stilon Gorzow Wlkp.
17.GMWarakomski, Tomasz2512Akademia Szachowa Gliwice
18.IMMatuszewski, Michal2505TS Wisla Krakow
19.GMPakleza, Zbigniew2503SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
20.IMKrzyzanowski, Marcin2473KSz "Silesia" Raciborz
21.IMWieczorek, Oskar2469KSz Polonia Wroclaw
22.IMCzakon, Jakub2468SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
23.GMJaracz, Pawel2463ZTMS "Baszta" Znin
24.IMKuzmicz, Krystian2460Bialy Krol Wisznia Mala
25.GMGdanski, Jacek2460KSz "HETMAN" Katowice
26.GMSocko, Monika2458KSz "HETMAN" Katowice
27.IMStachowiak, Kamil2447KSz Polonia Wroclaw
28.IMButkiewicz, Lukasz2446Bialy Krol Wisznia Mala
29.IMBrodowski, Piotr2437Bialy Krol Wisznia Mala
30.GMStopa, Jacek2431WKS Kopernik
31.IMWeichhold, Pawel2425SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
32.WGMZawadzka, Jolanta2424KSz Polonia Wroclaw
33.IMDobrowolski, Piotr2423KSz Polonia Wroclaw
34.IMSieciechowicz, Marcin2410KSz "Miedz" Legnica
35.IMSzczepkowska-Horowska, Karina2404KSz Stilon Gorzow Wlkp.
36.FMCukrowski, Filip2401WKS Kopernik
37.FMKrzesaj, Robert2391KSz Polonia Wroclaw
38.CMLewicki, Miroslaw2384LKSz GCKiP Czarna
39.FMPiesik, Piotr2372UKS "Hetman" Czestochowa
40.IMSabuk, Piotr2369WKS Kopernik
41.FMJanaszak, Dawid2362OTSz Ostrow Wielkopolski
42.FMBartel, Michal2360LKS "Wrzos" Miedzyborow
43.MLewtak, Damian2358SzUKS Gostmat 83 Gostynin
44.WGMKulon, Klaudia2353LKS "Wrzos" Miedzyborow
45.K+Eggink, Ryszard2343UKS "Lady" Raszyn
46.FMGrela, Kacper2342KSz "Miedz" Legnica
47.FMPlichta, Kamil2335Bialy Krol Wisznia Mala
48.FMOwczarzak, Jerzy2326KSz "Polonia Warszawa"
49.FMWiewiora, Eneasz2324SSz GMINY PAWLOWICE
50.FMPaszewski, Mateusz2322UKS "Hetman" Czestochowa
51.FMPrzybylski, Wojciech2320Akademia Szachowa Gliwice
52.MStoma, Pawel2317KSz "DRAKON" Lublin
53.FMSroczynski, Maciej2315KTS Kalisz
54.FMZakrzewski, Marek2309ASSz "Lipno" Steszew
55.K+Piotrowski, Przemyslaw2306KSz Polonia Wroclaw
56.FMReza, Wojciech2303SzUKS Gostmat 83 Gostynin
57.K++Psyk, Radoslaw2300KSz "Piatka" Skierniewice
58.WIMWarakomska, Anna2295Akademia Szachowa Gliwice
59.KMarczuk, Dominik2290KKSz Krakow
60.WGMBartel, Marta2280Bialy Krol Wisznia Mala
61.FMPolok, Kacper2278KSz "Silesia" Raciborz
62.FMLicznerski, Lukasz2277SzUKS Gostmat 83 Gostynin
63.K++Nowicki, Bartosz2275MTSz Minsk Mazowiecki
64.FMJanocha, Wieslaw2260MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
65.IMBorkowski, Franciszek2257WKSz GANT HETMAN
66.KLukasiewicz, Krzysztof2247UKS SP3 w Bogatyni
67.WGMJaracz, Barbara2245ZTMS "Baszta" Znin
68.MDobrowolski, Aleksander2245"WIEZA PEGOW"
69.I++Dzierzak, Radoslaw2244UKS "21 Podlesie"
70.K+Chomczyk, Marek2244KSz "Polonia Warszawa"
71.GMSchmidt, Wlodzimierz2242Akademia Szachowa Gliwice
72.FMKoziol, Kamil2238MKSz Rybnik
73.KChojnacki, Slawomir2237KSz Polonia Wroclaw
74.KLercel, Michal2230Bialy Krol Wisznia Mala
75.KScibior, Adam2229UMKS "Na Pieterku" Poznan
76.K++Jagodzinski, Piotr2226ZKSz Zary
77.KZapolski, Krzysztof2224UKS Gambit Swiebodzin
78.KSycz, Dariusz2222LKS "Parnas" Stara Wies
79.FMDudzinski, Pawel2217OTSz Ostrow Wielkopolski
80.MJaroch, Karol2212SSz GMINY PAWLOWICE
81.WIMLach, Aleksandra2209UKS "Hetman" Czestochowa
82.K+Kowalczyk, Rafal2209LKS "PARK" Starzenice
83.K+Klykow, Lukasz2201MGLKS "Parnas" Olawa
84.CMSliwicki, Damian2193UKS "OPP" Torun
85.WIMKiolbasa, Oliwia2193MUKS "Stoczek 45" Bialystok
86.K+Kukula, Pawel2181UKS "Rotmistrz" Grudziadz
87.KSmolka, Marcin2178OLIMPIJCZYK Chrzanow
88.FMZyla, Janusz2172WKS Kopernik
89.I++Tworzydlo, Piotr2165
90.I+Sernecki, Franciszek2165MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
91.FMKubien, Jerzy2165"WIEZA PEGOW"
92.KJacek, Krystian2165KSz Gryf Szczecin
93.KBrzezinski, Mateusz2164UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
94.KUlanowski, Karol2149UKS SP11 "Skoczek" Tczew
95.WCMLeks, Maria2145TS Wisla Krakow
96.WFMAdamowicz, Katarzyna2142MLKSz Myslenice
97.KEggink, Mateusz2138UKS "Lady" Raszyn
98.KWoloch, Oskar2137ZKSz Zary
99.I++Adamowicz, Maciej2130MKS przy MDK Trzcianka
100.KLach, Piotr2128MLKSz Myslenice
101.Mareckova, Martina2122SSz GMINY PAWLOWICE
102.KLaszewicz, Pawel2120UKS "Giecek" Radkow
103.KWatorek, Marcin2113MLKSz Myslenice
104.IKossobudzki, Robert2107UKS "POGON Olesnica"
105.KTurlej, Lukasz2105UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
106.KKanicki, Krzysztof2095KSz Polonia Wroclaw
107.KMichalski, Filip2080OTSz Ostrow Wielkopolski
108.K+Bielinski, Dariusz2076LKSz "Caissa" Lubsko
109.KHermanowicz, Dominika2074LZS "Victoria" Chroscice
110.I++Khamidov, Komil2068KSz Polonia Wroclaw
111.KGraczyk, Damian2066KSz "HETMAN" Katowice
112.KKowalczuk, Wojciech2058GLKS Goniec Zarow
113.FMGrossmann, Ryszard2052"WIEZA PEGOW"
114.WCMDmochowska, Agnieszka2051MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
115.I++Kowalczyk, Mariusz2038LKS "PARK" Starzenice
116.I++Wielosz, Jaroslaw2025WKSz GANT HETMAN
117.I++Malinowski, Damian2020KSz "Silesia" Raciborz
118.KDomaradzka-Zyla, Anna2017WKSz GANT HETMAN
119.KKrokay, Urszula1988Bialy Krol Wisznia Mala
120.I++Kuciel, Wladyslaw1975MKS "Sandecja" Nowy Sacz
121.IStelmaszuk, Maciej1942MGLKS "Parnas" Olawa
122.IMarchewka, Jakub1936OKSz "Spolem" Opole
123.I++Adamczewski, Jedrzej1930KTS Kalisz
124.KKowara, Magdalena1917MKS przy MDK Trzcianka
125.IPrzytula, Grzegorz1905
126.IZurek, Jacek1902KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle
127.I+Gigola, Jacek1881GZSN "Start" Gorzow Wlkp.
128.I++Somyk, Marcin1856WKS Kopernik
129.IKrupacz, Maciej1840
130.IHornik, Bronislaw1831MCKiS Jaworzno
131.IDutczak, Robert1822
132.IKarnas, Leszek1806WKSz GANT HETMAN
133.II+Molenda, Marcin1651MCK Aleksandrow Kujawski
134.IWisniewski, Michal0LKSz Lublin
135.Sikora, Rafal0
136.Pohjala, Henri0
137.GMNavara, David0KSz "HETMAN" Katowice
138.GMMastrovasilis, Dimitrios0KSz Polonia Wroclaw
139.Borsos, Bogdan0

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Znakomity szachista jest artystą, jest uczonym, jest inżynierem, jest wreszcie dowódcą i zdobywcą."

~Louis de la Bourdonnais

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies