użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
Druzynowe Mistrzostwa Polski Seniorow - II Liga, Szczyrk 2014
1/2-1/2
[B12] Obrona Caro-Kann, Advance Variation, Caro
Pawel
Kolosowski

M
2224
MCKiS Jaworzno
Michal
Fudalej

FM
2200
KSz Polonia Wroclaw
Zobacz historię ELO

Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.GMCyborowski, Lukasz2532LKS "Wrzos" Miedzyborow
2.IMKoziak, Vitali2507"WIEZA PEGOW"
3.GMJakubiec, Artur2500SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
4.IMButkiewicz, Lukasz2460Bialy Krol Wisznia Mala
5.IMKrzyzanowski, Marcin2457KSz "Silesia" Raciborz
6.IMNguyen, Piotr2453"WIEZA PEGOW"
7.GMGrabarczyk, Miroslaw2436ZTMS "Baszta" Znin
8.FMCukrowski, Filip2431WKS Kopernik
9.IMSzczepkowska-Horowska, Karina2408MKSz Rybnik
10.IMMroziak, Maciej2401KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
11.IMLuch, Michal2395Bialy Krol Wisznia Mala
12.IMHnydiuk, Aleksander2390KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
13.FMSteczek, Marcin2385TS-R "Hetman" Konin
14.IMKrysztofiak, Marcin2383ZTMS "Baszta" Znin
15.MNurkiewicz, Maciej2373LKS "Wrzos" Miedzyborow
16.FMSkawinski, Arkadiusz2371Bialy Krol Wisznia Mala
17.MWandzik, Wojciech2370KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
18.IMRutkowski, Maciej2368"WIEZA PEGOW"
19.FMKaczmarek, Aleksander2363KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
20.FMPlichta, Kamil2355Bialy Krol Wisznia Mala
21.IMPanczyk, Krzysztof2347SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
22.FMRudolf, Michal2340ZMCh Polska YMCA Warszawa
23.IMKalinin, Oleg2338
24.MProtaziuk, Grzegorz2334LKS "Wrzos" Miedzyborow
25.IMZeberski, Jakub2321KSz Polonia Wroclaw
26.FMKoziol, Kamil2321MKSz Rybnik
27.FMWalach, Marcin2320
28.WGMBartel, Marta2313Bialy Krol Wisznia Mala
29.FMBarglowski, Filip2310KS LAURA Chylice
30.IMSarwinski, Miroslaw2297SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
31.MKrogulski, Grzegorz2294GKSz "Hetman" Pilzno
32.FMGoluch, Piotr2285WKS Kopernik
33.MWojciechowski, Piotr2284KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
34.MMyc, Marcin2283KSz "Skoczek" Siedlce
35.FMWiniarski, Mikolaj2280KS LAURA Chylice
36.MJurkiewicz, Krzysztof2275UKS Zawisza Kolbudy
37.FMBronowicki, Mateusz2272Bialy Krol Wisznia Mala
38.K++Chylewski, Patryk2269KS LAURA Chylice
39.FMLicznerski, Lukasz2267SzUKS Gostmat 83 Gostynin
40.K+Pazderski, Ziemowit2266UKS TSz Zieloni Zielonka
41.MDobrowolski, Aleksander2266"WIEZA PEGOW"
42.FMGumula, Daniel2260MCKiS Jaworzno
43.I++Dzierzak, Radoslaw2260UKS "21 Podlesie"
44.KChojnacki, Slawomir2260KSz Polonia Wroclaw
45.K++Reza, Wojciech2258Akademia Szachowa Gliwice
46.KJaroch, Pawel2257UMKSz "Jacwiez" Suwalki
47.MTustanowski, Robert2256LKS "Zarzewie" Prudnik
48.KBugalski, Michal2250UKS Zawisza Kolbudy
49.FMBorgula, Rafal2250ZTMS "Baszta" Znin
50.K++Najbar, Marcin2246LZS "Victoria" Chroscice
51.K++Szadkowski, Kamil2240UKS "Smecz" Konin
52.KDowgird, Filip2237"WIEZA PEGOW"
53.FMHelis, Tadeusz2234KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
54.WIMJakubiec, Edyta2233SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
55.WIMMatras-Clement, Agnieszka2231MKSz Rybnik
56.KBus, Konrad2229MKS MOS Wieliczka
57.I++Szumilas, Piotr2227
58.KPaprocki, Jaroslaw2226PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
59.KPankiewicz, Tomasz2225"WIEZA PEGOW"
60.MKolosowski, Pawel2224MCKiS Jaworzno
61.KZaleski, Lukasz2220UKS Zawisza Kolbudy
62.IMSygulski, Boguslaw2215GKSz "Hetman" Pilzno
63.MRobak, Zbigniew2212ZTMS "Baszta" Znin
64.KWalter, Szymon2208UKS "21 Podlesie"
65.FMSiwiec, Bartlomiej2205UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
66.FMTokarski, Lukasz2204MCKiS Jaworzno
67.WFMMiturova, Magdalena2203RPW Okucia Budowlane Lodz
68.MWarszawski, Bartosz2202ZMCh Polska YMCA Warszawa
69.KBednarczyk, Damian2201UKS "GONIEC" Staniatki
70.K+Gierulski, Kamil2200RzKSz Rzeszow
71.FMFudalej, Michal2200KSz Polonia Wroclaw
72.IMPinkas, Karol2196MCKiS Jaworzno
73.K+Majcher, Marcin2190SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
74.KCajbel, Maciej2190KS AZS Wratislavia
75.K++Duda, Lukasz2188KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
76.K+Rams, Michal2183ZMCh Polska YMCA Warszawa
77.KSnihur, Piotr2181UKS "Smecz" Konin
78.KZgadzaj, Rafal2178LZS "Victoria" Chroscice
79.K++Jagodzinski, Piotr2177"WIEZA PEGOW"
80.K++Chalupnik, Marcin2176ZMCh Polska YMCA Warszawa
81.FMMarkiewicz, Jerzy2175GKSz "Hetman" Pilzno
82.KZielinski, Stanislaw2160UKS Zawisza Kolbudy
83.K+Stepien, Marcin2153Bialy Krol Wisznia Mala
84.K++Rozycki, Bartlomiej2153KS LAURA Chylice
85.K+Olszynski, Kazimierz2151LKS "Zarzewie" Prudnik
86.KSmolka, Marcin2150OLIMPIJCZYK Chrzanow
87.KKrzywda, Andrzej2148LZS "Victoria" Chroscice
88.KAugustyn, Sebastian2144GKSz "Hetman" Pilzno
89.KKopczyk, Daniel2143LKS "Sanovia" Lesko
90.KMaciol, Ryszard2139KSz Polonia Wroclaw
91.MKasperek, Ryszard2138MKSz GRYF Debica
92.I++Dudys, Jakub2138KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
93.KWalaszczyk, Witold2136TS-R "Hetman" Konin
94.KGmaj, Krzysztof2135SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
95.I++Kastelik, Adrian2134UKS "21 Podlesie"
96.WFMAdamowicz, Katarzyna2134MLKSz Myslenice
97.MKaim, Piotr2133ZMCh Polska YMCA Warszawa
98.KLach, Piotr2128MLKSz Myslenice
99.I+Machlowski, Slawomir2126UKS "Giecek" Radkow
100.KKudas, Damian2126MLKSz Myslenice
101.MChmiel, Dominika2123LZS "Victoria" Chroscice
102.KFudalej, Grzegorz2121KSz Polonia Wroclaw
103.KDubas, Leszek2121GKSz "Hetman" Pilzno
104.KSiedlinski, Piotr2120MCKiS Jaworzno
105.KBrzezinski, Mateusz2119UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
106.I++Wolynski, Krzysztof2116MKSz Rybnik
107.KSiekaniec, Jan2115LKS "Zarzewie" Prudnik
108.KSliwicki, Damian2112UKS "OPP" Torun
109.KKlepek, Witold2111PSSz Pszczyna
110.I++Bokiej, Przemyslaw2111BKS "Chemik" Bydgoszcz
111.KZielinski, Wojciech2110UKS Zawisza Kolbudy
112.KSzadkowski, Krzysztof2109UKS "Smecz" Konin
113.I++Suliborski, Jakub2109MTSz Minsk Mazowiecki
114.KRzepka, Krzysztof2106KSz Polonia Wroclaw
115.KParol, Pawel2105MTSz Minsk Mazowiecki
116.KLaszewicz, Pawel2104UKS "Giecek" Radkow
117.KWatorek, Marcin2103MLKSz Myslenice
118.KPuczylowski, Marcin2103MKSz GRYF Debica
119.KSzczesniak, Konrad2101LKS "Zarzewie" Prudnik
120.KKnopik, Krzysztof2094KS "Roszada" Zory
121.I+Tobolski, Jakub2093MKSz Rybnik
122.K+Lapaj, Mateusz2093MCKiS Jaworzno
123.KOsipow, Nikolaj2092
124.I++Zajac, Mateusz2089MKS MOS Wieliczka
125.KKulczyk, Pawel2087UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
126.K+Dziodzio, Angelika2080MKS "Sandecja" Nowy Sacz
127.K+Zurkowski, Andrzej2075MKSz GRYF Debica
128.IBachorczyk, Marcin2075TMS "Roszada" Gliwice
129.KPietocha, Pawel2071SzUKS Gostmat 83 Gostynin
130.I++Matuszczyk, Przemyslaw2070MKSz Rybnik
131.KBetkowski, Andrzej2065TKKF "Drogowiec" Krakow
132.I+Skowronski, Piotr2064UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
133.I+Polok, Rafal2064UKS SP1 Lezajsk
134.I++Czachor, Radoslaw2063KS AZS Wratislavia
135.WIMLeszner, Liliana2055SzUKS Gostmat 83 Gostynin
136.KMazalon, Mariusz2050UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
137.IStanach, Fabian2048MLKSz Myslenice
138.K++Kasperek, Joanna2048MKSz GRYF Debica
139.K+Chrzaszcz, Malvina2048MLKSz Myslenice
140.I++Gora, Jan2047MKS MOS Wieliczka
141.K+Krasiewicz, Robert2045UKS TSz Zieloni Zielonka
142.K++Sliwerski, Radoslaw2044LKS "Wrzos" Miedzyborow
143.KPiskorz, Henryk2040TKKF "Drogowiec" Krakow
144.KPraczukowski, Stanislaw2035KS LAURA Chylice
145.KKowalec, Maciej2032UKS TSz Zieloni Zielonka
146.KWozniak, Maciej2031LKS "Parnas" Stara Wies
147.KMorkisz, Bogdan2029SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
148.K+Kusina, Jan2029TKKF "Drogowiec" Krakow
149.KSwiatnicki, Andrzej2028TS-R "Hetman" Konin
150.I+Stoppel, Mariusz2027UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
151.WFMGuzik, Jolanta2024MCKiS Jaworzno
152.KMurawko, Katarzyna2022KSz. "Hancza" Suwalki
153.I++Markiewicz, Mateusz2021GKSz "Hetman" Pilzno
154.I++Skomial, Mateusz2019LKS "Parnas" Stara Wies
155.KWitek, Tomasz2018MKSz GRYF Debica
156.MKorosciel, Aneta2017"WIEZA PEGOW"
157.I++Szajda, Marcin2016LZS "Victoria" Chroscice
158.KWisniewski, Przemyslaw2010PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
159.I++Ciemniak, Krzysztof2008PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
160.KKardys, Zbigniew2007LKS "Parnas" Stara Wies
161.K+Malecki, Rafal2006LZS "Victoria" Chroscice
162.I++Janulek, Dawid2006PSSz Pszczyna
163.CMDelega, Tomasz2004LKS "Wrzos" Miedzyborow
164.I+Borys, Jacek2004PSSz Pszczyna
165.KSzydlowska-Duda, Marta2001KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
166.I+Fengier, Winicjusz2001SzUKS Gostmat 83 Gostynin
167.KStarczewska, Dominika1991"WIEZA PEGOW"
168.KChoroszej, Aleksander1984UKS TSz Zieloni Zielonka
169.KKurpiewski, Slawomir1983KSz "Skoczek" Siedlce
170.WCMMucha, Magdalena1981MKS MOS Wieliczka
171.I+Gromczak, Dariusz1981"Kudowianka" Kudowa Zdroj
172.MGonsior, Monika1977KS "Roszada" Zory
173.KMeczynski, Waldemar1976TS-R "Hetman" Konin
174.I++Konieczynski, Piotr1971ZTMS "Baszta" Znin
175.I+Staroszczyk, Mateusz1970UKS TSz Zieloni Zielonka
176.WFMJalowiec, Halina1967GKSz "Hetman" Pilzno
177.IMadej, Roman1965MKS KSOS Krakow
178.KBitman, Marek1965MKSz Rybnik
179.I++Halas, Przemyslaw1964SSz Pocztowiec Bydgoszcz
180.KJablonska, Sabina1963TKKF "Drogowiec" Krakow
181.K+Zmarzly, Aleksandra1962Bialy Krol Wisznia Mala
182.WFMPaprocka, Renata1960PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
183.I++Tomaszewska, Luiza1955MCKiS Jaworzno
184.I++Szydelko, Marcin1949UKS "Giecek" Radkow
185.ILukasik, Adam1949KSz "Skoczek" Siedlce
186.KWeglarz, Joanna1939ZTMS "Baszta" Znin
187.I+Smagalski, Slawomir1937TS-R "Hetman" Konin
188.IKwiatkowski, Wiktor1933UKS "Smecz" Konin
189.ISleczka, Bartosz1927MKS MOS Wieliczka
190.I+Wiecek, Pawel1919PSSz Pszczyna
191.I+Wisniewski, Adam1918UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
192.IPlatek, Michal1917MLKSz Myslenice
193.I++Tustanowski, Mateusz1916LKS "Zarzewie" Prudnik
194.ISuliborski, Artur1915MTSz Minsk Mazowiecki
195.K++Bukowska, Katarzyna1905TS-R "Hetman" Konin
196.I+Chmiel, Piotr1887LZS "Victoria" Chroscice
197.KCzernicki, Bogdan1882TKKF "Drogowiec" Krakow
198.IKatafiasz, Tomasz1872ZTMS "Baszta" Znin
199.IJewulski, Krzysztof1859TKKF "Drogowiec" Krakow
200.II+Zychowicz, Marcin1857MTSz Minsk Mazowiecki
201.ISmagalski, Jaroslaw1856TS-R "Hetman" Konin
202.I++Tracz, Marcelina1836MKS MOS Wieliczka
203.IKroczka, Gromoslaw1835UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
204.IBaranski, Miroslaw1833KSz "Skoczek" Siedlce
205.ILuka, Krzysztof1827RzKSz Rzeszow
206.IMatlewski, Adam1825UKS "Smecz" Konin
207.KBotor, Michalina1817KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
208.I++Herman, Monika1814KS LAURA Chylice
209.KStarczewska, Malgorzata1796UKSz "Hetman" Warszawa
210.KWaszczuk, Patrycja1774TS Wisla Krakow
211.IDolinski, Piotr1751PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
212.I+Palka, Dominika1743KSz "Torfarm-64" Torun
213.ISzydelko, Kazimierz1717UKS "Giecek" Radkow
214.ISikorski, Tomasz1714KSz "Skoczek" Siedlce
215.IBuksa, Ewelina1683LKS "Zarzewie" Prudnik
216.I++Jurkiewicz, Joanna1664UKS Zawisza Kolbudy
217.IWiatr, Maria1623PSSz Pszczyna
218.II+Nowakowski, Jacek1594RzKSz Rzeszow
219.IHumin, Julia1541UKS "FALA" Swiekatowo
220.II+Wasik, Roman1475RzKSz Rzeszow
221.IWasik, Justyna1368RzKSz Rzeszow
222.IISzymanski, Piotr0
223.Shilov, Sergej0SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
224.KMaciaga, Marcin0ZMCh Polska YMCA Warszawa

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Mistrz może czasami zagrać słabo, amator nigdy."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies