użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
Druzynowe Mistrzostwa Polski Seniorow - II Liga, Szczyrk 2014
1/2-1/2
[B12] Obrona Caro-Kann, Advance Variation, Caro
Pawel
Kolosowski

M
2224
MCKiS Jaworzno
Michal
Fudalej

FM
2200
KSz Polonia Wroclaw
Zobacz historię ELO

Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.GMCyborowski, Lukasz2532LKS "Wrzos" Miedzyborow
2.IMKoziak, Vitali2510"WIEZA PEGOW"
3.GMJakubiec, Artur2502SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
4.IMKrzyzanowski, Marcin2464MKSz Rybnik
5.IMButkiewicz, Lukasz2455Bialy Krol Wisznia Mala
6.GMGrabarczyk, Miroslaw2447Stowarzyszenie AS Plock
7.IMNguyen, Piotr2444"WIEZA PEGOW"
8.IMHnydiuk, Aleksander2422KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
9.FMCukrowski, Filip2422WKS Kopernik
10.IMMroziak, Maciej2401KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
11.MWandzik, Wojciech2396KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
12.IMSzczepkowska-Horowska, Karina2396MKSz Rybnik
13.IMLuch, Michal2393Bialy Krol Wisznia Mala
14.FMSteczek, Marcin2390TS-R "Hetman" Konin
15.FMSkawinski, Arkadiusz2386Bialy Krol Wisznia Mala
16.IMKrysztofiak, Marcin2383ZTMS "Baszta" Znin
17.FMKaczmarek, Aleksander2380KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
18.MNurkiewicz, Maciej2373LKS "Wrzos" Miedzyborow
19.IMRutkowski, Maciej2368"WIEZA PEGOW"
20.FMRudolf, Michal2358ZMCh Polska YMCA Warszawa
21.FMPlichta, Kamil2355Bialy Krol Wisznia Mala
22.IMPanczyk, Krzysztof2347SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
23.IMKalinin, Oleg2338
24.MProtaziuk, Grzegorz2334LKS "Wrzos" Miedzyborow
25.IMZeberski, Jakub2323KSz Polonia Wroclaw
26.FMWalach, Marcin2320
27.WGMBartel, Marta2313Bialy Krol Wisznia Mala
28.FMBarglowski, Filip2310KS LAURA Chylice
29.IMSarwinski, Miroslaw2297SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
30.FMWiniarski, Mikolaj2295KS LAURA Chylice
31.MKrogulski, Grzegorz2294GKSz "Hetman" Pilzno
32.FMKoziol, Kamil2292MKSz Rybnik
33.FMGoluch, Piotr2288WKS Kopernik
34.MWojciechowski, Piotr2284KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
35.MMyc, Marcin2283KSz "Skoczek" Siedlce
36.MJurkiewicz, Krzysztof2275UKS Zawisza Kolbudy
37.K++Chylewski, Patryk2275KS LAURA Chylice
38.FMBronowicki, Mateusz2272Bialy Krol Wisznia Mala
39.FMLicznerski, Lukasz2267SzUKS Gostmat 83 Gostynin
40.K+Pazderski, Ziemowit2266UKS TSz Zieloni Zielonka
41.MDobrowolski, Aleksander2266"WIEZA PEGOW"
42.FMGumula, Daniel2260MCKiS Jaworzno
43.KChojnacki, Slawomir2260KSz Polonia Wroclaw
44.K++Reza, Wojciech2258Akademia Szachowa Gliwice
45.KJaroch, Pawel2257UMKSz "Jacwiez" Suwalki
46.MTustanowski, Robert2256LKS "Zarzewie" Prudnik
47.KBugalski, Michal2250UKS Zawisza Kolbudy
48.FMBorgula, Rafal2250ZTMS "Baszta" Znin
49.K++Najbar, Marcin2246LZS "Victoria" Chroscice
50.FMHelis, Tadeusz2245KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
51.KDowgird, Filip2242"WIEZA PEGOW"
52.MSzadkowski, Kamil2237UKS "Smecz" Konin
53.WIMMatras-Clement, Agnieszka2231MKSz Rybnik
54.I++Dzierzak, Radoslaw2231UKS "21 Podlesie"
55.I++Szumilas, Piotr2229
56.KPankiewicz, Tomasz2225"WIEZA PEGOW"
57.MKolosowski, Pawel2224MCKiS Jaworzno
58.KZaleski, Lukasz2220UKS Zawisza Kolbudy
59.KWalter, Szymon2220UKS "21 Podlesie"
60.KBus, Konrad2219MKS MOS Wieliczka
61.IMSygulski, Boguslaw2215GKSz "Hetman" Pilzno
62.MRobak, Zbigniew2212ZTMS "Baszta" Znin
63.WIMJakubiec, Edyta2212SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
64.K+Gierulski, Kamil2210RzKSz Rzeszow
65.FMSiwiec, Bartlomiej2205UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
66.FMTokarski, Lukasz2204MCKiS Jaworzno
67.WIMMiturova, Magdalena2203RPW Okucia Budowlane Lodz
68.MWarszawski, Bartosz2202ZMCh Polska YMCA Warszawa
69.KBednarczyk, Damian2201UKS "GONIEC" Staniatki
70.FMFudalej, Michal2200KSz Polonia Wroclaw
71.K++Duda, Lukasz2198KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
72.IMPinkas, Karol2196MCKiS Jaworzno
73.KPaprocki, Jaroslaw2192PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
74.K+Majcher, Marcin2190SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
75.KCajbel, Maciej2187KS AZS Wratislavia
76.K+Rams, Michal2183ZMCh Polska YMCA Warszawa
77.KSnihur, Piotr2181UKS "Smecz" Konin
78.KKrzywda, Andrzej2180LZS "Victoria" Chroscice
79.K++Jagodzinski, Piotr2177"WIEZA PEGOW"
80.K++Chalupnik, Marcin2176ZMCh Polska YMCA Warszawa
81.FMMarkiewicz, Jerzy2175GKSz "Hetman" Pilzno
82.I++Kastelik, Adrian2168UKS "21 Podlesie"
83.KZielinski, Stanislaw2160UKS Zawisza Kolbudy
84.KGmaj, Krzysztof2160SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
85.K+Stepien, Marcin2153Bialy Krol Wisznia Mala
86.K+Olszynski, Kazimierz2151LKS "Zarzewie" Prudnik
87.KSmolka, Marcin2150OLIMPIJCZYK Chrzanow
88.K++Rozycki, Bartlomiej2148KS LAURA Chylice
89.KZgadzaj, Rafal2147LZS "Victoria" Chroscice
90.KAugustyn, Sebastian2144GKSz "Hetman" Pilzno
91.KKopczyk, Daniel2143LKS "Sanovia" Lesko
92.MKaim, Piotr2138ZMCh Polska YMCA Warszawa
93.I+Machlowski, Slawomir2137UKS "Giecek" Radkow
94.KZielinski, Wojciech2136UKS Zawisza Kolbudy
95.KWalaszczyk, Witold2136TS-R "Hetman" Konin
96.KMaciol, Ryszard2134KSz Polonia Wroclaw
97.I++Dudys, Jakub2134KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
98.WFMAdamowicz, Katarzyna2134MLKSz Myslenice
99.KSiedlinski, Piotr2132MCKiS Jaworzno
100.KLach, Piotr2128MLKSz Myslenice
101.KKudas, Damian2126MLKSz Myslenice
102.MChmiel, Dominika2123LZS "Victoria" Chroscice
103.KFudalej, Grzegorz2121KSz Polonia Wroclaw
104.KDubas, Leszek2121GKSz "Hetman" Pilzno
105.MKasperek, Ryszard2120MKSz GRYF Debica
106.KBrzezinski, Mateusz2119UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
107.I++Wolynski, Krzysztof2118MKSz Rybnik
108.K+Dziodzio, Angelika2118MKS "Sandecja" Nowy Sacz
109.KSiekaniec, Jan2115LKS "Zarzewie" Prudnik
110.KSliwicki, Damian2112UKS "OPP" Torun
111.I++Bokiej, Przemyslaw2111BKS "Chemik" Bydgoszcz
112.KSzadkowski, Krzysztof2109UKS "Smecz" Konin
113.I++Suliborski, Jakub2109MTSz Minsk Mazowiecki
114.KLaszewicz, Pawel2109UKS "Giecek" Radkow
115.KRzepka, Krzysztof2106KSz Polonia Wroclaw
116.KParol, Pawel2105MTSz Minsk Mazowiecki
117.KKlepek, Witold2104PSSz Pszczyna
118.KWatorek, Marcin2103MLKSz Myslenice
119.KPuczylowski, Marcin2103MKSz GRYF Debica
120.KSzczesniak, Konrad2101LKS "Zarzewie" Prudnik
121.KKnopik, Krzysztof2098KS "Roszada" Zory
122.I+Tobolski, Jakub2093MKSz Rybnik
123.K+Lapaj, Mateusz2093MCKiS Jaworzno
124.KOsipow, Nikolaj2092
125.I++Zajac, Mateusz2089MKS MOS Wieliczka
126.KPraczukowski, Stanislaw2088KS LAURA Chylice
127.KKulczyk, Pawel2087UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
128.K+Zurkowski, Andrzej2075MKSz GRYF Debica
129.IBachorczyk, Marcin2075TMS "Roszada" Gliwice
130.KPietocha, Pawel2071SzUKS Gostmat 83 Gostynin
131.I++Matuszczyk, Przemyslaw2070MKSz Rybnik
132.I+Skowronski, Piotr2064UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
133.I+Polok, Rafal2064TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski
134.I++Czachor, Radoslaw2063KS AZS Wratislavia
135.WIMLeszner, Liliana2055Stowarzyszenie AS Plock
136.KWozniak, Maciej2053LKS "Parnas" Stara Wies
137.KMazalon, Mariusz2050UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
138.IStanach, Fabian2048MLKSz Myslenice
139.K++Kasperek, Joanna2048MKSz GRYF Debica
140.K+Chrzaszcz, Malvina2048MLKSz Myslenice
141.I++Gora, Jan2047MKS MOS Wieliczka
142.K+Krasiewicz, Robert2045UKS TSz Zieloni Zielonka
143.K++Sliwerski, Radoslaw2044LKS "Wrzos" Miedzyborow
144.WFMGuzik, Jolanta2041MCKiS Jaworzno
145.KPiskorz, Henryk2040TKKF "Drogowiec" Krakow
146.I++Skomial, Mateusz2039LKS "Parnas" Stara Wies
147.KBetkowski, Andrzej2038TKKF "Drogowiec" Krakow
148.KKowalec, Maciej2032UKS TSz Zieloni Zielonka
149.KMorkisz, Bogdan2030SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
150.K+Kusina, Jan2029TKKF "Drogowiec" Krakow
151.KSwiatnicki, Andrzej2028TS-R "Hetman" Konin
152.I+Stoppel, Mariusz2027UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
153.KMurawko, Katarzyna2022KSz. "Hancza" Suwalki
154.I++Markiewicz, Mateusz2021GKSz "Hetman" Pilzno
155.KWitek, Tomasz2018MKSz GRYF Debica
156.MKorosciel, Aneta2017"WIEZA PEGOW"
157.I++Szajda, Marcin2016LZS "Victoria" Chroscice
158.KWisniewski, Przemyslaw2010PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
159.I++Ciemniak, Krzysztof2008PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
160.K+Malecki, Rafal2006LZS "Victoria" Chroscice
161.I++Janulek, Dawid2006PSSz Pszczyna
162.CMDelega, Tomasz2004LKS "Wrzos" Miedzyborow
163.I+Borys, Jacek2004PSSz Pszczyna
164.KSzydlowska-Duda, Marta2001KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
165.KKardys, Zbigniew1995LKS "Parnas" Stara Wies
166.KStarczewska, Dominika1991"WIEZA PEGOW"
167.I+Fengier, Winicjusz1990SzUKS Gostmat 83 Gostynin
168.KKurpiewski, Slawomir1983KSz "Skoczek" Siedlce
169.WCMMucha, Magdalena1981MKS MOS Wieliczka
170.I+Gromczak, Dariusz1981"Kudowianka" Kudowa Zdroj
171.KChoroszej, Aleksander1978UKS TSz Zieloni Zielonka
172.KMeczynski, Waldemar1976
173.MGonsior, Monika1974KS "Roszada" Zory
174.I+Staroszczyk, Mateusz1970UKS TSz Zieloni Zielonka
175.WFMJalowiec, Halina1967GKSz "Hetman" Pilzno
176.KBitman, Marek1965MKSz Rybnik
177.I++Halas, Przemyslaw1964SSz Pocztowiec Bydgoszcz
178.KJablonska, Sabina1963TKKF "Drogowiec" Krakow
179.K+Zmarzly, Aleksandra1962Bialy Krol Wisznia Mala
180.WFMPaprocka, Renata1960PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
181.I++Tomaszewska, Luiza1955MCKiS Jaworzno
182.I++Konieczynski, Piotr1950ZTMS "Baszta" Znin
183.ILukasik, Adam1949KSz "Skoczek" Siedlce
184.I++Szydelko, Marcin1943UKS "Giecek" Radkow
185.KWeglarz, Joanna1939ZTMS "Baszta" Znin
186.I+Smagalski, Slawomir1937TS-R "Hetman" Konin
187.IKwiatkowski, Wiktor1933UKS "Smecz" Konin
188.ISleczka, Bartosz1927MKS MOS Wieliczka
189.IMadej, Roman1923MKS KSOS Krakow
190.I+Wiecek, Pawel1919PSSz Pszczyna
191.I+Wisniewski, Adam1918UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
192.IPlatek, Michal1917MLKSz Myslenice
193.I++Tustanowski, Mateusz1916KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
194.ISuliborski, Artur1915MTSz Minsk Mazowiecki
195.K++Bukowska, Katarzyna1905TS-R "Hetman" Konin
196.I+Chmiel, Piotr1887LZS "Victoria" Chroscice
197.KCzernicki, Bogdan1882TKKF "Drogowiec" Krakow
198.IKatafiasz, Tomasz1872ZTMS "Baszta" Znin
199.IJewulski, Krzysztof1859TKKF "Drogowiec" Krakow
200.II+Zychowicz, Marcin1857MTSz Minsk Mazowiecki
201.ISmagalski, Jaroslaw1856TS-R "Hetman" Konin
202.KWaszczuk, Patrycja1855TS Wisla Krakow
203.ILuka, Krzysztof1848RzKSz Rzeszow
204.KBotor, Michalina1845KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
205.I++Tracz, Marcelina1836MKS MOS Wieliczka
206.IKroczka, Gromoslaw1835UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
207.IBaranski, Miroslaw1833KSz "Skoczek" Siedlce
208.IMatlewski, Adam1825UKS "Smecz" Konin
209.I++Herman, Monika1814KS LAURA Chylice
210.KStarczewska, Malgorzata1796UKSz "Hetman" Warszawa
211.I+Palka, Dominika1749KSz "Torfarm-64" Torun
212.IDolinski, Piotr1733PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
213.ISzydelko, Kazimierz1723UKS "Giecek" Radkow
214.ISikorski, Tomasz1714KSz "Skoczek" Siedlce
215.IBuksa, Ewelina1683LKS "Zarzewie" Prudnik
216.I++Jurkiewicz, Joanna1680UKS Zawisza Kolbudy
217.IWiatr, Maria1623PSSz Pszczyna
218.II+Nowakowski, Jacek1623RzKSz Rzeszow
219.IHumin, Julia1541UKS "FALA" Swiekatowo
220.II+Wasik, Roman1536RzKSz Rzeszow
221.IWasik, Justyna1368RzKSz Rzeszow
222.IISzymanski, Piotr0
223.Shilov, Sergej0SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
224.KMaciaga, Marcin0ZMCh Polska YMCA Warszawa

Baza debiutów

...to encyklopedia najpopularniejszych otwarć szachowych wraz z niezliczoną ilością wariantów

debiuty, warianty

Kącik cytatów

"Szachy są nauką o własnych błędach."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies