użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
Druzynowe Mistrzostwa Polski Juniorow - II Liga, Szczyrk 2014
1/2-1/2
[C53] Partia Włoska, Giuoco Pianissimo
Bogumila
Walkowiak

I
1477
AZS Poznan
Natalia
Kopacka

II+
1221
OTSz Ostrow Wielkopolski
Zobacz historię ELO

Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.FMTomczak, Mikolaj2418MMKS "Wieniawa" Leszno
2.FMZylka, Stanislaw2380MKSz Rybnik
3.CMTeclaf, Pawel2373KKS "Ormuzd" Kartuzy
4.K+Walter, Szymon2296UKS "21 Podlesie"
5.K++Tomaszewski, Kacper2281MKSz Rybnik
6.KOglaza, Oskar2279UKS "Rodlo" Opole
7.KCzerw, Dawid2263UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
8.KKyc, Jerzy2252MKS "Sandecja" Nowy Sacz
9.KSnihur, Piotr2233UKS "Smecz" Konin
10.K++Baum, Jonasz2233UKS "Czternastka" Warszawa
11.KKulas, Szymon2215KSz Polonia Wroclaw
12.KWyczling, Bartosz2209UKS "Korona" Gdansk
13.KLizak, Jakub2168KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
14.K+Lapaj, Mateusz2167MCKiS Jaworzno
15.KUlanowski, Karol2149UKS SP11 "Skoczek" Tczew
16.KKokoszczynski, Jan2142KS LAURA Chylice
17.I++Koitka, Jakub2140KSz Stilon Gorzow Wlkp.
18.I++Osinski, Emil2137LKS "Stomil" Belchatow
19.IMaj, Kornel2135UKS "Ognisko" Rydultowy
20.KKlepek, Witold2132Pszczynskie Szachy
21.I+Brozyna, Mateusz2124MAT Myslenice
22.KGolda, Sebastian2109KKSz Krakow
23.CMPniaczek, Marek2106UKS przy SP 8 Chrzanow
24.KBelczewski, Jacek2103UKS SP11 "Skoczek" Tczew
25.KKaminski, Piotr2097KS "Roszada" Zory
26.KKanicki, Krzysztof2095KSz Polonia Wroclaw
27.IFiedorek, Michal2081KSz Polonia Wroclaw
28.KMichalski, Filip2080OTSz Ostrow Wielkopolski
29.I++Ziabek, Patryk2079KTS Kalisz
30.I++Tustanowski, Mateusz2078LKS "Zarzewie" Prudnik
31.I++Drozniak, Stanislaw2075UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
32.KPilzak, Marcin2065MMKS "Wieniawa" Leszno
33.I++Zarnowski, Krzysztof2062GKSz "Kornuty" Gorlice
34.I+Polczyk, Mikolaj2061UKS "Ognisko" Rydultowy
35.K+Bilczewski, Kacper2057UKS "Ognisko" Rydultowy
36.I++Janulek, Dawid2030Pszczynskie Szachy
37.WFMKucharska, Honorata2029MKSz Rybnik
38.I++Kalmuk, Krzysztof2025KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
39.I+Szolc, Grzegorz2020KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
40.I++Banach, Szymon2019LKS "Chrobry" Gniezno
41.KKaczmarska, Joanna2016KSz "Polonia Warszawa"
42.I++Nowak, Mikolaj2015UKS "Smecz" Konin
43.ICieslak, Patrycjusz2010MKSz Rybnik
44.I+Rosicki, Marcin2002MCKiS Jaworzno
45.I++Mrozowski, Patryk1997L-UKS "Burza" Rogi
46.IGolenia, Jan1986MKS MOS Wieliczka
47.I++Golenia, Wojciech1984MKS MOS Wieliczka
48.KCzarniecka, Aleksandra1983UKS SP3 w Bogatyni
49.I++Dzida, Kamil1982KSz Stilon Gorzow Wlkp.
50.IPawletko, Szymon1979UKS "MDK GDYNIA"
51.I+Korpalski, Maciej1976MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
52.I+Talik, Patryk1973"Strzelec" Strzelce Opolskie
53.I++Warchol, Bartosz1972KKSz Krakow
54.KKopica, Paulina1959UKS "Rodlo" Opole
55.KFurtak, Joanna1957MKS "Sandecja" Nowy Sacz
56.I++Janiszewski, Filip1953KTS Kalisz
57.KWaszczuk, Patrycja1947MUKS "Gambit" Miedzyrzec Podlaski
58.I+Galuszka, Tomasz1947UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
59.I+Chmielarz, Maciej1946OTSz Ostrow Wielkopolski
60.K++Olechnicka, Karolina1939KS LAURA Chylice
61.I++Szczecina, Kamil1937ChTS Chorzow
62.ICzerniawski, Krzysztof1936KSz "Odrodzenie" Kozuchow
63.IKlementowski, Dawid1935MKSz Rybnik
64.IMadej, Roman1923MKS KSOS Krakow
65.I++Jarzebowski, Kacper1923UKS "Czternastka" Warszawa
66.KJedrocha, Katarzyna1922KKSz Krakow
67.INiedbala, Wojciech1914UMKS "Na Pieterku" Poznan
68.I+Posluszny, Tomasz1912MKSz Rybnik
69.IOsinski, Kamil1897LKS "Stomil" Belchatow
70.I++Binkowska, Agata1897UKS "21 Podlesie"
71.I+Kaluzny, Tomasz1894AZS Poznan
72.IPietrzak, Tomasz1890
73.IJajte-Pachota, Maciej1884KKSz Krakow
74.ICzechowski, Jakub1884KSz Stilon Gorzow Wlkp.
75.INiemier, Hubert1882KS KORONA Zakrzewo
76.IKoloczek, Maciej1871UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
77.KKarykowska, Anna1869KSz "Miedz" Legnica
78.INun, Grzegorz1868KSz "Odrodzenie" Kozuchow
79.I++Kulpa, Zuzanna1861SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
80.KStebel, Agata1859UKS "Ognisko" Rydultowy
81.IKnapik, Andrzej1858
82.I+Leskiewicz, Ignacy1856UKS "Smecz" Konin
83.I+Dixa, Oskar1856KTS Kalisz
84.KDwilewicz, Agata1848KSz Polonia Wroclaw
85.IGladysz, Jakub1847UKS SP 1 Brzozow
86.ITamon, Radoslaw1845UKS "OPP" Torun
87.KKonopacka, Martyna1845MCKiS Jaworzno
88.I+Ogonowski, Jakub1841UKS "Czternastka" Warszawa
89.IMatlewski, Adam1838UKS "Smecz" Konin
90.IKroczka, Gromoslaw1835UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
91.IKlimek, Piotr1835UKS "Rodlo" Opole
92.II+Beczala, Pawel1834UKS "21 Podlesie"
93.IMarko, Piotr1831KSz Polonia Wroclaw
94.II+Adamczyk, Pawel1825UKS przy SP 8 Chrzanow
95.IWitczak, Jakub1819KSz Stilon Gorzow Wlkp.
96.KRaczykowska, Paulina1814KSz Stilon Gorzow Wlkp.
97.I++Wilk, Oktawia1813LKS "Chrobry" Gniezno
98.IBlocinski, Maciej1813BKS "Chemik" Bydgoszcz
99.IKawaler, Adam1811MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
100.IKruszynski, Krzysztof1810LKS "Stomil" Belchatow
101.I++Buchta, Agnieszka1810UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
102.I++Tracz, Marcelina1809MKS MOS Wieliczka
103.IKrzysztynska, Anna1795LKS "Mechanizator" Ustrzyki Dolne
104.I++Gredka, Dominika1794Pszczynskie Szachy
105.IMiszkielo, Bartosz1790WKS Kopernik
106.II+Szczuraszyk, Jaroslaw1789MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
107.IIGazik, Jakub1786UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
108.IRybka, Martin1785UKS "Ognisko" Rydultowy
109.IKrzeminski, Sebastian1778TS Wisla Krakow
110.IRaclawicki, Kacper1776UKS "Rodlo" Opole
111.IModlich, Piotr1770Akademia Szachowa Gliwice
112.I++Szelag, Zuzanna1767LKS "Chrobry" Gniezno
113.IKlimek, Marcin1761UKS "Rodlo" Opole
114.IKukula, Karol1760KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
115.II+Wolniaczyk, Bartosz1759UKS "Piatka" Wielun
116.IKrawiec, Grzegorz1757KSz "Miedz" Legnica
117.I++Adamczyk, Zuzanna1756UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
118.II+Tokarz, Krzysztof1755MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
119.ISulkowski, Andrzej1755UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
120.I++Korpalska, Joanna1751MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
121.IKalkowski, Igor1750UKS "21 Podlesie"
122.I++Guzik, Natalia1741UKS "Piatka" Wielun
123.IWrobel, Michal1739MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
124.IWloch, Mikolaj1738BKS "Chemik" Bydgoszcz
125.I++Kozubal, Aleksandra1722TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski
126.II+Karpacz, Piotr1716UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
127.IPiwowarczyk, Bartlomiej1714MAT Myslenice
128.I++Jarmuzek, Karolina1713KSz "LECH-WSUS Poznan"
129.IModlich, Kacper1710Akademia Szachowa Gliwice
130.I++Tarka, Aleksandra1705UKS "Czternastka" Warszawa
131.IPoltorak, Sebastian1705UKS "Hetman Koronny" Trzebinia
132.IIKaczkowski, Maciej1701UKS "Czternastka" Warszawa
133.I+Trusz, Julia1699UKS "Rodlo" Opole
134.IPolek, Marek1696KKSz Krakow
135.I++Hryn, Zofia1696Akademia Szachowa Gliwice
136.IPiela, Dominik1695Pszczynskie Szachy
137.IKukorowski, Jan1687LKS "Chrobry" Gniezno
138.I++Glapa, Anna1687MMKS "Wieniawa" Leszno
139.IMietkiewicz, Jacek1681LKS "Chrobry" Gniezno
140.I+Wisniewski, Szymon1679UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
141.IITomaka, Marek1674Akademia Szachowa Gliwice
142.I++Pyzio, Amelia1672UKS przy SP 8 Chrzanow
143.II+Slany, Wiktor1669TMS "Roszada" Gliwice
144.II+Ulatowski, Jakub1666Akademia Szachowa Gliwice
145.IHryn, Aleksandra1663Akademia Szachowa Gliwice
146.IBurzak, Wojciech1663TMS "Roszada" Gliwice
147.IKordela, Monika1657UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
148.IFudalej, Slawomir1651KSz "Odrodzenie" Kozuchow
149.II+Stemplewski, Kamil1647ChTS Chorzow
150.IKrol, Marcin1645UKS "Smecz" Konin
151.II+Hladun, Bartlomiej1644UKS "MDK GDYNIA"
152.ILipski, Lukasz1641KSz Polonia Wroclaw
153.IPiwowarczyk, Arkadiusz1635MAT Myslenice
154.IBlaszczak, Jedrzej1632TMS "Roszada" Gliwice
155.I++Wojcik, Jagoda1630KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
156.IKasperek, Kinga1629UKS przy SP 8 Chrzanow
157.IWojciechowski, Antoni1628UMKS "Na Pieterku" Poznan
158.IIKorcyl, Patryk1628KKSz Krakow
159.I++Filipska, Maja1624UKS "MDK GDYNIA"
160.IKozakiewicz, Gracjan1612UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
161.IKrasinski, Mateusz1611UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdroj
162.IDrabek, Jan1610KKSz "Urania" Krosno
163.I++Orlik, Sandra1608RKS "MAT" Ruda Slaska
164.IIMadalinski, Jan1607LKS "Stomil" Belchatow
165.IILewandowski, Wiktor1605KSz "Miedz" Legnica
166.IIBazant, Tomasz1605KTS Kalisz
167.IMaciak, Gabriela1603KSz "Miedz" Legnica
168.II+Paliszewski, Dominik1597UKS "Rodlo" Opole
169.ISzulc, Patrycja1596KSz Polonia Wroclaw
170.IRogacka, Natalia1591KSz Polonia Wroclaw
171.IISkierski, Jacek1589UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
172.IMielczarek, Joanna1589UKS "Hetman" Czestochowa
173.I+Bilczewska, Olga1585UKS "Ognisko" Rydultowy
174.I+Zniszczol, Wiktoria1584UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
175.ISkowron, Mateusz1582TMS "Roszada" Gliwice
176.I++Zamarska, Sylwia1579MUKS "SZS" Cieszyn
177.ILarysz, Anna1579UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
178.IGaudyn, Renata1579TS Wisla Krakow
179.IZiemba, Magdalena1576GKSz "Kornuty" Gorlice
180.IGazda, Dominik1567KKSz "Urania" Krosno
181.II+Gondro, Kacper1565UKS "Hetman" Czestochowa
182.IIUrbanski, Wojciech1560TS Wisla Krakow
183.IIStasiowski, Karol1545MKSz DIAGONALIA Imielin
184.IIKudas, Filip1544MAT Myslenice
185.I+Kotula, Magdalena1542ChTS Chorzow
186.IHumin, Julia1541UKS "FALA" Swiekatowo
187.IIStanowski, Mateusz1535LKS "Stomil" Belchatow
188.IIGworys, Grzegorz1534UKS "Hetman" Czestochowa
189.IIKucharski, Daniel1532UKS "Hetman" Czestochowa
190.IGudelajtis, Anna1528UKS "Rodlo" Opole
191.ITomczak, Marta1524LKS "Chrobry" Gniezno
192.IIRuttar, Lukasz1517GKSz "Kornuty" Gorlice
193.IReda, Patrycja1517UKS "Czternastka" Warszawa
194.IIMlynarski, Jedrzej1514UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
195.ISekowska, Helena1510MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
196.IIGajewski, Marcin1503UKS "Hetman" Czestochowa
197.IBakalarczyk, Jakub1501UKS "Piatka" Wielun
198.IMomot, Weronika1500UKS "Smecz" Konin
199.II+Skoczek, Karolina1498UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
200.II+Debowska, Michalina1492MKS MOS Wieliczka
201.IIPajdzik, Kamil1491UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdroj
202.ICiesinska, Weronika1488AZS Poznan
203.IIKomandera, Pawel1487MKSz DIAGONALIA Imielin
204.IIGalka, Witold1482MAT Myslenice
205.IWojna, Ewelina1477UKS "Piatka" Wielun
206.IWalkowiak, Bogumila1477AZS Poznan
207.IIPiotrowicz, Jakub1476KS LAURA Chylice
208.I++Jurkiewicz, Zuzanna1476UKS SP 1 Brzozow
209.IIWodecki, Mikolaj1473
210.IIGonsior, Pawel1469ChTS Chorzow
211.IIFlach, Rajmund1458KKSz Krakow
212.IZalucka, Emilia1451KSz Stilon Gorzow Wlkp.
213.IIWilk, Radoslaw1440UKS przy SP 8 Chrzanow
214.IWaligora, Julia1438UKS "Smecz" Konin
215.IIKulak, Tomasz1426KSz "HETMAN" Katowice
216.IPedrak, Paulina1405GKSz "Hetman" Pilzno
217.IIIMlotkowska, Kinga1405BKS "Chemik" Bydgoszcz
218.IDabrowska, Aleksandra1402UKS TSz Zieloni Zielonka
219.IIDembinski, Bartosz1401MMKS "Wieniawa" Leszno
220.II+Mackowiak, Filip1399UKS "MDK GDYNIA"
221.IKlisz, Karolina1397MKSz DIAGONALIA Imielin
222.IISendobry, Adam1393AKS Mikolow
223.II+Jaszczuk, Mateusz1393KKSz "Urania" Krosno
224.II+Gil, Oliwia1387TMS "Roszada" Gliwice
225.IBakalarczyk, Zuzanna1387UKS "Piatka" Wielun
226.IIWierzba, Maksymilian1380UKS TSz Zieloni Zielonka
227.IIKaluzny, Jan1375AZS Poznan
228.IIBialucha, Sebastian1370MKSz DIAGONALIA Imielin
229.IIKosior, Jan1362UKS TSz Zieloni Zielonka
230.IIWieczorek, Karol1361AKS Mikolow
231.IWawrzyniak, Weronika1361KTS Kalisz
232.IIIKulpinski, Jakub1353UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
233.II+Kaniowska, Anna1351KSz Stilon Gorzow Wlkp.
234.IISmolen, Sebastian1350MKSz DIAGONALIA Imielin
235.IISetera, Mateusz1342UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
236.IISmieszek, Maksymilian1334MAT Myslenice
237.IIKaszok, Weronika1334Pszczynskie Szachy
238.IRobakowska, Paulina1333UKS "Ognisko" Rydultowy
239.II+Sendobry, Anna1330AKS Mikolow
240.IIPabiszczak, Nikodem1323OTSz Ostrow Wielkopolski
241.IIKaluzny, Stanislaw1321AZS Poznan
242.IWyrzykowska, Aleksandra1320UKS "MDK GDYNIA"
243.IIKowalczyk, Fryderyk1311Pszczynskie Szachy
244.IISzczapa, Piotr1300UKS TSz Zieloni Zielonka
245.II+Wagner, Klaudia1299UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
246.IKawecka, Malgorzata1299KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
247.IIMazanowska, Aniela1297MAT Myslenice
248.II+Palka, Aleksandra1279MKSz DIAGONALIA Imielin
249.IIWolski, Lukasz1271UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
250.IIIKruszynski, Michal1260LKS "Stomil" Belchatow
251.IIGuzik, Kacper1259KKSz "Urania" Krosno
252.IIWloch, Dominika1251BKS "Chemik" Bydgoszcz
253.IIReda, Lucja1250UKS "Czternastka" Warszawa
254.IIZak, Piotr1236UKS SP 1 Brzozow
255.IIRylski, Mateusz1229KS LAURA Chylice
256.IIGuzik, Tomasz1222MCKiS Jaworzno
257.IIGolecka, Jadwiga1222KS LAURA Chylice
258.II+Kopacka, Natalia1221OTSz Ostrow Wielkopolski
259.IGorecka, Dominika1211MKSz DIAGONALIA Imielin
260.IIUllrich, Agata1205UMKS "Na Pieterku" Poznan
261.IIPieczewska, Gabriela1203OTSz Ostrow Wielkopolski
262.IIBawej, Jakub1199BKS "Chemik" Bydgoszcz
263.IIIKrezolek, Mateusz1197GKSz "Kornuty" Gorlice
264.IIIGora, Szczepan1143MCKiS Jaworzno
265.IISloniewski, Kacper1136UKS TSz Zieloni Zielonka
266.IIFicek, Szymon1136MKSz DIAGONALIA Imielin
267.IIStanowska, Angelika1091LKS "Stomil" Belchatow
268.IIIGorna, Anna1039UKS "Hetman" Czestochowa
269.IIISzmidt, Dominik1009Pszczynskie Szachy
270.IIZiolkowski, Cyprian0KSz Polonia Wroclaw
271.Zalewska, Katarzyna0KS AZS Wratislavia
272.Winter, Anna0
273.IVWilk, Tomasz0
274.IIWilant, Marta0KSz "Odrodzenie" Kozuchow
275.IISzeliga, Sebastian0KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
276.Swider, Pawel0
277.IISulima, Franciszek0UKS "MDK GDYNIA"
278.IIStrak, Dominik0KS LAURA Chylice
279.ISkurniak, Szymon0KTS Kalisz
280.Nowak, Kamil0MKS "Wicher" Zbaszyn
281.IINeumann, Paulina0UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
282.IIMaciak, Jakub0KSz "Odrodzenie" Kozuchow
283.IIILipiak, Mateusz0UKS "Iskra" Pila
284.IVKucza, Jan0
285.VKubicka, Anna0
286.I++Kroliczek, Gabriela0MKSz Rybnik
287.IIKoszewski, Daniel0KSz "HETMAN" Katowice
288.IIKokoszka, Alicja0UKS "Jedynka" Belchatow
289.IVKoch, Piotr0LKS "Stomil" Belchatow
290.IJedras, Adrianna0OTSz Ostrow Wielkopolski
291.FMJarocka, Liwia0KSz "HETMAN" Katowice
292.IIIHochman, Mateusz0LKS "Stomil" Belchatow
293.II+Grzyb, Anna0UKS "Jedynka" Belchatow
294.IIFrej, Hanna0MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
295.IIDolharz, Jakub0KSz Polonia Wroclaw
296.IDadello, Barbara0KSz Polonia Wroclaw
297.IIChodorowski, Adrian0KKSz "Urania" Krosno
298.IIBober, Tomasz0UKS SP 1 Brzozow
299.IBlazniak, Bartlomiej0UKS "Jedynka" Belchatow
300.IAndrzejewska, Maja0UMKS "Na Pieterku" Poznan
301.IIKopec, Olga-1776LKS "Stomil" Belchatow
302.IIJung, Taruna-1776KS LAURA Chylice

Baza zawodników

...to zbiór aktywnych szachistów z całej Polski pozwalający na przeglądanie ich statystyk rankingowych, debiutowych czy turniejowych

baza klubów, szukaj gracza

Kącik cytatów

"Pionki są duszą gry."

~Francois Philidor

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies