użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
Druzynowe Mistrzostwa Polski Juniorow - II Liga, Szczyrk 2014
1/2-1/2
[D53] Gambit Hetmański (przyjęty bądź nieprzyjęty), D53
Pawel
Swider


0

Michal
Wrobel

I
1739
MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw

Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.FMTomczak, Mikolaj2432TS Wisla Krakow
2.CMTeclaf, Pawel2399UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
3.FMZylka, Stanislaw2380MKSz Rybnik
4.FMOglaza, Oskar2344UKS "Rodlo" Opole
5.K+Walter, Szymon2296UKS "21 Podlesie"
6.K++Tomaszewski, Kacper2281MKSz Rybnik
7.K++Baum, Jonasz2272UKS "Czternastka" Warszawa
8.KKyc, Jerzy2269MKS "Sandecja" Nowy Sacz
9.KWyczling, Bartosz2262UKS "Korona" Gdansk
10.KCzerw, Dawid2254UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
11.KSnihur, Piotr2233UKS "Smecz" Konin
12.KKulas, Szymon2215KSz Polonia Wroclaw
13.KLizak, Jakub2168KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
14.K+Lapaj, Mateusz2163MCKiS Jaworzno
15.KUlanowski, Karol2149UKS SP11 "Skoczek" Tczew
16.I++Koitka, Jakub2140KSz Stilon Gorzow Wlkp.
17.I++Osinski, Emil2137LKS "Stomil" Belchatow
18.IMaj, Kornel2135UKS "Ognisko" Rydultowy
19.KKokoszczynski, Jan2111KS LAURA Chylice
20.KGolda, Sebastian2109KKSz Krakow
21.KBelczewski, Jacek2103UKS SP11 "Skoczek" Tczew
22.KBrozyna, Mateusz2098MAT Myslenice
23.KKaminski, Piotr2097KS "Roszada" Zory
24.KKanicki, Krzysztof2095KSz Polonia Wroclaw
25.K+Bilczewski, Kacper2093UKS "Ognisko" Rydultowy
26.CMPniaczek, Marek2082UKS przy SP 8 Chrzanow
27.KMichalski, Filip2080OTSz Ostrow Wielkopolski
28.I++Ziabek, Patryk2079KTS Kalisz
29.I++Tustanowski, Mateusz2078KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
30.KKlepek, Witold2076Pszczynskie Szachy
31.IFiedorek, Michal2066KSz Polonia Wroclaw
32.KPilzak, Marcin2065MMKS "Wieniawa" Leszno
33.I++Zarnowski, Krzysztof2062GKSz "Kornuty" Gorlice
34.I+Polczyk, Mikolaj2061UKS "Ognisko" Rydultowy
35.K+Kaczmarska, Joanna2056KSz "Polonia Warszawa"
36.I++Drozniak, Stanislaw2051UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
37.I++Janulek, Dawid2030Pszczynskie Szachy
38.WFMKucharska, Honorata2029MKSz Rybnik
39.I++Kalmuk, Krzysztof2025KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
40.I+Szolc, Grzegorz2020KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
41.I++Banach, Szymon2019LKS "Chrobry" Gniezno
42.I++Nowak, Mikolaj2015UKS "Smecz" Konin
43.ICieslak, Patrycjusz2010MKSz Rybnik
44.I+Rosicki, Marcin2002MCKiS Jaworzno
45.I++Mrozowski, Patryk1997L-UKS "Burza" Rogi
46.I+Galuszka, Tomasz1989UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
47.IGolenia, Jan1986MKS MOS Wieliczka
48.I++Golenia, Wojciech1984MKS MOS Wieliczka
49.KCzarniecka, Aleksandra1983UKS SP3 w Bogatyni
50.I+Korpalski, Maciej1976MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
51.I++Dzida, Kamil1976KSz Stilon Gorzow Wlkp.
52.I+Talik, Patryk1973"Strzelec" Strzelce Opolskie
53.I++Jarzebowski, Kacper1969UKS "Czternastka" Warszawa
54.KKopica, Paulina1959LKS "Zarzewie" Prudnik
55.I++Janiszewski, Filip1953KTS Kalisz
56.I++Warchol, Bartosz1950KKSz Krakow
57.KFurtak, Joanna1948MKS "Sandecja" Nowy Sacz
58.KWaszczuk, Patrycja1947MUKS "Gambit" Miedzyrzec Podlaski
59.I+Chmielarz, Maciej1946OTSz Ostrow Wielkopolski
60.K++Olechnicka, Karolina1939KS LAURA Chylice
61.I++Szczecina, Kamil1937ChTS Chorzow
62.ICzerniawski, Krzysztof1936KSz "Odrodzenie" Kozuchow
63.IKlementowski, Dawid1935MKSz Rybnik
64.I++Dixa, Oskar1929KTS Kalisz
65.IPawletko, Szymon1928UKS "MDK GDYNIA"
66.KJedrocha, Katarzyna1922KKSz Krakow
67.INiedbala, Wojciech1914UMKS "Na Pieterku" Poznan
68.I+Posluszny, Tomasz1912MKSz Rybnik
69.ICzechowski, Jakub1908KSz Stilon Gorzow Wlkp.
70.IOsinski, Kamil1897LKS "Stomil" Belchatow
71.I++Binkowska, Agata1897UKS "21 Podlesie"
72.I+Kaluzny, Tomasz1894AZS Poznan
73.IPietrzak, Tomasz1890
74.IJajte-Pachota, Maciej1884KKSz Krakow
75.IMadej, Roman1876MKS KSOS Krakow
76.KKarykowska, Anna1869KSz "Miedz" Legnica
77.INun, Grzegorz1868KSz "Odrodzenie" Kozuchow
78.KStebel, Agata1859UKS "Ognisko" Rydultowy
79.IKnapik, Andrzej1858
80.KRaczykowska, Paulina1857KSz Stilon Gorzow Wlkp.
81.I+Leskiewicz, Ignacy1856UKS "Smecz" Konin
82.ISulkowski, Andrzej1852UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
83.IKoloczek, Maciej1851UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
84.KDwilewicz, Agata1848KSz Polonia Wroclaw
85.IGladysz, Jakub1847UKS SP 1 Brzozow
86.ITamon, Radoslaw1845UKS "OPP" Torun
87.KKonopacka, Martyna1845MCKiS Jaworzno
88.I+Ogonowski, Jakub1841UKS "Czternastka" Warszawa
89.IMatlewski, Adam1838UKS "Smecz" Konin
90.IKroczka, Gromoslaw1835UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
91.IKlimek, Piotr1835UKS "Rodlo" Opole
92.II+Beczala, Pawel1834UKS "21 Podlesie"
93.IMarko, Piotr1831KSz Polonia Wroclaw
94.II+Adamczyk, Pawel1825UKS przy SP 8 Chrzanow
95.IWitczak, Jakub1819KSz Stilon Gorzow Wlkp.
96.I++Kulpa, Zuzanna1818SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
97.I++Wilk, Oktawia1813LKS "Chrobry" Gniezno
98.IBlocinski, Maciej1813BKS "Chemik" Bydgoszcz
99.IKawaler, Adam1811MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
100.IPoltorak, Sebastian1810UKS "Hetman Koronny" Trzebinia
101.IKruszynski, Krzysztof1810LKS "Stomil" Belchatow
102.I++Buchta, Agnieszka1810UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
103.I++Tracz, Marcelina1809MKS MOS Wieliczka
104.IRaclawicki, Kacper1799UKS "Rodlo" Opole
105.I++Gredka, Dominika1794Pszczynskie Szachy
106.IMiszkielo, Bartosz1790WKS Kopernik
107.II+Szczuraszyk, Jaroslaw1789MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
108.IIGazik, Jakub1786UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
109.IRybka, Martin1785UKS "Ognisko" Rydultowy
110.IKrzeminski, Sebastian1778TS Wisla Krakow
111.IModlich, Piotr1770Akademia Szachowa Gliwice
112.I++Szelag, Zuzanna1767LKS "Chrobry" Gniezno
113.IKlimek, Marcin1761UKS "Rodlo" Opole
114.II+Wolniaczyk, Bartosz1759UKS "Piatka" Wielun
115.IKrzysztynska, Anna1758KS LAURA Chylice
116.IKrawiec, Grzegorz1757KSz "Miedz" Legnica
117.II+Tokarz, Krzysztof1755MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
118.I++Korpalska, Joanna1751MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
119.IBurzak, Wojciech1749Pszczynskie Szachy
120.INiemier, Hubert1748KS KORONA Zakrzewo
121.IPiwowarczyk, Bartlomiej1744MAT Myslenice
122.IKukula, Karol1741KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
123.IWrobel, Michal1739MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
124.IWloch, Mikolaj1738BKS "Chemik" Bydgoszcz
125.IKukorowski, Jan1723LKS "Chrobry" Gniezno
126.I++Adamczyk, Zuzanna1722UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
127.I++Kozubal, Aleksandra1721TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski
128.II+Karpacz, Piotr1716UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
129.I++Jarmuzek, Karolina1713KSz "LECH-WSUS Poznan"
130.IModlich, Kacper1710Akademia Szachowa Gliwice
131.IIKaczkowski, Maciej1701UKS "Czternastka" Warszawa
132.I+Trusz, Julia1699UKS Gekon Nysa
133.IKalkowski, Igor1698UKS "21 Podlesie"
134.IPolek, Marek1696KKSz Krakow
135.IPiela, Dominik1695Pszczynskie Szachy
136.I+Bilczewska, Olga1689UKS "Ognisko" Rydultowy
137.I++Glapa, Anna1687MMKS "Wieniawa" Leszno
138.I++Orlik, Sandra1683UKS "Hetman" Czestochowa
139.IMietkiewicz, Jacek1681LKS "Chrobry" Gniezno
140.I+Wisniewski, Szymon1679UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
141.I++Tarka, Aleksandra1679UKS "Czternastka" Warszawa
142.I++Pyzio, Amelia1679UKS przy SP 8 Chrzanow
143.IITomaka, Marek1674Akademia Szachowa Gliwice
144.IKordela, Monika1671UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
145.II+Slany, Wiktor1669TMS "Roszada" Gliwice
146.I++Hryn, Zofia1668Akademia Szachowa Gliwice
147.I++Guzik, Natalia1668UKS "Piatka" Wielun
148.II+Ulatowski, Jakub1666Akademia Szachowa Gliwice
149.IFudalej, Slawomir1651KSz "Odrodzenie" Kozuchow
150.II+Stemplewski, Kamil1647ChTS Chorzow
151.IKrol, Marcin1645UKS "Smecz" Konin
152.IHryn, Aleksandra1643Akademia Szachowa Gliwice
153.II+Hladun, Bartlomiej1643UKS "MDK GDYNIA"
154.ILipski, Lukasz1641KSz Polonia Wroclaw
155.IPiwowarczyk, Arkadiusz1635MAT Myslenice
156.IBlaszczak, Jedrzej1632TMS "Roszada" Gliwice
157.IKasperek, Kinga1629UKS przy SP 8 Chrzanow
158.IWojciechowski, Antoni1628UMKS "Na Pieterku" Poznan
159.IIKorcyl, Patryk1628KKSz Krakow
160.IKozakiewicz, Gracjan1612UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
161.IKrasinski, Mateusz1611UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdroj
162.IDrabek, Jan1610KKSz "Urania" Krosno
163.IIMadalinski, Jan1607LKS "Stomil" Belchatow
164.IILewandowski, Wiktor1605KSz "Miedz" Legnica
165.IIBazant, Tomasz1605KTS Kalisz
166.IMaciak, Gabriela1603KSz "Miedz" Legnica
167.I++Wojcik, Jagoda1599KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
168.ISkowron, Mateusz1597TMS "Roszada" Gliwice
169.II+Paliszewski, Dominik1597UKS "Rodlo" Opole
170.ISzulc, Patrycja1596KSz Polonia Wroclaw
171.IRogacka, Natalia1591KSz Polonia Wroclaw
172.IISkierski, Jacek1589UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
173.IMielczarek, Joanna1589UKS "Hetman" Czestochowa
174.I++Zamarska, Sylwia1579MUKS "SZS" Cieszyn
175.ILarysz, Anna1579UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
176.IGaudyn, Renata1579TS Wisla Krakow
177.IZiemba, Magdalena1576GKSz "Kornuty" Gorlice
178.I++Filipska, Maja1569UKS "MDK GDYNIA"
179.I+Zniszczol, Wiktoria1568UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
180.IGazda, Dominik1567KKSz "Urania" Krosno
181.II+Gondro, Kacper1565UKS "Hetman" Czestochowa
182.IIUrbanski, Wojciech1560TS Wisla Krakow
183.IIStasiowski, Karol1545MKSz DIAGONALIA Imielin
184.IIKudas, Filip1544MAT Myslenice
185.I+Kotula, Magdalena1542ChTS Chorzow
186.IHumin, Julia1541UKS "FALA" Swiekatowo
187.IIStanowski, Mateusz1535LKS "Stomil" Belchatow
188.IIGworys, Grzegorz1534UKS "Hetman" Czestochowa
189.IIKucharski, Daniel1532UKS "Hetman" Czestochowa
190.IGudelajtis, Anna1528UKS "Rodlo" Opole
191.IIRuttar, Lukasz1517GKSz "Kornuty" Gorlice
192.IReda, Patrycja1517UKS "Czternastka" Warszawa
193.IIMlynarski, Jedrzej1514UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
194.ISekowska, Helena1510MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
195.IIGajewski, Marcin1503UKS "Hetman" Czestochowa
196.IBakalarczyk, Jakub1501UKS "Piatka" Wielun
197.IMomot, Weronika1500UKS "Smecz" Konin
198.II+Skoczek, Karolina1498UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
199.II+Debowska, Michalina1492MKS MOS Wieliczka
200.IIPajdzik, Kamil1491UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdroj
201.ICiesinska, Weronika1488AZS Poznan
202.IIKomandera, Pawel1487MKSz DIAGONALIA Imielin
203.ITomczak, Marta1483LKS "Chrobry" Gniezno
204.IIGalka, Witold1482MAT Myslenice
205.IWojna, Ewelina1477UKS "Piatka" Wielun
206.IWalkowiak, Bogumila1477AZS Poznan
207.IIPiotrowicz, Jakub1476KS LAURA Chylice
208.I++Jurkiewicz, Zuzanna1476UKS SP 1 Brzozow
209.IIWodecki, Mikolaj1473
210.IIFlach, Rajmund1458KKSz Krakow
211.IWawrzyniak, Weronika1455KTS Kalisz
212.II+Mackowiak, Filip1453UKS "MDK GDYNIA"
213.IIWilk, Radoslaw1440UKS przy SP 8 Chrzanow
214.IIDembinski, Bartosz1434MMKS "Wieniawa" Leszno
215.IZalucka, Emilia1425KSz Stilon Gorzow Wlkp.
216.IWaligora, Julia1424UKS "Smecz" Konin
217.IIGonsior, Pawel1414ChTS Chorzow
218.IPedrak, Paulina1405GKSz "Hetman" Pilzno
219.IIIMlotkowska, Kinga1405BKS "Chemik" Bydgoszcz
220.IDabrowska, Aleksandra1402UKS TSz Zieloni Zielonka
221.IKlisz, Karolina1397MKSz DIAGONALIA Imielin
222.IISendobry, Adam1393AKS Mikolow
223.II+Jaszczuk, Mateusz1393KKSz "Urania" Krosno
224.II+Gil, Oliwia1387TMS "Roszada" Gliwice
225.IBakalarczyk, Zuzanna1387UKS "Piatka" Wielun
226.IIWierzba, Maksymilian1380UKS TSz Zieloni Zielonka
227.IIKulak, Tomasz1380KSz "HETMAN" Katowice
228.IIWieczorek, Karol1375AKS Mikolow
229.IIKaluzny, Jan1375AZS Poznan
230.IIBialucha, Sebastian1370MKSz DIAGONALIA Imielin
231.IIKosior, Jan1362UKS TSz Zieloni Zielonka
232.IIIKulpinski, Jakub1353UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
233.II+Kaniowska, Anna1351KSz Stilon Gorzow Wlkp.
234.IISmolen, Sebastian1344MKSz DIAGONALIA Imielin
235.IISetera, Mateusz1342UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
236.IISmieszek, Maksymilian1334MAT Myslenice
237.IIKaszok, Weronika1334Pszczynskie Szachy
238.IRobakowska, Paulina1333UKS "Ognisko" Rydultowy
239.II+Sendobry, Anna1330AKS Mikolow
240.IIPabiszczak, Nikodem1323OTSz Ostrow Wielkopolski
241.IIKaluzny, Stanislaw1321AZS Poznan
242.IWyrzykowska, Aleksandra1320UKS "MDK GDYNIA"
243.IIMazanowska, Aniela1313MAT Myslenice
244.IIKowalczyk, Fryderyk1311Pszczynskie Szachy
245.IISzczapa, Piotr1300UKS TSz Zieloni Zielonka
246.II+Wagner, Klaudia1299UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
247.IKawecka, Malgorzata1299KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
248.II+Palka, Aleksandra1284MKSz DIAGONALIA Imielin
249.IIWolski, Lukasz1271UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
250.IIIKruszynski, Michal1260LKS "Stomil" Belchatow
251.IIGuzik, Kacper1259KKSz "Urania" Krosno
252.IIWloch, Dominika1251BKS "Chemik" Bydgoszcz
253.IIReda, Lucja1250UKS "Czternastka" Warszawa
254.IIZak, Piotr1236UKS SP 1 Brzozow
255.IIRylski, Mateusz1229KS LAURA Chylice
256.IIGuzik, Tomasz1222MCKiS Jaworzno
257.IIGolecka, Jadwiga1222KS LAURA Chylice
258.II+Kopacka, Natalia1221OTSz Ostrow Wielkopolski
259.IIUllrich, Agata1205UMKS "Na Pieterku" Poznan
260.IGorecka, Dominika1199MKSz DIAGONALIA Imielin
261.IIBawej, Jakub1199BKS "Chemik" Bydgoszcz
262.IIIKrezolek, Mateusz1197GKSz "Kornuty" Gorlice
263.IIPieczewska, Gabriela1159OTSz Ostrow Wielkopolski
264.IIIGora, Szczepan1143MCKiS Jaworzno
265.IIJung, Taruna1137KS LAURA Chylice
266.IISloniewski, Kacper1136UKS TSz Zieloni Zielonka
267.IIFicek, Szymon1126MKSz DIAGONALIA Imielin
268.IIStanowska, Angelika1091LKS "Stomil" Belchatow
269.IIIGorna, Anna1039UKS "Hetman" Czestochowa
270.IIISzmidt, Dominik1009Pszczynskie Szachy
271.IIZiolkowski, Cyprian0KSz Polonia Wroclaw
272.Zalewska, Katarzyna0KS AZS Wratislavia
273.Winter, Anna0
274.IVWilk, Tomasz0
275.IIWilant, Marta0KSz "Odrodzenie" Kozuchow
276.IISzeliga, Sebastian0KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
277.Swider, Pawel0
278.IISulima, Franciszek0UKS "MDK GDYNIA"
279.IIStrak, Dominik0KS LAURA Chylice
280.ISkurniak, Szymon0KTS Kalisz
281.Nowak, Kamil0MKS "Wicher" Zbaszyn
282.IINeumann, Paulina0UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
283.IIMaciak, Jakub0KSz "Odrodzenie" Kozuchow
284.IIILipiak, Mateusz0UKS "Iskra" Pila
285.IVKucza, Jan0
286.VKubicka, Anna0
287.I++Kroliczek, Gabriela0MKSz Rybnik
288.IIKoszewski, Daniel0KSz "HETMAN" Katowice
289.IIKokoszka, Alicja0UKS "Jedynka" Belchatow
290.IVKoch, Piotr0LKS "Stomil" Belchatow
291.IJedras, Adrianna0OTSz Ostrow Wielkopolski
292.FMJarocka, Liwia0KSz "HETMAN" Katowice
293.IIIHochman, Mateusz0LKS "Stomil" Belchatow
294.II+Grzyb, Anna0UKS "Jedynka" Belchatow
295.IIFrej, Hanna0MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
296.IIDolharz, Jakub0KSz Polonia Wroclaw
297.IDadello, Barbara0KSz Polonia Wroclaw
298.IIChodorowski, Adrian0KKSz "Urania" Krosno
299.IIBober, Tomasz0UKS SP 1 Brzozow
300.IBlazniak, Bartlomiej0UKS "Jedynka" Belchatow
301.IAndrzejewska, Maja0UMKS "Na Pieterku" Poznan
302.IIKopec, Olga-1776LKS "Stomil" Belchatow


Baza zawodników

...to zbiór aktywnych szachistów z całej Polski pozwalający na przeglądanie ich statystyk rankingowych, debiutowych czy turniejowych

baza klubów, szukaj gracza

Kącik cytatów

"W szachach istnieje tylko jeden rodzaj błędu: to przesadne mniemanie o swym przeciwniku."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2018

Polityka prywatnści · Polityka plików cookies