u偶ytkownik:
has艂o:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
Ogolnopolska Olimpiada Mlodziezy C-12, Spa艂a 2014
0-1
[D15] Obrona S艂owia艅ska, Alekhine Variation, Slav
Adam
Kawaler

I
1811
MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
Pawel
Teclaf

CM
2399
UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
Zobacz histori臋 ELO

Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.CMTeclaf, Pawel2399UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
2.FMSzpar, Milosz2349LKSz GCKiP Czarna
3.FMKosakowski, Jakub2324MUKS "Stoczek 45" Bialystok
4.K++Psyk, Radoslaw2314KSz "Piatka" Skierniewice
5.FMPultorak, Jan2303UKS "Rodlo" Opole
6.FMMis, Mieszko2291LKSz GCKiP Czarna
7.KFus, Jakub2195UKS "Czternastka" Warszawa
8.FMSzczurek, Krzysztof2136KKSz Krakow
9.KKokoszczynski, Jan2111KS LAURA Chylice
10.KLis, Mateusz2102SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
11.CMPniaczek, Marek2082UKS przy SP 8 Chrzanow
12.I+Polczyk, Mikolaj2061UKS "Ognisko" Rydultowy
13.I++Pytel, Maciej2051MUKS "Stoczek 45" Bialystok
14.I++Nowak, Mikolaj2015UKS "Smecz" Konin
15.I++Golecki, Jan2001KS LAURA Chylice
16.I+Kopaczewski, Adam1980UKS "Rotmistrz" Grudziadz
17.IWierzbicki, Michal1953KSz. "Hancza" Suwalki
18.IMike, Patryk1937KSz Gryf Szczecin
19.I+Posluszny, Tomasz1912MKSz Rybnik
20.IStrzelecki, Maciej1911KSz "Piatka" Skierniewice
21.IMajocha, Piotr1902UKS "Giecek" Radkow
22.IZolkiewski, Jakub1894MKSz "Hetman-Pionier" Ketrzyn
23.IPaliwoda, Borys1894ZTMS "Baszta" Znin
24.I++Ochowicz, Jakub1882UKS "Czarny Kon" Olkusz
25.IKawaler, Adam1811MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
26.IBujalski, Mateusz1804UKS "Czternastka" Warszawa
27.IMaciejewski, Kamil1774LKS "Szach-Centrum" Lodz
28.IPoziomkowski, Szymon1767UKS "SP 321" Warszawa - Bemowo
29.IWloch, Mikolaj1738BKS "Chemik" Bydgoszcz
30.ITwardowski, Hubert1728UKS "MDK GDYNIA"
31.II+Gozdzicki, Maciej1699STMGK Strzelce Krajenskie
32.IDabrowski, Damian1617KSz "Pod Wieza" Szczecin
33.IWegrzyniak, Pawel1601MUKS "Gambit" Miedzyrzec Podlaski
34.II+Baran, Mateusz1597KSz Polonia Wroclaw
35.IIFrydrych, Lukasz1560KSz "Zefir" Boguszowice
36.IManka, Mateusz1549Akademia Szachowa Gliwice
37.IIJanczak, Dominik1527KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
38.IIPijewski, Milosz1496KSz "HETMAN" Koszalin
39.IIWilk, Radoslaw1440UKS przy SP 8 Chrzanow
40.II+Jaszczuk, Mateusz1393KKSz "Urania" Krosno
41.IIILipiak, Mateusz0UKS "Iskra" Pila
42.IVKozlowski, Pawel0
43.IIFrank, Mateusz0MDK Bialystok

Baza turniej贸w

...to setki turniej贸w rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdj臋膰

zako艅czone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytat贸w

"Zdarzają si臋 nieudane zwyci臋stwa i wielkie przegrane."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2018

Polityka prywatn艣ciPolityka plik贸w cookies