użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
Druzynowe Mistrzostwa Polski - II Liga seniorow, Poronin 2013
0-1
[E11] Obrona Bogoljubowa, Nimzovich Variation, Bogo-Indian
Robert
Brewczynski

K
2003
MTSz Minsk Mazowiecki
Marcin
Steczek

FM
2377
TS-R "Hetman" Konin
Zobacz historię ELO

Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.GMKempinski, Robert2569KSz "Miedz" Legnica
2.GMMarkowski, Tomasz2556Akademia Szachowa Gliwice
3.GMOlszewski, Michal2540Akademia Szachowa Gliwice
4.GMWarakomski, Tomasz2517Akademia Szachowa Gliwice
5.GMMaksimenko, Andrei2483ZTMS "Baszta" Znin
6.IMWieczorek, Oskar2468KSz Polonia Wroclaw
7.IMButkiewicz, Lukasz2440Bialy Krol Wisznia Mala
8.FMSkawinski, Arkadiusz2423Bialy Krol Wisznia Mala
9.IMNguyen, Piotr2421"WIEZA PEGOW"
10.IMDobrowolski, Piotr2421KSz Polonia Wroclaw
11.IMStryjecki, Marek2411KSz "Silesia" Raciborz
12.GMGrabarczyk, Miroslaw2407Stowarzyszenie AS Plock
13.MWandzik, Wojciech2404KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
14.CMLewicki, Miroslaw2403LKSz GCKiP Czarna
15.IMMroziak, Maciej2402KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
16.FMCukrowski, Filip2401WKS Kopernik
17.IMLuch, Michal2396Bialy Krol Wisznia Mala
18.MLewtak, Damian2387SzUKS Gostmat 83 Gostynin
19.IMChojnacki, Krzysztof2380LKS "Chrobry" Gniezno
20.FMSteczek, Marcin2377TS-R "Hetman" Konin
21.MJasik, Krzysztof2358KSz Polonia Wroclaw
22.FMRudolf, Michal2349ZMCh Polska YMCA Warszawa
23.IMKalinin, Oleg2338
24.FMPlichta, Kamil2335Bialy Krol Wisznia Mala
25.MSwicarz, Maciej2332KSz Polonia Wroclaw
26.MPaterek, Michal2327SzUKS Gostmat 83 Gostynin
27.IMZeberski, Jakub2325KSz Polonia Wroclaw
28.FMGoluch, Piotr2325WKS Kopernik
29.FMWalach, Marcin2319MKSz Rybnik
30.FMBarglowski, Filip2311KS LAURA Chylice
31.IMKiedrowicz, Jan2309UKS "Osemka" Chojnice
32.MKosiorek, Marek2307UKS "Rotmistrz" Grudziadz
33.MKrogulski, Grzegorz2294GKSz "Hetman" Pilzno
34.K++Reza, Wojciech2283SzUKS Gostmat 83 Gostynin
35.WGMWorek, Joanna2281PSSz Pszczyna
36.FMLicznerski, Lukasz2277SzUKS Gostmat 83 Gostynin
37.FMWieczorek, Zbigniew2273KSz "Silesia" Raciborz
38.MTustanowski, Robert2270LKS "Zarzewie" Prudnik
39.FMObrusnik, Michal2268KSz "Silesia" Raciborz
40.KBugalski, Michal2263UKS Zawisza Kolbudy
41.FMToczek, Grzegorz2258KS LAURA Chylice
42.KJaroch, Pawel2257UMKSz "Jacwiez" Suwalki
43.KLercel, Michal2252Bialy Krol Wisznia Mala
44.FMMusialkiewicz, Pawel2247LKS "Chrobry" Gniezno
45.K+Musialkiewicz, Jan2244LKS "Chrobry" Gniezno
46.FMBorgula, Rafal2243ZTMS "Baszta" Znin
47.K+Pazderski, Ziemowit2239UKS TSz Zieloni Zielonka
48.FMPolok, Kacper2237KSz "Silesia" Raciborz
49.I++Szumilas, Piotr2229
50.MKolosowski, Pawel2225MCKiS Jaworzno
51.FMPerdek, Miroslaw2222KSz Polonia Wroclaw
52.FMGumula, Daniel2218MCKiS Jaworzno
53.KPankiewicz, Tomasz2217"WIEZA PEGOW"
54.IMSygulski, Boguslaw2215GKSz "Hetman" Pilzno
55.MRobak, Zbigniew2214ZTMS "Baszta" Znin
56.KGola, Karol2214KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
57.IMJaworski, Miroslaw2213KSz "Silesia" Raciborz
58.IMStachanczyk, Jacek2209MCKiS Jaworzno
59.K++Jagodzinski, Piotr2208"WIEZA PEGOW"
60.FMKocwin, Bartosz2207"Strzelec" Strzelce Opolskie
61.FMTokarski, Lukasz2204MCKiS Jaworzno
62.FMKrainski, Aleksander2203UKS "Rotmistrz" Grudziadz
63.KBartkowiak, Damian2198KS KORONA Zakrzewo
64.K+Zielinski, Maciej2197UKS Zawisza Kolbudy
65.IMPinkas, Karol2196MCKiS Jaworzno
66.K+Majcher, Marcin2190SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
67.K++Chalupnik, Marcin2188ZMCh Polska YMCA Warszawa
68.KZaskalski, Arkadiusz2186GKSz "Hetman" Pilzno
69.KBanasik, Krzysztof2186LKS "Zarzewie" Prudnik
70.K+Kukula, Pawel2181UKS "Rotmistrz" Grudziadz
71.KDors, Ryszard2178KS DORS Ruda Slaska
72.K+Rams, Michal2175ZMCh Polska YMCA Warszawa
73.KPlonczak, Dominik2175MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
74.KAugustyn, Sebastian2173GKSz "Hetman" Pilzno
75.MKaim, Piotr2172ZMCh Polska YMCA Warszawa
76.FMMarkiewicz, Jerzy2170GKSz "Hetman" Pilzno
77.KZielinski, Wojciech2169UKS Zawisza Kolbudy
78.KLeszner, Mariusz2169SzUKS Gostmat 83 Gostynin
79.MWarszawski, Bartosz2165ZMCh Polska YMCA Warszawa
80.FMKubien, Jerzy2165"WIEZA PEGOW"
81.KZebracki, Tomasz2164PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
82.I++Gomulka, Jaroslaw2163Bialy Krol Wisznia Mala
83.WIMChlost, Marlena2160Akademia Szachowa Gliwice
84.KDiczew, Filip2159Akademia Szachowa Gliwice
85.K+Paprocki, Jaroslaw2154PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
86.KSliwicki, Damian2148UKS "OPP" Torun
87.MKasperek, Ryszard2146MKSz GRYF Debica
88.WFMAdamowicz, Katarzyna2142MLKSz Myslenice
89.KPraczukowski, Stanislaw2139KS LAURA Chylice
90.KKrzywda, Andrzej2137LZS "Victoria" Chroscice
91.KKrainski, Slawomir2136UKS "Rotmistrz" Grudziadz
92.I++Dudys, Jakub2134KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
93.FMBardeli, Lukasz2133LKS "Chrobry" Gniezno
94.KZaleski, Lukasz2132UKS Zawisza Kolbudy
95.KZgadzaj, Rafal2131LZS "Victoria" Chroscice
96.KLis, Marek2130LKSz GCKiP Czarna
97.K+Stepien, Marcin2129Bialy Krol Wisznia Mala
98.KLach, Piotr2128MLKSz Myslenice
99.KSiekaniec, Jan2126LKS "Zarzewie" Prudnik
100.K++Rozycki, Bartlomiej2126KS LAURA Chylice
101.K+Smola, Michal2125LKSz GCKiP Czarna
102.I++Suliborski, Jakub2122MTSz Minsk Mazowiecki
103.KParol, Pawel2122MTSz Minsk Mazowiecki
104.MOrzechowski, Jacek2122KSz "Silesia" Raciborz
105.KDubas, Leszek2121GKSz "Hetman" Pilzno
106.KWatorek, Marcin2113MLKSz Myslenice
107.I++Bokiej, Przemyslaw2111BKS "Chemik" Bydgoszcz
108.KPuczylowski, Marcin2110MKSz GRYF Debica
109.I++Czachor, Grzegorz2103KS AZS Wratislavia
110.K+Krasnodebska, Magdalena2102KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
111.KKudas, Damian2101MLKSz Myslenice
112.KJaniszewski, Maciej2100KS DORS Ruda Slaska
113.KSiedlinski, Piotr2099MCKiS Jaworzno
114.KWalaszczyk, Witold2092TS-R "Hetman" Konin
115.KOsipow, Nikolaj2092
116.KJanus, Przemyslaw2091LKSz GCKiP Czarna
117.K+Zurkowski, Andrzej2089MKSz GRYF Debica
118.KJelonek, Michal2086KS DORS Ruda Slaska
119.I+Przybylski, Bartosz2085MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
120.K++Poznanska, Katarzyna2082KSz "Miedz" Legnica
121.FMKornasiewicz, Stanislaw2082
122.KHermanowicz, Dominika2074LZS "Victoria" Chroscice
123.I++Czachor, Radoslaw2063KS AZS Wratislavia
124.KMoskwinski, Tadeusz2060UKS TSz Zieloni Zielonka
125.KMazalon, Mariusz2060UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
126.KSzczesniak, Konrad2059UKS "Giecek" Radkow
127.K+Karbowiak, Adam2057UKS "Rotmistrz" Grudziadz
128.WFMAndrejczuk, Beata2057UKS TSz Zieloni Zielonka
129.KKowalec, Maciej2056UKS TSz Zieloni Zielonka
130.MCagara, Paulina2053KSz Polonia Wroclaw
131.FMGrossmann, Ryszard2052"WIEZA PEGOW"
132.K++Kasperek, Joanna2051MKSz GRYF Debica
133.KBajerlein, Dawid2045AZS Poznan
134.K+Murawko, Katarzyna2037KSz. "Hancza" Suwalki
135.WIMLeszner, Liliana2037Stowarzyszenie AS Plock
136.KGolek, Jagoda2033LKS "Chrobry" Gniezno
137.I++Wojtaszewski, Piotr2027KS LAURA Chylice
138.I++Leczycki, Pawel2025
139.K+Chrzaszcz, Malvina2022MLKSz Myslenice
140.IStanach, Fabian2021MLKSz Myslenice
141.WFMGuzik, Jolanta2020MCKiS Jaworzno
142.I+Szolc, Grzegorz2018KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
143.KLunkiewicz, Dariusz2011SSz Pocztowiec Bydgoszcz
144.KHelaszek, Edward2008"WIEZA PEGOW"
145.MGonsior, Monika2004KS "Roszada" Zory
146.I++Tabola, Marcin2003"Strzelec" Strzelce Opolskie
147.KBrewczynski, Robert2003MTSz Minsk Mazowiecki
148.KLeszczynska, Malgorzata2002MLKSz Myslenice
149.KSzydlowska-Duda, Marta2001KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
150.KSwiatnicki, Andrzej2001TS-R "Hetman" Konin
151.KMyzyk, Jan1998UKS "Osemka" Chojnice
152.I++Szajda, Marcin1995LZS "Victoria" Chroscice
153.K+Malecki, Rafal1994LZS "Victoria" Chroscice
154.I++Sielicki, Tomasz1992KSz SKOCZEK TROJANSKI
155.KStarczewska, Dominika1991"WIEZA PEGOW"
156.KKrokay, Urszula1988Bialy Krol Wisznia Mala
157.KSek, Joachim1987KS DORS Ruda Slaska
158.KPochcial, Jan1987KS DORS Ruda Slaska
159.KSawicki, Mikolaj1982UKS TSz Zieloni Zielonka
160.I++Kasperek, Rafal1982MKSz GRYF Debica
161.KMeczynski, Waldemar1976
162.I+Wrobel, Maciej1967MGLKS "Parnas" Olawa
163.WFMPaprocka, Renata1967PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
164.K+Krasiewicz, Robert1964UKS TSz Zieloni Zielonka
165.I++Halas, Przemyslaw1964SSz Pocztowiec Bydgoszcz
166.ISkwarczynski, Marcin1959KS HETMAN Marklowice
167.KWeglarz, Joanna1956ZTMS "Baszta" Znin
168.I++Konieczynski, Piotr1950ZTMS "Baszta" Znin
169.KByrka, Joanna1948LKSz GCKiP Czarna
170.I++Hemmerling, Jaroslaw1942ASSz "Lipno" Steszew
171.IJozwik, Jacek1937MTSz Minsk Mazowiecki
172.KLewandowska, Anika1924SSz Pocztowiec Bydgoszcz
173.KCzyz, Artur1919KSz Polonia Wroclaw
174.I+Smagalski, Slawomir1918TS-R "Hetman" Konin
175.IPlatek, Michal1917MLKSz Myslenice
176.WFMJalowiec, Halina1917GKSz "Hetman" Pilzno
177.ICzempiel, Henryk1915"Strzelec" Strzelce Opolskie
178.KZawierucha, Aleksander1912KS "Roszada" Zory
179.KGorczyca, Dominika1912KS DORS Ruda Slaska
180.I++Pacuszka, Wioletta1902UKS "Rotmistrz" Grudziadz
181.IKatafiasz, Tomasz1901ZTMS "Baszta" Znin
182.I++Tustanowski, Mateusz1898KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
183.KMatuszczyk, Krystian1884KS DORS Ruda Slaska
184.I++Rozumek, Krzysztof1874ASSz "Lipno" Steszew
185.IStachowiak, Slawomir1872ASSz "Lipno" Steszew
186.IPlonczak, Mateusz1872MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
187.ICzapiewski, Waldemar1871UKS "Osemka" Chojnice
188.I+Studzinski, Tadeusz1869UKS "Osemka" Chojnice
189.IGrota, Mateusz1867UKS Zawisza Kolbudy
190.KMagnucka, Arleta1859MMKS "Wieniawa" Leszno
191.IDuszczak, Dariusz1857MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
192.IWolski, Marcin1846"Strzelec" Strzelce Opolskie
193.I++Ogonowska, Katarzyna1844"WIEZA PEGOW"
194.IGlatty, Zbigniew1828ASSz "Lipno" Steszew
195.IPaluszkiewicz, Pawel1826UKS "Osemka" Chojnice
196.I++Gola, Karolina1812KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
197.IZgarda, Jakub1808MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
198.I++Herman, Monika1804KS LAURA Chylice
199.I+Swiatnicka, Malgorzata1781TS-R "Hetman" Konin
200.IISiedlecki, Adam1773LZS "Victoria" Chroscice
201.I+Jarmuzynska, Kamila1749KS LAURA Chylice
202.WFMKowalska, Elzbieta1734SSz "Modus" Warszawa
203.I++Cholewa, Maria1724AZS Poznan
204.IPanczuk, Joanna1712KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
205.I++Jurkiewicz, Joanna1711UKS Zawisza Kolbudy
206.IKupsik, Joanna1696ASSz "Lipno" Steszew
207.IBuksa, Ewelina1679LKS "Zarzewie" Prudnik
208.IIPanek, Adrian1651"Strzelec" Strzelce Opolskie
209.ITurzynska, Grazyna1410UKS "Osemka" Chojnice
210.IIILissok, Martina1275"Strzelec" Strzelce Opolskie
211.IVWozniak, Marcin0UMKSz "Jacwiez" Suwalki
212.IISzymanski, Piotr0
213.Sakalauskas, Vaidas0LKS "Chrobry" Gniezno
214.KMaciaga, Marcin0ZMCh Polska YMCA Warszawa

Baza zawodników

...to zbiór aktywnych szachistów z całej Polski pozwalający na przeglądanie ich statystyk rankingowych, debiutowych czy turniejowych

baza klubów, szukaj gracza

Kącik cytatów

"Boks przypomina grę w szachy, tylko rozgrywaną tysiąc razy szybciej."

~Hugh Laurie

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies