użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
Druzynowe Mistrzostwa Polski - II Liga seniorow, Poronin 2013
0-1
[E11] Obrona Bogoljubowa, Nimzovich Variation, Bogo-Indian
Robert
Brewczynski

K
2003
MTSz Minsk Mazowiecki
Marcin
Steczek

FM
2386
TS-R "Hetman" Konin
Zobacz historię ELO

Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.GMKempinski, Robert2575KSz "Miedz" Legnica
2.GMMarkowski, Tomasz2561MUKS "Stoczek 45" Bialystok
3.GMOlszewski, Michal2538Akademia Szachowa Gliwice
4.GMWarakomski, Tomasz2512Akademia Szachowa Gliwice
5.GMMaksimenko, Andrei2483ZTMS "Baszta" Znin
6.IMWieczorek, Oskar2469KSz Polonia Wroclaw
7.IMButkiewicz, Lukasz2446Bialy Krol Wisznia Mala
8.FMSkawinski, Arkadiusz2425Bialy Krol Wisznia Mala
9.IMDobrowolski, Piotr2423KSz Polonia Wroclaw
10.MWandzik, Wojciech2417KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
11.IMStryjecki, Marek2416KSz "Silesia" Raciborz
12.GMGrabarczyk, Miroslaw2408Stowarzyszenie AS Plock
13.IMMroziak, Maciej2404SSz "Olimpia" Goleszow
14.FMCukrowski, Filip2401WKS Kopernik
15.IMNguyen, Piotr2397"WIEZA PEGOW"
16.IMLuch, Michal2397Bialy Krol Wisznia Mala
17.FMSteczek, Marcin2386TS-R "Hetman" Konin
18.IMChojnacki, Krzysztof2385LKS "Chrobry" Gniezno
19.CMLewicki, Miroslaw2384LKSz GCKiP Czarna
20.MLewtak, Damian2358SzUKS Gostmat 83 Gostynin
21.MJasik, Krzysztof2358KSz Polonia Wroclaw
22.FMRudolf, Michal2352ZMCh Polska YMCA Warszawa
23.FMGoluch, Piotr2351WKS Kopernik
24.IMZeberski, Jakub2343KSz Polonia Wroclaw
25.FMPlichta, Kamil2335Bialy Krol Wisznia Mala
26.MSwicarz, Maciej2333KSz Polonia Wroclaw
27.MPaterek, Michal2327SzUKS Gostmat 83 Gostynin
28.FMWalach, Marcin2324MKSz Rybnik
29.IMKalinin, Oleg2323
30.FMBarglowski, Filip2311KS LAURA Chylice
31.IMKiedrowicz, Jan2309UKS "Osemka" Chojnice
32.MKosiorek, Marek2307UKS "Rotmistrz" Grudziadz
33.FMReza, Wojciech2303SzUKS Gostmat 83 Gostynin
34.MKrogulski, Grzegorz2294GKSz "Hetman" Pilzno
35.WGMWorek, Joanna2293Pszczynskie Szachy
36.FMPolok, Kacper2278KSz "Silesia" Raciborz
37.FMObrusnik, Michal2277KSz "Silesia" Raciborz
38.FMLicznerski, Lukasz2277SzUKS Gostmat 83 Gostynin
39.FMWieczorek, Zbigniew2270KSz "Silesia" Raciborz
40.KBugalski, Michal2263UKS Zawisza Kolbudy
41.FMToczek, Grzegorz2258KS LAURA Chylice
42.FMMusialkiewicz, Pawel2247LKS "Chrobry" Gniezno
43.K+Musialkiewicz, Jan2244LKS "Chrobry" Gniezno
44.FMBorgula, Rafal2243ZTMS "Baszta" Znin
45.K+Pazderski, Ziemowit2239UKS TSz Zieloni Zielonka
46.MTustanowski, Robert2238LKS "Zarzewie" Prudnik
47.KJaroch, Pawel2235UMKSz "Jacwiez" Suwalki
48.KPankiewicz, Tomasz2230"WIEZA PEGOW"
49.KLercel, Michal2230Bialy Krol Wisznia Mala
50.I++Szumilas, Piotr2229
51.K++Jagodzinski, Piotr2226ZKSz Zary
52.FMPerdek, Miroslaw2218KSz Polonia Wroclaw
53.FMGumula, Daniel2218MCKiS Jaworzno
54.MRobak, Zbigniew2216ZTMS "Baszta" Znin
55.IMSygulski, Boguslaw2215
56.KGola, Karol2214KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
57.KBanasik, Krzysztof2214LKS "Zarzewie" Prudnik
58.MKolosowski, Pawel2208MCKiS Jaworzno
59.FMKocwin, Bartosz2207"Strzelec" Strzelce Opolskie
60.IMJaworski, Miroslaw2207KSz "Silesia" Raciborz
61.FMTokarski, Lukasz2204MCKiS Jaworzno
62.FMKrainski, Aleksander2203UKS "Rotmistrz" Grudziadz
63.IMPinkas, Karol2201MCKiS Jaworzno
64.KBartkowiak, Damian2198KS KORONA Zakrzewo
65.K+Zielinski, Maciej2197UKS Zawisza Kolbudy
66.KPraczukowski, Stanislaw2195KS LAURA Chylice
67.CMSliwicki, Damian2193UKS "OPP" Torun
68.K+Majcher, Marcin2190SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
69.K++Chalupnik, Marcin2188ZMCh Polska YMCA Warszawa
70.IMStachanczyk, Jacek2187MCKiS Jaworzno
71.KZaskalski, Arkadiusz2186TG "Sokol" Mielec
72.K+Kukula, Pawel2181UKS "Rotmistrz" Grudziadz
73.KDors, Ryszard2179KS DORS Ruda Slaska
74.K+Rams, Michal2175ZMCh Polska YMCA Warszawa
75.KPlonczak, Dominik2175MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
76.K++Rozycki, Bartlomiej2174KS LAURA Chylice
77.KAugustyn, Sebastian2173GKSz "Hetman" Pilzno
78.MKaim, Piotr2172ZMCh Polska YMCA Warszawa
79.FMMarkiewicz, Jerzy2170GKSz "Hetman" Pilzno
80.KZielinski, Wojciech2169UKS Zawisza Kolbudy
81.KLeszner, Mariusz2169SzUKS Gostmat 83 Gostynin
82.KZebracki, Tomasz2168PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
83.MWarszawski, Bartosz2165ZMCh Polska YMCA Warszawa
84.FMKubien, Jerzy2165"WIEZA PEGOW"
85.KKrzywda, Andrzej2163LZS "Victoria" Chroscice
86.I++Gomulka, Jaroslaw2163Bialy Krol Wisznia Mala
87.WIMChlost, Marlena2160Akademia Szachowa Gliwice
88.KDiczew, Filip2159Akademia Szachowa Gliwice
89.MKasperek, Ryszard2152MKSz GRYF Debica
90.K+Paprocki, Jaroslaw2143PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
91.WFMAdamowicz, Katarzyna2142MLKSz Myslenice
92.KKrainski, Slawomir2136UKS "Rotmistrz" Grudziadz
93.I++Dudys, Jakub2134SSz "Olimpia" Goleszow
94.FMBardeli, Lukasz2133LKS "Chrobry" Gniezno
95.KZgadzaj, Rafal2131LZS "Victoria" Chroscice
96.KLis, Marek2130LKSz GCKiP Czarna
97.K+Stepien, Marcin2129Bialy Krol Wisznia Mala
98.KLach, Piotr2128MLKSz Myslenice
99.KJaniszewski, Maciej2127KS DORS Ruda Slaska
100.K+Smola, Michal2125LKSz GCKiP Czarna
101.I++Suliborski, Jakub2122MTSz Minsk Mazowiecki
102.KParol, Pawel2122MTSz Minsk Mazowiecki
103.KDubas, Leszek2121GKSz "Hetman" Pilzno
104.KSiekaniec, Jan2116LKS "Zarzewie" Prudnik
105.KWatorek, Marcin2113MLKSz Myslenice
106.I++Bokiej, Przemyslaw2111BKS "Chemik" Bydgoszcz
107.KPuczylowski, Marcin2110MKSz GRYF Debica
108.MOrzechowski, Jacek2110KSz "Silesia" Raciborz
109.I++Czachor, Grzegorz2103KS AZS Wratislavia
110.KKudas, Damian2101MLKSz Myslenice
111.KWalaszczyk, Witold2100TS-R "Hetman" Konin
112.KOsipow, Nikolaj2092
113.K+Krasnodebska, Magdalena2092KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
114.KJanus, Przemyslaw2091LKSz GCKiP Czarna
115.K+Zurkowski, Andrzej2089MKSz GRYF Debica
116.KJelonek, Michal2086KS DORS Ruda Slaska
117.I+Przybylski, Bartosz2085MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
118.K++Poznanska, Katarzyna2082KSz "Miedz" Legnica
119.FMKornasiewicz, Stanislaw2082
120.KSiedlinski, Piotr2081MCKiS Jaworzno
121.I++Tustanowski, Mateusz2078LKS "Zarzewie" Prudnik
122.KHermanowicz, Dominika2074LZS "Victoria" Chroscice
123.I++Czachor, Radoslaw2063KS AZS Wratislavia
124.KBajerlein, Dawid2062ASSz "Lipno" Steszew
125.KMoskwinski, Tadeusz2060UKS TSz Zieloni Zielonka
126.KMazalon, Mariusz2060UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
127.K+Karbowiak, Adam2057UKS "Rotmistrz" Grudziadz
128.WFMAndrejczuk, Beata2057UKS TSz Zieloni Zielonka
129.KKowalec, Maciej2056UKS TSz Zieloni Zielonka
130.MCagara, Paulina2053KSz Polonia Wroclaw
131.FMGrossmann, Ryszard2052"WIEZA PEGOW"
132.K++Kasperek, Joanna2051MKSz GRYF Debica
133.KSzczesniak, Konrad2048UKS "Giecek" Radkow
134.I++Wojtaszewski, Piotr2039KS LAURA Chylice
135.K+Murawko, Katarzyna2037KSz. "Hancza" Suwalki
136.KGolek, Jagoda2033LKS "Chrobry" Gniezno
137.KZaleski, Lukasz2029UKS Zawisza Kolbudy
138.I++Leczycki, Pawel2025
139.KHelaszek, Edward2022"WIEZA PEGOW"
140.IStanach, Fabian2021MLKSz Myslenice
141.I+Szolc, Grzegorz2020KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
142.WIMLeszner, Liliana2017Stowarzyszenie AS Plock
143.KLunkiewicz, Dariusz2011SSz Pocztowiec Bydgoszcz
144.KSwiatnicki, Andrzej2008TS-R "Hetman" Konin
145.K+Chrzaszcz, Malvina2004MLKSz Myslenice
146.I++Tabola, Marcin2003"Strzelec" Strzelce Opolskie
147.KBrewczynski, Robert2003MTSz Minsk Mazowiecki
148.KLeszczynska, Malgorzata2002MLKSz Myslenice
149.KSzydlowska-Duda, Marta2001KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
150.KMyzyk, Jan1998UKS "Osemka" Chojnice
151.I++Szajda, Marcin1995LZS "Victoria" Chroscice
152.K+Malecki, Rafal1994LZS "Victoria" Chroscice
153.MGonsior, Monika1993KS "Roszada" Zory
154.WFMGuzik, Jolanta1992MCKiS Jaworzno
155.KStarczewska, Dominika1991"WIEZA PEGOW"
156.K+Krasiewicz, Robert1990UKS TSz Zieloni Zielonka
157.KKrokay, Urszula1988Bialy Krol Wisznia Mala
158.KSek, Joachim1987KS DORS Ruda Slaska
159.KPochcial, Jan1987KS DORS Ruda Slaska
160.I+Jozwik, Jacek1987MTSz Minsk Mazowiecki
161.KSawicki, Mikolaj1982UKS TSz Zieloni Zielonka
162.I++Kasperek, Rafal1982MKSz GRYF Debica
163.KMeczynski, Waldemar1976
164.I++Halas, Przemyslaw1964SSz Pocztowiec Bydgoszcz
165.I+Wrobel, Maciej1963MGLKS "Parnas" Olawa
166.I++Sielicki, Tomasz1963KSz SKOCZEK TROJANSKI
167.WFMPaprocka, Renata1962PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
168.ISkwarczynski, Marcin1959KS HETMAN Marklowice
169.KByrka, Joanna1948LKSz GCKiP Czarna
170.KWeglarz, Joanna1942ZTMS "Baszta" Znin
171.KLewandowska, Anika1924SSz Pocztowiec Bydgoszcz
172.I+Katafiasz, Tomasz1919ZTMS "Baszta" Znin
173.KCzyz, Artur1919KSz Polonia Wroclaw
174.IPlatek, Michal1917MLKSz Myslenice
175.WFMJalowiec, Halina1917GKSz "Hetman" Pilzno
176.ICzempiel, Henryk1915"Strzelec" Strzelce Opolskie
177.KGorczyca, Dominika1912KS DORS Ruda Slaska
178.I++Hemmerling, Jaroslaw1910ASSz "Lipno" Steszew
179.I++Pacuszka, Wioletta1902UKS "Rotmistrz" Grudziadz
180.I++Konieczynski, Piotr1897ZTMS "Baszta" Znin
181.K+Magnucka, Arleta1889ASSz "Lipno" Steszew
182.KMatuszczyk, Krystian1884KS DORS Ruda Slaska
183.I+Smagalski, Slawomir1883TS-R "Hetman" Konin
184.KZawierucha, Aleksander1879KS "Roszada" Zory
185.IStachowiak, Slawomir1872ASSz "Lipno" Steszew
186.IPlonczak, Mateusz1872MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
187.ICzapiewski, Waldemar1871UKS "Osemka" Chojnice
188.I+Studzinski, Tadeusz1869UKS "Osemka" Chojnice
189.IGrota, Mateusz1867UKS Zawisza Kolbudy
190.I++Rozumek, Krzysztof1865ASSz "Lipno" Steszew
191.I++Ogonowska, Katarzyna1849"WIEZA PEGOW"
192.IWolski, Marcin1846"Strzelec" Strzelce Opolskie
193.IDuszczak, Dariusz1845MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
194.IPaluszkiewicz, Pawel1826UKS "Osemka" Chojnice
195.I++Gola, Karolina1812KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
196.IZgarda, Jakub1804MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
197.I++Herman, Monika1804KS LAURA Chylice
198.IGlatty, Zbigniew1800ASSz "Lipno" Steszew
199.IISiedlecki, Adam1773LZS "Victoria" Chroscice
200.I+Swiatnicka, Malgorzata1765TS-R "Hetman" Konin
201.WFMKowalska, Elzbieta1762SSz "Modus" Warszawa
202.IPanczuk, Joanna1712KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
203.I++Jurkiewicz, Joanna1711UKS Zawisza Kolbudy
204.I++Cholewa, Maria1710AZS Poznan
205.IKupsik, Joanna1699ASSz "Lipno" Steszew
206.I+Jarmuzynska, Kamila1695KS LAURA Chylice
207.IBuksa, Ewelina1694LKS "Zarzewie" Prudnik
208.IIPanek, Adrian1651"Strzelec" Strzelce Opolskie
209.ITurzynska, Grazyna1378UKS "Osemka" Chojnice
210.IIILissok, Martina1275"Strzelec" Strzelce Opolskie
211.IVWozniak, Marcin0UMKSz "Jacwiez" Suwalki
212.IISzymanski, Piotr0
213.Sakalauskas, Vaidas0LKS "Chrobry" Gniezno
214.KMaciaga, Marcin0ZMCh Polska YMCA Warszawa

Baza debiutów

...to encyklopedia najpopularniejszych otwarć szachowych wraz z niezliczoną ilością wariantów

debiuty, warianty

Kącik cytatów

"Taktyka to wiedza co zrobić, gdy można coś zrobić. Strategia to wiedza co zrobić, gdy nie da się zrobić nic."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies