u偶ytkownik:
has艂o:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
XXII Memorial Adolfa Anderssena - Turniej eliminacyjny, Wroc艂aw 2013
1/2-1/2
[B02] Obrona Alechina, Scandanavian Variation, Alekhine
Stefan
Kueck



Marek
Pociejowski

I++
1860
Bialy Krol Wisznia Mala

Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.GMMoranda, Wojciech2601"WIEZA PEGOW"
2.GMDragun, Kamil2601KSz Stilon Gorzow Wlkp.
3.GMSadzikowski, Daniel2576KSz Polonia Wroclaw
4.GMCyborowski, Lukasz2514LKS "Wrzos" Miedzyborow
5.IMWieczorek, Oskar2469KSz Polonia Wroclaw
6.GMJaracz, Pawel2467ZTMS "Baszta" Znin
7.IMStachowiak, Kamil2447KSz Polonia Wroclaw
8.WGMZawadzka, Jolanta2434KSz Polonia Wroclaw
9.IMSzczepkowska-Horowska, Karina2412KSz Stilon Gorzow Wlkp.
10.GMGrabarczyk, Miroslaw2402Stowarzyszenie AS Plock
11.FMCukrowski, Filip2401WKS Kopernik
12.IMCzerwonski, Aleksander2379KSz Stilon Gorzow Wlkp.
13.IMSabuk, Piotr2369WKS Kopernik
14.FMGrela, Kacper2342KSz "Miedz" Legnica
15.MSwicarz, Maciej2333KSz Polonia Wroclaw
16.IMPieniazek, Artur2330KSz "Miedz" Legnica
17.K+Piotrowski, Przemyslaw2306KSz Polonia Wroclaw
18.WIMIwanow, Anna2264KSz Polonia Wroclaw
19.IMBorkowski, Franciszek2257WKSz GANT HETMAN
20.WGMJaracz, Barbara2246ZTMS "Baszta" Znin
21.WGMKrupa, Monika2241WKS Kopernik
22.KKumala, Aleksander2238MKSz GRYF Debica
23.KDowgird, Filip2235"WIEZA PEGOW"
24.KLercel, Michal2230Bialy Krol Wisznia Mala
25.KZapolski, Krzysztof2224UKS Gambit Swiebodzin
26.FMPerdek, Miroslaw2218KSz Polonia Wroclaw
27.K+Klykow, Lukasz2201MGLKS "Parnas" Olawa
28.FMZyla, Janusz2172WKS Kopernik
29.I++Tworzydlo, Piotr2165
30.FMKubien, Jerzy2165"WIEZA PEGOW"
31.KUlanowski, Karol2149UKS SP11 "Skoczek" Tczew
32.K++Siembab, Bartosz2136UKS "Giecek" Radkow
33.KProbola, Ryszard2121LUKS Tomasovia Tomaszow Lubelski
34.KMarkowski, Piotr2117RUKS Korona-Rawbud Rawicz
35.I++Czachor, Grzegorz2103KS AZS Wratislavia
36.CMWalentukiewicz, Michal2094WKSz GANT HETMAN
37.K++Poznanska, Katarzyna2082KSz "Miedz" Legnica
38.KMichalski, Filip2080OTSz Ostrow Wielkopolski
39.KOszczanowski, Witold2077KS AZS Wratislavia
40.I++Czachor, Radoslaw2063KS AZS Wratislavia
41.WIMSzmacinska, Grazyna2062
42.MCagara, Paulina2053KSz Polonia Wroclaw
43.FMGrossmann, Ryszard2052"WIEZA PEGOW"
44.WCMDmochowska, Agnieszka2051MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
45.MKucypera, Malgorzata2027KSz Polonia Wroclaw
46.I++Wielosz, Jaroslaw2025WKSz GANT HETMAN
47.KHelaszek, Edward2022"WIEZA PEGOW"
48.KDomaradzka-Zyla, Anna2017WKSz GANT HETMAN
49.KKrokay, Urszula1988Bialy Krol Wisznia Mala
50.K+Zmarzly, Aleksandra1945Bialy Krol Wisznia Mala
51.IStelmaszuk, Maciej1942MGLKS "Parnas" Olawa
52.II+Pieprzyk, Dawid1888WKSz GANT HETMAN
53.I++Pociejowski, Marek1860Bialy Krol Wisznia Mala
54.ISzmacinski, Slawomir1846RPW Okucia Budowlane Lodz
55.IKarnas, Leszek1806WKSz GANT HETMAN
56.ISzyler, Bartosz1786MGLKS "Parnas" Olawa
57.IWitkowski, Krzysztof1780UKS Skoczek Milicz
58.IKania, Przemyslaw1773KSz Polonia Wroclaw
59.I+Lascar, Radoslawa1767WKSz GANT HETMAN
60.II+Stoop, Jan1717WOK Walbrzych
61.II+Wilmanowicz, Slawomir1675
62.IUrban, Marek1615Bialy Krol Wisznia Mala
63.IIToloknow, Adam1548WKSz GANT HETMAN
64.IIHorala, Grzegorz1529WKSz GANT HETMAN
65.IIIKsiazkiewicz, Marcin1522
66.IIKruk, Ireneusz1518"WIEZA PEGOW"
67.IICygan, Miroslaw1378GLKS Goniec Zarow
68.IIUlanowski, Piotr1291UKS SP11 "Skoczek" Tczew
69.IVWolska, Marta0MUKS "Stoczek 45" Bialystok
70.Szczukiewicz, Adam0
71.IIKueck, Artur0

Baza turniej贸w

...to setki turniej贸w rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdj臋膰

zako艅czone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytat贸w

"Szachy, podobnie jak mi艂oś膰 i muzyka 鈥 mogą uczyni膰 cz艂owieka szcz臋śliwym."

~Siegbert Tarrasch

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2018

Polityka prywatn艣ciPolityka plik贸w cookies