użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
Mistrzostwa Polski Amatorow 2013, Wrocław 2013
1-0
[A34] Partia Angielska, Keres-Parma System, English
Artur
Paprocki

I
1843
UKS "POGON Olesnica"
Jerzy
Sniadecki

I
1641
ZTMS "Baszta" Znin
Zobacz historię ELO

Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.KPraczukowski, Stanislaw2195KS LAURA Chylice
2.I++Malinowski, Damian2020KSz "Silesia" Raciborz
3.IDobrowolski, Marcin1997UKS MDK Otwock
4.KKrokay, Urszula1988Bialy Krol Wisznia Mala
5.I+Grzesik, Norbert1981UKS "POGON Olesnica"
6.I+Wrobel, Maciej1963MGLKS "Parnas" Olawa
7.ISuliborski, Artur1944MTSz Minsk Mazowiecki
8.IStelmaszuk, Maciej1942MGLKS "Parnas" Olawa
9.II+Buchala, Tomasz1939MKS "Wicher" Zbaszyn
10.I++Szybka, Andrzej1937LZS SSz "PAT" Ligota Dolna
11.I+Katafiasz, Tomasz1919ZTMS "Baszta" Znin
12.ICzempiel, Henryk1915"Strzelec" Strzelce Opolskie
13.INiedbal, Piotr1907
14.I++Konieczynski, Piotr1897ZTMS "Baszta" Znin
15.ICymbala, Ireneusz1890
16.IBohdanowicz, Tomasz1890WKSz GANT HETMAN
17.I++Rozumek, Krzysztof1865ASSz "Lipno" Steszew
18.I+Zielinski, Olgierd1862KSz "Torfarm-64" Torun
19.I++Pociejowski, Marek1860Bialy Krol Wisznia Mala
20.I+Lewandowski, Marek1860KSz "Torfarm-64" Torun
21.I+Jedynak, January1846PKS MAT Bialoleka
22.IPaprocki, Artur1843UKS "POGON Olesnica"
23.IDutczak, Robert1822
24.IWasylkiewicz, Andrzej1816MKS "Rokita" Brzeg Dolny
25.IGlatty, Zbigniew1800ASSz "Lipno" Steszew
26.IGuziewicz, Wojciech1796UKS \"Debiut\" Przedwojow
27.IZielinski, Hubert1792UKS "SZACH-MAT" Przemkow
28.IMinko, Janusz1786SSz "Modus" Warszawa
29.I++Milkowska, Ernesta1783
30.IKania, Wlodzimierz1780KS "Sparta" Nasielsk
31.II+Jedrzejczak, Przemyslaw1774UKS "Mosinska Jedynka" Mosina
32.IDrozd, Lukasz1770WKSz GANT HETMAN
33.IRadzicki, Wieslaw1760
34.IZysko, Teresa1753WKSz GANT HETMAN
35.IBorkowski, Adam1727UKS MDK Otwock
36.IZurkiewicz, Krzysztof1712
37.IKupsik, Joanna1699ASSz "Lipno" Steszew
38.IIRydlewski, Marek1684UKS "Mosinska Jedynka" Mosina
39.IOlszowski, Andrzej1680
40.IFatyga, Henryk1672
41.IIZelezny, Robert1663
42.IIMerci, Andrzej1660LZS "Goniec" Kluczbork
43.IBregoszewski, Leon1643UKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kolobrzeg
44.ISniadecki, Jerzy1641ZTMS "Baszta" Znin
45.II+Daleczko, Wladyslaw1641"WIEZA PEGOW"
46.II+Kasianczuk, Krzysztof1607MKS "Rokita" Brzeg Dolny
47.IUrban, Marek1601Bialy Krol Wisznia Mala
48.IIAntoszewski, Wojciech1599KSz "Torfarm-64" Torun
49.IMaczka, Miroslawa1581WKSz GANT HETMAN
50.IIMandla, Maciej1580KSz "HETMAN" Katowice
51.IIGil, Czeslaw1562KS "GRYF" Kietrz
52.IIGil, Lukasz1533
53.IIRossienik, Wieslaw1521
54.IIWittig, Zenon1496
55.IIGradalski, Bartosz1482MKS "Sandecja" Nowy Sacz
56.IILichwa, Przemyslaw1473"WIEZA PEGOW"
57.ILesniowski, Boguslaw1439OKSz "Spolem" Opole
58.IGarus, Jerzy1422"Strzelec" Strzelce Opolskie
59.IIBieszczad, Michal1404GLKS Goniec Zarow
60.IICygan, Miroslaw1378GLKS Goniec Zarow
61.IIObara, Zbigniew1374KSz Polonia Wroclaw
62.IIMuller, Marcin1351
63.IIPociejowski, Ernest1346Bialy Krol Wisznia Mala
64.IIRutkowski, Antoni1332
65.IIGolebiowski, Marek1314
66.IIIMilczarek, Pawel1312
67.IIPopiolek, Henryk1281
68.IIILissok, Martina1275"Strzelec" Strzelce Opolskie
69.IIBazylewicz, Zygmunt1206
70.IIKuczera, Miroslaw0"WIEZA PEGOW"
71.IIGromnicki, Janusz0UKS "Korona" Gdansk

Baza debiutów

...to encyklopedia najpopularniejszych otwarć szachowych wraz z niezliczoną ilością wariantów

debiuty, warianty

Kącik cytatów

"Nikt jeszcze nie wygrał partii przez jej poddanie."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies