użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
55 Ogolnopolski Turniej Szachowy o "ZLOTA WIEZE" - Final Centralny, Zamość 2013
1-0
[D52] Gambit Hetmański (przyjęty bądź nieprzyjęty), D52
Damian
Daniel

I++
2102
GLKS Goniec Zarow
Lukasz
Osada

II
1437

Zobacz historię ELO

Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.IMKuzmicz, Krystian2460WKS Kopernik
2.CMLewicki, Miroslaw2404LKSz GCKiP Czarna
3.FMBartel, Michal2360LKS "Wrzos" Miedzyborow
4.MLewtak, Damian2358SzUKS Gostmat 83 Gostynin
5.FMKaczmarek, Aleksander2352KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
6.KChmiel, Marcin2269KKSz Krakow
7.KRoszkowski, Rafal2268MUKS "Stoczek 45" Bialystok
8.K++Siembab, Bartosz2230UKS "Giecek" Radkow
9.K+Kowalczyk, Rafal2223LKS "PARK" Starzenice
10.K++Czajkowski, Adam2223MLKS "Nadnarwianka" Pultusk
11.FMKempinski, Tomasz2176KS KORONA Zakrzewo
12.KSygulski, Pawel2167LKSz GCKiP Czarna
13.KBanasik, Krzysztof2163LKS "Zarzewie" Prudnik
14.KBorawski, Jakub2161MUKS "Stoczek 45" Bialystok
15.KWinski, Lukasz2137MUKS "Stoczek 45" Bialystok
16.KLis, Marek2130LKSz GCKiP Czarna
17.IDulinski, Jacek2127LUKKS Kielce
18.KSiekaniec, Jan2121LKS "Zarzewie" Prudnik
19.KLewtak, Dominik2118LKSz GCKiP Czarna
20.KKokoszczynski, Jan2115KS LAURA Chylice
21.WIMGasik, Anna2112MLKS "Nadnarwianka" Pultusk
22.KWatorek, Marcin2106MLKSz Myslenice
23.IKrawczyk, Wieslaw2106LUKS Tomasovia Tomaszow Lubelski
24.I++Daniel, Damian2102GLKS Goniec Zarow
25.KLaszewicz, Pawel2100UKS "Giecek" Radkow
26.KGorzkiewicz, Lukasz2090LUKS Tomasovia Tomaszow Lubelski
27.KJanus, Przemyslaw2071LKSz GCKiP Czarna
28.IKirszenstein, Adam2059
29.K+Chrzaszcz, Malvina2048MLKSz Myslenice
30.I++Gora, Jan2047MKS MOS Wieliczka
31.ISzczerbak, Jaroslaw2040LUKKS Kielce
32.I++Kowalczyk, Mariusz2038LKS "PARK" Starzenice
33.KKowalczuk, Wojciech2038GLKS Goniec Zarow
34.IZareba, Grzegorz2028LUKKS Kielce
35.I++Tustanowski, Mateusz2022KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
36.IStanach, Fabian2014MLKSz Myslenice
37.KSzopieraj, Dariusz2013
38.I+Czaja, Roman2010
39.I++Mroz, Waldemar2008KS HETMAN Marklowice
40.IMika, Tomasz2007KS Cracovia 1906 Krakow
41.IKlimecki, Jacek1985LUKS Tomasovia Tomaszow Lubelski
42.I+Gawiec, Konrad1980LKSz GCKiP Czarna
43.KByrka, Joanna1948LKSz GCKiP Czarna
44.I++Posuniak, Weronika1933KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
45.KSwiech, Joanna1918LKSz GCKiP Czarna
46.IUrban, Wojciech1915LUKKS Kielce
47.I++Rafa, Robert1908LKS Lotos Jablonna
48.KSzmyd, Marek1900GLKS Goniec Zarow
49.I+Szeglowski, Tomasz1897KSz "SDK-Lotnik" Mielec
50.IZadlo, Maciej1879UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
51.IBartoszek, Marcin1857UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
52.KGora, Antonina1851UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
53.IDombrowski, Bartosz1845UKS "Centrum" Tczew
54.II+Bartoszek, Michal1778UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
55.I++Rudnik, Anna1774MUKS "Stoczek 45" Bialystok
56.II+Kuban, Wieslaw1769MLKS "Ostrodzianka" Ostroda
57.ILuczka, Szymon1768UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
58.I++Ciechonski, Piotr1767KLIM UKSz Gambit Starachowice
59.IStefaniak, Tomasz1766LUKKS Kielce
60.II+Wilk, Maciej1763MLKSz Myslenice
61.IStecyk, Jozef1762
62.IBalda, Leszek1757LKS Lotos Jablonna
63.IGorzkiewicz, Marta1741LUKS Tomasovia Tomaszow Lubelski
64.ISzydelko, Michal1734UKS "Giecek" Radkow
65.IBebnik, Malgorzata1705UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
66.ISzydelko, Kazimierz1703UKS "Giecek" Radkow
67.IIOsada, Kacper1690
68.IBuksa, Ewelina1679LKS "Zarzewie" Prudnik
69.I+Wierzbowska, Aleksandra1678MLKS "Ostrodzianka" Ostroda
70.IBelka, Marta1657
71.II+Molenda, Marcin1651MCK Aleksandrow Kujawski
72.I+Lapa, Aleksandra1645MTSz Minsk Mazowiecki
73.IIKowalczyk, Agnieszka1629LKS "PARK" Starzenice
74.I+Kochanska, Bogumila1617MTS Kwidzyn
75.IDulinski, Stanislaw1613LUKKS Kielce
76.IKrasinski, Mateusz1611UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdroj
77.IDranka, Jowita1598GLKS Goniec Zarow
78.IIKuzniarz, Maciej1548LUKS Tomasovia Tomaszow Lubelski
79.II+Pietras, Daniel1541LUKS Tomasovia Tomaszow Lubelski
80.IIRozaniecka, Katarzyna1522UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
81.II+Walega, Agnieszka1513MLKSz Myslenice
82.IIOrlowski, Miroslaw1482MLKS "Ostrodzianka" Ostroda
83.IIOsada, Lukasz1437
84.IISukta, Stanislaw1436MLKSz Myslenice
85.IIKadziela, Agnieszka1433UKS MDK Radom
86.IIPakulska, Paulina1406UKS "Giecek" Radkow
87.Szczur, Stanislaw1405
88.II+Glebocki, Piotr1388MLKS "Ostrodzianka" Ostroda
89.IIUminski, Krzysztof0LUKS Tomasovia Tomaszow Lubelski
90.Traczyk, Michal0
91.VSikorski, Kacper0
92.Sikora, Rafal0
93.Majka, Mateusz0
94.Kowalczyk, Mateusz0SUKS "Slask" Zabrze
95.IVKorajczyk, Dominika0LKS Lotos Jablonna
96.IIIKlimecka, Aleksandra0LUKS Tomasovia Tomaszow Lubelski
97.IIHofman, Wlodzimierz0
98.IIIDuda, Mateusz0

Baza zawodników

...to zbiór aktywnych szachistów z całej Polski pozwalający na przeglądanie ich statystyk rankingowych, debiutowych czy turniejowych

baza klubów, szukaj gracza

Kącik cytatów

"Niektóre skoczki nie skaczą, lecz kuśtykają."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies