u偶ytkownik:
has艂o:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
55 Ogolnopolski Turniej Szachowy o "ZLOTA WIEZE" - Final Centralny, Zamo艣膰 2013
0-1
[B28] Obrona Sycylijska, Steiner Line, Sicilian
Agnieszka
Kowalczyk

II
1629
LKS "PARK" Starzenice
Antonina
Gora

K
1851
UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
Zobacz histori臋 ELO

Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.IMKuzmicz, Krystian2460Bialy Krol Wisznia Mala
2.FMKaczmarek, Aleksander2398RPW Okucia Budowlane Lodz
3.CMLewicki, Miroslaw2361LKSz GCKiP Czarna
4.MLewtak, Damian2358SzUKS Gostmat 83 Gostynin
5.FMBartel, Michal2349LKS "Wrzos" Miedzyborow
6.KRoszkowski, Rafal2268KSz Jagiellonia Bialystok
7.KChmiel, Marcin2249KKSz Krakow
8.K++Czajkowski, Adam2232MLKS "Nadnarwianka" Pultusk
9.KBanasik, Krzysztof2228LKS "Zarzewie" Prudnik
10.K+Kowalczyk, Rafal2209LKS "Zarzewie" Prudnik
11.K+Lewtak, Dominik2164LKSz GCKiP Czarna
12.FMKempinski, Tomasz2152KS KORONA Zakrzewo
13.KBorawski, Jakub2150MUKS "Stoczek 45" Bialystok
14.KSygulski, Pawel2140LKSz GCKiP Czarna
15.KWinski, Lukasz2137MUKS "Stoczek 45" Bialystok
16.K++Siembab, Bartosz2136UKS "Giecek" Radkow
17.KDaniel, Damian2131GLKS Goniec Zarow
18.KLis, Marek2130LKSz GCKiP Czarna
19.IDulinski, Jacek2127LUKKS Kielce
20.KLaszewicz, Pawel2120UKS "Giecek" Radkow
21.KSiekaniec, Jan2116LKS "Zarzewie" Prudnik
22.KWatorek, Marcin2113MLKSz Myslenice
23.WIMGasik, Anna2112MLKS "Nadnarwianka" Pultusk
24.KKokoszczynski, Jan2111KS LAURA Chylice
25.IKrawczyk, Wieslaw2106LUKS Tomasovia Tomaszow Lubelski
26.KJanus, Przemyslaw2091LKSz GCKiP Czarna
27.KGorzkiewicz, Lukasz2090LUKS Tomasovia Tomaszow Lubelski
28.I++Tustanowski, Mateusz2078KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
29.KKowalczuk, Wojciech2058GLKS Goniec Zarow
30.I++Gora, Jan2047MKS MOS Wieliczka
31.ISzczerbak, Jaroslaw2040LUKKS Kielce
32.I++Kowalczyk, Mariusz2038LKS "PARK" Starzenice
33.IZareba, Grzegorz2028LUKKS Kielce
34.IStanach, Fabian2021MLKSz Myslenice
35.KSzopieraj, Dariusz2013
36.I+Czaja, Roman2010
37.IMika, Tomasz2007KS Cracovia 1906 Krakow
38.K+Chrzaszcz, Malvina2004MLKSz Myslenice
39.IKirszenstein, Adam1998COR CORDIUM Starogard Gdanski
40.IKlimecki, Jacek1985LUKS Tomasovia Tomaszow Lubelski
41.I+Gawiec, Konrad1980LKSz GCKiP Czarna
42.I++Mroz, Waldemar1974KS HETMAN Marklowice
43.KByrka, Joanna1948LKSz GCKiP Czarna
44.KSzmyd, Marek1921GLKS Goniec Zarow
45.KPosuniak, Weronika1920KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
46.IUrban, Wojciech1918LUKKS Kielce
47.I++Rafa, Robert1908LKS Lotos Jablonna
48.I+Szeglowski, Tomasz1897KSz "SDK-Lotnik" Mielec
49.IZadlo, Maciej1879UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
50.IBartoszek, Marcin1857UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
51.KGora, Antonina1851UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
52.KSwiech, Joanna1832LKSz GCKiP Czarna
53.IDombrowski, Bartosz1813UKS "Centrum" Tczew
54.II+Bartoszek, Michal1778UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
55.I++Rudnik, Anna1774MUKS "Stoczek 45" Bialystok
56.ILuczka, Szymon1767UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
57.IStefaniak, Tomasz1766LUKKS Kielce
58.II+Wilk, Maciej1763MLKSz Myslenice
59.IStecyk, Jozef1762
60.IBalda, Leszek1757LKS Lotos Jablonna
61.II+Kuban, Wieslaw1756MLKS "Ostrodzianka" Ostroda
62.IGorzkiewicz, Marta1741LUKS Tomasovia Tomaszow Lubelski
63.I++Ciechonski, Piotr1721KLIM UKSz Gambit Starachowice
64.I+Bebnik, Malgorzata1721UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
65.ISzydelko, Kazimierz1716UKS "Giecek" Radkow
66.ISzydelko, Michal1713UKS "Giecek" Radkow
67.IBuksa, Ewelina1710LKS "Zarzewie" Prudnik
68.IIOsada, Kacper1690
69.I+Wierzbowska, Aleksandra1684MLKS "Ostrodzianka" Ostroda
70.II+Molenda, Marcin1651MCK Aleksandrow Kujawski
71.I+Lapa, Aleksandra1646MTSz Minsk Mazowiecki
72.IIKowalczyk, Agnieszka1629LKS "PARK" Starzenice
73.IKrasinski, Mateusz1611UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdroj
74.IBelka, Marta1610
75.I+Kochanska, Bogumila1604MTS Kwidzyn
76.IDranka, Jowita1593GLKS Goniec Zarow
77.IDulinski, Stanislaw1559LUKKS Kielce
78.IIKuzniarz, Maciej1548LUKS Tomasovia Tomaszow Lubelski
79.II+Pietras, Daniel1541LUKS Tomasovia Tomaszow Lubelski
80.IIRozaniecka, Katarzyna1522UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
81.II+Walega, Agnieszka1513MLKSz Myslenice
82.IIOrlowski, Miroslaw1468MLKS "Ostrodzianka" Ostroda
83.IIOsada, Lukasz1437
84.IISukta, Stanislaw1436MLKSz Myslenice
85.IIKadziela, Agnieszka1433UKS MDK Radom
86.IIPakulska, Paulina1406UKS "Giecek" Radkow
87.Szczur, Stanislaw1405
88.II+Glebocki, Piotr1388MLKS "Ostrodzianka" Ostroda
89.IIUminski, Krzysztof0LUKS Tomasovia Tomaszow Lubelski
90.Traczyk, Michal0
91.VSikorski, Kacper0
92.Sikora, Rafal0
93.Majka, Mateusz0
94.Kowalczyk, Mateusz0
95.IVKorajczyk, Dominika0LKS Lotos Jablonna
96.IIIKlimecka, Aleksandra0LUKS Tomasovia Tomaszow Lubelski
97.IIHofman, Wlodzimierz0
98.IIIDuda, Mateusz0

Baza turniej贸w

...to setki turniej贸w rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdj臋膰

zako艅czone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytat贸w

"Poświ臋cenie w szachach przedstawia w najbardziej elegancki spos贸b, 偶e poprzedzi艂a ją pomy艂ka."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2018

Polityka prywatn艣ciPolityka plik贸w cookies