użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
VI Miedzynarodowy Turniej Szachowy - Gora Sw. Anny - Open B, Góra Św. Anny 2013
1-0
[B14] Obrona Caro-Kann, B14
Kacper
Karwowski

K
2223
GKSz "Solny" Grzybowo
Ireneusz
Lada

K
1916
KSz Jelonka Jelenia Gora
Zobacz historię ELO

Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.FMJanik, Igor2422UKS "Hetman Elblag"
2.I++Gumularz, Szymon2391KSz Polonia Wroclaw
3.FMPultorak, Jan2303UKS "Rodlo" Opole
4.KMarczuk, Dominik2258KKSz Krakow
5.WIMKiolbasa, Oliwia2253MUKS "Stoczek 45" Bialystok
6.KKarwowski, Kacper2223GKSz "Solny" Grzybowo
7.KLizak, Jakub2220KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
8.KBuraczewski, Rafal2220KSz. "Hancza" Suwalki
9.KSzostko, Jakub2208MUKS "Stoczek 45" Bialystok
10.KMucha, Piotr2186KSz "HETMAN" Katowice
11.WFMAntolak, Julia2144GKSz "Solny" Grzybowo
12.KDzikowski, Michal2127KSz Polonia Wroclaw
13.I++Suliborski, Jakub2109MTSz Minsk Mazowiecki
14.KParol, Pawel2105MTSz Minsk Mazowiecki
15.KOszczanowski, Witold2101KS AZS Wratislavia
16.KLukasiewicz, Krzysztof2098UKS SP3 w Bogatyni
17.KGarbowski, Jakub2091MCKiS Jaworzno
18.I++Domanski, Lukasz2091Akademia Szachowa Gliwice
19.I++Zajac, Mateusz2089MKS MOS Wieliczka
20.K+Kucharska, Honorata2052MKSz Rybnik
21.I++Gora, Jan2047MKS MOS Wieliczka
22.I+Korpalski, Maciej2042MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
23.I++Kalmuk, Krzysztof2038KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
24.KMurawko, Katarzyna2022KSz. "Hancza" Suwalki
25.I++Widla, Piotr2020MKS "Sandecja" Nowy Sacz
26.IJachym, Adam2005OKSz "Spolem" Opole
27.IMockun, Dawid1992KSz. "Hancza" Suwalki
28.KSmal, Tobiasz1980UKS "Szach" Gryfice
29.KMarczuk, Anna1967KKSz Krakow
30.KKopica, Paulina1959UKS "Rodlo" Opole
31.I++Golecki, Jan1942KS LAURA Chylice
32.K+Parol, Pola1938MTSz Minsk Mazowiecki
33.IMarchewka, Jakub1936OKSz "Spolem" Opole
34.K+Czaplewska, Klara1920AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
35.KLada, Ireneusz1916KSz Jelonka Jelenia Gora
36.ISuliborski, Artur1915MTSz Minsk Mazowiecki
37.IZurek, Jacek1903KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle
38.IWierzbicki, Michal1878KSz. "Hancza" Suwalki
39.KRudzinska, Michalina1867KSz. "Hancza" Suwalki
40.ICyra, Tomasz1865
41.I+Laszczak, Przemyslaw1864UKS TSz Zieloni Zielonka
42.I++Rykala, Monika1863MTSz Minsk Mazowiecki
43.ISzmer, Aleksander1857UKS "Rodlo" Opole
44.IMike, Patryk1835KSz Gryf Szczecin
45.IKlimek, Piotr1835UKS "Rodlo" Opole
46.IPoplawski, Maciej1833KSz. "Hancza" Suwalki
47.II+Adamczyk, Pawel1825UKS przy SP 8 Chrzanow
48.ICyra, Dariusz1823
49.II+Schils, Heinz1812BKS "Chemik" Bydgoszcz
50.I++Milanowski, Jan1808SSz GMINY PAWLOWICE
51.I++Murawko, Julia1807KSz. "Hancza" Suwalki
52.KSolek, Zenon1800
53.K+Moscicka, Pola1794KS LAURA Chylice
54.ITrepkowski, Piotr1786BKS "Chemik" Bydgoszcz
55.I+Lascar, Radoslawa1775MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
56.ILanica, Lukasz1773KSz "Pod Wieza" Szczecin
57.IGrabarczyk, Sylwester1762SSz Pocztowiec Bydgoszcz
58.IKlimek, Marcin1761UKS "Rodlo" Opole
59.I+Sawczuk, Czeslaw1748
60.I++Korpalska, Joanna1733MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
61.INowakowski, Jan1712OKSz "Spolem" Opole
62.IOlszowski, Andrzej1694
63.ISzulc, Filip1668UMKSz "Jacwiez" Suwalki
64.IFeliksinski, Tadeusz1636
65.IIMagierski, Dariusz1623
66.I+Karleszko, Karolina1598UKS "Rodlo" Opole
67.II+Paliszewski, Dominik1597UKS "Rodlo" Opole
68.IKwiatkowska, Agnieszka1563UKS "Rodlo" Opole
69.IKalinowska, Karolina1563KSz Polonia Wroclaw
70.ISzulc, Zofia1555UMKSz "Jacwiez" Suwalki
71.IIKiryczuk, Artur1553UKS "Rodlo" Opole
72.IManka, Mateusz1549Akademia Szachowa Gliwice
73.ILesniowski, Boguslaw1542OKSz "Spolem" Opole
74.IIOchenduszko, Bartosz1531OKSz "Spolem" Opole
75.IIKlama, Andrzej1513TKKF "Boronovia" Boronow
76.IINowakowski, Michal1512KS "Polanica-Zdroj"
77.ISekowska, Helena1510MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
78.IChoinska, Debora1498KSz. "Hancza" Suwalki
79.IIWanecki, Krzysztof1441SzUKS Gostmat 83 Gostynin
80.II+Skotny, Agata1436MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
81.IGarus, Jerzy1422"Strzelec" Strzelce Opolskie
82.INowak, Adam1418
83.IIBialik, Nikodem1370UKS "Rodlo" Opole
84.IIStark, Lukasz1357UKS "Rodlo" Opole
85.IISleczka, Iwona1342MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
86.IIIMilczarek, Pawel1312
87.IIFedak, Aleksandra1312MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
88.IIZukowska, Aleksandra1275KSz "Pod Wieza" Szczecin
89.IIOstrowski, Zdzislaw1269"Strzelec" Strzelce Opolskie
90.IIKraszewska, Barbara1220MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
91.IIBudnik, Kazimierz1157BKS "Chemik" Bydgoszcz
92.IIISzotkowski, Dawid0
93.Nowak, Kamil0MKS "Wicher" Zbaszyn
94.IVKozakiewicz, Joanna0
95.VKowalski, Maciej0
96.II+Korman, Roman0TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Partia szachów jest zwykle opowieścią o 1001 omyłkach."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies