użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
XXIII Miedzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2012, Gr-B, Kraków 2013
0-1
[A04] Otwarcie Retiego, Reti; Zukertort; A04
Samuel
Matysiak

I
1853
MLKSz Myslenice
Pawel
Parol

K
2108
MTSz Minsk Mazowiecki
Zobacz historię ELO

Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.FMGumularz, Szymon2376KSz Polonia Wroclaw
2.K++Reza, Wojciech2283SzUKS Gostmat 83 Gostynin
3.KKyc, Jerzy2230TS Wisla Krakow
4.WFMSliwicka, Alicja2217UKS "OPP" Torun
5.KStankiewicz, Pawel2132WKS Kopernik
6.KKudas, Damian2123MLKSz Myslenice
7.KLis, Mateusz2117SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
8.KPuczylowski, Marcin2110MKSz GRYF Debica
9.KParol, Pawel2108MTSz Minsk Mazowiecki
10.I++Suliborski, Jakub2105MTSz Minsk Mazowiecki
11.I++Zajac, Mateusz2089MKS MOS Wieliczka
12.KDomanski, Lukasz2080Akademia Szachowa Gliwice
13.II+Popiol, Michal2060MKS "Sandecja" Nowy Sacz
14.K++Kasperek, Joanna2048MKSz GRYF Debica
15.I++Gora, Jan2047MKS MOS Wieliczka
16.I++Markiewicz, Mateusz2024GKSz "Hetman" Pilzno
17.I+Grochulski, Grzegorz1996UKS "Czternastka" Warszawa
18.KRzeznik, Lukasz1995MLKSz Myslenice
19.KMarczuk, Anna1980KKSz Krakow
20.K+Pastuszko, Kinga1975PKS MAT Bialoleka
21.II+Malaczek, Mateusz1975AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
22.KKardys, Zbigniew1972LKS "Parnas" Stara Wies
23.WFMKucharska, Honorata1970MKSz Rybnik
24.I++Staroszczyk, Mateusz1968UKS TSz Zieloni Zielonka
25.KLada, Ireneusz1968KSz Jelonka Jelenia Gora
26.KJablonska, Sabina1963TKKF "Drogowiec" Krakow
27.KSlabek, Grzegorz1956TS Wisla Krakow
28.I++Dadello, Aleksandra1956KSz Polonia Wroclaw
29.IMirski, Michal1947UKS "Hetman Koronny" Trzebinia
30.K+Parol, Pola1929MTSz Minsk Mazowiecki
31.KGluszko, Monika1928UKS TSz Zieloni Zielonka
32.ISleczka, Bartosz1927MKS MOS Wieliczka
33.IMadej, Roman1923MKS KSOS Krakow
34.KSwiech, Joanna1918LKSz GCKiP Czarna
35.IIJajte-Pachota, Jerzy1918KS Cracovia 1906 Krakow
36.KKawula, Andrzej1905PUKS "Karolina" Tarnow
37.IGawronski, Lukasz1902KS Cracovia 1906 Krakow
38.IMielczarek, Daniel1900KS "Polanica-Zdroj"
39.ISajtyna, Krzysztof1895
40.I+Ociepka, Tomasz1895KS "Roszada" Zory
41.I+Kuspak, Aleksander1887LUKKS Kielce
42.I++Bartoszewicz, Marcin1885
43.IJajte-Pachota, Maciej1884KKSz Krakow
44.ISadzikowski, Marian1879UKS przy SP 8 Chrzanow
45.IISobolewski, Mieszko1868
46.IJasiak, Filip1857MSKS "GAMBIT" Tarnowiec
47.II+Kepowicz, Artur1856Klub Szachowy "Kana" Tarnow
48.IMatysiak, Samuel1853MLKSz Myslenice
49.IDrop, Szymon1846UKS przy SP 8 Chrzanow
50.KGora, Antonina1840UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
51.I++Tracz, Marcelina1836MKS MOS Wieliczka
52.IPietrucha, Jaroslaw1830
53.II+Hodorowicz, Kamil1807MDK Bochnia
54.IMiszkielo, Bartosz1790WKS Kopernik
55.IGregulski, Zbigniew1789KKSz Krakow
56.I+Grabarczyk, Sylwester1777SSz Pocztowiec Bydgoszcz
57.II+Wilk, Maciej1763MLKSz Myslenice
58.IJopek, Krzysztof1758SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
59.IWasik, Jozef1751KS "Korona" Krakow
60.I+Sawczuk, Czeslaw1748
61.KLeczek, Weronika1748MDK Bochnia
62.IZiolkowski, Boleslaw1745UKS "Orlik" Rudnik n/Sanem
63.KZaboklicki, Zbigniew1743TKKF "Drogowiec" Krakow
64.KKlementys, Jerzy1738KS DORS Ruda Slaska
65.I++Rychlik, Bogdan1737SCS "Sokol" Chorzow
66.IMika, Andrzej1721LKS Dziecanovia Dziekanowice
67.II+Kolodziej, Krzysztof1691MPZSzach Krakow
68.II+Bandyk, Sebastian1681UKS przy SP 8 Chrzanow
69.IIKreft, Wojciech1653KKSz Krakow
70.IISnihur, Adam1652UKS "Smecz" Konin
71.IKrzymionka, Karol1642
72.IIWisniewski, Bartosz1623UKS "Czarny Kon" Olkusz
73.ICebula, Alicja1603SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
74.IITrebala, Michal1576
75.IDobrzanska, Joanna1575LKS "Olszanica"
76.IILatka, Tadeusz1572
77.IISzado, Jerzy1567MPZSzach Krakow
78.IIBaczynski, Jakub1554KKSz Krakow
79.IFranek, Mieczyslaw1549UKS "Szach-Mat" Sycow
80.IIBerek, Michal1505TS Wisla Krakow
81.II+Debowska, Michalina1447MKS MOS Wieliczka
82.IIKosztyla, Andrzej1425TS Wisla Krakow
83.II+Lewczuk, Antoni1389MPZSzach Krakow
84.IDobrzanska, Magdalena1387LKS "Olszanica"
85.IIHosiawa, Klara1362MKS KSOS Krakow
86.IIUjma, Czeslaw1360S-KKS Przemysl
87.IIPlatek, Albert1358
88.Tavakalov, Stanislav0
89.Roneid, Heidi0
90.Puuska, Heini0
91.II+Muhtarov, Leonid0
92.Mottang, Harald0
93.Mintenko, Heorhiy0
94.IKowalski, Piotr0KS AZS Wratislavia
95.II+Klimentov, Evgeny0
96.II+Kalinina, Marianna0
97.Janik, Andrzej0
98.II+Horoschavina, Oksana0
99.IIIGrzyb, Rafal0KS "Korona" Krakow
100.Dyga, Ryszard0

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Partia bez omyłek, czy spotkaliście kiedyś taką?"

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies