użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
Druzynowe Mistrzostwa Polski - II Liga Seniorow, Lazy k. Koszalina 2012
1-0
[A48] London Variation
Agnieszka
Marchel

K
1951
SSz Pocztowiec Bydgoszcz
Miroslaw
Sciborowski

K
1974
UKS "Rotmistrz" Grudziadz
Zobacz historię ELO

Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.GMTazbir, Marcin2524LKS "Wrzos" Miedzyborow
2.IMMatuszewski, Michal2505TS Wisla Krakow
3.IMKlekowski, Maciej2499TS Wisla Krakow
4.GMPakleza, Zbigniew2496SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
5.GMMaksimenko, Andrei2483ZTMS "Baszta" Znin
6.IMCzakon, Jakub2468SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
7.IMBarski, Radoslaw2457TS Wisla Krakow
8.IMButkiewicz, Lukasz2446Bialy Krol Wisznia Mala
9.FMSkawinski, Arkadiusz2433Bialy Krol Wisznia Mala
10.IMNguyen, Piotr2431"WIEZA PEGOW"
11.IMWeichhold, Pawel2419SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
12.IMSzoen, Dariusz2415SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
13.MJanczarski, Michal2406TKKF "Drogowiec" Krakow
14.MSopur, Lech2403RPW Okucia Budowlane Lodz
15.FMPlichta, Kamil2400Bialy Krol Wisznia Mala
16.FMSteczek, Marcin2375TS-R "Hetman" Konin
17.IMMikrut, Dariusz2374TS Wisla Krakow
18.FMPiesik, Piotr2371UKS "Hetman" Czestochowa
19.WGMKulon, Klaudia2364LKS "Wrzos" Miedzyborow
20.IMJasnikowski, Zbigniew2356WKSz GANT HETMAN
21.GMJedynak, Radoslaw2341SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
22.MBrzeski, Maciej2339TS Wisla Krakow
23.IMKalinin, Oleg2338
24.K+Kowalski, Igor2328KSz "Polonia Warszawa"
25.MPaterek, Michal2327SzUKS Gostmat 83 Gostynin
26.FMWalach, Marcin2319MKSz Rybnik
27.FMGoluch, Piotr2318WKS Kopernik
28.K+Piotrowski, Przemyslaw2314KSz Polonia Wroclaw
29.FMPaszewski, Mateusz2307UKS "Hetman" Czestochowa
30.MKrogulski, Grzegorz2294GKSz "Hetman" Pilzno
31.FMPolok, Kacper2289KSz "Silesia" Raciborz
32.MTustanowski, Robert2277LKS "Zarzewie" Prudnik
33.MCiesla, Adam2276UKS "Hetman" Czestochowa
34.MJurkiewicz, Krzysztof2275UKS Zawisza Kolbudy
35.FMWieczorek, Zbigniew2273KSz "Silesia" Raciborz
36.IMBorkowski, Franciszek2272WKSz GANT HETMAN
37.FMObrusnik, Michal2268KSz "Silesia" Raciborz
38.FMLicznerski, Lukasz2267SzUKS Gostmat 83 Gostynin
39.MMickiewicz, Piotr2265UKS TSz Zieloni Zielonka
40.Kalvaitis, Sigitas2265KS AZS Wratislavia
41.KBugalski, Michal2263UKS Zawisza Kolbudy
42.KLercel, Michal2252Bialy Krol Wisznia Mala
43.FMFlis, Jacek2247UKS "Hetman" Czestochowa
44.K++Najbar, Marcin2246LZS "Victoria" Chroscice
45.KDenderski, Piotr2246UKS "Hetman" Czestochowa
46.K+Musialkiewicz, Jan2244LKS "Chrobry" Gniezno
47.WIMWarakomska, Anna2243Akademia Szachowa Gliwice
48.FMBorgula, Rafal2243ZTMS "Baszta" Znin
49.MKolosowski, Pawel2225MCKiS Jaworzno
50.FMPerdek, Miroslaw2222KSz Polonia Wroclaw
51.FMPacuszka, Tomasz2220UKS "Rotmistrz" Grudziadz
52.FMGumula, Daniel2218MCKiS Jaworzno
53.K+Fistek, Dariusz2218MKS "Polonia" Przemysl
54.IMSygulski, Boguslaw2215GKSz "Hetman" Pilzno
55.KKulas, Szymon2215KSz Polonia Wroclaw
56.FMGralka, Julian2214BKS "Chemik" Bydgoszcz
57.MRobak, Zbigniew2212ZTMS "Baszta" Znin
58.IMStachanczyk, Jacek2209MCKiS Jaworzno
59.IMJaworski, Miroslaw2208KSz "Silesia" Raciborz
60.KGralka, Przemyslaw2208UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
61.FMSiwiec, Bartlomiej2205UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
62.K++Jagodzinski, Piotr2205"WIEZA PEGOW"
63.FMTokarski, Lukasz2204MCKiS Jaworzno
64.FMKrainski, Aleksander2203UKS "Rotmistrz" Grudziadz
65.K+Chomczyk, Marek2199KSz "Polonia Warszawa"
66.K+Zielinski, Maciej2197UKS Zawisza Kolbudy
67.K+Paprocki, Jaroslaw2193PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
68.KFlak, Pawel2193Stowarzyszenie AS Plock
69.FMWalkusz, Witoslaw2191KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
70.KMrozek, Przemyslaw2191GKSz "Hetman" Pilzno
71.KBartkowiak, Damian2191KS KORONA Zakrzewo
72.KCajbel, Maciej2187KS AZS Wratislavia
73.K+Kukula, Pawel2181UKS "Rotmistrz" Grudziadz
74.I+Zdrojewski, Wojciech2177UKS "WDA" Lipusz
75.KPlonczak, Dominik2175MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
76.KBanasik, Krzysztof2173LKS "Zarzewie" Prudnik
77.KAugustyn, Sebastian2173GKSz "Hetman" Pilzno
78.FMZyla, Janusz2172WKS Kopernik
79.KKrzywda, Andrzej2171LZS "Victoria" Chroscice
80.FMMarkiewicz, Jerzy2170GKSz "Hetman" Pilzno
81.KZielinski, Wojciech2169UKS Zawisza Kolbudy
82.FMHelis, Tadeusz2168KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
83.KDors, Ryszard2166KS DORS Ruda Slaska
84.I++Tworzydlo, Piotr2165WKSz GANT HETMAN
85.KGluszko, Tomasz2165KSz "Warsaw Sharks" Warszawa
86.FMRawicz, Karol2164MKS "Polonia" Przemysl
87.KBrzezinski, Mateusz2164UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
88.I++Gomulka, Jaroslaw2163Bialy Krol Wisznia Mala
89.KZielinski, Stanislaw2160UKS Zawisza Kolbudy
90.K+Olszynski, Kazimierz2151LKS "Zarzewie" Prudnik
91.KGmaj, Krzysztof2151SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
92.FMBardeli, Lukasz2147LKS "Chrobry" Gniezno
93.KSwierczewski, Marek2140WKSz GANT HETMAN
94.KKrainski, Slawomir2136UKS "Rotmistrz" Grudziadz
95.WFMAdamowicz, Katarzyna2134MLKSz Myslenice
96.I++Adamowicz, Maciej2130MKS przy MDK Trzcianka
97.K+Stepien, Marcin2129Bialy Krol Wisznia Mala
98.KLewandowski, Krzysztof2127SSz Pocztowiec Bydgoszcz
99.FMRawski, Slawomir2126KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
100.KMuc, Marcin2126MKS "Polonia" Przemysl
101.I++Wolynski, Krzysztof2123MKSz Rybnik
102.I+Zareba, Radoslaw2122Bialy Krol Wisznia Mala
103.KZgadzaj, Rafal2121LZS "Victoria" Chroscice
104.KSiekaniec, Jan2121LKS "Zarzewie" Prudnik
105.KDubas, Leszek2121GKSz "Hetman" Pilzno
106.MOrzechowski, Jacek2120KSz "Silesia" Raciborz
107.KMarkowski, Piotr2117RUKS Korona-Rawbud Rawicz
108.I++Bokiej, Przemyslaw2111BKS "Chemik" Bydgoszcz
109.KKanarkiewicz, Michal2107MKSz GRYF Debica
110.KKnopik, Krzysztof2104KS "Roszada" Zory
111.KSokolowski, Ryszard2102AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
112.KSiedlinski, Piotr2099MCKiS Jaworzno
113.KKulczyk, Pawel2096UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
114.KKowalec, Maciej2096UKS TSz Zieloni Zielonka
115.MMaszota, Natalia2095UKS "WDA" Lipusz
116.I+Tobolski, Jakub2093MKSz Rybnik
117.KOsipow, Nikolaj2092
118.I++Kobus, Sebastian2091UKS Zawisza Kolbudy
119.KJelonek, Michal2086KS DORS Ruda Slaska
120.I+Przybylski, Bartosz2085MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
121.KWalaszczyk, Witold2083TS-R "Hetman" Konin
122.K++Poznanska, Katarzyna2082KSz "Miedz" Legnica
123.FMKornasiewicz, Stanislaw2082
124.WFMGosciniak, Maria2079GKSz "Solny" Grzybowo
125.IKozlowski, Tomasz2075
126.I++Cichy, Kamil2075KS HETMAN Marklowice
127.KHermanowicz, Dominika2074LZS "Victoria" Chroscice
128.KSliwinski, Marcin2073UKS TSz Zieloni Zielonka
129.K++Nowak, Malgorzata2073KSz "Warsaw Sharks" Warszawa
130.I++Matuszczyk, Przemyslaw2070MKSz Rybnik
131.IKnoff, Mariusz2069UKS "Rotmistrz" Grudziadz
132.I++Khamidov, Komil2068KSz Polonia Wroclaw
133.KSzczesniak, Konrad2067UKS "Giecek" Radkow
134.K+Bielinski, Dariusz2067LKSz "Caissa" Lubsko
135.I++Czachor, Radoslaw2063KS AZS Wratislavia
136.KBanach, Wieslaw2061LKS "Chrobry" Gniezno
137.KMoskwinski, Tadeusz2060UKS TSz Zieloni Zielonka
138.KMazalon, Mariusz2060UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
139.I+Kielbratowski, Aleksander2054OSiR Tuchola
140.I++Kolasinski, Krzysztof2053KSz Polonia Wroclaw
141.KLewandowski, Miroslaw2050
142.WIMLeszner, Liliana2037Stowarzyszenie AS Plock
143.KGolek, Jagoda2033LKS "Chrobry" Gniezno
144.I++Markiewicz, Mateusz2024GKSz "Hetman" Pilzno
145.KMorkisz, Bogdan2023SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
146.WFMGuzik, Jolanta2020MCKiS Jaworzno
147.I++Nowak, Rafal2017LKS "Chrobry" Gniezno
148.I+Stoppel, Mariusz2012UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
149.KLunkiewicz, Dariusz2011SSz Pocztowiec Bydgoszcz
150.MGonsior, Monika2004KS "Roszada" Zory
151.KAndrzejewska, Anna2004UKS TSz Zieloni Zielonka
152.K+Krasiewicz, Robert2000UKS TSz Zieloni Zielonka
153.KKujawski, Jan1996LKS "Chrobry" Gniezno
154.KKrokay, Urszula1995Bialy Krol Wisznia Mala
155.K+Malecki, Rafal1994LZS "Victoria" Chroscice
156.IJoachimiak, Roman1992LKS "Piast" Srem
157.KSek, Joachim1990KS DORS Ruda Slaska
158.KMeczynski, Waldemar1976
159.II+Malaczek, Mateusz1975AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
160.IKamieniecki, Tomasz1975AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
161.KSciborowski, Miroslaw1974UKS "Rotmistrz" Grudziadz
162.KPochcial, Jan1973KS DORS Ruda Slaska
163.KSwiatnicki, Andrzej1972TS-R "Hetman" Konin
164.I++Staroszczyk, Mateusz1968UKS TSz Zieloni Zielonka
165.WFMPaprocka, Renata1967PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
166.I++Powalka, Michal1963PKS MAT Bialoleka
167.I+Dzwikowski, Adam1961LKS "Chrobry" Gniezno
168.KSlabek, Grzegorz1956TS Wisla Krakow
169.KSroka, Janusz1954TMS "Roszada" Gliwice
170.KWeglarz, Joanna1951ZTMS "Baszta" Znin
171.K+Szylko, Waldemar1951LKSz "Caissa" Lubsko
172.KMarchel, Agnieszka1951SSz Pocztowiec Bydgoszcz
173.II+Marchlewicz, Damian1948UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
174.I++Konieczynski, Piotr1942ZTMS "Baszta" Znin
175.I++Barburzynska, Magdalena1933WKSz GANT HETMAN
176.K++Kozlowska, Marzena1931LKS "Piast" Srem
177.KWesolowska, Edyta1930BKS "Chemik" Bydgoszcz
178.KGluszko, Monika1928UKS TSz Zieloni Zielonka
179.KLewandowska, Anika1924SSz Pocztowiec Bydgoszcz
180.KCzyz, Artur1919KSz Polonia Wroclaw
181.I+Wisniewski, Adam1918UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
182.WFMJalowiec, Halina1917GKSz "Hetman" Pilzno
183.KZawierucha, Aleksander1912KS "Roszada" Zory
184.I+Smagalski, Slawomir1911TS-R "Hetman" Konin
185.I++Bienias, Piotr1910WKSz GANT HETMAN
186.KStec, Ewa1906KS DORS Ruda Slaska
187.I+Kielek, Andrzej1894LKSz "Caissa" Lubsko
188.KSygulska, Anna1893GKSz "Hetman" Pilzno
189.I++Krupa, Anna1887MKSz Rybnik
190.IKatafiasz, Tomasz1886ZTMS "Baszta" Znin
191.IWojtkowski, Pawel1877LKS "Piast" Srem
192.I++Skrzypczak, Michal1873LKS "Piast" Srem
193.IPlonczak, Mateusz1872MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
194.IDuszczak, Dariusz1867MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
195.ILusio, Daniel1857TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski
196.K+Zdziarska, Lidia1853Bialy Krol Wisznia Mala
197.II+Kielbratowski, Maciej1851LKSz "Caissa" Lubsko
198.I++Ogonowska, Katarzyna1844"WIEZA PEGOW"
199.I+Gorol, Magdalena1809KSz "Warsaw Sharks" Warszawa
200.IIMajdan, Damian1796ZTMS "Baszta" Znin
201.IZgarda, Jakub1793MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
202.I+Swiatnicka, Malgorzata1775TS-R "Hetman" Konin
203.IFilipek, Halina1768
204.I++Huchwajda, Katarzyna1764KS KORONA Zakrzewo
205.IWozny, Tomasz1755MKS "Polonia" Przemysl
206.I++Dziopa, Malgorzata1727LKSz "Caissa" Lubsko
207.I++Jurkiewicz, Joanna1711UKS Zawisza Kolbudy
208.II+Tabaczka, Jerzy1710SSz Pocztowiec Bydgoszcz
209.I+Kaczmarek, Piotr1692LKS "Piast" Srem
210.IBuksa, Ewelina1679LKS "Zarzewie" Prudnik
211.IOlbrich, Mariola1612KS DORS Ruda Slaska
212.IVWozniak, Marcin0UMKSz "Jacwiez" Suwalki
213.KMaciaga, Marcin0ZMCh Polska YMCA Warszawa

Baza zawodników

...to zbiór aktywnych szachistów z całej Polski pozwalający na przeglądanie ich statystyk rankingowych, debiutowych czy turniejowych

baza klubów, szukaj gracza

Kącik cytatów

"Spokojne posunięcie często działa jak trzęsienie ziemi."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies