użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
Druzynowe Mistrzostwa Polski - II Liga Seniorow, Lazy k. Koszalina 2012
1/2-1/2
[A40] Queen Pawn Fianchetto
Marcin
Maciaga

K
0
ZMCh Polska YMCA Warszawa
Bartosz
Przybylski

I+
2085
MUKS "Wieza Kornicka" Kornik

Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.GMTazbir, Marcin2525KSz Polonia Wroclaw
2.IMMatuszewski, Michal2505TS Wisla Krakow
3.GMPakleza, Zbigniew2497SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
4.IMKlekowski, Maciej2486TS Wisla Krakow
5.GMMaksimenko, Andrei2483ZTMS "Baszta" Znin
6.IMCzakon, Jakub2468SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
7.IMButkiewicz, Lukasz2446Bialy Krol Wisznia Mala
8.IMBarski, Radoslaw2432MKS "Sandecja" Nowy Sacz
9.IMWeichhold, Pawel2425SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
10.FMSkawinski, Arkadiusz2422Bialy Krol Wisznia Mala
11.IMSzoen, Dariusz2415SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
12.IMNguyen, Piotr2415"WIEZA PEGOW"
13.MJanczarski, Michal2406TKKF "Drogowiec" Krakow
14.MSopur, Lech2403RPW Okucia Budowlane Lodz
15.FMSteczek, Marcin2381TS-R "Hetman" Konin
16.IMMikrut, Dariusz2377TS Wisla Krakow
17.FMPiesik, Piotr2371UKS "Hetman" Czestochowa
18.IMJasnikowski, Zbigniew2356WKSz GANT HETMAN
19.GMJedynak, Radoslaw2353SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
20.MBrzeski, Maciej2339
21.FMPlichta, Kamil2335HUSARIA
22.FMGoluch, Piotr2332WKS Kopernik
23.MPaterek, Michal2327SzUKS Gostmat 83 Gostynin
24.FMKowalski, Igor2323KSz "Polonia Warszawa"
25.IMKalinin, Oleg2323
26.FMWalach, Marcin2322MKSz Rybnik
27.WGMKulon, Klaudia2319LKS "Wrzos" Miedzyborow
28.FMPaszewski, Mateusz2316UKS "Hetman" Czestochowa
29.WIMWarakomska, Anna2306Akademia Szachowa Gliwice
30.K+Piotrowski, Przemyslaw2306KSz Polonia Wroclaw
31.MKrogulski, Grzegorz2294GKSz "Hetman" Pilzno
32.FMObrusnik, Michal2277KSz "Silesia" Raciborz
33.FMLicznerski, Lukasz2277SzUKS Gostmat 83 Gostynin
34.MCiesla, Adam2276UKS "Hetman" Czestochowa
35.MJurkiewicz, Krzysztof2275UKS Zawisza Kolbudy
36.FMWieczorek, Zbigniew2273KSz "Silesia" Raciborz
37.MTustanowski, Robert2266LKS "Zarzewie" Prudnik
38.FMPolok, Kacper2265KSz "Silesia" Raciborz
39.MMickiewicz, Piotr2265UKS TSz Zieloni Zielonka
40.KBugalski, Michal2263UKS Zawisza Kolbudy
41.IMBorkowski, Franciszek2257WKSz GANT HETMAN
42.K++Najbar, Marcin2246LZS "Victoria" Chroscice
43.KDenderski, Piotr2246UKS "Hetman" Czestochowa
44.K+Musialkiewicz, Jan2244LKS "Chrobry" Gniezno
45.K+Chomczyk, Marek2244KSz "Polonia Warszawa"
46.FMFlis, Jacek2243UKS "Hetman" Czestochowa
47.FMBorgula, Rafal2243ZTMS "Baszta" Znin
48.Kalvaitis, Sigitas2240KS AZS Wratislavia
49.KLercel, Michal2230Bialy Krol Wisznia Mala
50.KBanasik, Krzysztof2226LKS "Zarzewie" Prudnik
51.FMPacuszka, Tomasz2220UKS "Rotmistrz" Grudziadz
52.FMPerdek, Miroslaw2218KSz Polonia Wroclaw
53.FMGumula, Daniel2218MCKiS Jaworzno
54.K+Fistek, Dariusz2218MKS "Polonia" Przemysl
55.MRobak, Zbigniew2216ZTMS "Baszta" Znin
56.IMSygulski, Boguslaw2215
57.KKulas, Szymon2215KSz Polonia Wroclaw
58.FMGralka, Julian2214BKS "Chemik" Bydgoszcz
59.IMJaworski, Miroslaw2209KSz "Silesia" Raciborz
60.MKolosowski, Pawel2208MCKiS Jaworzno
61.K++Jagodzinski, Piotr2208"WIEZA PEGOW"
62.KGralka, Przemyslaw2208UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
63.FMSiwiec, Bartlomiej2205UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
64.FMTokarski, Lukasz2204MCKiS Jaworzno
65.FMKrainski, Aleksander2203UKS "Rotmistrz" Grudziadz
66.KBartkowiak, Damian2198KS KORONA Zakrzewo
67.K+Zielinski, Maciej2197UKS Zawisza Kolbudy
68.IMStachanczyk, Jacek2192MCKiS Jaworzno
69.KMrozek, Przemyslaw2191GKSz "Hetman" Pilzno
70.KCajbel, Maciej2187KS AZS Wratislavia
71.K+Kukula, Pawel2181UKS "Rotmistrz" Grudziadz
72.KDors, Ryszard2179KS DORS Ruda Slaska
73.I+Zdrojewski, Wojciech2177UKS "WDA" Lipusz
74.KPlonczak, Dominik2175MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
75.KAugustyn, Sebastian2173GKSz "Hetman" Pilzno
76.FMZyla, Janusz2172WKS Kopernik
77.KFlak, Pawel2171Stowarzyszenie AS Plock
78.FMMarkiewicz, Jerzy2170GKSz "Hetman" Pilzno
79.KZielinski, Wojciech2169UKS Zawisza Kolbudy
80.I++Tworzydlo, Piotr2165
81.CMGluszko, Tomasz2165KSz "Warsaw Sharks" Warszawa
82.FMRawicz, Karol2164SSz GMINY PAWLOWICE
83.FMHelis, Tadeusz2164KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
84.KBrzezinski, Mateusz2164UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
85.KKrzywda, Andrzej2163LZS "Victoria" Chroscice
86.I++Gomulka, Jaroslaw2163Bialy Krol Wisznia Mala
87.FMWalkusz, Witoslaw2161KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
88.KZielinski, Stanislaw2160UKS Zawisza Kolbudy
89.K+Olszynski, Kazimierz2151LKS "Zarzewie" Prudnik
90.K+Paprocki, Jaroslaw2143PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
91.WFMAdamowicz, Katarzyna2142MLKSz Myslenice
92.KGmaj, Krzysztof2141SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
93.KKrainski, Slawomir2136UKS "Rotmistrz" Grudziadz
94.FMBardeli, Lukasz2133LKS "Chrobry" Gniezno
95.KZgadzaj, Rafal2131LZS "Victoria" Chroscice
96.I++Adamowicz, Maciej2130MKS przy MDK Trzcianka
97.K+Stepien, Marcin2129Bialy Krol Wisznia Mala
98.KLewandowski, Krzysztof2127SSz Pocztowiec Bydgoszcz
99.KSwierczewski, Marek2126WKSz GANT HETMAN
100.FMRawski, Slawomir2126KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
101.KMuc, Marcin2126MKS "Polonia" Przemysl
102.KSiekaniec, Jan2121LKS "Zarzewie" Prudnik
103.KDubas, Leszek2121GKSz "Hetman" Pilzno
104.I++Kolasinski, Krzysztof2118KSz Polonia Wroclaw
105.KMarkowski, Piotr2117RUKS Korona-Rawbud Rawicz
106.MOrzechowski, Jacek2114KSz "Silesia" Raciborz
107.I++Bokiej, Przemyslaw2111BKS "Chemik" Bydgoszcz
108.I+Zareba, Radoslaw2110Bialy Krol Wisznia Mala
109.KKanarkiewicz, Michal2107MKSz GRYF Debica
110.I++Wolynski, Krzysztof2103MKSz Rybnik
111.KWalaszczyk, Witold2100TS-R "Hetman" Konin
112.KKulczyk, Pawel2096UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
113.MMaszota, Natalia2095UKS "WDA" Lipusz
114.I+Tobolski, Jakub2093MKSz Rybnik
115.WFMGosciniak, Maria2093GKSz "Solny" Grzybowo
116.KOsipow, Nikolaj2092
117.I++Kobus, Sebastian2091UKS Zawisza Kolbudy
118.KJelonek, Michal2086KS DORS Ruda Slaska
119.I+Przybylski, Bartosz2085MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
120.K++Poznanska, Katarzyna2082KSz "Miedz" Legnica
121.FMKornasiewicz, Stanislaw2082
122.KKnopik, Krzysztof2078KS "Roszada" Zory
123.IKozlowski, Tomasz2075
124.KSiedlinski, Piotr2074MCKiS Jaworzno
125.KHermanowicz, Dominika2074LZS "Victoria" Chroscice
126.KSliwinski, Marcin2073UKS TSz Zieloni Zielonka
127.K++Nowak, Malgorzata2073KSz "Warsaw Sharks" Warszawa
128.I++Matuszczyk, Przemyslaw2070MKSz Rybnik
129.KSokolowski, Ryszard2069KSz "HETMAN" Koszalin
130.IKnoff, Mariusz2069UKS "Rotmistrz" Grudziadz
131.I++Khamidov, Komil2068KSz Polonia Wroclaw
132.I++Cichy, Kamil2068KS HETMAN Marklowice
133.K+Bielinski, Dariusz2067LKSz "Caissa" Lubsko
134.KBanach, Wieslaw2065LKS "Chrobry" Gniezno
135.I++Czachor, Radoslaw2063KS AZS Wratislavia
136.KMoskwinski, Tadeusz2060UKS TSz Zieloni Zielonka
137.KMazalon, Mariusz2060UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
138.KKowalec, Maciej2056UKS TSz Zieloni Zielonka
139.KLewandowski, Miroslaw2050
140.KSzczesniak, Konrad2046UKS "Giecek" Radkow
141.KGolek, Jagoda2033LKS "Chrobry" Gniezno
142.I++Markiewicz, Mateusz2024GKSz "Hetman" Pilzno
143.I++Nowak, Rafal2022LKS "Chrobry" Gniezno
144.WIMLeszner, Liliana2017Stowarzyszenie AS Plock
145.I+Stoppel, Mariusz2012UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
146.KLunkiewicz, Dariusz2011SSz Pocztowiec Bydgoszcz
147.KSwiatnicki, Andrzej2008TS-R "Hetman" Konin
148.MGonsior, Monika2007KS "Roszada" Zory
149.I+Kielbratowski, Aleksander2005OSiR Tuchola
150.KAndrzejewska, Anna2004UKS TSz Zieloni Zielonka
151.K+Szylko, Waldemar2000LKSz "Caissa" Lubsko
152.K+Krasiewicz, Robert1997UKS TSz Zieloni Zielonka
153.KKujawski, Jan1996LKS "Chrobry" Gniezno
154.K+Malecki, Rafal1994LZS "Victoria" Chroscice
155.KMorkisz, Bogdan1992SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
156.IJoachimiak, Roman1992LKS "Piast" Srem
157.KKrokay, Urszula1988Bialy Krol Wisznia Mala
158.WFMGuzik, Jolanta1988MCKiS Jaworzno
159.KSek, Joachim1987KS DORS Ruda Slaska
160.KPochcial, Jan1987KS DORS Ruda Slaska
161.KMeczynski, Waldemar1976
162.II+Malaczek, Mateusz1975KSz "HETMAN" Koszalin
163.KSciborowski, Miroslaw1974UKS "Rotmistrz" Grudziadz
164.I++Staroszczyk, Mateusz1968UKS TSz Zieloni Zielonka
165.I++Powalka, Michal1963PKS MAT Bialoleka
166.WFMPaprocka, Renata1962PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
167.I+Dzwikowski, Adam1961LKS "Chrobry" Gniezno
168.KSlabek, Grzegorz1956TS Wisla Krakow
169.KSroka, Janusz1954TMS "Roszada" Gliwice
170.KMarchel, Agnieszka1951SSz Pocztowiec Bydgoszcz
171.II+Marchlewicz, Damian1948UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
172.KWeglarz, Joanna1942ZTMS "Baszta" Znin
173.K++Kozlowska, Marzena1936LKS "Piast" Srem
174.I++Barburzynska, Magdalena1933WKSz GANT HETMAN
175.IKamieniecki, Tomasz1932KSz "HETMAN" Koszalin
176.KWesolowska, Edyta1930BKS "Chemik" Bydgoszcz
177.KGluszko, Monika1928UKS TSz Zieloni Zielonka
178.KLewandowska, Anika1924SSz Pocztowiec Bydgoszcz
179.I++Bienias, Piotr1922WKSz GANT HETMAN
180.I+Katafiasz, Tomasz1919ZTMS "Baszta" Znin
181.KCzyz, Artur1919KSz Polonia Wroclaw
182.I+Wisniewski, Adam1918UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
183.WFMJalowiec, Halina1917GKSz "Hetman" Pilzno
184.KStec, Ewa1906KS DORS Ruda Slaska
185.I++Konieczynski, Piotr1897ZTMS "Baszta" Znin
186.I+Kielek, Andrzej1894LKSz "Caissa" Lubsko
187.KSygulska, Anna1893GKSz "Hetman" Pilzno
188.I++Krupa, Anna1887MKSz Rybnik
189.I+Smagalski, Slawomir1883TS-R "Hetman" Konin
190.KZawierucha, Aleksander1879KS "Roszada" Zory
191.IWojtkowski, Pawel1877LKS "Piast" Srem
192.I++Skrzypczak, Michal1872LKS "Piast" Srem
193.IPlonczak, Mateusz1872MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
194.K+Zdziarska, Lidia1857Bialy Krol Wisznia Mala
195.ILusio, Daniel1857LKS Kosienice
196.II+Kielbratowski, Maciej1851LKSz "Caissa" Lubsko
197.I++Ogonowska, Katarzyna1849"WIEZA PEGOW"
198.IDuszczak, Dariusz1845MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
199.I+Gorol, Magdalena1809KSz "Warsaw Sharks" Warszawa
200.IZgarda, Jakub1804MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
201.IIMajdan, Damian1798ZTMS "Baszta" Znin
202.IFilipek, Halina1768
203.I++Huchwajda, Katarzyna1766KS KORONA Zakrzewo
204.I+Swiatnicka, Malgorzata1765TS-R "Hetman" Konin
205.IWozny, Tomasz1755MKS "Polonia" Przemysl
206.I++Dziopa, Malgorzata1727LKSz "Caissa" Lubsko
207.I++Jurkiewicz, Joanna1711UKS Zawisza Kolbudy
208.II+Tabaczka, Jerzy1710SSz Pocztowiec Bydgoszcz
209.I+Kaczmarek, Piotr1706LKS "Piast" Srem
210.IBuksa, Ewelina1694LKS "Zarzewie" Prudnik
211.IOlbrich, Mariola1612KS DORS Ruda Slaska
212.IVWozniak, Marcin0UMKSz "Jacwiez" Suwalki
213.KMaciaga, Marcin0ZMCh Polska YMCA Warszawa

Baza debiutów

...to encyklopedia najpopularniejszych otwarć szachowych wraz z niezliczoną ilością wariantów

debiuty, warianty

Kącik cytatów

"Szachy – podobnie jak miłość – są zaraźliwe bez względu na wiek."

~Salo Flohr

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies