użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
Druzynowe Mistrzostwa Polski - II Liga Seniorow, Lazy k. Koszalina 2012
1/2-1/2
[A40] Queen Pawn Fianchetto
Marcin
Maciaga

K
0
ZMCh Polska YMCA Warszawa
Bartosz
Przybylski

I+
2085
MUKS "Wieza Kornicka" Kornik

Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.GMTazbir, Marcin2525KSz Polonia Wroclaw
2.IMKlekowski, Maciej2511TS Wisla Krakow
3.IMMatuszewski, Michal2507TS Wisla Krakow
4.GMPakleza, Zbigniew2503SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
5.GMMaksimenko, Andrei2483ZTMS "Baszta" Znin
6.IMCzakon, Jakub2468SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
7.IMButkiewicz, Lukasz2447Bialy Krol Wisznia Mala
8.IMBarski, Radoslaw2431MKS "Sandecja" Nowy Sacz
9.IMWeichhold, Pawel2425SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
10.FMSkawinski, Arkadiusz2422Bialy Krol Wisznia Mala
11.IMSzoen, Dariusz2415SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
12.IMNguyen, Piotr2410"WIEZA PEGOW"
13.MJanczarski, Michal2406TKKF "Drogowiec" Krakow
14.MSopur, Lech2403RPW Okucia Budowlane Lodz
15.FMSteczek, Marcin2386TS-R "Hetman" Konin
16.IMMikrut, Dariusz2381TS Wisla Krakow
17.IMJasnikowski, Zbigniew2356WKSz GANT HETMAN
18.WGMKulon, Klaudia2355LKS "Wrzos" Miedzyborow
19.GMJedynak, Radoslaw2353UKS TSz Zieloni Zielonka
20.FMPiesik, Piotr2352UKS "Hetman" Czestochowa
21.WIMWarakomska, Anna2342Akademia Szachowa Gliwice
22.MBrzeski, Maciej2339
23.FMPlichta, Kamil2335Bialy Krol Wisznia Mala
24.FMGoluch, Piotr2332WKS Kopernik
25.MPaterek, Michal2327SzUKS Gostmat 83 Gostynin
26.FMWalach, Marcin2324MKSz Rybnik
27.FMKowalski, Igor2324KSz "Polonia Warszawa"
28.IMKalinin, Oleg2323
29.K+Piotrowski, Przemyslaw2306KSz Polonia Wroclaw
30.MKrogulski, Grzegorz2294GKSz "Hetman" Pilzno
31.FMPaszewski, Mateusz2293UKS "Hetman" Czestochowa
32.FMPolok, Kacper2278KSz "Silesia" Raciborz
33.FMObrusnik, Michal2277KSz "Silesia" Raciborz
34.FMLicznerski, Lukasz2277SzUKS Gostmat 83 Gostynin
35.MCiesla, Adam2276UKS "Hetman" Czestochowa
36.MJurkiewicz, Krzysztof2275UKS Zawisza Kolbudy
37.FMWieczorek, Zbigniew2270KSz "Silesia" Raciborz
38.MMickiewicz, Piotr2265UKS TSz Zieloni Zielonka
39.KBugalski, Michal2263UKS Zawisza Kolbudy
40.K+Krzywda, Andrzej2258LZS "Victoria" Chroscice
41.IMBorkowski, Franciszek2257WKSz GANT HETMAN
42.K+Chomczyk, Marek2247KSz "Polonia Warszawa"
43.K++Najbar, Marcin2246LZS "Victoria" Chroscice
44.KDenderski, Piotr2246UKS "Hetman" Czestochowa
45.FMFlis, Jacek2245UKS "Hetman" Czestochowa
46.K+Musialkiewicz, Jan2244LKS "Chrobry" Gniezno
47.K++Jagodzinski, Piotr2244ZKSz Zary
48.FMBorgula, Rafal2243ZTMS "Baszta" Znin
49.MTustanowski, Robert2238LKS "Zarzewie" Prudnik
50.KLercel, Michal2230Bialy Krol Wisznia Mala
51.KBanasik, Krzysztof2228LKS "Zarzewie" Prudnik
52.IMStachanczyk, Jacek2223MCKiS Jaworzno
53.FMPacuszka, Tomasz2220UKS "Rotmistrz" Grudziadz
54.FMPerdek, Miroslaw2218KSz Polonia Wroclaw
55.FMGumula, Daniel2218MCKiS Jaworzno
56.MRobak, Zbigniew2216ZTMS "Baszta" Znin
57.IMSygulski, Boguslaw2215
58.KKulas, Szymon2215KSz Polonia Wroclaw
59.MKolosowski, Pawel2208MCKiS Jaworzno
60.KGralka, Przemyslaw2208UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
61.IMJaworski, Miroslaw2207KSz "Silesia" Raciborz
62.FMSiwiec, Bartlomiej2205UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
63.FMTokarski, Lukasz2204MCKiS Jaworzno
64.FMKrainski, Aleksander2203UKS "Rotmistrz" Grudziadz
65.K+Zielinski, Maciej2197UKS Zawisza Kolbudy
66.KMrozek, Przemyslaw2191GKSz "Hetman" Pilzno
67.FMGralka, Julian2188BKS "Chemik" Bydgoszcz
68.K+Fistek, Dariusz2187MKS "Polonia" Przemysl
69.KCajbel, Maciej2187KS AZS Wratislavia
70.K+Kukula, Pawel2181UKS "Rotmistrz" Grudziadz
71.I++Zdrojewski, Wojciech2180UKS "WDA" Lipusz
72.KDors, Ryszard2179KS DORS Ruda Slaska
73.KPlonczak, Dominik2175MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
74.KAugustyn, Sebastian2173GKSz "Hetman" Pilzno
75.FMZyla, Janusz2172WKS Kopernik
76.FMMarkiewicz, Jerzy2170GKSz "Hetman" Pilzno
77.KZielinski, Wojciech2169UKS Zawisza Kolbudy
78.Kalvaitis, Sigitas2169KS AZS Wratislavia
79.FMWalkusz, Witoslaw2166KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
80.FMHelis, Tadeusz2166KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
81.I++Tworzydlo, Piotr2165
82.CMGluszko, Tomasz2165KSz "Warsaw Sharks" Warszawa
83.FMRawicz, Karol2164SSz GMINY PAWLOWICE
84.KBrzezinski, Mateusz2164UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
85.I++Gomulka, Jaroslaw2163Bialy Krol Wisznia Mala
86.KZielinski, Stanislaw2160UKS Zawisza Kolbudy
87.KFlak, Pawel2160Stowarzyszenie AS Plock
88.KZgadzaj, Rafal2154LZS "Victoria" Chroscice
89.K+Olszynski, Kazimierz2151LKS "Zarzewie" Prudnik
90.KGmaj, Krzysztof2151SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
91.KBartkowiak, Damian2148KS KORONA Zakrzewo
92.K+Paprocki, Jaroslaw2143PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
93.WFMAdamowicz, Katarzyna2142MLKSz Myslenice
94.KKrainski, Slawomir2136UKS "Rotmistrz" Grudziadz
95.FMBardeli, Lukasz2133LKS "Chrobry" Gniezno
96.I++Adamowicz, Maciej2130MKS przy MDK Trzcianka
97.K+Stepien, Marcin2129Bialy Krol Wisznia Mala
98.KLewandowski, Krzysztof2127SSz Pocztowiec Bydgoszcz
99.KSwierczewski, Marek2126WKSz GANT HETMAN
100.FMRawski, Slawomir2126KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
101.KDubas, Leszek2121GKSz "Hetman" Pilzno
102.I++Kolasinski, Krzysztof2118KSz Polonia Wroclaw
103.KMarkowski, Piotr2117RUKS Korona-Rawbud Rawicz
104.KSiekaniec, Jan2116LKS "Zarzewie" Prudnik
105.I++Bokiej, Przemyslaw2111BKS "Chemik" Bydgoszcz
106.I+Zareba, Radoslaw2110Bialy Krol Wisznia Mala
107.MOrzechowski, Jacek2109KSz "Silesia" Raciborz
108.KKanarkiewicz, Michal2107MKSz GRYF Debica
109.MMaszota, Natalia2104UKS "WDA" Lipusz
110.I++Wolynski, Krzysztof2103MKSz Rybnik
111.KWalaszczyk, Witold2100TS-R "Hetman" Konin
112.KMuc, Marcin2097MKS "Polonia" Przemysl
113.KKulczyk, Pawel2096UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
114.I+Tobolski, Jakub2093MKSz Rybnik
115.WFMGosciniak, Maria2093GKSz "Solny" Grzybowo
116.KOsipow, Nikolaj2092
117.I++Kobus, Sebastian2091UKS Zawisza Kolbudy
118.KJelonek, Michal2086KS DORS Ruda Slaska
119.I+Przybylski, Bartosz2085MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
120.K+Bielinski, Dariusz2085LKSz "Caissa" Lubsko
121.K++Poznanska, Katarzyna2082KSz "Miedz" Legnica
122.FMKornasiewicz, Stanislaw2082
123.KSiedlinski, Piotr2081MCKiS Jaworzno
124.KKnopik, Krzysztof2078KS "Roszada" Zory
125.I++Cichy, Kamil2076KS HETMAN Marklowice
126.IKozlowski, Tomasz2075
127.KHermanowicz, Dominika2074LZS "Victoria" Chroscice
128.KSliwinski, Marcin2073UKS TSz Zieloni Zielonka
129.K++Nowak, Malgorzata2073KSz "Warsaw Sharks" Warszawa
130.I++Matuszczyk, Przemyslaw2070MKSz Rybnik
131.KSokolowski, Ryszard2069KSz "HETMAN" Koszalin
132.IKnoff, Mariusz2069UKS "Rotmistrz" Grudziadz
133.I++Khamidov, Komil2068KSz Polonia Wroclaw
134.KBanach, Wieslaw2065LKS "Chrobry" Gniezno
135.I++Czachor, Radoslaw2063KS AZS Wratislavia
136.KMoskwinski, Tadeusz2060UKS TSz Zieloni Zielonka
137.KMazalon, Mariusz2060UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
138.KKowalec, Maciej2056UKS TSz Zieloni Zielonka
139.KLewandowski, Miroslaw2050
140.KSzczesniak, Konrad2048UKS "Giecek" Radkow
141.KGolek, Jagoda2033LKS "Chrobry" Gniezno
142.I++Markiewicz, Mateusz2024GKSz "Hetman" Pilzno
143.I++Nowak, Rafal2022LKS "Chrobry" Gniezno
144.WIMLeszner, Liliana2017Stowarzyszenie AS Plock
145.I+Stoppel, Mariusz2012UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
146.KLunkiewicz, Dariusz2011SSz Pocztowiec Bydgoszcz
147.KSwiatnicki, Andrzej2008TS-R "Hetman" Konin
148.KMorkisz, Bogdan2007SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
149.I+Kielbratowski, Aleksander2005OSiR Tuchola
150.KAndrzejewska, Anna2004UKS TSz Zieloni Zielonka
151.KKujawski, Jan1996LKS "Chrobry" Gniezno
152.K+Malecki, Rafal1994LZS "Victoria" Chroscice
153.MGonsior, Monika1993KS "Roszada" Zory
154.IJoachimiak, Roman1992LKS "Piast" Srem
155.WFMGuzik, Jolanta1992MCKiS Jaworzno
156.K+Krasiewicz, Robert1990UKS TSz Zieloni Zielonka
157.KKrokay, Urszula1988Bialy Krol Wisznia Mala
158.KSek, Joachim1987KS DORS Ruda Slaska
159.KPochcial, Jan1987KS DORS Ruda Slaska
160.KMeczynski, Waldemar1976
161.II+Malaczek, Mateusz1975KSz "HETMAN" Koszalin
162.KSciborowski, Miroslaw1974UKS "Rotmistrz" Grudziadz
163.KSlabek, Grzegorz1971TS Wisla Krakow
164.I++Staroszczyk, Mateusz1968UKS TSz Zieloni Zielonka
165.I++Powalka, Michal1963PKS MAT Bialoleka
166.WFMPaprocka, Renata1962PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
167.I+Dzwikowski, Adam1961LKS "Chrobry" Gniezno
168.K+Szylko, Waldemar1952LKSz "Caissa" Lubsko
169.KMarchel, Agnieszka1951SSz Pocztowiec Bydgoszcz
170.KSroka, Janusz1948TMS "Roszada" Gliwice
171.II+Marchlewicz, Damian1948UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
172.KWeglarz, Joanna1942ZTMS "Baszta" Znin
173.I++Barburzynska, Magdalena1933WKSz GANT HETMAN
174.IKamieniecki, Tomasz1932KSz "HETMAN" Koszalin
175.KWesolowska, Edyta1930BKS "Chemik" Bydgoszcz
176.KGluszko, Monika1928UKS TSz Zieloni Zielonka
177.KLewandowska, Anika1924SSz Pocztowiec Bydgoszcz
178.I+Kielek, Andrzej1920LKSz "Caissa" Lubsko
179.I++Bienias, Piotr1920WKSz GANT HETMAN
180.I+Katafiasz, Tomasz1919ZTMS "Baszta" Znin
181.KCzyz, Artur1919KSz Polonia Wroclaw
182.I+Wisniewski, Adam1918UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
183.WFMJalowiec, Halina1917GKSz "Hetman" Pilzno
184.KStec, Ewa1906KS DORS Ruda Slaska
185.K++Kozlowska, Marzena1901LKS "Piast" Srem
186.I++Konieczynski, Piotr1897ZTMS "Baszta" Znin
187.KSygulska, Anna1893GKSz "Hetman" Pilzno
188.I++Krupa, Anna1887MKSz Rybnik
189.I+Smagalski, Slawomir1883TS-R "Hetman" Konin
190.KZawierucha, Aleksander1879KS "Roszada" Zory
191.IWojtkowski, Pawel1877LKS "Piast" Srem
192.IPlonczak, Mateusz1872MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
193.K+Zdziarska, Lidia1857Bialy Krol Wisznia Mala
194.ILusio, Daniel1857LKS Kosienice
195.I++Skrzypczak, Michal1856LKS "Piast" Srem
196.I++Ogonowska, Katarzyna1849"WIEZA PEGOW"
197.IDuszczak, Dariusz1845MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
198.I+Gorol, Magdalena1809KSz "Warsaw Sharks" Warszawa
199.IZgarda, Jakub1804MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
200.II+Kielbratowski, Maciej1790LKSz "Caissa" Lubsko
201.IIMajdan, Damian1771ZTMS "Baszta" Znin
202.IFilipek, Halina1768
203.I++Huchwajda, Katarzyna1766KS KORONA Zakrzewo
204.I+Swiatnicka, Malgorzata1765TS-R "Hetman" Konin
205.IWozny, Tomasz1746MKS "Polonia" Przemysl
206.I+Kaczmarek, Piotr1733LKS "Piast" Srem
207.I++Dziopa, Malgorzata1727LKSz "Caissa" Lubsko
208.I++Jurkiewicz, Joanna1711UKS Zawisza Kolbudy
209.II+Tabaczka, Jerzy1710SSz Pocztowiec Bydgoszcz
210.IBuksa, Ewelina1710LKS "Zarzewie" Prudnik
211.IOlbrich, Mariola1612KS DORS Ruda Slaska
212.IVWozniak, Marcin0
213.KMaciaga, Marcin0ZMCh Polska YMCA Warszawa


Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"Zwycięstwo odniesione w wyniku niepoprawnej kombinacji – chociażby nawet efektownej – napełnia mnie artystycznym niesmakiem."

~Wilhelm Steinitz

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2018

Polityka prywatnści · Polityka plików cookies