użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
48. Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Grupa D, Polanica Zdrój 2012
1/2-1/2
[B01] Obrona Skandynawska, Mieses-Kotroc Variation, Center Counter
Piotr
Ulanowski

II
1291
UKS SP11 "Skoczek" Tczew
Mateusz
Klebanski

III
0
WKSz HETMAN Walbrzych

Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.KLukasiewicz, Krzysztof2209UKS SP3 w Bogatyni
2.KMucha, Piotr2168KSz "HETMAN" Katowice
3.KZebracki, Tomasz2164PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
4.KZaleski, Lukasz2132UKS Zawisza Kolbudy
5.I++Wacior, Maciej2110GKSz "Solny" Grzybowo
6.I++Wojtowicz, Stanislaw2050Raszyn Poznan
7.I++Kowalczyk, Mariusz2038LKS "PARK" Starzenice
8.I++Budnik, Mateusz2019UKS "OPP" Torun
9.I+Szolc, Grzegorz2018KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
10.KDomanski, Lukasz2007Akademia Szachowa Gliwice
11.I+Prazmowski, Bartosz2005UKSz "Hetman" Warszawa
12.KFrej, Zofia1994MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
13.I+Rosicki, Marcin1958MCKiS Jaworzno
14.I++Szydelko, Marcin1943UKS "Giecek" Radkow
15.I++Szybka, Andrzej1937LZS SSz "PAT" Ligota Dolna
16.II+Norov, Artem1921
17.IStrzelecki, Maciej1919KSz "Piatka" Skierniewice
18.ISzymanowski, Mateusz1913UKS "Gedanensis" Gdansk
19.I++Lewandrowski, Tomasz1891KS "Legion" Legionowo
20.ISemik, Tomasz1889TMS "Roszada" Gliwice
21.I++Janiszewski, Filip1869KTS Kalisz
22.IDzieczkaniec, Piotr1869KS "Polanica-Zdroj"
23.I++Somyk, Marcin1866WKS Kopernik
24.IMakowski, Tomasz1866
25.I++Pociejowski, Marek1865Bialy Krol Wisznia Mala
26.K++Cieslak, Wiktoria1863MKSz Rybnik
27.I+Dzieczkaniec, Wieslaw1823KS "Polanica-Zdroj"
28.IGorecki, Janusz1820KS "Polanica-Zdroj"
29.IZebracki, Jaroslaw1818PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
30.ITrzeciakiewicz, Michal1818KSz Gryf Szczecin
31.I++Pluta, Natalia1814MCKiS Jaworzno
32.IBabczynski, Dariusz1795MKSz Rybnik
33.IKarpinski, Bartlomiej1792MKS "EMDEK" Bydgoszcz
34.IModlich, Piotr1770Akademia Szachowa Gliwice
35.IINaruszewicz, Lukasz1769MKS przy MDK Trzcianka
36.IIStasinkiewicz, Aleksander1762KS "Polanica-Zdroj"
37.ISawicki, Wojciech1755
38.I+Szulgacz, Maciej1749PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
39.IISzymanowski, Igor1727UKS "Gedanensis" Gdansk
40.II+Stoop, Jan1717WOK Walbrzych
41.IDolinski, Piotr1715PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
42.I++Jurkiewicz, Joanna1711UKS Zawisza Kolbudy
43.IModlich, Kacper1710Akademia Szachowa Gliwice
44.IDus, Leszek1709
45.IKarpinski, Andrzej1707MKS "EMDEK" Bydgoszcz
46.ISzydelko, Kazimierz1698UKS "Giecek" Radkow
47.II+Duch, Robert1692KS "Polanica-Zdroj"
48.ISzydelko, Michal1689UKS "Giecek" Radkow
49.II+Kosinski, Bartosz1671MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
50.II+Mikolajczyk, Andrzej1662WOK Walbrzych
51.IIKopera, Marek1655UKS "Zadrna" Kamienna Gora
52.IILada, Damian1653SKS ORLIK Brzeg
53.IICzoch, Karol1647UKS "Zadrna" Kamienna Gora
54.IIMaslanka, Piotr1639
55.IBlaszczak, Jedrzej1632TMS "Roszada" Gliwice
56.IIKarp, Maciej1608UKS BASZTA Wodzislaw Slaski
57.I+Karleszko, Karolina1598UKS "Rodlo" Opole
58.IIBielinski, Kazimierz1598WOK Walbrzych
59.II+Paliszewski, Dominik1597UKS "Rodlo" Opole
60.IIGolaszewski, Marek1596
61.IKwiek, Janusz1591UKSz "Hetman" Warszawa
62.IMaczka, Miroslawa1583WKSz GANT HETMAN
63.IIWiatrowski, Damian1551UKS "Zadrna" Kamienna Gora
64.IRudol, Maria1549MCKiS Jaworzno
65.IIBednarkiewicz, Jakub1545UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
66.IIKozlowski, Konrad1535KSz Gryf Szczecin
67.IGudelajtis, Anna1528UKS "Rodlo" Opole
68.IRudol, Matylda1524MCKiS Jaworzno
69.II+Proczek, Mateusz1524UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
70.IIZienowicz, Jozef1518
71.IIZakrocki, Kacper1513M-G UKS "Pogon" Nowe Skalmierzyce
72.IIKowalski, Roman1513MKS "EMDEK" Bydgoszcz
73.IIGradalski, Bartosz1482MKS "Sandecja" Nowy Sacz
74.IZyla, Tomasz1471
75.IIMucha, Marek1465PSSz Pszczyna
76.IIKlepacki, Sebastian1453WOK Walbrzych
77.II+Detko, Wieslaw1453
78.IIKolasa, Zbigniew1452LKS "Sparta" Lubliniec
79.IIIKaminski, Lukasz1433MKS "Sandecja" Nowy Sacz
80.IILubonska, Sylwia1428WOK Walbrzych
81.II+Drgas, Marlena1421WKSz GANT HETMAN
82.IISzalbierz, Piotr1407KSz Polonia Wroclaw
83.IIPakulska, Paulina1406UKS "Giecek" Radkow
84.IIChoina, Mateusz1389KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
85.IIWaclawik, Joanna1365UKS "Giecek" Radkow
86.IIHosiawa, Klara1362MKS KSOS Krakow
87.IIBladoszewski, Kamil1358KSz Gryf Szczecin
88.IIISzydlowski, Oskar1355KS "Roszada" Zory
89.IIWitek, Michal1350UKS "Giecek" Radkow
90.IIRylska, Kamila1350KS LAURA Chylice
91.II+Fieducik, Marcin1345
92.IIIPerka, Krzysztof1338UKS SP1 "Jedynka" Tychy
93.IIMaciaszek, Piotr1337UKS "Gedanensis" Gdansk
94.IIKowacz, Agnieszka1324MCKiS Jaworzno
95.IIIKernbach, Mariusz1322TMS "Roszada" Gliwice
96.IIIKaminski, Arkadiusz1314SKS ORLIK Brzeg
97.IIIRylski, Pawel1298KS LAURA Chylice
98.IIRozycki, Dariusz1294KS LAURA Chylice
99.IIUlanowski, Piotr1291UKS SP11 "Skoczek" Tczew
100.IIHutnik, Tomasz1289WKSz HETMAN Walbrzych
101.IIIToporowski, Jacek1282SKS ORLIK Brzeg
102.IIDuda, Henryk1264
103.IIIWoszczycki, Jakub1121KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle
104.Zielinski, Zbigniew0
105.IIIZawadka, Pawel0KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle
106.IIWojcik, Rafal0MPZSzach Krakow
107.IWisniewski, Michal0LKSz Lublin
108.ISola, Wojciech0KSz "SDK-Lotnik" Mielec
109.Nowak, Kamil0MKS "Wicher" Zbaszyn
110.IMakowska, Edyta0
111.IIIKraszewski, Jan0UMKS "Na Pieterku" Poznan
112.IIKoscielny, Edmond0
113.IVKorzeniewski, Marian0
114.IIIKlebanski, Mateusz0WKSz HETMAN Walbrzych
115.VHanrahan, David0
116.IIIBiernacki, Tomasz0

Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"Spokojne posunięcie często działa jak trzęsienie ziemi."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies