u偶ytkownik:
has艂o:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
48. Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Grupa D, Polanica Zdr贸j 2012
1-0
[C42] Obrona Rosyjska, Petroff Defense; Russian Defense; C42
Jakub
Walczak



Krzysztof
Perka

III
1338
UKS SP1 "Jedynka" Tychy

Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.KLukasiewicz, Krzysztof2247UKS SP3 w Bogatyni
2.KZebracki, Tomasz2168PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
3.KMucha, Piotr2168KSz "HETMAN" Katowice
4.KWacior, Maciej2110GKSz "Solny" Grzybowo
5.I++Wojtowicz, Stanislaw2050Raszyn Poznan
6.KDomanski, Lukasz2043Akademia Szachowa Gliwice
7.I++Kowalczyk, Mariusz2038LKS "PARK" Starzenice
8.KZaleski, Lukasz2029UKS Zawisza Kolbudy
9.I++Budnik, Mateusz2027KSz "Gambit" Swiecie
10.I+Szolc, Grzegorz2020KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
11.I++Prazmowski, Bartosz2005UKSz "Hetman" Warszawa
12.I+Rosicki, Marcin2002MCKiS Jaworzno
13.I++Janiszewski, Filip1953KTS Kalisz
14.I++Szydelko, Marcin1939UKS "Giecek" Radkow
15.KFrej, Zofia1938MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
16.I++Szybka, Andrzej1937LZS SSz "PAT" Ligota Dolna
17.K++Cieslak, Wiktoria1931MKSz Rybnik
18.II+Norov, Artem1921
19.ISzymanowski, Mateusz1913UKS "Gedanensis" Gdansk
20.IStrzelecki, Maciej1911KSz "Piatka" Skierniewice
21.I++Lewandrowski, Tomasz1902KS "Legion" Legionowo
22.ISemik, Tomasz1873TMS "Roszada" Gliwice
23.IDzieczkaniec, Piotr1873KS "Polanica-Zdroj"
24.IMakowski, Tomasz1866
25.I++Pociejowski, Marek1860Bialy Krol Wisznia Mala
26.I++Somyk, Marcin1856WKS Kopernik
27.I++Pluta, Natalia1826MCKiS Jaworzno
28.I+Dzieczkaniec, Wieslaw1823KS "Polanica-Zdroj"
29.IZebracki, Jaroslaw1818PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
30.ITrzeciakiewicz, Michal1818KSz Gryf Szczecin
31.IGorecki, Janusz1812KS "Polanica-Zdroj"
32.IBabczynski, Dariusz1795MKSz Rybnik
33.IKarpinski, Bartlomiej1792MKS "EMDEK" Bydgoszcz
34.IModlich, Piotr1770Akademia Szachowa Gliwice
35.IINaruszewicz, Lukasz1769MKS przy MDK Trzcianka
36.IIStasinkiewicz, Aleksander1762KS "Polanica-Zdroj"
37.ISawicki, Wojciech1755
38.I+Szulgacz, Maciej1749PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
39.IISzymanowski, Igor1727UKS "Gedanensis" Gdansk
40.II+Stoop, Jan1717WOK Walbrzych
41.IDolinski, Piotr1717PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
42.ISzydelko, Kazimierz1716UKS "Giecek" Radkow
43.ISzydelko, Michal1713UKS "Giecek" Radkow
44.I++Jurkiewicz, Joanna1711UKS Zawisza Kolbudy
45.IModlich, Kacper1710Akademia Szachowa Gliwice
46.IKarpinski, Andrzej1710MKS "EMDEK" Bydgoszcz
47.IDus, Leszek1709
48.II+Duch, Robert1700KS "Polanica-Zdroj"
49.II+Kosinski, Bartosz1671MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
50.II+Mikolajczyk, Andrzej1662WOK Walbrzych
51.IIKopera, Marek1655UKS "Zadrna" Kamienna Gora
52.IICzoch, Karol1655UKS "Zadrna" Kamienna Gora
53.IILada, Damian1653SKS ORLIK Brzeg
54.IIMaslanka, Piotr1639
55.IBlaszczak, Jedrzej1632TMS "Roszada" Gliwice
56.IIKarp, Maciej1608UKS BASZTA Wodzislaw Slaski
57.I+Karleszko, Karolina1598"Strzelec" Strzelce Opolskie
58.IIBielinski, Kazimierz1598WOK Walbrzych
59.II+Paliszewski, Dominik1597UKS "Rodlo" Opole
60.IIGolaszewski, Marek1596
61.IMaczka, Miroslawa1581WKSz GANT HETMAN
62.IKwiek, Janusz1565UKSz "Hetman" Warszawa
63.IIWiatrowski, Damian1551UKS "Zadrna" Kamienna Gora
64.IRudol, Maria1549MCKiS Jaworzno
65.IIBednarkiewicz, Jakub1545UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
66.IIKozlowski, Konrad1535KSz Gryf Szczecin
67.IGudelajtis, Anna1528UKS "Rodlo" Opole
68.IRudol, Matylda1524MCKiS Jaworzno
69.II+Proczek, Mateusz1524UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
70.IIZienowicz, Jozef1518
71.IIZakrocki, Kacper1513M-G UKS "Pogon" Nowe Skalmierzyce
72.IIKowalski, Roman1513MKS "EMDEK" Bydgoszcz
73.IIGradalski, Bartosz1482MKS "Sandecja" Nowy Sacz
74.IIKlepacki, Sebastian1472WOK Walbrzych
75.IZyla, Tomasz1471
76.IIMucha, Marek1465Pszczynskie Szachy
77.IIIKaminski, Lukasz1455MKS "Sandecja" Nowy Sacz
78.IIKolasa, Zbigniew1452LKS "Sparta" Lubliniec
79.II+Detko, Wieslaw1436
80.IILubonska, Sylwia1428WOK Walbrzych
81.II+Drgas, Marlena1421WKSz GANT HETMAN
82.IISzalbierz, Piotr1407KSz Polonia Wroclaw
83.IIPakulska, Paulina1406UKS "Giecek" Radkow
84.IIChoina, Mateusz1389KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
85.IIWaclawik, Joanna1365UKS "Giecek" Radkow
86.IIHosiawa, Klara1362MKS KSOS Krakow
87.IIBladoszewski, Kamil1358KSz Gryf Szczecin
88.IIWitek, Michal1350UKS "Giecek" Radkow
89.IIRylska, Kamila1350KS LAURA Chylice
90.II+Fieducik, Marcin1345
91.IIIPerka, Krzysztof1338UKS SP1 "Jedynka" Tychy
92.IIMaciaszek, Piotr1337UKS Zawisza Kolbudy
93.IIISzydlowski, Oskar1329KS "Roszada" Zory
94.IIKowacz, Agnieszka1324MCKiS Jaworzno
95.IIIKernbach, Mariusz1322TMS "Roszada" Gliwice
96.IIIKaminski, Arkadiusz1314SKS ORLIK Brzeg
97.IIIRylski, Pawel1298KS LAURA Chylice
98.IIUlanowski, Piotr1291UKS SP11 "Skoczek" Tczew
99.IIHutnik, Tomasz1289WKSz HETMAN Walbrzych
100.IIIToporowski, Jacek1282SKS ORLIK Brzeg
101.IIRozycki, Dariusz1281KS LAURA Chylice
102.IIDuda, Henryk1264
103.IIIWoszczycki, Jakub1121KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle
104.Zielinski, Zbigniew0
105.IIIZawadka, Pawel0KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle
106.IIWojcik, Rafal0MPZSzach Krakow
107.IWisniewski, Michal0LKSz Lublin
108.ISola, Wojciech0KSz "SDK-Lotnik" Mielec
109.Nowak, Kamil0MKS "Wicher" Zbaszyn
110.IMakowska, Edyta0
111.IIIKraszewski, Jan0UMKS "Na Pieterku" Poznan
112.IIKoscielny, Edmond0
113.IVKorzeniewski, Marian0
114.IIIKlebanski, Mateusz0WKSz HETMAN Walbrzych
115.VHanrahan, David0
116.IIIBiernacki, Tomasz0

Baza zawodnik贸w

...to zbi贸r aktywnych szachist贸w z ca艂ej Polski pozwalający na przeglądanie ich statystyk rankingowych, debiutowych czy turniejowych

baza klub贸w, szukaj gracza

Kącik cytat贸w

"Roszada, to pierwszy krok do stabilizacji."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2018

Polityka prywatn艣ciPolityka plik贸w cookies