użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
Druzynowe Mistrzostwa Polski Juniorow - II Liga, Borowice 2012
0-1
[B07] Obrona Pirca, Pirc Defense
Patrycja
Szulc

I
1596
KSz Polonia Wroclaw
Marek
Gutkowski

II
1344
UKS MDK Radom
Zobacz historię ELO

Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.IMDrozdowski, Kacper2452UKS "Rotmistrz" Grudziadz
2.IMGajek, Radoslaw2444
3.FMTomczak, Mikolaj2418MMKS "Wieniawa" Leszno
4.MWandzik, Wojciech2417KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
5.IMMroziak, Maciej2404SSz "Olimpia" Goleszow
6.FMCukrowski, Filip2401WKS Kopernik
7.FMZylka, Stanislaw2380MKSz Rybnik
8.FMKarpus, Michal2364UKS "Rotmistrz" Grudziadz
9.FMChylewski, Patryk2335KS LAURA Chylice
10.FMWiewiora, Eneasz2324SSz GMINY PAWLOWICE
11.FMPaszewski, Mateusz2322UKS "Hetman" Czestochowa
12.FMKucza, Karol2308ZKSz Zary
13.FMReza, Wojciech2303SzUKS Gostmat 83 Gostynin
14.K+Walter, Szymon2296UKS "21 Podlesie"
15.K++Tomaszewski, Kacper2281MKSz Rybnik
16.WFMSliwicka, Alicja2261UKS "OPP" Torun
17.FMWiniarski, Mikolaj2249KS LAURA Chylice
18.FMMusialkiewicz, Pawel2247LKS "Chrobry" Gniezno
19.K+Musialkiewicz, Jan2244LKS "Chrobry" Gniezno
20.I++Dzierzak, Radoslaw2244UKS "21 Podlesie"
21.KKlepaczka, Tomasz2240KS LogIN Skierniewice
22.KSnihur, Piotr2233UKS "Smecz" Konin
23.K+Gierulski, Kamil2212RzKSz Rzeszow
24.CMSliwicki, Damian2193UKS "OPP" Torun
25.K++Rozycki, Bartlomiej2174KS LAURA Chylice
26.KLizak, Jakub2168KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
27.KJacek, Krystian2165KSz Gryf Szczecin
28.KKubica, Kamil2153KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
29.K+Faron, Rafal2151UKS "21 Podlesie"
30.KWoloch, Oskar2137ZKSz Zary
31.KSmieszek, Wojciech2137MUKS "Stoczek 45" Bialystok
32.KKlepek, Witold2132Pszczynskie Szachy
33.I++Suliborski, Jakub2122MTSz Minsk Mazowiecki
34.KParol, Pawel2122MTSz Minsk Mazowiecki
35.KKaminski, Piotr2097KS "Roszada" Zory
36.KKanicki, Krzysztof2095KSz Polonia Wroclaw
37.KMichalski, Filip2080OTSz Ostrow Wielkopolski
38.KOszczanowski, Witold2077KS AZS Wratislavia
39.KDrozdowski, Konrad2076UKS "Rotmistrz" Grudziadz
40.I++Madrawski, Krzysztof2068ZKSz Zary
41.KPilzak, Marcin2065MMKS "Wieniawa" Leszno
42.I++Zarnowski, Krzysztof2062GKSz "Kornuty" Gorlice
43.I+Polczyk, Mikolaj2061UKS "Ognisko" Rydultowy
44.K+Bilczewski, Kacper2057UKS "Ognisko" Rydultowy
45.I++Jaskolka, Tomasz2047LKS "Olszanica"
46.KAdamczewski, Maciej2039KTS Kalisz
47.I+Cieslar, Michal2032SSz "Olimpia" Goleszow
48.I++Janulek, Dawid2030Pszczynskie Szachy
49.I++Banach, Szymon2019LKS "Chrobry" Gniezno
50.KKaczmarska, Joanna2016KSz "Polonia Warszawa"
51.IMika, Tomasz2007KS Cracovia 1906 Krakow
52.I++Prazmowski, Bartosz2005UKSz "Hetman" Warszawa
53.I+Piotrowski, Pawel2001"Caissa Pion" Zielona Gora
54.I++Mrozowski, Patryk1997L-UKS "Burza" Rogi
55.I+Grochulski, Grzegorz1996UKS "Czternastka" Warszawa
56.I++Ziebinski, Bartosz1985UKS "Hetman" Czestochowa
57.I+Korpalski, Maciej1976MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
58.K+Zmarzly, Aleksandra1962Bialy Krol Wisznia Mala
59.IPasieka, Marcin1962ChTS Chorzow
60.KKopica, Paulina1959UKS "Rodlo" Opole
61.I++Janiszewski, Filip1953KTS Kalisz
62.I+Chmielarz, Maciej1946OTSz Ostrow Wielkopolski
63.K+Maruszczak, Joanna1939KSz Gryf Szczecin
64.K++Parol, Pola1938MTSz Minsk Mazowiecki
65.I++Szczecina, Kamil1937ChTS Chorzow
66.ICzerniawski, Krzysztof1936KSz "Odrodzenie" Kozuchow
67.IZiaja, Krystian1933LKS "Olszanica"
68.KJacek, Roksana1931KSz Gryf Szczecin
69.K++Cieslak, Wiktoria1931MKSz Rybnik
70.I++Adamczewski, Jedrzej1930KTS Kalisz
71.KJedrocha, Katarzyna1922KKSz Krakow
72.KPosuniak, Weronika1920KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
73.I++Worobiej, Daniel1914UKS MDK Otwock
74.I++Binkowska, Agata1897UKS "21 Podlesie"
75.IKoseski, Damian1885MTSz Minsk Mazowiecki
76.IMarczak, Szymon1883MUKS "SZS" Cieszyn
77.ISzusterowski, Przemyslaw1881ChTS Chorzow
78.IHanusek, Krzysztof1881UKS "Szach" Wolsztyn
79.IKlus, Maciej1869MUKS "SZS" Cieszyn
80.KKarykowska, Anna1869KSz "Miedz" Legnica
81.INun, Grzegorz1868KSz "Odrodzenie" Kozuchow
82.IKosmala, Mateusz1868KSz "HETMAN" Katowice
83.KStebel, Agata1859UKS "Ognisko" Rydultowy
84.K+Moscicka, Pola1852KS LAURA Chylice
85.KGora, Antonina1851UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
86.IGladysz, Jakub1847UKS SP 1 Brzozow
87.I+Jedynak, January1846PKS MAT Bialoleka
88.I+Ogonowski, Jakub1841UKS "Czternastka" Warszawa
89.IMatlewski, Adam1838UKS "Smecz" Konin
90.IGaj, Szymon1838KSz Gambit Przeworsk
91.IKroczka, Gromoslaw1835UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
92.IKlimek, Piotr1835UKS "Rodlo" Opole
93.IZima, Teofil1834GKSz "Kornuty" Gorlice
94.II+Beczala, Pawel1834UKS "21 Podlesie"
95.IMarko, Piotr1831KSz Polonia Wroclaw
96.IChmielewski, Jakub1820MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
97.IIMajas, Piotr1819KTS Kalisz
98.I+Blaszkiewicz, Mateusz1818LKS "Szach-Centrum" Lodz
99.KRaczykowska, Paulina1814KSz Stilon Gorzow Wlkp.
100.ICzornik, Janusz1812
101.IKawaler, Adam1811MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
102.I++Buchta, Agnieszka1810UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
103.IWielek, Thomas1808UKS "21 Podlesie"
104.I++Gredka, Dominika1794Pszczynskie Szachy
105.IMiszkielo, Bartosz1790WKS Kopernik
106.IRybka, Martin1785UKS "Ognisko" Rydultowy
107.I++Warchol, Maria1784AZS Poznan
108.IITerochin, Piotr1779KSz "Miedz" Legnica
109.IModlich, Piotr1770Akademia Szachowa Gliwice
110.I++Szelag, Zuzanna1767LKS "Chrobry" Gniezno
111.I+Lascar, Radoslawa1767WKSz GANT HETMAN
112.IIDadello, Krzysztof1767KSz Polonia Wroclaw
113.IKlimek, Marcin1761UKS "Rodlo" Opole
114.ILisiecki, Robert1759LKS "Piast" Srem
115.IKrawiec, Grzegorz1757KSz "Miedz" Legnica
116.II+Tokarz, Krzysztof1755MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
117.IIDeka, Konrad1748KKSz Krakow
118.IIAbramowski, Arkadiusz1740MTSz Minsk Mazowiecki
119.I++Burdzy, Joanna1739UKS "Orlik" Rudnik n/Sanem
120.I+Jasnikowska, Malgorzata1737OTSz Ostrow Wielkopolski
121.IOlchowko, Marika1730TMS "Roszada" Gliwice
122.I+Mazur, Anna1722KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
123.I++Kozubal, Aleksandra1722TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski
124.II+Wyslobocki, Patryk1720KS "64" Zielona Gora
125.IKowalewicz, Kacper1717UKS "Szach" Wolsztyn
126.IPanczuk, Joanna1712KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
127.IModlich, Kacper1710Akademia Szachowa Gliwice
128.I++Sowa, Martyna1706ZKSz Zary
129.II+Nawrocki, Marek1699LKS "Chrobry" Gniezno
130.II+Niezgodka, Adam1698OTSz Ostrow Wielkopolski
131.IPolek, Marek1696KKSz Krakow
132.I++Hryn, Zofia1696Akademia Szachowa Gliwice
133.IPiela, Dominik1695Pszczynskie Szachy
134.II+Korolewicz, Pawel1687KSz Polonia Wroclaw
135.I++Glapa, Anna1687MMKS "Wieniawa" Leszno
136.II+Marchlewicz, Artur1677UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
137.IITomaka, Marek1674Akademia Szachowa Gliwice
138.IIBoldys, Piotr1673UKS "Ognisko" Rydultowy
139.I++Wesolowska, Katarzyna1669UKS "Szach" Wolsztyn
140.II+Slany, Wiktor1669TMS "Roszada" Gliwice
141.II+Ulatowski, Jakub1666Akademia Szachowa Gliwice
142.IHryn, Aleksandra1663Akademia Szachowa Gliwice
143.IBurzak, Wojciech1663TMS "Roszada" Gliwice
144.IILankof, Piotr1662KKSz Krakow
145.IIStaron, Piotr1655KKSz Krakow
146.IWladyka, Angelika1653TSz / KSz "BYSTROVIA" Bystrowice
147.IISnihur, Adam1652UKS "Smecz" Konin
148.IFudalej, Slawomir1651KSz "Odrodzenie" Kozuchow
149.IKrol, Marcin1645UKS "Smecz" Konin
150.ISobczak, Marta1643UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
151.I++Knapik, Julia1643UKS "Hetman" Czestochowa
152.IISmolenski, Filip1641KSz Gryf Szczecin
153.II+Matuszewski, Maciej1641UKS "Czternastka" Warszawa
154.IBialowas, Inga1641
155.IBebel, Agnieszka1638KSz Polonia Wroclaw
156.I++Wojcik, Jagoda1630KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
157.IWojciechowski, Antoni1628UMKS "Na Pieterku" Poznan
158.IWiatr, Maria1623Pszczynskie Szachy
159.IILisowski, Adam1621TS "Kuznia" Rybnik
160.IINawrocki, Karol1616LKS "Chrobry" Gniezno
161.IIDobrucki, Tymoteusz1614MUKS "SZS" Cieszyn
162.INun, Joanna1612KSz "Odrodzenie" Kozuchow
163.IKozakiewicz, Gracjan1612UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
164.IDrabek, Jan1610KKSz "Urania" Krosno
165.IChenska, Karolina1608MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
166.IMaciak, Gabriela1603KSz "Miedz" Legnica
167.IPozniak, Marcin1599KSz "Odrodzenie" Kozuchow
168.I+Karleszko, Karolina1598"Strzelec" Strzelce Opolskie
169.ISzulc, Patrycja1596KSz Polonia Wroclaw
170.IRogacka, Natalia1591KSz Polonia Wroclaw
171.IISkierski, Jacek1589UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
172.IMielczarek, Joanna1589UKS "Hetman" Czestochowa
173.I+Bilczewska, Olga1585UKS "Ognisko" Rydultowy
174.IIMalecki, Mateusz1583KSz "Miedz" Legnica
175.IIWrobel, Kamil1579LZS "Goniec" Kluczbork
176.ILarysz, Anna1579UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
177.ISkorupa, Oliwia1577UKS "Rotmistrz" Grudziadz
178.IZiemba, Magdalena1576GKSz "Kornuty" Gorlice
179.II+Gondro, Kacper1565UKS "Hetman" Czestochowa
180.IKalinowska, Karolina1563KSz Polonia Wroclaw
181.IIWiaterek, Jakub1553UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
182.IManka, Mateusz1549Akademia Szachowa Gliwice
183.IIStasiowski, Karol1545MKSz DIAGONALIA Imielin
184.II+Puchala, Dominika1545UKS "Hetman" Czestochowa
185.I+Kotula, Magdalena1542ChTS Chorzow
186.IHumin, Julia1541UKS "FALA" Swiekatowo
187.II+Paterek, Diana1530UKS MDK Radom
188.ITomczak, Marta1524LKS "Chrobry" Gniezno
189.IISzortyka, Dominik1524UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
190.IReda, Patrycja1517UKS "Czternastka" Warszawa
191.IIMlynarski, Jedrzej1514UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
192.ISekowska, Helena1510MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
193.IISzpakowicz, Robert1506KS "64" Zielona Gora
194.IIKonefal, Przemyslaw1504
195.IIGajewski, Marcin1503UKS "Hetman" Czestochowa
196.IMomot, Weronika1500UKS "Smecz" Konin
197.IISobotka, Elzbieta1498MUKS "SZS" Cieszyn
198.II+Skoczek, Karolina1498UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
199.IWawrzynowicz, Marta1490UKS "Szach" Wolsztyn
200.ISokolowska, Anna1490KTS Kalisz
201.IIKomandera, Pawel1487MKSz DIAGONALIA Imielin
202.I++Jurkiewicz, Zuzanna1476UKS SP 1 Brzozow
203.IBazan, Marta1465UKS "Rodlo" Opole
204.IIMikolajewski, Jakub1458UKS "Szach" Wolsztyn
205.IIRolka, Anna1448MKSz DIAGONALIA Imielin
206.IOwczarek, Monika1437KS "64" Zielona Gora
207.IIKadziela, Agnieszka1433UKS MDK Radom
208.IIChmura, Wojciech1432UKS "21 Podlesie"
209.II+Tomys, Wiktoria1427UKS "Szach" Wolsztyn
210.IIKulak, Tomasz1426KSz "HETMAN" Katowice
211.IIBalas, Michal1417UKS MDK Otwock
212.IIGrochot, Alicja1410KKSz Krakow
213.IIDembinski, Bartosz1401MMKS "Wieniawa" Leszno
214.IIStolarz, Dominik1399KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
215.IKlisz, Karolina1397MKSz DIAGONALIA Imielin
216.IStrozyk, Aleksandra1394UMKS "Na Pieterku" Poznan
217.II+Gil, Oliwia1387TMS "Roszada" Gliwice
218.IMichalczuk, Sara1386ZKSz Zary
219.IDixa, Joanna1380KSz ORLY Pleszew
220.IIBaran, Radomil1379RzKSz Rzeszow
221.IISzczesniak, Zuzanna1378UKS "Rotmistrz" Grudziadz
222.IIBialucha, Sebastian1370MKSz DIAGONALIA Imielin
223.IISzablicka, Magda1369MUKS "SZS" Cieszyn
224.IWasik, Justyna1368RzKSz Rzeszow
225.IIIZdonek, Jakub1359SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
226.IIRylska, Kamila1350KS LAURA Chylice
227.IIGutkowski, Marek1344UKS MDK Radom
228.IIWitkowska, Karolina1340KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
229.IIGrzesiek, Wiktoria1324SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
230.IIKozaczko, Aleksandra1312
231.IIIGrzesiek, Krzysztof1297SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
232.IIChylewski, Daniel1293KS LAURA Chylice
233.ILuka, Agnieszka1264TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski
234.IIReda, Lucja1250UKS "Czternastka" Warszawa
235.II+Tomaka, Anna1241Akademia Szachowa Gliwice
236.IIZak, Piotr1236UKS SP 1 Brzozow
237.II+Kopacka, Natalia1221OTSz Ostrow Wielkopolski
238.IISzymczak, Pawel1215
239.IIKlimek, Monika1157UKS MDK Otwock
240.IIIZurawska, Martyna0LZS "Goniec" Kluczbork
241.IWisniewski, Michal0LKSz Lublin
242.Winter, Anna0
243.IIWilant, Marta0KSz "Odrodzenie" Kozuchow
244.IIUrbaniak, Adrianna0KS "64" Zielona Gora
245.Swider, Pawel0
246.IIStosio, Dominik0UKS MDK Otwock
247.IIISieczkowski, Mateusz0UKS MDK Radom
248.IVSieczkowski, Gabriel0UKS MDK Radom
249.IRog, Mateusz0KKSz Krakow
250.IIMaciak, Jakub0KSz "Odrodzenie" Kozuchow
251.IIILowicki, Mariusz0LZS "Goniec" Kluczbork
252.VKubicka, Anna0
253.I++Krzywnicka, Maria0KSz Gryf Szczecin
254.IIKlos, Sebastian0LZS "Goniec" Kluczbork
255.IIKaszczak, Pawel0GKSz "Kornuty" Gorlice
256.IIIGrochot, Monika0KKSz Krakow
257.IIGirulska, Julia0
258.IVGajewska, Karolina0LZS "Goniec" Kluczbork
259.IIIErbert, Przemyslaw0LZS "Goniec" Kluczbork
260.IDadello, Barbara0KSz Polonia Wroclaw
261.IIChwalinska, Aleksandra0

Baza zawodników

...to zbiór aktywnych szachistów z całej Polski pozwalający na przeglądanie ich statystyk rankingowych, debiutowych czy turniejowych

baza klubów, szukaj gracza

Kącik cytatów

"Gdy widzisz dobre posunięcie - poczekaj. Nie wykonuj go. Może znajdziesz lepsze."

~Emanuel Lasker

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies