użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
Druzynowe Mistrzostwa Polski Juniorow - II Liga, Borowice 2012
1-0
[D10] Obrona Słowiańska, Exchange Variation, Slav
Maciej
Chmielarz

I+
1946
OTSz Ostrow Wielkopolski
Krystian
Ziaja

I
1925
LKS "Olszanica"
Zobacz historię ELO

Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.IMDrozdowski, Kacper2476UKS "Rotmistrz" Grudziadz
2.IMGajek, Radoslaw2431UKS "Rotmistrz" Grudziadz
3.FMCukrowski, Filip2417WKS Kopernik
4.MWandzik, Wojciech2404KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
5.IMMroziak, Maciej2403KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
6.FMTomczak, Mikolaj2372MMKS "Wieniawa" Leszno
7.FMZylka, Stanislaw2336MKSz Rybnik
8.FMKarpus, Michal2328UKS "Rotmistrz" Grudziadz
9.FMKucza, Karol2325ZKSz Zary
10.FMWiewiora, Eneasz2311SSz GMINY PAWLOWICE
11.FMPaszewski, Mateusz2289UKS "Hetman" Czestochowa
12.K+Tomaszewski, Kacper2284MKSz Rybnik
13.K++Reza, Wojciech2283SzUKS Gostmat 83 Gostynin
14.FMWiniarski, Mikolaj2249KS LAURA Chylice
15.FMMusialkiewicz, Pawel2247LKS "Chrobry" Gniezno
16.K+Musialkiewicz, Jan2244LKS "Chrobry" Gniezno
17.KWalter, Szymon2243UKS "21 Podlesie"
18.KKlepaczka, Tomasz2240KS LogIN Skierniewice
19.I++Dzierzak, Radoslaw2237UKS "21 Podlesie"
20.KLizak, Jakub2235KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
21.KSnihur, Piotr2233UKS "Smecz" Konin
22.WFMSliwicka, Alicja2217UKS "OPP" Torun
23.K++Chylewski, Patryk2213KS LAURA Chylice
24.KSmieszek, Wojciech2210MUKS "Stoczek 45" Bialystok
25.K+Gierulski, Kamil2199RzKSz Rzeszow
26.K+Bilczewski, Kacper2192UKS "Ognisko" Rydultowy
27.KJacek, Krystian2165KSz Gryf Szczecin
28.K+Faron, Rafal2158UKS "21 Podlesie"
29.KKubica, Kamil2151St Eurobeskidy Lodygowice
30.K++Rozycki, Bartlomiej2149KS LAURA Chylice
31.KSliwicki, Damian2148UKS "OPP" Torun
32.KKlepek, Witold2139PSSz Pszczyna
33.KDrozdowski, Konrad2132UKS "Rotmistrz" Grudziadz
34.KKaminski, Piotr2116KS "Roszada" Zory
35.KMichalski, Filip2112OTSz Ostrow Wielkopolski
36.KParol, Pawel2108MTSz Minsk Mazowiecki
37.KWoloch, Oskar2107ZKSz Zary
38.I++Suliborski, Jakub2105MTSz Minsk Mazowiecki
39.KKanicki, Krzysztof2089KSz Polonia Wroclaw
40.KOszczanowski, Witold2077KS AZS Wratislavia
41.KPilzak, Marcin2067MMKS "Wieniawa" Leszno
42.I++Madrawski, Krzysztof2052ZKSz Zary
43.I+Korpalski, Maciej2037MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
44.KKaczmarska, Joanna2037KSz "Polonia Warszawa"
45.I+Cieslar, Michal2032MUKS "SZS" Cieszyn
46.I++Zarnowski, Krzysztof2031GKSz "Kornuty" Gorlice
47.IPolczyk, Mikolaj2030UKS "Ognisko" Rydultowy
48.I++Janulek, Dawid2030PSSz Pszczyna
49.I++Mrozowski, Patryk2017L-UKS "Burza" Rogi
50.I++Jaskolka, Tomasz2011LKS "Olszanica"
51.IMika, Tomasz2007KS Cracovia 1906 Krakow
52.I+Prazmowski, Bartosz2005UKSz "Hetman" Warszawa
53.I++Banach, Szymon2005LKS "Chrobry" Gniezno
54.I+Piotrowski, Pawel2001"Caissa Pion" Zielona Gora
55.I+Grochulski, Grzegorz1996UKS "Czternastka" Warszawa
56.KAdamczewski, Maciej1990KTS Kalisz
57.I++Ziebinski, Bartosz1985UKS "Hetman" Czestochowa
58.K+Zmarzly, Aleksandra1962Bialy Krol Wisznia Mala
59.KKopica, Paulina1959UKS "Rodlo" Opole
60.I+Chmielarz, Maciej1946OTSz Ostrow Wielkopolski
61.K+Maruszczak, Joanna1944KSz Gryf Szczecin
62.ICzerniawski, Krzysztof1936KSz "Odrodzenie" Kozuchow
63.I++Posuniak, Weronika1933KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
64.KJacek, Roksana1932KSz Gryf Szczecin
65.K+Parol, Pola1929MTSz Minsk Mazowiecki
66.I++Karykowska, Anna1927KSz "Miedz" Legnica
67.IZiaja, Krystian1925LKS "Olszanica"
68.KJedrocha, Katarzyna1921KKSz Krakow
69.I++Worobiej, Daniel1914UKS MDK Otwock
70.IMarczak, Szymon1909MUKS "SZS" Cieszyn
71.I+Adamczewski, Jedrzej1903KTS Kalisz
72.IHanusek, Krzysztof1894UKS "Szach" Wolsztyn
73.K++Cieslak, Wiktoria1890MKSz Rybnik
74.I++Szczecina, Kamil1889ChTS Chorzow
75.I++Janiszewski, Filip1888KTS Kalisz
76.IKoseski, Damian1885MTSz Minsk Mazowiecki
77.ISzusterowski, Przemyslaw1881ChTS Chorzow
78.I++Raczykowska, Paulina1876KSz Stilon Gorzow Wlkp.
79.IKlus, Maciej1869MUKS "SZS" Cieszyn
80.I++Szelag, Zuzanna1868LKS "Chrobry" Gniezno
81.INun, Grzegorz1868KSz "Odrodzenie" Kozuchow
82.IKosmala, Mateusz1868KSz "HETMAN" Katowice
83.I++Binkowska, Agata1866UKS "21 Podlesie"
84.IGladysz, Jakub1847UKS SP 1 Brzozow
85.I+Jedynak, January1844PKS MAT Bialoleka
86.IKawaler, Adam1843MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
87.I+Ogonowski, Jakub1841UKS "Czternastka" Warszawa
88.KGora, Antonina1840UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
89.IMatlewski, Adam1838UKS "Smecz" Konin
90.IGaj, Szymon1838KSz Gambit Przeworsk
91.IKroczka, Gromoslaw1835UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
92.IKlimek, Piotr1835UKS "Rodlo" Opole
93.IZima, Teofil1834GKSz "Kornuty" Gorlice
94.II+Beczala, Pawel1834UKS "21 Podlesie"
95.I++Warchol, Maria1829AZS Poznan
96.IRybka, Martin1829UKS "Ognisko" Rydultowy
97.I++Buchta, Agnieszka1827UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
98.KStebel, Agata1823UKS "Ognisko" Rydultowy
99.IChmielewski, Jakub1820MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
100.IMarko, Piotr1819KSz Polonia Wroclaw
101.I+Blaszkiewicz, Mateusz1818LKS "Szach-Centrum" Lodz
102.ICzornik, Janusz1812
103.IWielek, Thomas1797UKS "21 Podlesie"
104.K+Moscicka, Pola1790KS LAURA Chylice
105.IMiszkielo, Bartosz1790WKS Kopernik
106.IIMajas, Piotr1786KTS Kalisz
107.II+Tokarz, Krzysztof1782MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
108.IITerochin, Piotr1779KSz "Miedz" Legnica
109.IPasieka, Marcin1776SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
110.IModlich, Piotr1770Akademia Szachowa Gliwice
111.IIDadello, Krzysztof1767KSz Polonia Wroclaw
112.IKlimek, Marcin1761UKS "Rodlo" Opole
113.II+Korolewicz, Pawel1758KSz Polonia Wroclaw
114.I+Lascar, Radoslawa1754MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
115.I++Hryn, Zofia1748Akademia Szachowa Gliwice
116.IIDeka, Konrad1748KKSz Krakow
117.IBurzak, Wojciech1746TMS "Roszada" Gliwice
118.I++Kozubal, Aleksandra1744UKS SP 1 Brzozow
119.IIAbramowski, Arkadiusz1740MTSz Minsk Mazowiecki
120.I++Burdzy, Joanna1739UKS "Orlik" Rudnik n/Sanem
121.I+Jasnikowska, Malgorzata1737OTSz Ostrow Wielkopolski
122.IOlchowko, Marika1730TMS "Roszada" Gliwice
123.ILisiecki, Robert1729LKS "Piast" Srem
124.II+Wyslobocki, Patryk1720KS "64" Zielona Gora
125.II+Niezgodka, Adam1716OTSz Ostrow Wielkopolski
126.IKrawiec, Grzegorz1714KSz "Miedz" Legnica
127.IPanczuk, Joanna1712KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
128.I++Jurkiewicz, Zuzanna1711UKS SP 1 Brzozow
129.IModlich, Kacper1710Akademia Szachowa Gliwice
130.IKowalewicz, Kacper1710UKS "Szach" Wolsztyn
131.I++Sowa, Martyna1706ZKSz Zary
132.II+Nawrocki, Marek1699LKS "Chrobry" Gniezno
133.IPolek, Marek1696KKSz Krakow
134.I+Mazur, Anna1696KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
135.IPiela, Dominik1695PSSz Pszczyna
136.I++Glapa, Anna1687MMKS "Wieniawa" Leszno
137.II+Marchlewicz, Artur1677UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
138.IITomaka, Marek1674Akademia Szachowa Gliwice
139.IIBoldys, Piotr1673UKS "Ognisko" Rydultowy
140.I++Wesolowska, Katarzyna1669UKS "Szach" Wolsztyn
141.II+Slany, Wiktor1669TMS "Roszada" Gliwice
142.II+Ulatowski, Jakub1666Akademia Szachowa Gliwice
143.IILankof, Piotr1662KKSz Krakow
144.IWladyka, Angelika1659TSz / KSz "BYSTROVIA" Bystrowice
145.IIStaron, Piotr1655KKSz Krakow
146.I+Bilczewska, Olga1655UKS "Ognisko" Rydultowy
147.IISnihur, Adam1652UKS "Smecz" Konin
148.IFudalej, Slawomir1651KSz "Odrodzenie" Kozuchow
149.ISobczak, Marta1643UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
150.I++Knapik, Julia1643UKS "Hetman" Czestochowa
151.IISmolenski, Filip1641KSz Gryf Szczecin
152.II+Matuszewski, Maciej1641UKS "Czternastka" Warszawa
153.IBialowas, Inga1641
154.IBebel, Agnieszka1638KSz Polonia Wroclaw
155.IWiatr, Maria1623PSSz Pszczyna
156.IILisowski, Adam1621TS "Kuznia" Rybnik
157.IWojciechowski, Antoni1619UMKS "Na Pieterku" Poznan
158.IKrol, Marcin1619UKS "Smecz" Konin
159.IINawrocki, Karol1616LKS "Chrobry" Gniezno
160.IIDobrucki, Tymoteusz1614MUKS "SZS" Cieszyn
161.INun, Joanna1612KSz "Odrodzenie" Kozuchow
162.IKozakiewicz, Gracjan1612UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
163.IDrabek, Jan1610KKSz "Urania" Krosno
164.IChenska, Karolina1608MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
165.IMaciak, Gabriela1603KSz "Miedz" Legnica
166.IPozniak, Marcin1599KSz "Odrodzenie" Kozuchow
167.IIMalecki, Mateusz1598KSz "Miedz" Legnica
168.I+Karleszko, Karolina1598UKS "Rodlo" Opole
169.ISkorupa, Oliwia1597UKS "Rotmistrz" Grudziadz
170.ISzulc, Patrycja1596KSz Polonia Wroclaw
171.IISkierski, Jacek1589UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
172.IMielczarek, Joanna1581UKS "Hetman" Czestochowa
173.IIWrobel, Kamil1579LZS "Goniec" Kluczbork
174.ILarysz, Anna1579UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
175.I++Gredka, Dominika1577PSSz Pszczyna
176.IZiemba, Magdalena1576GKSz "Kornuty" Gorlice
177.I++Wojcik, Jagoda1569KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
178.II+Gondro, Kacper1565UKS "Hetman" Czestochowa
179.IKalinowska, Karolina1563KSz Polonia Wroclaw
180.IRogacka, Natalia1558KSz Polonia Wroclaw
181.IIWiaterek, Jakub1553UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
182.IManka, Mateusz1549Akademia Szachowa Gliwice
183.IHryn, Aleksandra1547Akademia Szachowa Gliwice
184.IIStasiowski, Karol1545MKSz DIAGONALIA Imielin
185.II+Puchala, Dominika1545UKS "Hetman" Czestochowa
186.IHumin, Julia1541UKS "FALA" Swiekatowo
187.I+Kotula, Magdalena1535SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
188.II+Paterek, Diana1530UKS MDK Radom
189.IISzortyka, Dominik1524UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
190.ITomczak, Marta1523LKS "Chrobry" Gniezno
191.IReda, Patrycja1517UKS "Czternastka" Warszawa
192.IIMlynarski, Jedrzej1514UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
193.ISekowska, Helena1510MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
194.IISzpakowicz, Robert1506KS "64" Zielona Gora
195.IIKonefal, Przemyslaw1504
196.IIGajewski, Marcin1503UKS "Hetman" Czestochowa
197.IMomot, Weronika1500UKS "Smecz" Konin
198.IISobotka, Elzbieta1498MUKS "SZS" Cieszyn
199.II+Skoczek, Karolina1498UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
200.IWawrzynowicz, Marta1490UKS "Szach" Wolsztyn
201.ISokolowska, Anna1490KTS Kalisz
202.IBazan, Marta1465UKS "Rodlo" Opole
203.IIKomandera, Pawel1460MKSz DIAGONALIA Imielin
204.IIMikolajewski, Jakub1458UKS "Szach" Wolsztyn
205.IIRolka, Anna1448MKSz DIAGONALIA Imielin
206.IOwczarek, Monika1437KS "64" Zielona Gora
207.IIKadziela, Agnieszka1433UKS MDK Radom
208.IIKulak, Tomasz1432KSz "HETMAN" Katowice
209.IIChmura, Wojciech1432UKS "21 Podlesie"
210.IIBalas, Michal1417UKS MDK Otwock
211.II+Tomys, Wiktoria1410UKS "Szach" Wolsztyn
212.IIGrochot, Alicja1410KKSz Krakow
213.IIStolarz, Dominik1399KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
214.IKlisz, Karolina1397MKSz DIAGONALIA Imielin
215.IStrozyk, Aleksandra1394UMKS "Na Pieterku" Poznan
216.IIDembinski, Bartosz1394MMKS "Wieniawa" Leszno
217.II+Gil, Oliwia1387TMS "Roszada" Gliwice
218.IMichalczuk, Sara1386ZKSz Zary
219.IIBaran, Radomil1379RzKSz Rzeszow
220.IISzczesniak, Zuzanna1378UKS "Rotmistrz" Grudziadz
221.IIBialucha, Sebastian1370MKSz DIAGONALIA Imielin
222.IISzablicka, Magda1369MUKS "SZS" Cieszyn
223.IWasik, Justyna1368RzKSz Rzeszow
224.IIIZdonek, Jakub1359SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
225.IIRylska, Kamila1350KS LAURA Chylice
226.IDixa, Joanna1345KSz ORLY Pleszew
227.IIGutkowski, Marek1344UKS MDK Radom
228.IIWitkowska, Karolina1340KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
229.ILuka, Agnieszka1330TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski
230.IIGrzesiek, Wiktoria1324SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
231.IIKozaczko, Aleksandra1312
232.IIIGrzesiek, Krzysztof1297SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
233.IIChylewski, Daniel1293KS LAURA Chylice
234.IIReda, Lucja1250UKS "Czternastka" Warszawa
235.II+Tomaka, Anna1241Akademia Szachowa Gliwice
236.IIZak, Piotr1236UKS SP 1 Brzozow
237.II+Kopacka, Natalia1221OTSz Ostrow Wielkopolski
238.IISzymczak, Pawel1215
239.IIKlimek, Monika1157UKS MDK Otwock
240.IIIZurawska, Martyna0LZS "Goniec" Kluczbork
241.IWisniewski, Michal0LKSz Lublin
242.Winter, Anna0
243.IIWilant, Marta0KSz "Odrodzenie" Kozuchow
244.IIUrbaniak, Adrianna0KS "64" Zielona Gora
245.Swider, Pawel0
246.IIStosio, Dominik0UKS MDK Otwock
247.IIISieczkowski, Mateusz0UKS MDK Radom
248.IVSieczkowski, Gabriel0UKS MDK Radom
249.II+Rog, Mateusz0KKSz Krakow
250.IIMaciak, Jakub0KSz "Odrodzenie" Kozuchow
251.IIILowicki, Mariusz0LZS "Goniec" Kluczbork
252.VKubicka, Anna0
253.I++Krzywnicka, Maria0KSz Gryf Szczecin
254.IIKlos, Sebastian0LZS "Goniec" Kluczbork
255.IIKaszczak, Pawel0GKSz "Kornuty" Gorlice
256.IIIGrochot, Monika0KKSz Krakow
257.IIGirulska, Julia0
258.IVGajewska, Karolina0LZS "Goniec" Kluczbork
259.IIIErbert, Przemyslaw0LZS "Goniec" Kluczbork
260.IDadello, Barbara0KSz Polonia Wroclaw
261.IIChwalinska, Aleksandra0

Baza zawodników

...to zbiór aktywnych szachistów z całej Polski pozwalający na przeglądanie ich statystyk rankingowych, debiutowych czy turniejowych

baza klubów, szukaj gracza

Kącik cytatów

"Szachy – podobnie jak miłość – są zaraźliwe bez względu na wiek."

~Salo Flohr

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies