użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
Ogolnopolska Olimpiada Mlodziezy w Sportach Umyslowych w Szachach C14, Solina 2012
0-1
[B60] Obrona Sycylijska, Richter-Rauzer Variation, Sicilian; B60
Wojciech
Januszkiewicz

I++
2108
KSz "HETMAN" Koszalin
Jakub
Witczak

I
1819
KSz Stilon Gorzow Wlkp.
Zobacz historię ELO

Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.IMJarmula, Lukasz2492KSz "HETMAN" Katowice
2.IMGajek, Radoslaw2444UKS "Rotmistrz" Grudziadz
3.FMTomczak, Mikolaj2394MMKS "Wieniawa" Leszno
4.FMNiekras, Dawid2351ASSz "Lipno" Steszew
5.K+Piotrowski, Przemyslaw2306KSz Polonia Wroclaw
6.FMKucza, Karol2306ZKSz Zary
7.FMWiniarski, Mikolaj2249KS LAURA Chylice
8.K+Chomczyk, Marek2244KSz "Polonia Warszawa"
9.KSnihur, Piotr2233UKS "Smecz" Konin
10.K++Czajkowski, Adam2232MLKS "Nadnarwianka" Pultusk
11.KBuraczewski, Rafal2221UKS TSz Zieloni Zielonka
12.I++Delekta, Filip2205KSz Stilon Gorzow Wlkp.
13.KLizak, Jakub2168KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
14.KKarwowski, Kacper2164GKSz "Solny" Grzybowo
15.KSmieszek, Wojciech2137MUKS "Stoczek 45" Bialystok
16.I++Osinski, Emil2137LKS "Stomil" Belchatow
17.I++Januszkiewicz, Wojciech2108KSz "HETMAN" Koszalin
18.KKindler, Przemyslaw2069UKS "Korona" Gdansk
19.I++Zarnowski, Krzysztof2062GKSz "Kornuty" Gorlice
20.IMockun, Dawid2058KSz. "Hancza" Suwalki
21.I++Mrozowski, Patryk1997L-UKS "Burza" Rogi
22.I+Rosicki, Marcin1987MCKiS Jaworzno
23.I++Powalka, Michal1963PKS MAT Bialoleka
24.KSmal, Tobiasz1958UKS "Szach" Gryfice
25.IKrawiecki, Stanislaw1923UKS "Lady" Raszyn
26.IOsinski, Kamil1897LKS "Stomil" Belchatow
27.IZadlo, Maciej1879UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
28.IPham, Juliusz1863WKS "FLOTA" Gdynia
29.I+Ogonowski, Jakub1841UKS "Czternastka" Warszawa
30.IKlimek, Piotr1835UKS "Rodlo" Opole
31.II+Adamczyk, Pawel1825UKS przy SP 8 Chrzanow
32.IWitczak, Jakub1819KSz Stilon Gorzow Wlkp.
33.IMaciejewski, Andrzej1798
34.ISzyler, Bartosz1786MGLKS "Parnas" Olawa
35.IKrzeminski, Sebastian1778TS Wisla Krakow
36.IMazur, Bartlomiej1736KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
37.II+Karpacz, Piotr1716UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
38.I+Wisniewski, Szymon1679UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
39.II+Marchlewicz, Artur1677UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
40.II+Molenda, Marcin1651MCK Aleksandrow Kujawski
41.II+Matewski, Marcin1631MKS "EMDEK" Bydgoszcz
42.IDrabek, Jan1610KKSz "Urania" Krosno
43.IIIPruk, Mateusz1430UKS "Palac" Nieborow
44.IIIMis, Adrian1269UKS "Piatka" Wielun
45.IWisniewski, Michal0LKSz Lublin
46.Nowak, Kamil0MKS "Wicher" Zbaszyn

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"W szachach istnieje tylko jeden rodzaj błędu: to przesadne mniemanie o swym przeciwniku."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies