użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
Ogolnopolska Olimpiada Mlodziezy w Sportach Umyslowych w Szachach C12, Solina 2012
0-1
[B23] Obrona Sycylijska, Vinken System, Sicilian; Grand Prix Attack
Szymon
Karwat

II+
1601
KSz "Piatka" Skierniewice
Marcin
Krol

I
1645
UKS "Smecz" Konin
Zobacz historię ELO

Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.FMGumularz, Szymon2450KSz Polonia Wroclaw
2.FMJanik, Igor2422UKS "Hetman Elblag"
3.FMKarpus, Michal2367UKS "Rotmistrz" Grudziadz
4.KWalter, Szymon2339UKS "21 Podlesie"
5.FMGrela, Kacper2321KSz "Miedz" Legnica
6.K+Kowalski, Igor2303KSz "Polonia Warszawa"
7.FMKoziol, Kamil2257MKSz Rybnik
8.KLukasiewicz, Krzysztof2209UKS SP3 w Bogatyni
9.K+Bilczewski, Kacper2188UKS "Ognisko" Rydultowy
10.KKlepek, Witold2187PSSz Pszczyna
11.I+Sernecki, Franciszek2154MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
12.KGarbowski, Jakub2138MCKiS Jaworzno
13.KZaleski, Lukasz2132UKS Zawisza Kolbudy
14.KWoloch, Oskar2107ZKSz Zary
15.KWyczling, Bartosz2103UKS "Korona" Gdansk
16.I++Belczewski, Jacek2083UKS SP11 "Skoczek" Tczew
17.KDrozdowski, Konrad2076UKS "Rotmistrz" Grudziadz
18.IKlementowski, Dawid1935MKSz Rybnik
19.IMadej, Roman1923MKS KSOS Krakow
20.I++Choina, Michal1906"Hetman" Ostrowiec Sw.
21.IPoplawski, Maciej1887KSz. "Hancza" Suwalki
22.I++Janiszewski, Filip1869KTS Kalisz
23.I+Holownia, Michal1862MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
24.ISzmer, Aleksander1857UKS "Rodlo" Opole
25.IKrawczyk, Piotr1856
26.ITamon, Radoslaw1845UKS "OPP" Torun
27.IGaj, Szymon1838KSz Gambit Przeworsk
28.II+Tokarz, Krzysztof1804MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
29.IKubiak, Jakub1787UKS "Szach" Gryfice
30.IWrobel, Michal1739MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
31.IJagla, Artur1734MLKSz Myslenice
32.IISzymanowski, Igor1727UKS "Gedanensis" Gdansk
33.ITylenda, Krzysztof1722KSz. "Hancza" Suwalki
34.IRak, Maciej1709KSz "Piatka" Skierniewice
35.IKrol, Marcin1645UKS "Smecz" Konin
36.IISolnicki, Maciej1629
37.IIMuzyka, Dominik1624MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
38.II+Karwat, Szymon1601KSz "Piatka" Skierniewice
39.II+Paliszewski, Dominik1597UKS "Rodlo" Opole
40.IIRosiak, Tomasz1586
41.IIMendak, Mateusz1560UMKSz "Jacwiez" Suwalki
42.II+Pietras, Daniel1541LUKS Tomasovia Tomaszow Lubelski
43.IIZacharczuk, Jakub1308MUKS "Stoczek 45" Bialystok
44.IIIPedrak, Aleksander1193GKSz "Hetman" Pilzno
45.IIStaron, Mateusz0UKS przy SP 8 Chrzanow
46.IRaczynski, Krzysztof0

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Boks przypomina grę w szachy, tylko rozgrywaną tysiąc razy szybciej."

~Hugh Laurie

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies