użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
Druzynowe Mistrzostwa Mazowsza 2011, woj. Mazowieckie 2011
1-0
[B31] Obrona Sycylijska, B31
Filip
Barglowski

FM
2311
KS LAURA Chylice
Robert
Brewczynski

K
2003
MTSz Minsk Mazowiecki
Zobacz historię ELO

Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.IMJarmula, Lukasz2499KSz "HETMAN" Katowice
2.FMSkawinski, Arkadiusz2425Bialy Krol Wisznia Mala
3.FMBartel, Michal2360LKS "Wrzos" Miedzyborow
4.MPrzedmojski, Rafal2357KLIM UKSz Gambit Starachowice
5.IMPanczyk, Krzysztof2347SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
6.IMPinski, Jan2342KU AZS UW w Warszawie
7.FMPlichta, Kamil2335Bialy Krol Wisznia Mala
8.FMChylewski, Patryk2335KS LAURA Chylice
9.FMSzustakowski, Antoni2331KSz "Polonia Warszawa"
10.MDworakowski, Lukasz2317KS "Entropia" NZSPW Warszawa
11.FMBarglowski, Filip2311KS LAURA Chylice
12.K++Nowicki, Bartosz2275MTSz Minsk Mazowiecki
13.FMToczek, Grzegorz2258KS LAURA Chylice
14.FMWiniarski, Mikolaj2249KS LAURA Chylice
15.K+Chomczyk, Marek2244KSz "Polonia Warszawa"
16.K+Pazderski, Ziemowit2239UKS TSz Zieloni Zielonka
17.WIMHarazinska, Ewa2222KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
18.K+Jarmula, Pawel2216KSz "Polonia Warszawa"
19.FMBugajski, Robert2203KU AZS UW w Warszawie
20.KPraczukowski, Stanislaw2195KS LAURA Chylice
21.KMannke, Manfred2183KU AZS UW w Warszawie
22.K++Rozycki, Bartlomiej2174KS LAURA Chylice
23.MGrzelak, Artur2167KSz SKOCZEK TROJANSKI
24.WIMKaczorowska, Barbara2152KU AZS UW w Warszawie
25.KKedzierski, Slawomir2150UKSz "Hetman" Warszawa
26.I++Suliborski, Jakub2122MTSz Minsk Mazowiecki
27.KParol, Pawel2122MTSz Minsk Mazowiecki
28.KRogulski, Witold2110UKS TSz Zieloni Zielonka
29.FMBorysiak, Boguslaw2098
30.I++Szewczyk, Mariusz2096PKS MAT Bialoleka
31.KPieczonka, Marcin2096KS "Entropia" NZSPW Warszawa
32.K+Zurkowski, Andrzej2089MKSz GRYF Debica
33.KBrinovec, Franc2076UKS TSz Zieloni Zielonka
34.I+Bielecki, Pawel2073
35.KKowalec, Maciej2056UKS TSz Zieloni Zielonka
36.KKaczorowski, Piotr2056Szachowy Uniwersytet Warszawa
37.K+Olejarczyk, Bogdan2052KU AZS UW w Warszawie
38.I+Wengierow, Michal2044KS "Entropia" NZSPW Warszawa
39.I++Wojtaszewski, Piotr2039KS LAURA Chylice
40.ICzyz, Pawel2035KS "Entropia" NZSPW Warszawa
41.KKaliszewski, Tomasz2021KU AZS UW w Warszawie
42.KKaczmarska, Joanna2016KSz "Polonia Warszawa"
43.IGrabara, Krzysztof2007
44.I++Prazmowski, Bartosz2005UKSz "Hetman" Warszawa
45.KBrewczynski, Robert2003MTSz Minsk Mazowiecki
46.II+Jadachowski, Tomasz2000
47.KKurpiewski, Slawomir1997KSz "Skoczek" Siedlce
48.IDobrowolski, Marcin1997UKS MDK Otwock
49.I++Borowicz, Przemyslaw1997
50.KChoroszej, Aleksander1993UKS TSz Zieloni Zielonka
51.KLiberadzki, Slawomir1991KSz SKOCZEK TROJANSKI
52.K+Krasiewicz, Robert1990UKS TSz Zieloni Zielonka
53.K+Pastuszko, Kinga1987UKS "Smecz" Konin
54.I+Jozwik, Jacek1987MTSz Minsk Mazowiecki
55.I++Skwarnicki, Adam1980
56.I++Sujkowski, Pawel1972
57.KKrolikowski, Ryszard1969KU AZS UW w Warszawie
58.I++Staroszczyk, Mateusz1968UKS TSz Zieloni Zielonka
59.I++Sielicki, Tomasz1963KSz SKOCZEK TROJANSKI
60.I++Piotrowski, Arkadiusz1962SSz "Modus" Warszawa
61.ISuchocki, Tomasz1950KU AZS UW w Warszawie
62.II+Melchers, Damian1950KS "Entropia" NZSPW Warszawa
63.ISuliborski, Artur1944MTSz Minsk Mazowiecki
64.IPienkos, Slawomir1944
65.IPaczuski, Tomasz1941LKS Lotos Jablonna
66.I++Szwaj, Jacek1939KSz SKOCZEK TROJANSKI
67.K++Parol, Pola1938MTSz Minsk Mazowiecki
68.I+Bajkowski, Marcin1919KS LAURA Chylice
69.I++Worobiej, Daniel1914UKS MDK Otwock
70.I++Rafa, Robert1908LKS Lotos Jablonna
71.I++Pajak, Jakub1908KSz SKOCZEK TROJANSKI
72.KTruszkiewicz, Eliza1906KS "Entropia" NZSPW Warszawa
73.I+Marczukiewicz, Jerzy1905SSz "Modus" Warszawa
74.IAutowicz, Boguslawa1901KU AZS UW w Warszawie
75.KKosny, Marek1891UKS TSz Zieloni Zielonka
76.II+Wolski, Jaroslaw1889LKS Lotos Jablonna
77.IIAniszewski, Dariusz1887MTSz Minsk Mazowiecki
78.I+Jedynak, January1846PKS MAT Bialoleka
79.KMarks, Zofia1843UKS TSz Zieloni Zielonka
80.IBaranski, Miroslaw1833KSz "Skoczek" Siedlce
81.IRunowiecki, Tadeusz1827KS "Sparta" Nasielsk
82.KHunka, Romuald1820SSz "Modus" Warszawa
83.IIHryszkiewicz, Michal1815
84.IPawlowski, Michal1810UKSz "Hetman" Warszawa
85.I+Horoch, Justyna1810
86.I++Herman, Monika1804KS LAURA Chylice
87.IMaciejewski, Andrzej1798
88.IKaska, Wladyslaw1798SSz "Modus" Warszawa
89.IMinko, Janusz1786SSz "Modus" Warszawa
90.I++Milkowska, Ernesta1783
91.IKania, Wlodzimierz1780KS "Sparta" Nasielsk
92.IIKozek, Wojciech1779
93.IZbrzeski, Piotr1769KS "Entropia" NZSPW Warszawa
94.IIMusiatowicz, Przemyslaw1768
95.INowak, Edward1766LKS Lotos Jablonna
96.IMilczarek, Robert1766KSz SKOCZEK TROJANSKI
97.IOleszek, Maciej1762KSz "Polonia Warszawa"
98.WFMKowalska, Elzbieta1762SSz "Modus" Warszawa
99.IBorowicz, Miroslaw1761
100.INozynska, Anna1758
101.IBalda, Leszek1757LKS Lotos Jablonna
102.ISawicki, Wojciech1755
103.ISzukalski, Antoni1750KS LAURA Chylice
104.I+Brudzinski, Maciej1742
105.IRogulska, Monika1727UKS TSz Zieloni Zielonka
106.IBorkowski, Adam1727UKS MDK Otwock
107.IKasperski, Marcin1726
108.II+Hryszkiewicz, Marcin1716
109.ILitwiniec, Miroslawa1711KS "Entropia" NZSPW Warszawa
110.IISieradzki, Milosz1707UKS TSz Zieloni Zielonka
111.II+Rymarowicz, Pawel1703UKS MDK Otwock
112.I+Jarmuzynska, Kamila1695KS LAURA Chylice
113.IKacprzak, Karol1692
114.IIPukianiec, Emil1681
115.IKowalik, Pawel1677
116.IIKolinski, Daniel1677UKS "Hetman" Puszcza Marianska
117.IJarmolowski, Tadeusz1668UKSz "Hetman" Warszawa
118.IISkwarek, Hubert1661UKS MDK Otwock
119.ICeglowski, Ryszard1647UKSz "Hetman" Warszawa
120.II+Zielinski, Michal1636MTSz Minsk Mazowiecki
121.II+Paziewski, Marcin1608
122.IGrzenkowicz, Lukasz1599
123.IPazderska, Magdalena1596
124.IITrocha, Adam1580UKS "Hetman" Puszcza Marianska
125.IIIGalazka, Mateusz1563
126.IKazmierczak, Ewa1553UKSz "Hetman" Warszawa
127.IStezycka, Paulina1531
128.IJasinowicz, Waclaw1523KSz "Polonia Warszawa"
129.IIJarzyna, Michal1514UKS MDK Otwock
130.IVTrocha, Daniel1474UKS "Hetman" Puszcza Marianska
131.IWajszczyk, Piotr1450SSz "Modus" Warszawa
132.IWojcikiewicz, Dariusz1447LKS Lotos Jablonna
133.IIBanasiak, Adam1438MTSz Minsk Mazowiecki
134.IIArbaszewski, Krzysztof1430
135.IBartczak, Hanna1408KSz SKOCZEK TROJANSKI
136.IIKutrowski, Feliks1405LKS Lotos Jablonna
137.IIWierzba, Maksymilian1380UKS TSz Zieloni Zielonka
138.IIKankowski, Daniel1364UKS MDK Otwock
139.IIRylska, Kamila1350KS LAURA Chylice
140.IIKobryn, Wieslaw1333KSz "Skoczek" Siedlce
141.IIRozycki, Wojciech1326KS LAURA Chylice
142.IIIRylski, Pawel1298KS LAURA Chylice
143.IIIMichalski, Maksymilian1204
144.IIIWitkowski, Marcin0
145.IWasilowska, Malgorzata0UKS TSz Zieloni Zielonka
146.IISederska, Ewa0KSz "Skoczek" Siedlce
147.IVSakowski, Adam0
148.IVRosinska, Paulina0
149.IIMazur, Pawel0
150.IIILipski, Lech0
151.IIILazowska-Powalka, Agnieszka0LKS Lotos Jablonna
152.VKrawczyk, Mateusz0
153.IIIKrasiewicz, Damian0UKS TSz Zieloni Zielonka
154.IVKorajczyk, Dominika0LKS Lotos Jablonna
155.IIIKaczmarska, Zuzanna0UKS MDK Otwock
156.Jackiewicz, Jerzy0
157.IGajewski, Wojciech0
158.IICzerwoniec, Andrzej0SSz "Modus" Warszawa
159.IIIBankiewicz, Kamila0
160.IIIBak, Marta0UKS MDK Otwock
161.IIKolinski, Dariusz-1776UKS "Hetman" Puszcza Marianska

Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"Mistrz może czasami zagrać słabo, amator nigdy."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies