użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
Druzynowe Mistrzostwa Mazowsza 2011, woj. Mazowieckie 2011
1-0
[B31] Obrona Sycylijska, B31
Filip
Barglowski

FM
2311
KS LAURA Chylice
Robert
Brewczynski

K
2003
MTSz Minsk Mazowiecki
Zobacz historię ELO

Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.IMJarmula, Lukasz2498KSz "HETMAN" Katowice
2.FMSkawinski, Arkadiusz2423Bialy Krol Wisznia Mala
3.FMBartel, Michal2360LKS "Wrzos" Miedzyborow
4.MPrzedmojski, Rafal2354KU AZS UW w Warszawie
5.IMPanczyk, Krzysztof2347SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
6.IMPinski, Jan2342KU AZS UW w Warszawie
7.FMPlichta, Kamil2335Bialy Krol Wisznia Mala
8.MDworakowski, Lukasz2317KS "Entropia" NZSPW Warszawa
9.FMBarglowski, Filip2311KS LAURA Chylice
10.FMSzustakowski, Antoni2303KSz "Polonia Warszawa"
11.K++Nowicki, Bartosz2275MTSz Minsk Mazowiecki
12.K++Chylewski, Patryk2261KS LAURA Chylice
13.FMToczek, Grzegorz2258KS LAURA Chylice
14.FMWiniarski, Mikolaj2249KS LAURA Chylice
15.K+Pazderski, Ziemowit2239UKS TSz Zieloni Zielonka
16.WIMHarazinska, Ewa2222KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
17.K+Jarmula, Pawel2216KSz "Polonia Warszawa"
18.FMBugajski, Robert2203KU AZS UW w Warszawie
19.K+Chomczyk, Marek2199KSz "Polonia Warszawa"
20.KMannke, Manfred2183KU AZS UW w Warszawie
21.MGrzelak, Artur2167KSz SKOCZEK TROJANSKI
22.WIMKaczorowska, Barbara2152KU AZS UW w Warszawie
23.KKedzierski, Slawomir2150UKSz "Hetman" Warszawa
24.KPraczukowski, Stanislaw2139KS LAURA Chylice
25.K++Rozycki, Bartlomiej2126KS LAURA Chylice
26.I++Suliborski, Jakub2122MTSz Minsk Mazowiecki
27.KParol, Pawel2122MTSz Minsk Mazowiecki
28.KRogulski, Witold2110UKS TSz Zieloni Zielonka
29.FMBorysiak, Boguslaw2098
30.I++Szewczyk, Mariusz2096PKS MAT Bialoleka
31.KPieczonka, Marcin2092KS "Entropia" NZSPW Warszawa
32.K+Zurkowski, Andrzej2089MKSz GRYF Debica
33.I+Bielecki, Pawel2077
34.KBrinovec, Franc2076UKS TSz Zieloni Zielonka
35.KKowalec, Maciej2056UKS TSz Zieloni Zielonka
36.KKaczorowski, Piotr2056Szachowy Uniwersytet Warszawa
37.K+Olejarczyk, Bogdan2052KU AZS UW w Warszawie
38.I+Wengierow, Michal2044KS "Entropia" NZSPW Warszawa
39.KLiberadzki, Slawomir2042KSz SKOCZEK TROJANSKI
40.ICzyz, Pawel2035KS "Entropia" NZSPW Warszawa
41.KChoroszej, Aleksander2032UKS TSz Zieloni Zielonka
42.I++Wojtaszewski, Piotr2027KS LAURA Chylice
43.KKaliszewski, Tomasz2020KU AZS UW w Warszawie
44.IGrabara, Krzysztof2007
45.I+Prazmowski, Bartosz2005UKSz "Hetman" Warszawa
46.KBrewczynski, Robert2003MTSz Minsk Mazowiecki
47.II+Jadachowski, Tomasz2000
48.IDobrowolski, Marcin1997UKS MDK Otwock
49.I++Borowicz, Przemyslaw1997
50.I++Sielicki, Tomasz1992KSz SKOCZEK TROJANSKI
51.K+Pastuszko, Kinga1987PKS MAT Bialoleka
52.KKurpiewski, Slawomir1983KSz "Skoczek" Siedlce
53.I++Skwarnicki, Adam1980
54.KKaczmarska, Joanna1979KSz "Polonia Warszawa"
55.I++Sujkowski, Pawel1972UKSz "Hetman" Warszawa
56.I++Staroszczyk, Mateusz1968UKS TSz Zieloni Zielonka
57.KKrolikowski, Ryszard1966KU AZS UW w Warszawie
58.K+Krasiewicz, Robert1964UKS TSz Zieloni Zielonka
59.I++Piotrowski, Arkadiusz1962SSz "Modus" Warszawa
60.II+Melchers, Damian1957KS "Entropia" NZSPW Warszawa
61.ISuchocki, Tomasz1950KU AZS UW w Warszawie
62.ISuliborski, Artur1944MTSz Minsk Mazowiecki
63.IPienkos, Slawomir1944
64.I++Pajak, Jakub1941KSz SKOCZEK TROJANSKI
65.IPaczuski, Tomasz1941LKS Lotos Jablonna
66.IJozwik, Jacek1937MTSz Minsk Mazowiecki
67.I+Bajkowski, Marcin1934KS LAURA Chylice
68.I++Worobiej, Daniel1914UKS MDK Otwock
69.I++Rafa, Robert1908LKS Lotos Jablonna
70.KTruszkiewicz, Eliza1906KS "Entropia" NZSPW Warszawa
71.IMarczukiewicz, Jerzy1905SSz "Modus" Warszawa
72.ISzwaj, Jacek1901KSz SKOCZEK TROJANSKI
73.IAutowicz, Boguslawa1901KU AZS UW w Warszawie
74.II+Wolski, Jaroslaw1889LKS Lotos Jablonna
75.IIAniszewski, Dariusz1887MTSz Minsk Mazowiecki
76.KMarks, Zofia1885UKS TSz Zieloni Zielonka
77.KKosny, Marek1852UKS TSz Zieloni Zielonka
78.K+Parol, Pola1845MTSz Minsk Mazowiecki
79.IBaranski, Miroslaw1833KSz "Skoczek" Siedlce
80.I+Jedynak, January1829PKS MAT Bialoleka
81.IRunowiecki, Tadeusz1827KS "Sparta" Nasielsk
82.KHunka, Romuald1820SSz "Modus" Warszawa
83.IIHryszkiewicz, Michal1815
84.IPawlowski, Michal1810UKSz "Hetman" Warszawa
85.I+Horoch, Justyna1810
86.I++Herman, Monika1804KS LAURA Chylice
87.IMilczarek, Robert1798KSz SKOCZEK TROJANSKI
88.IMaciejewski, Andrzej1798
89.IKaska, Wladyslaw1798SSz "Modus" Warszawa
90.I++Milkowska, Ernesta1783
91.IKania, Wlodzimierz1780KS "Sparta" Nasielsk
92.IIKozek, Wojciech1779
93.IMinko, Janusz1778SSz "Modus" Warszawa
94.IZbrzeski, Piotr1777KS "Entropia" NZSPW Warszawa
95.IIMusiatowicz, Przemyslaw1768KSz "Skoczek" Siedlce
96.INowak, Edward1766LKS Lotos Jablonna
97.IOleszek, Maciej1762KSz "Polonia Warszawa"
98.IBorowicz, Miroslaw1761
99.INozynska, Anna1758
100.IBalda, Leszek1757LKS Lotos Jablonna
101.ISawicki, Wojciech1755
102.I+Jarmuzynska, Kamila1749KS LAURA Chylice
103.ISzukalski, Antoni1748KS LAURA Chylice
104.I+Brudzinski, Maciej1742
105.WFMKowalska, Elzbieta1734SSz "Modus" Warszawa
106.IKasperski, Marcin1728
107.IRogulska, Monika1727UKS TSz Zieloni Zielonka
108.IBorkowski, Adam1727UKS MDK Otwock
109.II+Hryszkiewicz, Marcin1716
110.ICeglowski, Ryszard1716UKSz "Hetman" Warszawa
111.ILitwiniec, Miroslawa1711KS "Entropia" NZSPW Warszawa
112.II+Rymarowicz, Pawel1709UKS MDK Otwock
113.IISieradzki, Milosz1707UKS TSz Zieloni Zielonka
114.IKacprzak, Karol1688
115.IIPukianiec, Emil1681
116.IKowalik, Pawel1677
117.IIKolinski, Daniel1677UKS "Hetman" Puszcza Marianska
118.IJarmolowski, Tadeusz1668UKSz "Hetman" Warszawa
119.IISkwarek, Hubert1661UKS MDK Otwock
120.II+Zielinski, Michal1636MTSz Minsk Mazowiecki
121.IGrzenkowicz, Lukasz1599
122.IPazderska, Magdalena1596
123.II+Paziewski, Marcin1588
124.IITrocha, Adam1580UKS "Hetman" Puszcza Marianska
125.IKazmierczak, Ewa1570UKSz "Hetman" Warszawa
126.IIIGalazka, Mateusz1563
127.IStezycka, Paulina1531
128.IJasinowicz, Waclaw1523KSz "Polonia Warszawa"
129.IIJarzyna, Michal1514UKS MDK Otwock
130.IVTrocha, Daniel1474UKS "Hetman" Puszcza Marianska
131.IWojcikiewicz, Dariusz1456LKS Lotos Jablonna
132.IWajszczyk, Piotr1450SSz "Modus" Warszawa
133.IIBanasiak, Adam1438MTSz Minsk Mazowiecki
134.IIArbaszewski, Krzysztof1430
135.IIKutrowski, Feliks1405LKS Lotos Jablonna
136.IIWierzba, Maksymilian1380UKS TSz Zieloni Zielonka
137.IBartczak, Hanna1366KSz SKOCZEK TROJANSKI
138.IIKankowski, Daniel1364UKS MDK Otwock
139.IIRylska, Kamila1350KS LAURA Chylice
140.IIKobryn, Wieslaw1333KSz "Skoczek" Siedlce
141.IIRozycki, Wojciech1326KS LAURA Chylice
142.IIIRylski, Pawel1298KS LAURA Chylice
143.IIIMichalski, Maksymilian1204
144.IIKolinski, Dariusz1018UKS "Hetman" Puszcza Marianska
145.IIIWitkowski, Marcin0
146.IWasilowska, Malgorzata0UKS TSz Zieloni Zielonka
147.IISederska, Ewa0KSz "Skoczek" Siedlce
148.IVSakowski, Adam0
149.IVRosinska, Paulina0
150.IIMazur, Pawel0
151.IIILipski, Lech0
152.IIILazowska-Powalka, Agnieszka0LKS Lotos Jablonna
153.VKrawczyk, Mateusz0
154.IIIKrasiewicz, Damian0UKS TSz Zieloni Zielonka
155.IVKorajczyk, Dominika0LKS Lotos Jablonna
156.IIIKaczmarska, Zuzanna0UKS MDK Otwock
157.Jackiewicz, Jerzy0
158.IGajewski, Wojciech0
159.IICzerwoniec, Andrzej0SSz "Modus" Warszawa
160.IIIBankiewicz, Kamila0
161.IIIBak, Marta0UKS MDK Otwock

Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"Izolowany pionek rzadko lub prawie nigdy nie robi kariery."

~Francois Philidor

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies