użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow 2011 makroregion opolsko-slaski, Ustroń 2011
1-0
[C30] Gambit Królewski, Petrovs Defense, KGD
Tomasz
Goreczny

I
0
UKS "Rodlo" Opole
Krzysztof
Plocica

II
1473
KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice

Ruch:
Ostatni ruch:


uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.MWandzik, Wojciech2404KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
2.IMMroziak, Maciej2397KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
3.FMWiewiora, Eneasz2326SSz GMINY PAWLOWICE
4.FMPaszewski, Mateusz2307UKS "Hetman" Czestochowa
5.FMPolok, Kacper2289KSz "Silesia" Raciborz
6.I++Dzierzak, Radoslaw2237UKS "21 Podlesie"
7.KLizak, Jakub2235KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
8.KKlepek, Witold2215PSSz Pszczyna
9.KSwiech, Przemyslaw2176UKS "GONIEC" Staniatki
10.KKubica, Kamil2171St Eurobeskidy Lodygowice
11.KMucha, Piotr2170KSz "HETMAN" Katowice
12.K+Faron, Rafal2158ChTS Chorzow
13.KDomanski, Lukasz2121Akademia Szachowa Gliwice
14.KKaleta, Blazej2110KSz "HETMAN" Katowice
15.IPolczyk, Mikolaj2037UKS "Ognisko" Rydultowy
16.I+Cieslar, Michal2032MUKS "SZS" Cieszyn
17.I++Janulek, Dawid2030PSSz Pszczyna
18.I+Szolc, Grzegorz2018KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
19.IFritz, Antoni2004MKSz Rybnik
20.I++Kalmuk, Krzysztof1999KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
21.ICieslak, Patrycjusz1962MKSz Rybnik
22.I+Rosicki, Marcin1958MCKiS Jaworzno
23.I++Pawlowski, Maciej1958TMS "Roszada" Gliwice
24.I++Tustanowski, Mateusz1952KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
25.IKlementowski, Dawid1935MKSz Rybnik
26.I++Szczecina, Kamil1925ChTS Chorzow
27.ICzarnecki, Artur1898UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
28.ISzusterowski, Przemyslaw1881ChTS Chorzow
29.IKlus, Maciej1869MUKS "SZS" Cieszyn
30.KStebel, Agata1868UKS "Ognisko" Rydultowy
31.IKosmala, Mateusz1868KSz "HETMAN" Katowice
32.ISzmer, Aleksander1857UKS "Rodlo" Opole
33.IMarczak, Szymon1852MUKS "SZS" Cieszyn
34.II+Beczala, Pawel1834UKS "21 Podlesie"
35.IRybka, Martin1821UKS "Ognisko" Rydultowy
36.ICzornik, Janusz1812
37.I++Buchta, Agnieszka1801UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
38.I++Kulpa, Zuzanna1797SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
39.INamyslak, Piotr1786UKS SP1 "Jedynka" Tychy
40.IWitkiewicz, Grzegorz1775UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
41.IModlich, Piotr1770Akademia Szachowa Gliwice
42.IGraczyk, Natalia1769KSz "HETMAN" Katowice
43.IKlimek, Marcin1761UKS "Rodlo" Opole
44.ISulkowski, Andrzej1756UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
45.IIJobda, Rafal1752KSz "HETMAN" Katowice
46.I++Pluta, Natalia1748MCKiS Jaworzno
47.IMazur, Bartlomiej1748KSz "HETMAN" Katowice
48.IRaclawicki, Kacper1738UKS "Rodlo" Opole
49.I++Orlik, Sandra1733RKS "MAT" Ruda Slaska
50.IOlchowko, Marika1730TMS "Roszada" Gliwice
51.II+Karpacz, Piotr1716UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
52.IPanczuk, Joanna1712KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
53.IModlich, Kacper1710Akademia Szachowa Gliwice
54.I++Gredka, Dominika1707PSSz Pszczyna
55.I+Mazur, Anna1696KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
56.IIMuszynski, Maciej1692PSSz Pszczyna
57.I++Hryn, Zofia1689Akademia Szachowa Gliwice
58.IITomaka, Marek1674Akademia Szachowa Gliwice
59.II+Slany, Wiktor1669TMS "Roszada" Gliwice
60.II+Ulatowski, Jakub1666Akademia Szachowa Gliwice
61.IBurzak, Wojciech1653TMS "Roszada" Gliwice
62.I++Wojcik, Jagoda1645KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
63.IIBosek, Tomasz1644TMS "Roszada" Gliwice
64.ISobczak, Marta1643UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
65.I++Knapik, Julia1643UKS "Hetman" Czestochowa
66.I+Bilczewska, Olga1637UKS "Ognisko" Rydultowy
67.IBlaszczak, Jedrzej1632TMS "Roszada" Gliwice
68.IWiatr, Maria1623PSSz Pszczyna
69.IILisowski, Adam1621TS "Kuznia" Rybnik
70.IIDobrucki, Tymoteusz1614MUKS "SZS" Cieszyn
71.ISzurek, Dagmara1604UKS "Ognisko" Rydultowy
72.ISkowron, Mateusz1598TMS "Roszada" Gliwice
73.I+Karleszko, Karolina1598UKS "Rodlo" Opole
74.II+Paliszewski, Dominik1597UKS "Rodlo" Opole
75.IISkierski, Jacek1589UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
76.IMielczarek, Joanna1581UKS "Hetman" Czestochowa
77.ILarysz, Anna1579UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
78.II+Gondro, Kacper1565UKS "Hetman" Czestochowa
79.IIFrydrych, Lukasz1560KSz "Zefir" Boguszowice
80.IIErdmann, Krzysztof1560MCKiS Jaworzno
81.IIWiaterek, Jakub1553UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
82.IRudol, Maria1549MCKiS Jaworzno
83.IManka, Mateusz1549Akademia Szachowa Gliwice
84.IIStasiowski, Karol1545MKSz DIAGONALIA Imielin
85.I+Kotula, Magdalena1542ChTS Chorzow
86.I++Zamarska, Sylwia1539MUKS "SZS" Cieszyn
87.IIJanczak, Dominik1527KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
88.IRudol, Matylda1524MCKiS Jaworzno
89.IISikora, Szymon1515ChTS Chorzow
90.IIMlynarski, Jedrzej1514UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
91.ISuchanek, Paulina1491KSz "Silesia" Raciborz
92.IIGorecki, Mateusz1490UKS "21 Podlesie"
93.IIGebal, Jan1486
94.IIPlocica, Krzysztof1473KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
95.IIKomandera, Pawel1473MKSz DIAGONALIA Imielin
96.IIKlimanek, Fabian1465AKS Mikolow
97.IIGadzinski, Pawel1464
98.IISokalla, Tomasz1458Akademia Szachowa Gliwice
99.IIISzczesny, Krystian1445RKS "MAT" Ruda Slaska
100.IIWieczorek, Sandra1428MKSz Rybnik
101.IIKulak, Tomasz1403KSz "HETMAN" Katowice
102.IKlisz, Karolina1397MKSz DIAGONALIA Imielin
103.IISendobry, Adam1393AKS Mikolow
104.IIBialucha, Sebastian1370MKSz DIAGONALIA Imielin
105.IRobakowska, Paulina1361UKS "Ognisko" Rydultowy
106.IINiezabitowski, Kamil1358
107.IISetera, Mateusz1342UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
108.IIIPychynski, Marceli1342PSSz Pszczyna
109.IIWitkowska, Karolina1340KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
110.II+Sendobry, Anna1330AKS Mikolow
111.IIGrzywa, Jakub1330UKS "Rodlo" Opole
112.IIKowacz, Agnieszka1324MCKiS Jaworzno
113.IIGrzesiek, Wiktoria1324SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
114.IIIKernbach, Mariusz1322TMS "Roszada" Gliwice
115.IIGiedosz, Rafal1304UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
116.II+Wagner, Klaudia1299UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
117.IKawecka, Malgorzata1299KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
118.IIISzybinski, Arkadiusz1280
119.IIBulawa, Filip1279Akademia Szachowa Gliwice
120.IILeczycka, Agnieszka1263TMS "Roszada" Gliwice
121.IIIPawlowski, Milosz1252
122.II+Tomaka, Anna1241Akademia Szachowa Gliwice
123.IIIJoniak, Bartosz1223UKS "Rodlo" Opole
124.IIGuzik, Tomasz1223MCKiS Jaworzno
125.IIBartosiewicz, Julia1208UKS "21 Podlesie"
126.IIINabozny, Kamil1173UKS SP1 "Jedynka" Tychy
127.IIGonsior, Klaudia1093
128.IITrzeciak, Martyna0ChTS Chorzow
129.IIIToczylowski, Wiktor0UKS SP1 "Jedynka" Tychy
130.IIISzyszka, Joanna0AKS Mikolow
131.IISzeliga, Sebastian0KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
132.IISpisak, Wiktoria0UKS SP1 "Jedynka" Tychy
133.IIIPietryga, Patrycja0KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
134.IIINowosad, Adrianna0AKS Mikolow
135.Michalak, Natalia0UKS "Dziewiatka" Sieradz
136.II+Marciniszyn, Maciej0MKSz Rybnik
137.IIILazarz, Weronika0
138.VKubicka, Anna0
139.IIIGrefkowicz, Julianna0KSz "HETMAN" Katowice
140.IGoreczny, Tomasz0UKS "Rodlo" Opole
141.IIIBezimienny, Karol0UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
142.IVBednarek, Szymon0

Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"Szachy – to moje życie, ale moje życie – to nie tylko szachy."

~Anatolij Karpow

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies