u偶ytkownik:
has艂o:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
Druzynowe Mistrzostwa Polski - II Liga Seniorow, Mrze偶yno 2011
1-0
[B50] Obrona Sycylijska, Modern Variation, Sicilian; B50
Adam
Wisniewski

I+
1918
UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
Jaroslaw
Gomulka

I++
2163
Bialy Krol Wisznia Mala
Zobacz histori臋 ELO

Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.IMKlekowski, Maciej2511TS Wisla Krakow
2.GMMaksimenko, Andrei2483ZTMS "Baszta" Znin
3.IMKrzyzanowski, Marcin2473KSz "Silesia" Raciborz
4.IMKolosowski, Mateusz2447WKS Kopernik
5.IMGajek, Radoslaw2444
6.MWandzik, Wojciech2417KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
7.MSopur, Lech2403RPW Okucia Budowlane Lodz
8.IMSzczepkowska-Horowska, Karina2396KSz Stilon Gorzow Wlkp.
9.IMSzymanski, Marcin2388LKS "Wrzos" Miedzyborow
10.FMSteczek, Marcin2386TS-R "Hetman" Konin
11.MNurkiewicz, Maciej2368LKS "Wrzos" Miedzyborow
12.IMStrzemiecki, Zbigniew2361MLKS "Nadnarwianka" Pultusk
13.MPrzedmojski, Rafal2357KLIM UKSz Gambit Starachowice
14.MKolago, Marcin2356SSz GMINY PAWLOWICE
15.IMJasnikowski, Zbigniew2356WKSz GANT HETMAN
16.FMRudolf, Michal2352ZMCh Polska YMCA Warszawa
17.FMPiesik, Piotr2352UKS "Hetman" Czestochowa
18.FMWisniewski, Adrian2351LZS "Victoria" Chroscice
19.IMZeberski, Jakub2343KSz Polonia Wroclaw
20.FMPlichta, Kamil2335Bialy Krol Wisznia Mala
21.MProtaziuk, Grzegorz2334LKS "Wrzos" Miedzyborow
22.FMGoluch, Piotr2332WKS Kopernik
23.FMBarglowski, Filip2311KS LAURA Chylice
24.MKrogulski, Grzegorz2294GKSz "Hetman" Pilzno
25.FMPaszewski, Mateusz2293UKS "Hetman" Czestochowa
26.FMLicznerski, Lukasz2277SzUKS Gostmat 83 Gostynin
27.MCiesla, Adam2276UKS "Hetman" Czestochowa
28.K++Nowicki, Bartosz2275MTSz Minsk Mazowiecki
29.FMSendera, Jaroslaw2269TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski
30.MKukawski, Maciej2263KSz "Polonia Warszawa"
31.KGalazewski, Tomasz2260UKS SP3 w Bogatyni
32.IMBorkowski, Franciszek2257WKSz GANT HETMAN
33.K+Stuczynski, Andrzej2249UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
34.K++Najbar, Marcin2246LZS "Victoria" Chroscice
35.FMFlis, Jacek2245UKS "Hetman" Czestochowa
36.K++Jagodzinski, Piotr2244ZKSz Zary
37.K+Pazderski, Ziemowit2239UKS TSz Zieloni Zielonka
38.MTustanowski, Robert2238LKS "Zarzewie" Prudnik
39.KChojnacki, Slawomir2237KSz Polonia Wroclaw
40.KJaroch, Pawel2235UMKSz "Jacwiez" Suwalki
41.KUrbanski, Grzegorz2234MUKS "SZS" Cieszyn
42.KLercel, Michal2230Bialy Krol Wisznia Mala
43.KBanasik, Krzysztof2228LKS "Zarzewie" Prudnik
44.WIMMatras-Clement, Agnieszka2225MKSz Rybnik
45.KBabik, Tomasz2223LKS "Wrzos" Miedzyborow
46.WIMHarazinska, Ewa2222KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
47.FMPacuszka, Tomasz2220UKS "Rotmistrz" Grudziadz
48.FMTymrakiewicz, Rafal2218SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
49.FMGumula, Daniel2218MCKiS Jaworzno
50.KSzusterowski, Radoslaw2217UKS "Hetman" Czestochowa
51.KRybak, Tomasz2216
52.MRobak, Zbigniew2216ZTMS "Baszta" Znin
53.K+Jarmula, Pawel2216KSz "Polonia Warszawa"
54.IMSygulski, Boguslaw2215
55.KGola, Karol2214KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
56.KFlasinski, Michal2213KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
57.MWojciechowski, Piotr2212KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
58.MJaroch, Karol2212SSz GMINY PAWLOWICE
59.FMFudalej, Michal2209KSz Polonia Wroclaw
60.MKolosowski, Pawel2208MCKiS Jaworzno
61.KGralka, Przemyslaw2208UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
62.FMTokarski, Lukasz2204MCKiS Jaworzno
63.FMKrainski, Aleksander2203UKS "Rotmistrz" Grudziadz
64.FMBugajski, Robert2203KU AZS UW w Warszawie
65.KTofil, Borys2202
66.FMMulet, Piotr2202SSz GMINY PAWLOWICE
67.IMPinkas, Karol2201MCKiS Jaworzno
68.FMGralka, Julian2188BKS "Chemik" Bydgoszcz
69.K++Chalupnik, Marcin2188ZMCh Polska YMCA Warszawa
70.KCajbel, Maciej2187KS AZS Wratislavia
71.KMannke, Manfred2183KU AZS UW w Warszawie
72.K+Kukula, Pawel2181UKS "Rotmistrz" Grudziadz
73.I++Zdrojewski, Wojciech2180UKS "WDA" Lipusz
74.K+Rams, Michal2175ZMCh Polska YMCA Warszawa
75.KPlonczak, Dominik2175MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
76.FMZyla, Janusz2172WKS Kopernik
77.MKaim, Piotr2172ZMCh Polska YMCA Warszawa
78.KSmolka, Marcin2170OLIMPIJCZYK Chrzanow
79.FMMarkiewicz, Jerzy2170GKSz "Hetman" Pilzno
80.KTokarski, Bartosz2169MCKiS Jaworzno
81.Kalvaitis, Sigitas2169KS AZS Wratislavia
82.FMWalkusz, Witoslaw2166KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
83.MWarszawski, Bartosz2165ZMCh Polska YMCA Warszawa
84.FMKubien, Jerzy2165"WIEZA PEGOW"
85.FMRawicz, Karol2164SSz GMINY PAWLOWICE
86.KBrzezinski, Mateusz2164UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
87.I++Gomulka, Jaroslaw2163Bialy Krol Wisznia Mala
88.KDiczew, Filip2159Akademia Szachowa Gliwice
89.KZgadzaj, Rafal2154LZS "Victoria" Chroscice
90.WIMKaczorowska, Barbara2152KU AZS UW w Warszawie
91.K+Olszynski, Kazimierz2151LKS "Zarzewie" Prudnik
92.K+Raszka, Janusz2149SSz "Olimpia" Goleszow
93.KBartkowiak, Damian2148KS KORONA Zakrzewo
94.KAntkowiak, Grzegorz2148WKSz GANT HETMAN
95.KGalyga, Zbigniew2146TMS "Roszada" Gliwice
96.KStanisz, Patryk2145AKS Mikolow
97.KSolnicki, Michal2143
98.KKrainski, Slawomir2136UKS "Rotmistrz" Grudziadz
99.I++Dudys, Jakub2134SSz "Olimpia" Goleszow
100.FMBardeli, Lukasz2133LKS "Chrobry" Gniezno
101.KKubit, Tomasz2131TMS "Roszada" Gliwice
102.K+Stepien, Marcin2129Bialy Krol Wisznia Mala
103.KSwierczewski, Marek2126WKSz GANT HETMAN
104.FMRawski, Slawomir2126KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
105.WFMDziodzio, Angelika2126MKS "Sandecja" Nowy Sacz
106.Mareckova, Martina2122SSz GMINY PAWLOWICE
107.KDubas, Leszek2121GKSz "Hetman" Pilzno
108.I++Kolasinski, Krzysztof2118KSz Polonia Wroclaw
109.KSiekaniec, Jan2116LKS "Zarzewie" Prudnik
110.I++Bokiej, Przemyslaw2111BKS "Chemik" Bydgoszcz
111.I++Zwolakiewicz, Krzysztof2110UKS "Rotmistrz" Grudziadz
112.I+Zareba, Radoslaw2110Bialy Krol Wisznia Mala
113.KKanarkiewicz, Michal2107MKSz GRYF Debica
114.KRzepka, Krzysztof2106KSz Polonia Wroclaw
115.MMaszota, Natalia2104UKS "WDA" Lipusz
116.KWalaszczyk, Witold2100TS-R "Hetman" Konin
117.KKulczyk, Pawel2096UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
118.I+Tobolski, Jakub2093MKSz Rybnik
119.K+Krasnodebska, Magdalena2092KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
120.K+Zurkowski, Andrzej2089MKSz GRYF Debica
121.I+Przybylski, Bartosz2085MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
122.K+Bielinski, Dariusz2085LKSz "Caissa" Lubsko
123.KFudalej, Grzegorz2084KSz Polonia Wroclaw
124.I++Cichy, Kamil2076KS HETMAN Marklowice
125.KHermanowicz, Dominika2074LZS "Victoria" Chroscice
126.KRymaszewski, Dariusz2071SzUKS Gostmat 83 Gostynin
127.IKnoff, Mariusz2069UKS "Rotmistrz" Grudziadz
128.KBanach, Wieslaw2065LKS "Chrobry" Gniezno
129.I++Czachor, Radoslaw2063KS AZS Wratislavia
130.I+Kudelka, Janusz2061UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
131.KMoskwinski, Tadeusz2060UKS TSz Zieloni Zielonka
132.KMazalon, Mariusz2060UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
133.K+Gawronski, Miroslaw2058Stowarzyszenie AS Plock
134.K+Olejarczyk, Bogdan2052KU AZS UW w Warszawie
135.KSzczesniak, Konrad2048UKS "Giecek" Radkow
136.KGolek, Jagoda2033LKS "Chrobry" Gniezno
137.KWierzbicka, Wiktoria2027UKS "Hetman Koronny" Trzebinia
138.IMZolnierowicz, Krzysztof2024KSz "Gambit" Swiecie
139.I++Markiewicz, Mateusz2024GKSz "Hetman" Pilzno
140.KHalamus, Agata2023AKS Mikolow
141.I++Nowak, Rafal2022LKS "Chrobry" Gniezno
142.I++Hanusek, Sebastian2015UKS Koscielec
143.I+Stoppel, Mariusz2012UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
144.K++Sliwerski, Radoslaw2011LKS "Wrzos" Miedzyborow
145.KSwiatnicki, Andrzej2008TS-R "Hetman" Konin
146.I+Bednarski, Dawid2008UKS "Hetman" Czestochowa
147.I+Kielbratowski, Aleksander2005OSiR Tuchola
148.KSzydlowska-Duda, Marta2001KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
149.IDobrowolski, Marcin1997UKS MDK Otwock
150.K+Malecki, Rafal1994LZS "Victoria" Chroscice
151.KJagodzinski, Waldemar1993ZTMS "Baszta" Znin
152.WFMGuzik, Jolanta1992MCKiS Jaworzno
153.KStarczewska, Dominika1991"WIEZA PEGOW"
154.WFMGarbowska, Hanna1991
155.K+Krasiewicz, Robert1990UKS TSz Zieloni Zielonka
156.KKrokay, Urszula1988Bialy Krol Wisznia Mala
157.I++Wesolowski, Edgar1983UKS "Szach" Wolsztyn
158.CMDelega, Tomasz1983LKS "Wrzos" Miedzyborow
159.KMeczynski, Waldemar1976
160.KDeckert, Magdalena1975UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
161.I++Staroszczyk, Mateusz1968UKS TSz Zieloni Zielonka
162.I++Sobczak, Miroslaw1965LKS "Chrobry" Gniezno
163.I+Fengier, Winicjusz1960SzUKS Gostmat 83 Gostynin
164.I++Sielicki, Tomasz1956KSz SKOCZEK TROJANSKI
165.K+Szylko, Waldemar1952LKSz "Caissa" Lubsko
166.KSroka, Janusz1948TMS "Roszada" Gliwice
167.I+Drozdzynski, Daniel1946MKS "Wicher" Zbaszyn
168.KWeglarz, Joanna1942ZTMS "Baszta" Znin
169.IWlodarski, Michal1939UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
170.CMWalkusz, Miroslaw1938UKS "Korona" Gdansk
171.KBitman, Marek1936MKSz Rybnik
172.I++Nadstoga, Wojciech1933UKS "Szach" Wolsztyn
173.I++Barburzynska, Magdalena1933WKSz GANT HETMAN
174.KWesolowska, Edyta1930BKS "Chemik" Bydgoszcz
175.IJecek, Miroslaw1925LKSz "Caissa" Lubsko
176.I+Kielek, Andrzej1920LKSz "Caissa" Lubsko
177.I+Katafiasz, Tomasz1919ZTMS "Baszta" Znin
178.KCzyz, Artur1919KSz Polonia Wroclaw
179.I+Wisniewski, Adam1918UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
180.I+Grzeskow, Adrian1918UKS SP3 w Bogatyni
181.WFMJalowiec, Halina1917GKSz "Hetman" Pilzno
182.IWajda, Mariusz1912MKS "Polonia" Przemysl
183.KGorczyca, Dominika1912KS DORS Ruda Slaska
184.I++Konieczynski, Piotr1897ZTMS "Baszta" Znin
185.KSygulska, Anna1893GKSz "Hetman" Pilzno
186.I+Smagalski, Slawomir1883TS-R "Hetman" Konin
187.I+Mlodzinska, Irena1882UKS SP3 w Bogatyni
188.IPlonczak, Mateusz1872MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
189.IIMiziula, Patryk1869UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
190.IAnglart, Edward1858UKS "Szach" Wolsztyn
191.K+Zdziarska, Lidia1857Bialy Krol Wisznia Mala
192.ILusio, Daniel1857LKS Kosienice
193.IDuszczak, Dariusz1845MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
194.IStepniak, Przemyslaw1842
195.I++Tymrakiewicz, Marianna1819KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
196.KRzepecka, Dorota1808LKS "Wrzos" Miedzyborow
197.IZgarda, Jakub1804MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
198.IRusinski, Mateusz1801UKS "Szach" Wolsztyn
199.II+Kielbratowski, Maciej1790LKSz "Caissa" Lubsko
200.IKrzywon, Leszek1773MKS "Polonia" Przemysl
201.IFilipek, Halina1768
202.I++Huchwajda, Katarzyna1766KS KORONA Zakrzewo
203.I+Swiatnicka, Malgorzata1765TS-R "Hetman" Konin
204.I+Pacak, Patrycja1754UKS "Hetman" Czestochowa
205.IKaczmarek, Julia1731MKS przy MDK Trzcianka
206.I++Dziopa, Malgorzata1727LKSz "Caissa" Lubsko
207.IIWalczak, Konrad1719MKS "Polonia" Przemysl
208.IBuksa, Ewelina1710LKS "Zarzewie" Prudnik
209.KBlasiak, Miroslaw1683AKS Mikolow
210.I++Wesolowska, Katarzyna1669UKS "Szach" Wolsztyn
211.IVWozniak, Marcin0
212.IISzymanski, Piotr0
213.Sakalauskas, Vaidas0LKS "Chrobry" Gniezno
214.KMaciaga, Marcin0ZMCh Polska YMCA Warszawa

Baza turniej贸w

...to setki turniej贸w rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdj臋膰

zako艅czone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytat贸w

"Nie wierz臋 w psychologi臋, wierz臋 w dobre posuni臋cia."

~Bobby Fischer

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2018

Polityka prywatn艣ciPolityka plik贸w cookies