użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
Druzynowe Mistrzostwa Polski - II Liga Seniorow, Mrzeżyno 2011
1-0
[B50] Obrona Sycylijska, Modern Variation, Sicilian; B50
Adam
Wisniewski

I+
1918
UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
Jaroslaw
Gomulka

I++
2163
Bialy Krol Wisznia Mala
Zobacz historię ELO

Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.IMKlekowski, Maciej2509TS Wisla Krakow
2.GMMaksimenko, Andrei2483ZTMS "Baszta" Znin
3.IMKrzyzanowski, Marcin2473KSz "Silesia" Raciborz
4.IMKolosowski, Mateusz2448WKS Kopernik
5.IMGajek, Radoslaw2444
6.MWandzik, Wojciech2417KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
7.IMSzczepkowska-Horowska, Karina2404KSz Stilon Gorzow Wlkp.
8.MSopur, Lech2403RPW Okucia Budowlane Lodz
9.IMSzymanski, Marcin2388LKS "Wrzos" Miedzyborow
10.FMSteczek, Marcin2386TS-R "Hetman" Konin
11.FMPiesik, Piotr2372UKS "Hetman" Czestochowa
12.MNurkiewicz, Maciej2370LKS "Wrzos" Miedzyborow
13.IMStrzemiecki, Zbigniew2361MLKS "Nadnarwianka" Pultusk
14.MPrzedmojski, Rafal2357KLIM UKSz Gambit Starachowice
15.MKolago, Marcin2356SSz GMINY PAWLOWICE
16.IMJasnikowski, Zbigniew2356WKSz GANT HETMAN
17.FMRudolf, Michal2352ZMCh Polska YMCA Warszawa
18.FMWisniewski, Adrian2351LZS "Victoria" Chroscice
19.FMGoluch, Piotr2351WKS Kopernik
20.IMZeberski, Jakub2343KSz Polonia Wroclaw
21.FMPlichta, Kamil2335Bialy Krol Wisznia Mala
22.MProtaziuk, Grzegorz2334LKS "Wrzos" Miedzyborow
23.FMPaszewski, Mateusz2322UKS "Hetman" Czestochowa
24.FMBarglowski, Filip2311KS LAURA Chylice
25.MKrogulski, Grzegorz2294GKSz "Hetman" Pilzno
26.FMLicznerski, Lukasz2277SzUKS Gostmat 83 Gostynin
27.MCiesla, Adam2276UKS "Hetman" Czestochowa
28.K++Nowicki, Bartosz2275MTSz Minsk Mazowiecki
29.FMSendera, Jaroslaw2274TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski
30.MKukawski, Maciej2263KSz "Polonia Warszawa"
31.KGalazewski, Tomasz2260UKS SP3 w Bogatyni
32.IMBorkowski, Franciszek2257WKSz GANT HETMAN
33.K+Stuczynski, Andrzej2249UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
34.FMTymrakiewicz, Rafal2246SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
35.K++Najbar, Marcin2246LZS "Victoria" Chroscice
36.FMFlis, Jacek2242UKS "Hetman" Czestochowa
37.K+Pazderski, Ziemowit2239UKS TSz Zieloni Zielonka
38.MTustanowski, Robert2238LKS "Zarzewie" Prudnik
39.KChojnacki, Slawomir2237KSz Polonia Wroclaw
40.KJaroch, Pawel2235UMKSz "Jacwiez" Suwalki
41.KUrbanski, Grzegorz2234MUKS "SZS" Cieszyn
42.KLercel, Michal2230Bialy Krol Wisznia Mala
43.K++Jagodzinski, Piotr2226ZKSz Zary
44.WIMMatras-Clement, Agnieszka2223MKSz Rybnik
45.KBabik, Tomasz2223LKS "Wrzos" Miedzyborow
46.WIMHarazinska, Ewa2222KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
47.FMPacuszka, Tomasz2220UKS "Rotmistrz" Grudziadz
48.FMGumula, Daniel2218MCKiS Jaworzno
49.KSzusterowski, Radoslaw2217UKS "Hetman" Czestochowa
50.KRybak, Tomasz2216
51.MRobak, Zbigniew2216ZTMS "Baszta" Znin
52.K+Jarmula, Pawel2216KSz "Polonia Warszawa"
53.IMSygulski, Boguslaw2215
54.FMGralka, Julian2214BKS "Chemik" Bydgoszcz
55.KGola, Karol2214KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
56.KBanasik, Krzysztof2214LKS "Zarzewie" Prudnik
57.KFlasinski, Michal2213KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
58.MWojciechowski, Piotr2212KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
59.MJaroch, Karol2212SSz GMINY PAWLOWICE
60.FMFudalej, Michal2209KSz Polonia Wroclaw
61.MKolosowski, Pawel2208MCKiS Jaworzno
62.KGralka, Przemyslaw2208UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
63.FMTokarski, Lukasz2204MCKiS Jaworzno
64.FMKrainski, Aleksander2203UKS "Rotmistrz" Grudziadz
65.FMBugajski, Robert2203KU AZS UW w Warszawie
66.KTofil, Borys2202
67.FMMulet, Piotr2202SSz GMINY PAWLOWICE
68.IMPinkas, Karol2201MCKiS Jaworzno
69.KBartkowiak, Damian2198KS KORONA Zakrzewo
70.Kalvaitis, Sigitas2194KS AZS Wratislavia
71.K++Chalupnik, Marcin2188ZMCh Polska YMCA Warszawa
72.KCajbel, Maciej2187KS AZS Wratislavia
73.KMannke, Manfred2183KU AZS UW w Warszawie
74.K+Kukula, Pawel2181UKS "Rotmistrz" Grudziadz
75.KSmolka, Marcin2178OLIMPIJCZYK Chrzanow
76.I+Zdrojewski, Wojciech2177UKS "WDA" Lipusz
77.K+Rams, Michal2175ZMCh Polska YMCA Warszawa
78.KPlonczak, Dominik2175MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
79.FMZyla, Janusz2172WKS Kopernik
80.MKaim, Piotr2172ZMCh Polska YMCA Warszawa
81.FMMarkiewicz, Jerzy2170GKSz "Hetman" Pilzno
82.KTokarski, Bartosz2169MCKiS Jaworzno
83.MWarszawski, Bartosz2165ZMCh Polska YMCA Warszawa
84.FMKubien, Jerzy2165"WIEZA PEGOW"
85.FMRawicz, Karol2164SSz GMINY PAWLOWICE
86.KBrzezinski, Mateusz2164UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
87.I++Gomulka, Jaroslaw2163Bialy Krol Wisznia Mala
88.FMWalkusz, Witoslaw2161KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
89.KDiczew, Filip2159Akademia Szachowa Gliwice
90.KStanisz, Patryk2155AKS Mikolow
91.WIMKaczorowska, Barbara2152KU AZS UW w Warszawie
92.K+Olszynski, Kazimierz2151LKS "Zarzewie" Prudnik
93.K+Raszka, Janusz2149SSz "Olimpia" Goleszow
94.KAntkowiak, Grzegorz2148WKSz GANT HETMAN
95.KGalyga, Zbigniew2146TMS "Roszada" Gliwice
96.KSolnicki, Michal2143
97.KKrainski, Slawomir2136UKS "Rotmistrz" Grudziadz
98.I++Dudys, Jakub2134SSz "Olimpia" Goleszow
99.FMBardeli, Lukasz2133LKS "Chrobry" Gniezno
100.KZgadzaj, Rafal2131LZS "Victoria" Chroscice
101.KKubit, Tomasz2131TMS "Roszada" Gliwice
102.K+Stepien, Marcin2129Bialy Krol Wisznia Mala
103.KSwierczewski, Marek2126WKSz GANT HETMAN
104.FMRawski, Slawomir2126KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
105.WFMDziodzio, Angelika2126MKS "Sandecja" Nowy Sacz
106.Mareckova, Martina2122SSz GMINY PAWLOWICE
107.KDubas, Leszek2121GKSz "Hetman" Pilzno
108.I++Kolasinski, Krzysztof2118KSz Polonia Wroclaw
109.KSiekaniec, Jan2116LKS "Zarzewie" Prudnik
110.I++Bokiej, Przemyslaw2111BKS "Chemik" Bydgoszcz
111.I++Zwolakiewicz, Krzysztof2110UKS "Rotmistrz" Grudziadz
112.I+Zareba, Radoslaw2110Bialy Krol Wisznia Mala
113.KKanarkiewicz, Michal2107MKSz GRYF Debica
114.KRzepka, Krzysztof2106KSz Polonia Wroclaw
115.KWalaszczyk, Witold2100TS-R "Hetman" Konin
116.KKulczyk, Pawel2096UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
117.MMaszota, Natalia2095UKS "WDA" Lipusz
118.I++Cichy, Kamil2094KS HETMAN Marklowice
119.I+Tobolski, Jakub2093MKSz Rybnik
120.K+Krasnodebska, Magdalena2092KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
121.K+Zurkowski, Andrzej2089MKSz GRYF Debica
122.I+Przybylski, Bartosz2085MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
123.KFudalej, Grzegorz2084KSz Polonia Wroclaw
124.K+Bielinski, Dariusz2076LKSz "Caissa" Lubsko
125.KHermanowicz, Dominika2074LZS "Victoria" Chroscice
126.KRymaszewski, Dariusz2071SzUKS Gostmat 83 Gostynin
127.IKnoff, Mariusz2069UKS "Rotmistrz" Grudziadz
128.KBanach, Wieslaw2065LKS "Chrobry" Gniezno
129.I++Czachor, Radoslaw2063KS AZS Wratislavia
130.I+Kudelka, Janusz2061UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
131.KMoskwinski, Tadeusz2060UKS TSz Zieloni Zielonka
132.KMazalon, Mariusz2060UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
133.K+Gawronski, Miroslaw2058Stowarzyszenie AS Plock
134.K+Olejarczyk, Bogdan2052KU AZS UW w Warszawie
135.KSzczesniak, Konrad2048UKS "Giecek" Radkow
136.KGolek, Jagoda2033LKS "Chrobry" Gniezno
137.KWierzbicka, Wiktoria2027UKS "Hetman Koronny" Trzebinia
138.IMZolnierowicz, Krzysztof2024KSz "Gambit" Swiecie
139.I++Markiewicz, Mateusz2024GKSz "Hetman" Pilzno
140.KHalamus, Agata2023AKS Mikolow
141.I++Nowak, Rafal2022LKS "Chrobry" Gniezno
142.I++Hanusek, Sebastian2015UKS Koscielec
143.I+Stoppel, Mariusz2012UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
144.KSwiatnicki, Andrzej2008TS-R "Hetman" Konin
145.I+Bednarski, Dawid2008UKS "Hetman" Czestochowa
146.K++Sliwerski, Radoslaw2005LKS "Wrzos" Miedzyborow
147.I+Kielbratowski, Aleksander2005OSiR Tuchola
148.KSzydlowska-Duda, Marta2001KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
149.IDobrowolski, Marcin1997UKS MDK Otwock
150.K+Malecki, Rafal1994LZS "Victoria" Chroscice
151.KJagodzinski, Waldemar1993ZTMS "Baszta" Znin
152.WFMGuzik, Jolanta1992MCKiS Jaworzno
153.KStarczewska, Dominika1991"WIEZA PEGOW"
154.WFMGarbowska, Hanna1991
155.K+Krasiewicz, Robert1990UKS TSz Zieloni Zielonka
156.KKrokay, Urszula1988Bialy Krol Wisznia Mala
157.I++Wesolowski, Edgar1983UKS "Szach" Wolsztyn
158.CMDelega, Tomasz1982LKS "Wrzos" Miedzyborow
159.KMeczynski, Waldemar1976
160.KDeckert, Magdalena1975UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
161.I++Staroszczyk, Mateusz1968UKS TSz Zieloni Zielonka
162.I++Sobczak, Miroslaw1965LKS "Chrobry" Gniezno
163.I++Sielicki, Tomasz1963KSz SKOCZEK TROJANSKI
164.I+Fengier, Winicjusz1960SzUKS Gostmat 83 Gostynin
165.K+Szylko, Waldemar1956LKSz "Caissa" Lubsko
166.KSroka, Janusz1948TMS "Roszada" Gliwice
167.I+Drozdzynski, Daniel1946MKS "Wicher" Zbaszyn
168.CMWalkusz, Miroslaw1944UKS "Korona" Gdansk
169.KWeglarz, Joanna1942ZTMS "Baszta" Znin
170.IWlodarski, Michal1939UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
171.KBitman, Marek1938MKSz Rybnik
172.I++Nadstoga, Wojciech1933UKS "Szach" Wolsztyn
173.I++Barburzynska, Magdalena1933WKSz GANT HETMAN
174.KWesolowska, Edyta1930BKS "Chemik" Bydgoszcz
175.IJecek, Miroslaw1925LKSz "Caissa" Lubsko
176.I+Katafiasz, Tomasz1919ZTMS "Baszta" Znin
177.KCzyz, Artur1919KSz Polonia Wroclaw
178.I+Wisniewski, Adam1918UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
179.I+Grzeskow, Adrian1918UKS SP3 w Bogatyni
180.WFMJalowiec, Halina1917GKSz "Hetman" Pilzno
181.IWajda, Mariusz1912MKS "Polonia" Przemysl
182.KGorczyca, Dominika1912KS DORS Ruda Slaska
183.I+Kielek, Andrzej1908LKSz "Caissa" Lubsko
184.I++Konieczynski, Piotr1897ZTMS "Baszta" Znin
185.KSygulska, Anna1893GKSz "Hetman" Pilzno
186.I+Smagalski, Slawomir1883TS-R "Hetman" Konin
187.I+Mlodzinska, Irena1882UKS SP3 w Bogatyni
188.IAnglart, Edward1876UKS "Szach" Wolsztyn
189.IPlonczak, Mateusz1872MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
190.IIMiziula, Patryk1869UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
191.K+Zdziarska, Lidia1857Bialy Krol Wisznia Mala
192.ILusio, Daniel1857LKS Kosienice
193.IDuszczak, Dariusz1845MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
194.IStepniak, Przemyslaw1842
195.I++Tymrakiewicz, Marianna1819KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
196.KRzepecka, Dorota1808LKS "Wrzos" Miedzyborow
197.IZgarda, Jakub1804MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
198.IRusinski, Mateusz1801UKS "Szach" Wolsztyn
199.II+Kielbratowski, Maciej1790LKSz "Caissa" Lubsko
200.IKrzywon, Leszek1779MKS "Polonia" Przemysl
201.IFilipek, Halina1768
202.I++Huchwajda, Katarzyna1766KS KORONA Zakrzewo
203.I+Swiatnicka, Malgorzata1765TS-R "Hetman" Konin
204.I+Pacak, Patrycja1754UKS "Hetman" Czestochowa
205.IKaczmarek, Julia1731MKS przy MDK Trzcianka
206.IIWalczak, Konrad1727MKS "Polonia" Przemysl
207.I++Dziopa, Malgorzata1727LKSz "Caissa" Lubsko
208.IBuksa, Ewelina1694LKS "Zarzewie" Prudnik
209.I++Wesolowska, Katarzyna1669UKS "Szach" Wolsztyn
210.KBlasiak, Miroslaw1650AKS Mikolow
211.IVWozniak, Marcin0UMKSz "Jacwiez" Suwalki
212.IISzymanski, Piotr0
213.Sakalauskas, Vaidas0LKS "Chrobry" Gniezno
214.KMaciaga, Marcin0ZMCh Polska YMCA Warszawa

Baza zawodników

...to zbiór aktywnych szachistów z całej Polski pozwalający na przeglądanie ich statystyk rankingowych, debiutowych czy turniejowych

baza klubów, szukaj gracza

Kącik cytatów

"Ponoś ofiary, abyś sam nie stał się ofiarą."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies