użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
47. Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Grupa D, Polanica Zdrój 2011
0-1
[B45] Obrona Sycylijska, Four Knights Variation, Sicilian
Jan
Kaszycki

II
1505

Pawel
Zak

I
1776
KS "Polanica-Zdroj"
Zobacz historię ELO

Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.K+Kowalski, Igor2328KSz "Polonia Warszawa"
2.K+Nowak, Lukasz2310KSz "Polonia Warszawa"
3.K+Psyk, Radoslaw2222KSz "Piatka" Skierniewice
4.KLukasiewicz, Krzysztof2218UKS SP3 w Bogatyni
5.K++Chylewski, Patryk2213KS LAURA Chylice
6.KMucha, Piotr2190KSz "HETMAN" Katowice
7.I++Suliborski, Jakub2105MTSz Minsk Mazowiecki
8.KPraczukowski, Stanislaw2091KS LAURA Chylice
9.KDomanski, Lukasz2057Akademia Szachowa Gliwice
10.I++Wojtowicz, Stanislaw2050Raszyn Poznan
11.I++Malinowski, Damian2032KSz "Silesia" Raciborz
12.I+Prazmowski, Bartosz2005UKSz "Hetman" Warszawa
13.ILukasiewicz, Aleksander1999WKS Kopernik
14.I++Kalmuk, Krzysztof1999KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
15.I+Kadziela, Konrad1973UKS MDK Radom
16.I++Powalka, Michal1963PKS MAT Bialoleka
17.II+Fronczak, Sebastian1948LKS "Szach-Centrum" Lodz
18.I++Szydelko, Marcin1943UKS "Giecek" Radkow
19.K+Parol, Pola1929MTSz Minsk Mazowiecki
20.I++Karykowska, Anna1927KSz "Miedz" Legnica
21.II+Norov, Artem1921
22.I+Flazinski, Jozef1902UKS-STSz Sokolow Podlaski
23.IOsinski, Kamil1897LKS "Stomil" Belchatow
24.KFrej, Zofia1865MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
25.IDzieczkaniec, Piotr1849KS "Polanica-Zdroj"
26.I+Dzieczkaniec, Wieslaw1823KS "Polanica-Zdroj"
27.I++Staniszewska, Adrianna1805KS "Wesola" Warszawa
28.I++Herman, Monika1804KS LAURA Chylice
29.IBorkowski, Miroslaw1801KSz "Odrodzenie" Kozuchow
30.IKarpinski, Bartlomiej1792MKS "EMDEK" Bydgoszcz
31.II+Maciejewski, Mikolaj1788MKS "EMDEK" Bydgoszcz
32.II+Nowacki, Krzysztof1784MKS "EMDEK" Bydgoszcz
33.II+Galka, Kazimierz1780
34.IZak, Pawel1776KS "Polanica-Zdroj"
35.IModlich, Piotr1770Akademia Szachowa Gliwice
36.IIStasinkiewicz, Aleksander1754KS "Polanica-Zdroj"
37.I+Szulgacz, Maciej1749PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
38.IPietraszko, Jakub1739Bialy Krol Wisznia Mala
39.I+Jagiela, Piotr1734WKSz GANT HETMAN
40.ISzydelko, Kazimierz1733UKS "Giecek" Radkow
41.II+Stoop, Jan1728WOK Walbrzych
42.IISzymanowski, Igor1727UKS "Gedanensis" Gdansk
43.IModlich, Kacper1710Akademia Szachowa Gliwice
44.IKarpinski, Andrzej1705MKS "EMDEK" Bydgoszcz
45.IOleksza, Radoslaw1681LUKSz "Orient" Sokolka
46.IIWianecki, Mateusz1673UKS "Giecek" Radkow
47.IKustal, Emilia1667LKS "Szach-Centrum" Lodz
48.II+Ulatowski, Jakub1666Akademia Szachowa Gliwice
49.II+Mikolajczyk, Andrzej1662WOK Walbrzych
50.IIKopera, Marek1655UKS "Zadrna" Kamienna Gora
51.IIBielinski, Kazimierz1633WOK Walbrzych
52.IISolnicki, Maciej1629
53.ISzymczak, Paula1618LKS "Szach-Centrum" Lodz
54.I+Chmielecka, Aleksandra1611LUKSz "Orient" Sokolka
55.I+Karleszko, Karolina1598UKS "Rodlo" Opole
56.IIGolaszewski, Marek1596
57.IIJastrzebski, Konrad1565WKSz Wolow
58.IIWiatrowski, Damian1551UKS "Zadrna" Kamienna Gora
59.IISkolarczyk, Maciej1549KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle
60.IIBednarkiewicz, Jakub1545UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
61.II+Proczek, Mateusz1543UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
62.II+Szamrej, Jozef1528
63.IIZielinski, Marcin1521UKS "21 Podlesie"
64.IIKowalik, Michal1520
65.IIKowalski, Roman1513MKS "EMDEK" Bydgoszcz
66.IIKaszycki, Jan1505
67.IIRyk, Mikolaj1499MKS MOS Wieliczka
68.IIIBartoszewski, Bartosz1498UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
69.IIKesy, Maciej1481
70.IISobota, Jozef1478UKS "Zadrna" Kamienna Gora
71.IIKlepacki, Sebastian1470WOK Walbrzych
72.IIMucha, Marek1462PSSz Pszczyna
73.IINowakowski, Michal1447KS "Polanica-Zdroj"
74.IIRabeda, Grzegorz1440CK Lubianka
75.IIIRajski, Adam1427KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle
76.IIKarykowski, Dominik1407KSz "Miedz" Legnica
77.IIPakulska, Paulina1406UKS "Giecek" Radkow
78.IIBudzinska, Malgorzata1379KSz "Piatka" Skierniewice
79.II+Najuch, Natalia1356KSz "Piatka" Skierniewice
80.IIMuller, Marcin1355
81.IIIOsinski, Maciej1354KSz "Piatka" Skierniewice
82.IIRozycki, Wojciech1326KS LAURA Chylice
83.IIIKaminski, Arkadiusz1314SKS ORLIK Brzeg
84.IIIWojcik, Julia1313KSz "Piatka" Skierniewice
85.IVKlebanski, Jan1312WOK Walbrzych
86.IIGrunas, Jakub1301UKS "Caissa" Warszawa
87.IIIToporowski, Jacek1297SKS ORLIK Brzeg
88.IIChylewski, Daniel1293KS LAURA Chylice
89.IIUlanowski, Piotr1291UKS SP11 "Skoczek" Tczew
90.IIKowalski, Gerard1291KSz "Polonia Warszawa"
91.IIHutnik, Tomasz1289WKSz HETMAN Walbrzych
92.IIIMajocha, Tomasz1218
93.Zielinski, Zbigniew0
94.IIIWalczak, Piotr0KSz "SDK-Lotnik" Mielec
95.IIISzalkowski, Cyprian0
96.IISepelowski, Marcin0
97.IIPietraszko, Jan0
98.IIIMlynarek, Pawel0TS Wisla Krakow
99.IVMazurek, Pawel0KS "Polanica-Zdroj"
100.IIKoscielny, Edmond0
101.IIIJankowski, Rafal0
102.IIIGaluszka, Roman0

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Izolowany pionek rzadko lub prawie nigdy nie robi kariery."

~Francois Philidor

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies