u偶ytkownik:
has艂o:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
Druzynowe Mistrzostwa Polski Juniorow - II liga, Dar艂贸wek 2011
0-1
[C00] Obrona Francuska, King"s Indian Attack
Milosz
Szpar

FM
2349
LKSz GCKiP Czarna
Dawid
Czerw

K
2254
UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
Zobacz histori臋 ELO

Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.IMGazik, Viktor2501KSz "HETMAN" Katowice
2.IMGajek, Radoslaw2444
3.FMTomczak, Mikolaj2432TS Wisla Krakow
4.FMCukrowski, Filip2401RPW Okucia Budowlane Lodz
5.FMKaczmarek, Aleksander2398RPW Okucia Budowlane Lodz
6.FMKarpus, Michal2364UKS "Hetman Koronny" Trzebinia
7.FMNiekras, Dawid2351ASSz "Lipno" Steszew
8.FMSzpar, Milosz2349LKSz GCKiP Czarna
9.FMChylewski, Patryk2335KS LAURA Chylice
10.FMWiewiora, Eneasz2324SSz GMINY PAWLOWICE
11.K+Walter, Szymon2296UKS "21 Podlesie"
12.FMPaszewski, Mateusz2293UKS "Hetman" Czestochowa
13.K++Tomaszewski, Kacper2281MKSz Rybnik
14.FMPolok, Kacper2278KSz "Silesia" Raciborz
15.WFMSliwicka, Alicja2277UKS "OPP" Torun
16.FMObrusnik, Michal2277KSz "Silesia" Raciborz
17.FMLicznerski, Lukasz2277SzUKS Gostmat 83 Gostynin
18.KCzerw, Dawid2254UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
19.FMWiniarski, Mikolaj2249KS LAURA Chylice
20.KChmiel, Marcin2249KKSz Krakow
21.FMMusialkiewicz, Pawel2247LKS "Chrobry" Gniezno
22.K+Musialkiewicz, Jan2244LKS "Chrobry" Gniezno
23.I++Dzierzak, Radoslaw2244UKS "21 Podlesie"
24.K++Gierulski, Kamil2219RzKSz Rzeszow
25.KSzusterowski, Radoslaw2217UKS "Hetman" Czestochowa
26.CMSliwicki, Damian2193UKS "OPP" Torun
27.K+Gazikova, Veronika2178KSz "HETMAN" Katowice
28.I+Sernecki, Franciszek2175MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
29.KSmolka, Marcin2170OLIMPIJCZYK Chrzanow
30.KPraczukowski, Stanislaw2170KS LAURA Chylice
31.KZebracki, Tomasz2168PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
32.KMucha, Piotr2168KSz "HETMAN" Katowice
33.I++Jaskolka, Tomasz2165LKS "Olszanica"
34.KJacek, Krystian2165KSz Gryf Szczecin
35.KBrzezinski, Mateusz2164UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
36.K++Rozycki, Bartlomiej2152KS LAURA Chylice
37.K+Faron, Rafal2151UKS "21 Podlesie"
38.KSmieszek, Wojciech2137MUKS "Stoczek 45" Bialystok
39.KJedras, Piotr2129KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
40.WFMDziodzio, Angelika2126MKS "Sandecja" Nowy Sacz
41.KParol, Pawel2122MTSz Minsk Mazowiecki
42.KGraczyk, Damian2122MTSz Minsk Mazowiecki
43.I++Suliborski, Jakub2117MTSz Minsk Mazowiecki
44.KGolda, Sebastian2109KKSz Krakow
45.K++Parol, Pola2101MTSz Minsk Mazowiecki
46.WCMDmochowska, Agnieszka2096MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
47.KKanicki, Krzysztof2095KSz Polonia Wroclaw
48.K+Bilczewski, Kacper2093UKS "Ognisko" Rydultowy
49.KMichalski, Filip2080OTSz Ostrow Wielkopolski
50.KOszczanowski, Witold2077KS AZS Wratislavia
51.KKlepek, Witold2076Pszczynskie Szachy
52.KDrozdowski, Konrad2076UKS "Rotmistrz" Grudziadz
53.I++Cichy, Kamil2076KS HETMAN Marklowice
54.KPilzak, Marcin2065MMKS "Wieniawa" Leszno
55.KAdamczewski, Maciej2063KTS Kalisz
56.I++Zarnowski, Krzysztof2062GKSz "Kornuty" Gorlice
57.I+Polczyk, Mikolaj2061UKS "Ognisko" Rydultowy
58.I++Gora, Jan2047MKS MOS Wieliczka
59.I++Janulek, Dawid2030Pszczynskie Szachy
60.WFMKucharska, Honorata2029MKSz Rybnik
61.IZareba, Grzegorz2028LUKKS Kielce
62.I++Koziej, Maciej2027KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
63.I++Leczycki, Pawel2025
64.I++Mrozowski, Patryk1997L-UKS "Burza" Rogi
65.I+Grochulski, Grzegorz1996UKS "Czternastka" Warszawa
66.KStarczewska, Dominika1991"WIEZA PEGOW"
67.I++Ziebinski, Bartosz1985UKS "Hetman" Czestochowa
68.I+Lopuszanski, Kamil1984S-KKS Przemysl
69.I++Wesolowski, Edgar1983UKS "Szach" Wolsztyn
70.I+Siedlanowski, Lukasz1976LKSz Lublin
71.I+Kadziela, Konrad1973UKS MDK Radom
72.IKwiatkowski, Wiktor1965UKS "Smecz" Konin
73.KKopica, Paulina1959LKS "Zarzewie" Prudnik
74.IZiaja, Krystian1954LKS "Olszanica"
75.I++Janiszewski, Filip1953KTS Kalisz
76.KByrka, Joanna1948LKSz GCKiP Czarna
77.ILatocha, Aleksander1947MKSz DIAGONALIA Imielin
78.I+Chmielarz, Maciej1946OTSz Ostrow Wielkopolski
79.IKarcz, Bartlomiej1944KSz "HETMAN" Katowice
80.I++Szydelko, Marcin1939UKS "Giecek" Radkow
81.K+Maruszczak, Joanna1939KSz Gryf Szczecin
82.I++Szczecina, Kamil1937ChTS Chorzow
83.ICzerniawski, Krzysztof1936KSz "Odrodzenie" Kozuchow
84.IKlementowski, Dawid1935MKSz Rybnik
85.K+Moscicka, Pola1934KS LAURA Chylice
86.KJacek, Roksana1931KSz Gryf Szczecin
87.K++Cieslak, Wiktoria1931MKSz Rybnik
88.I++Adamczewski, Jedrzej1930KTS Kalisz
89.KJedrocha, Katarzyna1922KKSz Krakow
90.KPosuniak, Weronika1920KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
91.I+Grzeskow, Adrian1918UKS SP3 w Bogatyni
92.INiedbala, Wojciech1914UMKS "Na Pieterku" Poznan
93.I+Kuspak, Aleksander1900LUKKS Kielce
94.I++Binkowska, Agata1897UKS "21 Podlesie"
95.IKoseski, Damian1885MTSz Minsk Mazowiecki
96.ISzusterowski, Przemyslaw1881ChTS Chorzow
97.IHanusek, Krzysztof1881UKS "Szach" Wolsztyn
98.INun, Grzegorz1868KSz "Odrodzenie" Kozuchow
99.IKosmala, Mateusz1868KSz "HETMAN" Katowice
100.KStebel, Agata1859UKS "Ognisko" Rydultowy
101.IPosuniak, Kacper1859UKS MDK Radom
102.ISzmer, Aleksander1857UKS "Rodlo" Opole
103.KRaczykowska, Paulina1857KSz Stilon Gorzow Wlkp.
104.IBartoszek, Marcin1857UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
105.I++Somyk, Marcin1856WKS Kopernik
106.IMatysiak, Samuel1853MLKSz Myslenice
107.ISulkowski, Andrzej1852UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
108.IZadlo, Anna1849UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
109.KDwilewicz, Agata1848KSz Polonia Wroclaw
110.IGladysz, Jakub1847UKS SP 1 Brzozow
111.I+Janzer, Hubert1846TSz / KSz "BYSTROVIA" Bystrowice
112.ILuka, Krzysztof1842RzKSz Rzeszow
113.I+Ogonowski, Jakub1841UKS "Czternastka" Warszawa
114.I+Choina, Adam1840"Hetman" Ostrowiec Sw.
115.IKamecki, Mateusz1837UKS Koscielec
116.IKlimek, Piotr1835UKS "Rodlo" Opole
117.IZima, Teofil1834GKSz "Kornuty" Gorlice
118.II+Beczala, Pawel1834UKS "21 Podlesie"
119.KSwiech, Joanna1832LKSz GCKiP Czarna
120.IPolak, Michal1832LUKKS Kielce
121.II+Misztal, Piotr1820
122.IIMajas, Piotr1819KTS Kalisz
123.ILanica, Lukasz1814KSz "Pod Wieza" Szczecin
124.ICzornik, Janusz1812
125.I++Buchta, Agnieszka1810UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
126.IWielek, Thomas1808UKS "21 Podlesie"
127.IWozniak, Bartosz1797KSz Polonia Wroclaw
128.IMiszkielo, Bartosz1790WKS Kopernik
129.II+Zwara, Szymon1788UKS "OPP" Torun
130.IRybka, Martin1785UKS "Ognisko" Rydultowy
131.I++Warchol, Maria1784AZS Poznan
132.IIKaniewski, Patryk1782WOK Walbrzych
133.IWojtowicz, Dawid1770KS "Komunalni Sanok"
134.IGraczyk, Natalia1769KSz "HETMAN" Katowice
135.IIDadello, Krzysztof1767KSz Polonia Wroclaw
136.II+Wilk, Maciej1763MLKSz Myslenice
137.IKlimek, Marcin1761UKS "Rodlo" Opole
138.II+Wolniaczyk, Bartosz1759UKS "Piatka" Wielun
139.IKrzysztynska, Anna1758KS LAURA Chylice
140.II+Tokarz, Krzysztof1755MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
141.IStatucki, Maciej1754KSz "Odrodzenie" Kozuchow
142.I+Pacak, Patrycja1754UKS "Hetman" Czestochowa
143.I+Palka, Dominika1749KSz "Torfarm-64" Torun
144.IBurzak, Wojciech1749Pszczynskie Szachy
145.IIDeka, Konrad1748KKSz Krakow
146.IWrobel, Michal1739MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
147.I+Jasnikowska, Malgorzata1737OTSz Ostrow Wielkopolski
148.IMazur, Bartlomiej1734KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
149.IOlchowko, Marika1730TMS "Roszada" Gliwice
150.II+Kurzepa, Bartlomiej1728UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
151.II+Lachowicz, Dominik1723MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
152.I+Mazur, Anna1722KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
153.IISkrzypinski, Maciej1721MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
154.II+Michalski, Artur1721"Hetman" Ostrowiec Sw.
155.I++Kozubal, Aleksandra1721TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski
156.I+Bebnik, Malgorzata1721UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
157.IKowalewicz, Kacper1717UKS "Szach" Wolsztyn
158.II+Karpacz, Piotr1716UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
159.ISzymanowicz, Maksymilian1714"Hetman" Ostrowiec Sw.
160.ISzydelko, Michal1713UKS "Giecek" Radkow
161.ITarczykowska, Monika1711UKS "OPP" Torun
162.I++Sowa, Martyna1706ZKSz Zary
163.ISkiba, Marta1705"WIEZA PEGOW"
164.IPolek, Marek1696KKSz Krakow
165.II+Michalak, Augustyn1696OTSz Ostrow Wielkopolski
166.IIMuszynski, Maciej1692Pszczynskie Szachy
167.I++Chmielewska, Joanna1692UKS "Czternastka" Warszawa
168.IWieczorek, Aleksandra1688KSz "Silesia" Raciborz
169.I++Glapa, Anna1687MMKS "Wieniawa" Leszno
170.IISzczypkowski, Piotr1684"Hetman" Ostrowiec Sw.
171.I+Wisniewski, Szymon1679UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
172.II+Marchlewicz, Artur1677UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
173.IIBoldys, Piotr1673UKS "Ognisko" Rydultowy
174.I++Wesolowska, Katarzyna1669UKS "Szach" Wolsztyn
175.ITylenda, Krzysztof1669KSz. "Hancza" Suwalki
176.ISzulc, Filip1668UMKSz "Jacwiez" Suwalki
177.I++Guzik, Natalia1668UKS "Piatka" Wielun
178.IILewandowski, Michal1665UKS "OPP" Torun
179.IILankof, Piotr1662KKSz Krakow
180.IIStaron, Piotr1655KKSz Krakow
181.IWladyka, Angelika1653TSz / KSz "BYSTROVIA" Bystrowice
182.II+Molenda, Marcin1651MCK Aleksandrow Kujawski
183.IFudalej, Slawomir1651KSz "Odrodzenie" Kozuchow
184.ISobczak, Marta1643UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
185.II+Matuszewski, Maciej1641UKS "Czternastka" Warszawa
186.IBialowas, Inga1641
187.IBebel, Agnieszka1638KSz Polonia Wroclaw
188.IIBakalarczyk, Jolanta1635UKS "Piatka" Wielun
189.IBlaszczak, Jedrzej1632TMS "Roszada" Gliwice
190.IIBruder, Adam1630
191.IWiatr, Maria1623Pszczynskie Szachy
192.IIIPajak, Rafal1621UKS "21 Podlesie"
193.IWolniaczyk, Daria1620UKS "Piatka" Wielun
194.IIKoza, Stanislaw1619KSz Polonia Wroclaw
195.INun, Joanna1612KSz "Odrodzenie" Kozuchow
196.ISurpeta, Julia1611KKSz Krakow
197.IKrasinski, Mateusz1611UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdroj
198.IDrabek, Jan1610KKSz "Urania" Krosno
199.ILaszewicz, Magdalena1608UKS "Giecek" Radkow
200.IIZabuga, Maciej1607SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
201.ISzurek, Dagmara1604UKS "Ognisko" Rydultowy
202.I+Karleszko, Karolina1598"Strzelec" Strzelce Opolskie
203.IIObara, Damian1597LUKKS Kielce
204.IIZakowski, Adrian1596UKS "OPP" Torun
205.IRogacka, Natalia1591KSz Polonia Wroclaw
206.IISkierski, Jacek1589UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
207.IMielczarek, Joanna1589UKS "Hetman" Czestochowa
208.IDobrzanska, Joanna1589LKS "Olszanica"
209.IIBoldys, Henryk1581UKS "Ognisko" Rydultowy
210.IZezulkin, Alina1580"Caissa Pion" Zielona Gora
211.IIWrobel, Kamil1579LZS "Goniec" Kluczbork
212.ILarysz, Anna1579UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
213.ISkorupa, Oliwia1577UKS "Rotmistrz" Grudziadz
214.IZiemba, Magdalena1576GKSz "Kornuty" Gorlice
215.IIMykita, Andrzej1576LZS "Goniec" Kluczbork
216.IIBolibok, Milosz1575UKS "Rotmistrz" Grudziadz
217.II+Gondro, Kacper1565UKS "Hetman" Czestochowa
218.IIMendak, Mateusz1560UMKSz "Jacwiez" Suwalki
219.IIWiaterek, Jakub1553UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
220.IIKalinowski, Kamil1552KSz "Silesia" Raciborz
221.IIKaczor, Mateusz1548LUKKS Kielce
222.IIZazula, Jonatan1546S-KKS Przemysl
223.IIStasiowski, Karol1545MKSz DIAGONALIA Imielin
224.IHumin, Julia1541UKS "FALA" Swiekatowo
225.IISikora, Pawel1537UKS SP1 "Jedynka" Tychy
226.IIWozniak, Adam1531MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
227.II+Paterek, Diana1530UKS MDK Radom
228.IGudelajtis, Anna1528UKS "Rodlo" Opole
229.II+Sybis, Iwona1517KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
230.IIRuttar, Lukasz1517GKSz "Kornuty" Gorlice
231.IReda, Patrycja1517UKS "Czternastka" Warszawa
232.IISikora, Szymon1515ChTS Chorzow
233.IIKielbasa, Artur1514
234.II+Walega, Agnieszka1513MLKSz Myslenice
235.IIBuczek, Jakub1513KKSz "Urania" Krosno
236.IIGodyla, Bartosz1510RUKS Korona-Rawbud Rawicz
237.IISekowski, Piotr1507LUKKS Kielce
238.II+Dabrowska, Paula1501UMKSz "Jacwiez" Suwalki
239.IIBieszczad, Arkadiusz1501GKSz "Kornuty" Gorlice
240.II+Skoczek, Karolina1498UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
241.II+Szeglowska, Karolina1493KSz "SDK-Lotnik" Mielec
242.IIKomandera, Pawel1487MKSz DIAGONALIA Imielin
243.II+Kaczor, Katarzyna1486
244.IIMakielak, Hubert1485UKS "Piatka" Wielun
245.I++Jurkiewicz, Zuzanna1476UKS SP 1 Brzozow
246.IISzygowski, Jakub1462UKS "Rotmistrz" Grudziadz
247.IIIWieclaw, Pawel1459UKS SP3 w Bogatyni
248.IIMikolajewski, Jakub1458UKS "Szach" Wolsztyn
249.IICicharski, Daniel1457OTSz Ostrow Wielkopolski
250.IIJezak, Justyna1454S-KKS Przemysl
251.IIRolka, Anna1448MKSz DIAGONALIA Imielin
252.IIJarecka, Monika1445KTS Kalisz
253.II+Skotny, Agata1436MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
254.IIZawislak, Zaneta1435
255.IIChmura, Wojciech1432UKS "21 Podlesie"
256.IIOstrowska, Weronika1430UKS Koscielec
257.II+Tomys, Wiktoria1427UKS "Szach" Wolsztyn
258.IIOciepka, Dominika1409KSz Gryf Szczecin
259.IIPietrzak, Piotr1407UMKS "Na Pieterku" Poznan
260.IKlisz, Karolina1397MKSz DIAGONALIA Imielin
261.IStrozyk, Aleksandra1394UMKS "Na Pieterku" Poznan
262.IDixa, Joanna1388KSz ORLY Pleszew
263.IIMiedzinski, Wiktor1386RUKS Korona-Rawbud Rawicz
264.II+Rynkiewicz, Natalia1382UMKSz "Jacwiez" Suwalki
265.IISzczesniak, Zuzanna1378UKS "Rotmistrz" Grudziadz
266.IIBalanda, Joanna1372
267.IIBialucha, Sebastian1370MKSz DIAGONALIA Imielin
268.IWasik, Justyna1368RzKSz Rzeszow
269.IIWaclawik, Joanna1365UKS "Giecek" Radkow
270.IIHeinrich, Zuzanna1364Raszyn Poznan
271.IIMichalak, Amadeusz1357UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
272.IIWitek, Michal1350UKS "Giecek" Radkow
273.IIRylska, Kamila1350KS LAURA Chylice
274.IIDomusa, Mateusz1349UKS SP3 w Bogatyni
275.IIGutkowski, Marek1344UKS MDK Radom
276.IIBarszcz, Milena1337LUKKS Kielce
277.IIKaszok, Weronika1334Pszczynskie Szachy
278.IIOsiecki, Jonasz1325RUKS Korona-Rawbud Rawicz
279.IIKielbasa, Dominik1323
280.IIKozaczko, Aleksandra1312
281.IIPokrzywa, Katarzyna1302KSz "HETMAN" Katowice
282.IIOlkowski, Lukasz1298UKS Koscielec
283.IIChylewski, Daniel1293KS LAURA Chylice
284.IIIDebala, Pawel1291MTSz Minsk Mazowiecki
285.IIIMis, Adrian1269UKS "Piatka" Wielun
286.IIIPiasecki, Nikodem1266KSz "SDK-Lotnik" Mielec
287.ILuka, Agnieszka1264TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski
288.IIIPawlowski, Milosz1252
289.IIReda, Lucja1250UKS "Czternastka" Warszawa
290.IIKoseska, Kamila1238MTSz Minsk Mazowiecki
291.II+Kopacka, Natalia1221OTSz Ostrow Wielkopolski
292.IIGilarek, Weronika1154UKS Koscielec
293.IIIZabczynska, Magdalena1104RUKS Korona-Rawbud Rawicz
294.IIIZurawska, Martyna0LZS "Goniec" Kluczbork
295.IIZubilewicz, Artur0S-KKS Przemysl
296.IIIZakrzewska, Natalia0UKS "Rotmistrz" Grudziadz
297.IVWolska, Marta0MUKS "Stoczek 45" Bialystok
298.IWisniewski, Michal0LKSz Lublin
299.Winter, Anna0
300.IVWilk, Tomasz0
301.IWasilewski, Piotr0
302.IIITalaga, Zuzanna0LUKKS Kielce
303.IIIStaniuk, Aleksandra0
304.IIISkubisz, Karol0
305.Sikora, Rafal0
306.IIIRachwal, Mateusz0KSz "SDK-Lotnik" Mielec
307.IIPiasecka, Maja0LUKKS Kielce
308.IVPalka, Natalia0UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
309.IINeumann, Paulina0UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
310.IVMyszkowska, Roksana0UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
311.IIIMueller, Marcin0MMKS "Wieniawa" Leszno
312.IVMichalska, Agnieszka0LZS "Goniec" Kluczbork
313.Michalak, Natalia0UKS "Dziewiatka" Sieradz
314.IIILewicki, Piotr0LUKSz "Orient" Sokolka
315.Lewandowska, Joanna0MMKS "Wieniawa" Leszno
316.IIILaczak, Hubert0KSz "SDK-Lotnik" Mielec
317.VKubicka, Anna0
318.IVKolodziej, Piotr0
319.IIKlos, Sebastian0LZS "Goniec" Kluczbork
320.IIIJankowska, Izabela0UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
321.IIIndyk, Wojciech0
322.IIIGrochot, Monika0KKSz Krakow
323.IIIErbert, Przemyslaw0LZS "Goniec" Kluczbork
324.IIChrzan, Karol0S-KKS Przemysl
325.IIIBialowas, Blanka0S-KKS Przemysl
326.IIIBialon, Aleksander0UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice

Baza zawodnik贸w

...to zbi贸r aktywnych szachist贸w z ca艂ej Polski pozwalający na przeglądanie ich statystyk rankingowych, debiutowych czy turniejowych

baza klub贸w, szukaj gracza

Kącik cytat贸w

"Przy pomocy szach贸w ukszta艂towa艂em sw贸j charakter."

~Aleksander Alechin

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2018

Polityka prywatn艣ciPolityka plik贸w cookies