użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
Druzynowe Mistrzostwa Polski Juniorow - II liga, Darłówek 2011
1/2-1/2
[B13] Obrona Caro-Kann, Exchange Variation, Caro; B13
Agata
Binkowska

I++
1882
UKS "21 Podlesie"
Pola
Parol

K++
1938
MTSz Minsk Mazowiecki
Zobacz historię ELO

Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.IMGazik, Viktor2477KSz "HETMAN" Katowice
2.IMGajek, Radoslaw2444UKS "Rotmistrz" Grudziadz
3.FMCukrowski, Filip2401WKS Kopernik
4.FMKaczmarek, Aleksander2398KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
5.FMTomczak, Mikolaj2394MMKS "Wieniawa" Leszno
6.FMNiekras, Dawid2351ASSz "Lipno" Steszew
7.FMSzpar, Milosz2348LKSz GCKiP Czarna
8.FMKarpus, Michal2342UKS "Rotmistrz" Grudziadz
9.WFMSliwicka, Alicja2329UKS "OPP" Torun
10.FMChylewski, Patryk2322KS LAURA Chylice
11.FMPaszewski, Mateusz2316UKS "Hetman" Czestochowa
12.FMWiewiora, Eneasz2315SSz GMINY PAWLOWICE
13.K+Walter, Szymon2309UKS "21 Podlesie"
14.K++Tomaszewski, Kacper2307MKSz Rybnik
15.FMObrusnik, Michal2277KSz "Silesia" Raciborz
16.FMLicznerski, Lukasz2277SzUKS Gostmat 83 Gostynin
17.FMPolok, Kacper2265KSz "Silesia" Raciborz
18.KCzerw, Dawid2255UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
19.FMWiniarski, Mikolaj2249KS LAURA Chylice
20.KChmiel, Marcin2249KKSz Krakow
21.FMMusialkiewicz, Pawel2247LKS "Chrobry" Gniezno
22.I++Dzierzak, Radoslaw2245UKS "21 Podlesie"
23.K+Musialkiewicz, Jan2244LKS "Chrobry" Gniezno
24.KSzusterowski, Radoslaw2219UKS "Hetman" Czestochowa
25.K+Gierulski, Kamil2212RzKSz Rzeszow
26.KSliwicki, Damian2193UKS "OPP" Torun
27.KSmolka, Marcin2178OLIMPIJCZYK Chrzanow
28.K+Gazikova, Veronika2178KSz "HETMAN" Katowice
29.KZebracki, Tomasz2168PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
30.KMucha, Piotr2168KSz "HETMAN" Katowice
31.KJacek, Krystian2165KSz Gryf Szczecin
32.KBrzezinski, Mateusz2164UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
33.KPraczukowski, Stanislaw2156KS LAURA Chylice
34.K++Rozycki, Bartlomiej2154KS LAURA Chylice
35.K+Faron, Rafal2147UKS "21 Podlesie"
36.KSmieszek, Wojciech2137MUKS "Stoczek 45" Bialystok
37.I+Sernecki, Franciszek2135MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
38.KKlepek, Witold2130Pszczynskie Szachy
39.I++Jedras, Piotr2129KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
40.WFMDziodzio, Angelika2125MKS "Sandecja" Nowy Sacz
41.I++Suliborski, Jakub2122MTSz Minsk Mazowiecki
42.KParol, Pawel2122MTSz Minsk Mazowiecki
43.KGolda, Sebastian2109KKSz Krakow
44.KKanicki, Krzysztof2095KSz Polonia Wroclaw
45.KGraczyk, Damian2090KSz "HETMAN" Katowice
46.KMichalski, Filip2080OTSz Ostrow Wielkopolski
47.KOszczanowski, Witold2077KS AZS Wratislavia
48.KDrozdowski, Konrad2076UKS "Rotmistrz" Grudziadz
49.I++Cichy, Kamil2068KS HETMAN Marklowice
50.KPilzak, Marcin2065MMKS "Wieniawa" Leszno
51.I++Zarnowski, Krzysztof2062GKSz "Kornuty" Gorlice
52.I+Polczyk, Mikolaj2061UKS "Ognisko" Rydultowy
53.WFMKucharska, Honorata2058MKSz Rybnik
54.WCMDmochowska, Agnieszka2051MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
55.I++Jaskolka, Tomasz2047LKS "Olszanica"
56.I++Gora, Jan2047MKS MOS Wieliczka
57.K+Bilczewski, Kacper2039UKS "Ognisko" Rydultowy
58.KAdamczewski, Maciej2039KTS Kalisz
59.I++Janulek, Dawid2030Pszczynskie Szachy
60.IZareba, Grzegorz2028LUKKS Kielce
61.I++Koziej, Maciej2027KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
62.I++Leczycki, Pawel2025
63.I+Lopuszanski, Kamil2016S-KKS Przemysl
64.I++Mrozowski, Patryk1997L-UKS "Burza" Rogi
65.I+Grochulski, Grzegorz1996UKS "Czternastka" Warszawa
66.KStarczewska, Dominika1991"WIEZA PEGOW"
67.I++Ziebinski, Bartosz1985UKS "Hetman" Czestochowa
68.I++Wesolowski, Edgar1983UKS "Szach" Wolsztyn
69.I+Siedlanowski, Lukasz1976LKSz Lublin
70.I+Kadziela, Konrad1973UKS MDK Radom
71.IKwiatkowski, Wiktor1965UKS "Smecz" Konin
72.KKopica, Paulina1959UKS "Rodlo" Opole
73.KByrka, Joanna1948LKSz GCKiP Czarna
74.ILatocha, Aleksander1947MKSz DIAGONALIA Imielin
75.I+Chmielarz, Maciej1946OTSz Ostrow Wielkopolski
76.KSwiech, Joanna1945LKSz GCKiP Czarna
77.IKarcz, Bartlomiej1944KSz "HETMAN" Katowice
78.I++Szydelko, Marcin1939UKS "Giecek" Radkow
79.K+Maruszczak, Joanna1939KSz Gryf Szczecin
80.I++Janiszewski, Filip1939KTS Kalisz
81.K++Parol, Pola1938MTSz Minsk Mazowiecki
82.I++Szczecina, Kamil1937ChTS Chorzow
83.ICzerniawski, Krzysztof1936KSz "Odrodzenie" Kozuchow
84.IKlementowski, Dawid1935MKSz Rybnik
85.IZiaja, Krystian1933LKS "Olszanica"
86.KPosuniak, Weronika1933KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
87.KJacek, Roksana1931KSz Gryf Szczecin
88.I++Adamczewski, Jedrzej1930KTS Kalisz
89.KJedrocha, Katarzyna1922KKSz Krakow
90.I+Grzeskow, Adrian1918UKS SP3 w Bogatyni
91.INiedbala, Wojciech1914UMKS "Na Pieterku" Poznan
92.K++Cieslak, Wiktoria1904MKSz Rybnik
93.I+Kuspak, Aleksander1887LUKKS Kielce
94.IKoseski, Damian1885MTSz Minsk Mazowiecki
95.I++Binkowska, Agata1882UKS "21 Podlesie"
96.ISzusterowski, Przemyslaw1881ChTS Chorzow
97.IHanusek, Krzysztof1881UKS "Szach" Wolsztyn
98.INun, Grzegorz1868KSz "Odrodzenie" Kozuchow
99.IKosmala, Mateusz1868KSz "HETMAN" Katowice
100.IPosuniak, Kacper1859UKS MDK Radom
101.ISzmer, Aleksander1857UKS "Rodlo" Opole
102.IBartoszek, Marcin1857UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
103.I++Somyk, Marcin1856WKS Kopernik
104.KStebel, Agata1853UKS "Ognisko" Rydultowy
105.IMatysiak, Samuel1853MLKSz Myslenice
106.K+Moscicka, Pola1852KS LAURA Chylice
107.KRaczykowska, Paulina1851KSz Stilon Gorzow Wlkp.
108.I+Choina, Adam1850"Hetman" Ostrowiec Sw.
109.IZadlo, Anna1849UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
110.ILuka, Krzysztof1848RzKSz Rzeszow
111.IGladysz, Jakub1847UKS SP 1 Brzozow
112.I+Janzer, Hubert1846TSz / KSz "BYSTROVIA" Bystrowice
113.I+Ogonowski, Jakub1841UKS "Czternastka" Warszawa
114.IKamecki, Mateusz1837UKS Koscielec
115.IKlimek, Piotr1835UKS "Rodlo" Opole
116.IZima, Teofil1834GKSz "Kornuty" Gorlice
117.II+Beczala, Pawel1834UKS "21 Podlesie"
118.II+Misztal, Piotr1820
119.I++Buchta, Agnieszka1818UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
120.ILanica, Lukasz1814KSz "Pod Wieza" Szczecin
121.ICzornik, Janusz1812
122.IWielek, Thomas1808UKS "21 Podlesie"
123.IWozniak, Bartosz1797KSz Polonia Wroclaw
124.IRybka, Martin1795UKS "Ognisko" Rydultowy
125.IKrzysztynska, Anna1795LKS "Mechanizator" Ustrzyki Dolne
126.IMiszkielo, Bartosz1790WKS Kopernik
127.II+Zwara, Szymon1788UKS "OPP" Torun
128.IIMajas, Piotr1786KTS Kalisz
129.I++Warchol, Maria1784AZS Poznan
130.IIKaniewski, Patryk1782WOK Walbrzych
131.KDwilewicz, Agata1772KSz Polonia Wroclaw
132.IWojtowicz, Dawid1770KS "Komunalni Sanok"
133.IGraczyk, Natalia1769KSz "HETMAN" Katowice
134.IIDadello, Krzysztof1767KSz Polonia Wroclaw
135.II+Wilk, Maciej1763MLKSz Myslenice
136.IKlimek, Marcin1761UKS "Rodlo" Opole
137.II+Wolniaczyk, Bartosz1759UKS "Piatka" Wielun
138.II+Tokarz, Krzysztof1755MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
139.ISulkowski, Andrzej1755UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
140.IStatucki, Maciej1754KSz "Odrodzenie" Kozuchow
141.IPolak, Michal1754LUKKS Kielce
142.I+Pacak, Patrycja1754UKS "Hetman" Czestochowa
143.I+Palka, Dominika1749KSz "Torfarm-64" Torun
144.IIDeka, Konrad1748KKSz Krakow
145.I++Guzik, Natalia1741UKS "Piatka" Wielun
146.IWrobel, Michal1739MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
147.I+Jasnikowska, Malgorzata1737OTSz Ostrow Wielkopolski
148.IMazur, Bartlomiej1736KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
149.IOlchowko, Marika1730TMS "Roszada" Gliwice
150.II+Kurzepa, Bartlomiej1728UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
151.II+Lachowicz, Dominik1723MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
152.ITylenda, Krzysztof1722KSz. "Hancza" Suwalki
153.I++Kozubal, Aleksandra1722TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski
154.IISkrzypinski, Maciej1721MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
155.II+Michalski, Artur1721"Hetman" Ostrowiec Sw.
156.I+Bebnik, Malgorzata1721UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
157.IKowalewicz, Kacper1717UKS "Szach" Wolsztyn
158.II+Karpacz, Piotr1716UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
159.ISzymanowicz, Maksymilian1714"Hetman" Ostrowiec Sw.
160.ISzydelko, Michal1712UKS "Giecek" Radkow
161.ITarczykowska, Monika1711UKS "OPP" Torun
162.I++Sowa, Martyna1706ZKSz Zary
163.ISkiba, Marta1705"WIEZA PEGOW"
164.I+Mazur, Anna1700KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
165.IPolek, Marek1696KKSz Krakow
166.IIMuszynski, Maciej1692Pszczynskie Szachy
167.I++Chmielewska, Joanna1692UKS "Czternastka" Warszawa
168.IWieczorek, Aleksandra1688KSz "Silesia" Raciborz
169.I++Glapa, Anna1687MMKS "Wieniawa" Leszno
170.IISzczypkowski, Piotr1684"Hetman" Ostrowiec Sw.
171.I+Wisniewski, Szymon1679UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
172.II+Marchlewicz, Artur1677UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
173.IIBoldys, Piotr1673UKS "Ognisko" Rydultowy
174.I++Wesolowska, Katarzyna1669UKS "Szach" Wolsztyn
175.ISzulc, Filip1668UMKSz "Jacwiez" Suwalki
176.IILewandowski, Michal1665UKS "OPP" Torun
177.IILankof, Piotr1662KKSz Krakow
178.IIStaron, Piotr1655KKSz Krakow
179.IWladyka, Angelika1653TSz / KSz "BYSTROVIA" Bystrowice
180.II+Molenda, Marcin1651MCK Aleksandrow Kujawski
181.IFudalej, Slawomir1651KSz "Odrodzenie" Kozuchow
182.IBurzak, Wojciech1649TMS "Roszada" Gliwice
183.ISobczak, Marta1643UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
184.II+Matuszewski, Maciej1641UKS "Czternastka" Warszawa
185.IBialowas, Inga1641
186.IBebel, Agnieszka1638KSz Polonia Wroclaw
187.IIBakalarczyk, Jolanta1635UKS "Piatka" Wielun
188.IBlaszczak, Jedrzej1632TMS "Roszada" Gliwice
189.IIBruder, Adam1630
190.IWiatr, Maria1623Pszczynskie Szachy
191.IIIPajak, Rafal1621UKS "21 Podlesie"
192.II+Michalak, Augustyn1621OTSz Ostrow Wielkopolski
193.IWolniaczyk, Daria1620UKS "Piatka" Wielun
194.IIKoza, Stanislaw1619KSz Polonia Wroclaw
195.INun, Joanna1612KSz "Odrodzenie" Kozuchow
196.IKrasinski, Mateusz1611UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdroj
197.IDrabek, Jan1610KKSz "Urania" Krosno
198.ILaszewicz, Magdalena1608UKS "Giecek" Radkow
199.IIZabuga, Maciej1607SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
200.ISzurek, Dagmara1604UKS "Ognisko" Rydultowy
201.I+Karleszko, Karolina1598"Strzelec" Strzelce Opolskie
202.IIObara, Damian1597LUKKS Kielce
203.IIZakowski, Adrian1596UKS "OPP" Torun
204.IISkierski, Jacek1589UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
205.IMielczarek, Joanna1589UKS "Hetman" Czestochowa
206.IRogacka, Natalia1584KSz Polonia Wroclaw
207.IDobrzanska, Joanna1584LKS "Olszanica"
208.IIBoldys, Henryk1581UKS "Ognisko" Rydultowy
209.IZezulkin, Alina1580"Caissa Pion" Zielona Gora
210.IIWrobel, Kamil1579LZS "Goniec" Kluczbork
211.ILarysz, Anna1579UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
212.ISkorupa, Oliwia1577UKS "Rotmistrz" Grudziadz
213.IZiemba, Magdalena1576GKSz "Kornuty" Gorlice
214.IIMykita, Andrzej1576LZS "Goniec" Kluczbork
215.IIBolibok, Milosz1575UKS "Rotmistrz" Grudziadz
216.II+Gondro, Kacper1565UKS "Hetman" Czestochowa
217.IIMendak, Mateusz1560UMKSz "Jacwiez" Suwalki
218.IIWiaterek, Jakub1553UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
219.IIKalinowski, Kamil1552KSz "Silesia" Raciborz
220.IIKaczor, Mateusz1549LUKKS Kielce
221.IIZazula, Jonatan1546S-KKS Przemysl
222.IIStasiowski, Karol1545MKSz DIAGONALIA Imielin
223.IHumin, Julia1541UKS "FALA" Swiekatowo
224.IISikora, Pawel1537UKS SP1 "Jedynka" Tychy
225.IIWozniak, Adam1531MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
226.II+Paterek, Diana1530UKS MDK Radom
227.IGudelajtis, Anna1528UKS "Rodlo" Opole
228.ISurpeta, Julia1519KKSz Krakow
229.II+Sybis, Iwona1517KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
230.IIRuttar, Lukasz1517GKSz "Kornuty" Gorlice
231.IReda, Patrycja1517UKS "Czternastka" Warszawa
232.IISikora, Szymon1515ChTS Chorzow
233.IIKielbasa, Artur1514
234.II+Walega, Agnieszka1513MLKSz Myslenice
235.IIBuczek, Jakub1513KKSz "Urania" Krosno
236.IIGodyla, Bartosz1510RUKS Korona-Rawbud Rawicz
237.IISekowski, Piotr1507LUKKS Kielce
238.II+Dabrowska, Paula1501UMKSz "Jacwiez" Suwalki
239.IIBieszczad, Arkadiusz1501GKSz "Kornuty" Gorlice
240.I++Jurkiewicz, Zuzanna1500UKS SP 1 Brzozow
241.II+Skoczek, Karolina1498UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
242.II+Szeglowska, Karolina1493KSz "SDK-Lotnik" Mielec
243.IIKomandera, Pawel1487MKSz DIAGONALIA Imielin
244.II+Kaczor, Katarzyna1486
245.IIMakielak, Hubert1485UKS "Piatka" Wielun
246.IISzygowski, Jakub1462UKS "Rotmistrz" Grudziadz
247.IIIWieclaw, Pawel1459UKS SP3 w Bogatyni
248.IIMikolajewski, Jakub1458UKS "Szach" Wolsztyn
249.IICicharski, Daniel1457OTSz Ostrow Wielkopolski
250.IIJezak, Justyna1454S-KKS Przemysl
251.IIRolka, Anna1448MKSz DIAGONALIA Imielin
252.IIJarecka, Monika1445KTS Kalisz
253.II+Skotny, Agata1436MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
254.IIZawislak, Zaneta1435
255.IIChmura, Wojciech1432UKS "21 Podlesie"
256.IIOstrowska, Weronika1430UKS Koscielec
257.II+Tomys, Wiktoria1427UKS "Szach" Wolsztyn
258.IIOciepka, Dominika1409KSz Gryf Szczecin
259.IIPietrzak, Piotr1407UMKS "Na Pieterku" Poznan
260.IKlisz, Karolina1397MKSz DIAGONALIA Imielin
261.IStrozyk, Aleksandra1394UMKS "Na Pieterku" Poznan
262.IIMiedzinski, Wiktor1386RUKS Korona-Rawbud Rawicz
263.II+Rynkiewicz, Natalia1382UMKSz "Jacwiez" Suwalki
264.IDixa, Joanna1380KSz ORLY Pleszew
265.IISzczesniak, Zuzanna1378UKS "Rotmistrz" Grudziadz
266.IIBalanda, Joanna1372
267.IIBialucha, Sebastian1370MKSz DIAGONALIA Imielin
268.IWasik, Justyna1368RzKSz Rzeszow
269.IIWaclawik, Joanna1365UKS "Giecek" Radkow
270.IIHeinrich, Zuzanna1364Raszyn Poznan
271.IIMichalak, Amadeusz1357UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
272.IIWitek, Michal1350UKS "Giecek" Radkow
273.IIRylska, Kamila1350KS LAURA Chylice
274.IIDomusa, Mateusz1349UKS SP3 w Bogatyni
275.IIGutkowski, Marek1344UKS MDK Radom
276.IIBarszcz, Milena1337LUKKS Kielce
277.IIKaszok, Weronika1330Pszczynskie Szachy
278.IIOsiecki, Jonasz1325RUKS Korona-Rawbud Rawicz
279.IIKielbasa, Dominik1323
280.IIKozaczko, Aleksandra1312
281.IIPokrzywa, Katarzyna1302KSz "HETMAN" Katowice
282.IIOlkowski, Lukasz1298UKS Koscielec
283.IIChylewski, Daniel1293KS LAURA Chylice
284.IIIDebala, Pawel1291MTSz Minsk Mazowiecki
285.IIIMis, Adrian1269UKS "Piatka" Wielun
286.IIIPiasecki, Nikodem1266KSz "SDK-Lotnik" Mielec
287.ILuka, Agnieszka1264TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski
288.IIIPawlowski, Milosz1252
289.IIReda, Lucja1250UKS "Czternastka" Warszawa
290.IIKoseska, Kamila1238MTSz Minsk Mazowiecki
291.II+Kopacka, Natalia1221OTSz Ostrow Wielkopolski
292.IIGilarek, Weronika1154UKS Koscielec
293.IIIZabczynska, Magdalena1104RUKS Korona-Rawbud Rawicz
294.IIIZurawska, Martyna0LZS "Goniec" Kluczbork
295.IIZubilewicz, Artur0S-KKS Przemysl
296.IIIZakrzewska, Natalia0UKS "Rotmistrz" Grudziadz
297.IVWolska, Marta0MUKS "Stoczek 45" Bialystok
298.IWisniewski, Michal0LKSz Lublin
299.Winter, Anna0
300.IVWilk, Tomasz0
301.IWasilewski, Piotr0
302.IIITalaga, Zuzanna0LUKKS Kielce
303.IIIStaniuk, Aleksandra0
304.IIISkubisz, Karol0
305.Sikora, Rafal0
306.IIIRachwal, Mateusz0KSz "SDK-Lotnik" Mielec
307.IIPiasecka, Maja0LUKKS Kielce
308.IVPalka, Natalia0UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
309.IINeumann, Paulina0UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
310.IVMyszkowska, Roksana0UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
311.IIIMueller, Marcin0MMKS "Wieniawa" Leszno
312.IVMichalska, Agnieszka0LZS "Goniec" Kluczbork
313.Michalak, Natalia0UKS "Dziewiatka" Sieradz
314.IIILewicki, Piotr0LUKSz "Orient" Sokolka
315.Lewandowska, Joanna0MMKS "Wieniawa" Leszno
316.IIILaczak, Hubert0KSz "SDK-Lotnik" Mielec
317.VKubicka, Anna0
318.IVKolodziej, Piotr0
319.IIKlos, Sebastian0LZS "Goniec" Kluczbork
320.IIIJankowska, Izabela0UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
321.IIIndyk, Wojciech0
322.IIIGrochot, Monika0KKSz Krakow
323.IIIErbert, Przemyslaw0LZS "Goniec" Kluczbork
324.IIChrzan, Karol0S-KKS Przemysl
325.IIIBialowas, Blanka0S-KKS Przemysl
326.IIIBialon, Aleksander0UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice

Baza debiutów

...to encyklopedia najpopularniejszych otwarć szachowych wraz z niezliczoną ilością wariantów

debiuty, warianty

Kącik cytatów

"Ponoś ofiary, abyś sam nie stał się ofiarą."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies