u偶ytkownik:
has艂o:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
Druzynowe Mistrzostwa Polski Juniorow - II liga, Dar艂贸wek 2011
0-1
[B32] Obrona Sycylijska, Kalashnikov Variation, Sicilian
D
Sliwicki



K
Polok




Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.IMGazik, Viktor2490KSz "HETMAN" Katowice
2.IMGajek, Radoslaw2444
3.FMTomczak, Mikolaj2418TS Wisla Krakow
4.FMCukrowski, Filip2401WKS Kopernik
5.FMKaczmarek, Aleksander2398KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
6.FMKarpus, Michal2364UKS "Rotmistrz" Grudziadz
7.FMNiekras, Dawid2351ASSz "Lipno" Steszew
8.FMSzpar, Milosz2349LKSz GCKiP Czarna
9.FMChylewski, Patryk2335KS LAURA Chylice
10.FMWiewiora, Eneasz2324SSz GMINY PAWLOWICE
11.FMPaszewski, Mateusz2322UKS "Hetman" Czestochowa
12.K+Walter, Szymon2296UKS "21 Podlesie"
13.K++Tomaszewski, Kacper2281MKSz Rybnik
14.FMPolok, Kacper2278KSz "Silesia" Raciborz
15.FMObrusnik, Michal2277KSz "Silesia" Raciborz
16.FMLicznerski, Lukasz2277SzUKS Gostmat 83 Gostynin
17.WFMSliwicka, Alicja2274UKS "OPP" Torun
18.KCzerw, Dawid2254UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
19.FMWiniarski, Mikolaj2249KS LAURA Chylice
20.KChmiel, Marcin2249KKSz Krakow
21.FMMusialkiewicz, Pawel2247LKS "Chrobry" Gniezno
22.K+Musialkiewicz, Jan2244LKS "Chrobry" Gniezno
23.I++Dzierzak, Radoslaw2244UKS "21 Podlesie"
24.K+Gierulski, Kamil2235RzKSz Rzeszow
25.KSzusterowski, Radoslaw2217UKS "Hetman" Czestochowa
26.KPraczukowski, Stanislaw2195KS LAURA Chylice
27.CMSliwicki, Damian2193UKS "OPP" Torun
28.I+Sernecki, Franciszek2184MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
29.K+Gazikova, Veronika2178KSz "HETMAN" Katowice
30.K++Rozycki, Bartlomiej2174KS LAURA Chylice
31.KSmolka, Marcin2170OLIMPIJCZYK Chrzanow
32.KZebracki, Tomasz2168PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
33.KMucha, Piotr2168KSz "HETMAN" Katowice
34.KJacek, Krystian2165KSz Gryf Szczecin
35.KBrzezinski, Mateusz2164UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
36.K+Faron, Rafal2151UKS "21 Podlesie"
37.KSmieszek, Wojciech2137MUKS "Stoczek 45" Bialystok
38.KKlepek, Witold2132Pszczynskie Szachy
39.KJedras, Piotr2129KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
40.WFMDziodzio, Angelika2126MKS "Sandecja" Nowy Sacz
41.KParol, Pawel2122MTSz Minsk Mazowiecki
42.I++Suliborski, Jakub2117MTSz Minsk Mazowiecki
43.I++Jaskolka, Tomasz2115LKS "Olszanica"
44.KGolda, Sebastian2109KKSz Krakow
45.KKanicki, Krzysztof2095KSz Polonia Wroclaw
46.I++Cichy, Kamil2094KS HETMAN Marklowice
47.K+Bilczewski, Kacper2093UKS "Ognisko" Rydultowy
48.KMichalski, Filip2080OTSz Ostrow Wielkopolski
49.KOszczanowski, Witold2077KS AZS Wratislavia
50.KDrozdowski, Konrad2076UKS "Rotmistrz" Grudziadz
51.KGraczyk, Damian2066KSz "HETMAN" Katowice
52.KPilzak, Marcin2065MMKS "Wieniawa" Leszno
53.I++Zarnowski, Krzysztof2062GKSz "Kornuty" Gorlice
54.I+Polczyk, Mikolaj2061UKS "Ognisko" Rydultowy
55.WCMDmochowska, Agnieszka2051MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
56.I++Gora, Jan2047MKS MOS Wieliczka
57.KAdamczewski, Maciej2039KTS Kalisz
58.I++Janulek, Dawid2030Pszczynskie Szachy
59.WFMKucharska, Honorata2029MKSz Rybnik
60.IZareba, Grzegorz2028LUKKS Kielce
61.I++Koziej, Maciej2027KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
62.I++Leczycki, Pawel2025
63.I+Lopuszanski, Kamil2016S-KKS Przemysl
64.I++Mrozowski, Patryk1997L-UKS "Burza" Rogi
65.I+Grochulski, Grzegorz1996UKS "Czternastka" Warszawa
66.KStarczewska, Dominika1991"WIEZA PEGOW"
67.I++Ziebinski, Bartosz1985UKS "Hetman" Czestochowa
68.I++Wesolowski, Edgar1983UKS "Szach" Wolsztyn
69.I+Siedlanowski, Lukasz1976LKSz Lublin
70.I+Kadziela, Konrad1973UKS MDK Radom
71.IKwiatkowski, Wiktor1965UKS "Smecz" Konin
72.KKopica, Paulina1959LKS "Zarzewie" Prudnik
73.IZiaja, Krystian1954LKS "Olszanica"
74.I++Janiszewski, Filip1953KTS Kalisz
75.KByrka, Joanna1948LKSz GCKiP Czarna
76.ILatocha, Aleksander1947MKSz DIAGONALIA Imielin
77.I+Chmielarz, Maciej1946OTSz Ostrow Wielkopolski
78.IKarcz, Bartlomiej1944KSz "HETMAN" Katowice
79.I++Szydelko, Marcin1939UKS "Giecek" Radkow
80.K+Maruszczak, Joanna1939KSz Gryf Szczecin
81.K++Parol, Pola1938MTSz Minsk Mazowiecki
82.I++Szczecina, Kamil1937ChTS Chorzow
83.ICzerniawski, Krzysztof1936KSz "Odrodzenie" Kozuchow
84.IKlementowski, Dawid1935MKSz Rybnik
85.KJacek, Roksana1931KSz Gryf Szczecin
86.K++Cieslak, Wiktoria1931MKSz Rybnik
87.I++Adamczewski, Jedrzej1930KTS Kalisz
88.KJedrocha, Katarzyna1922KKSz Krakow
89.KPosuniak, Weronika1920KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
90.I+Grzeskow, Adrian1918UKS SP3 w Bogatyni
91.INiedbala, Wojciech1914UMKS "Na Pieterku" Poznan
92.I+Kuspak, Aleksander1900LUKKS Kielce
93.I++Binkowska, Agata1897UKS "21 Podlesie"
94.KRaczykowska, Paulina1890KSz Stilon Gorzow Wlkp.
95.IKoseski, Damian1885MTSz Minsk Mazowiecki
96.ISzusterowski, Przemyslaw1881ChTS Chorzow
97.IHanusek, Krzysztof1881UKS "Szach" Wolsztyn
98.INun, Grzegorz1868KSz "Odrodzenie" Kozuchow
99.IKosmala, Mateusz1868KSz "HETMAN" Katowice
100.KStebel, Agata1859UKS "Ognisko" Rydultowy
101.IPosuniak, Kacper1859UKS MDK Radom
102.ISzmer, Aleksander1857UKS "Rodlo" Opole
103.IBartoszek, Marcin1857UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
104.I++Somyk, Marcin1856WKS Kopernik
105.IMatysiak, Samuel1853MLKSz Myslenice
106.K+Moscicka, Pola1852KS LAURA Chylice
107.IZadlo, Anna1849UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
108.KDwilewicz, Agata1848KSz Polonia Wroclaw
109.IGladysz, Jakub1847UKS SP 1 Brzozow
110.I+Janzer, Hubert1846TSz / KSz "BYSTROVIA" Bystrowice
111.ILuka, Krzysztof1842RzKSz Rzeszow
112.I+Ogonowski, Jakub1841UKS "Czternastka" Warszawa
113.I+Choina, Adam1840"Hetman" Ostrowiec Sw.
114.IKamecki, Mateusz1837UKS Koscielec
115.IPolak, Michal1836LUKKS Kielce
116.IKlimek, Piotr1835UKS "Rodlo" Opole
117.IZima, Teofil1834GKSz "Kornuty" Gorlice
118.II+Beczala, Pawel1834UKS "21 Podlesie"
119.KSwiech, Joanna1832LKSz GCKiP Czarna
120.II+Misztal, Piotr1820
121.IIMajas, Piotr1819KTS Kalisz
122.ILanica, Lukasz1814KSz "Pod Wieza" Szczecin
123.ICzornik, Janusz1812
124.I++Buchta, Agnieszka1810UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
125.IWielek, Thomas1808UKS "21 Podlesie"
126.IWozniak, Bartosz1797KSz Polonia Wroclaw
127.IMiszkielo, Bartosz1790WKS Kopernik
128.II+Zwara, Szymon1788UKS "OPP" Torun
129.IRybka, Martin1785UKS "Ognisko" Rydultowy
130.I++Warchol, Maria1784AZS Poznan
131.IIKaniewski, Patryk1782WOK Walbrzych
132.IWojtowicz, Dawid1770KS "Komunalni Sanok"
133.IGraczyk, Natalia1769KSz "HETMAN" Katowice
134.IIDadello, Krzysztof1767KSz Polonia Wroclaw
135.II+Wilk, Maciej1763MLKSz Myslenice
136.IKlimek, Marcin1761UKS "Rodlo" Opole
137.II+Wolniaczyk, Bartosz1759UKS "Piatka" Wielun
138.IKrzysztynska, Anna1758KS LAURA Chylice
139.II+Tokarz, Krzysztof1755MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
140.ISulkowski, Andrzej1755UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
141.IStatucki, Maciej1754KSz "Odrodzenie" Kozuchow
142.I+Pacak, Patrycja1754UKS "Hetman" Czestochowa
143.I+Palka, Dominika1749KSz "Torfarm-64" Torun
144.IIDeka, Konrad1748KKSz Krakow
145.I++Guzik, Natalia1741UKS "Piatka" Wielun
146.IWrobel, Michal1739MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
147.I+Jasnikowska, Malgorzata1737OTSz Ostrow Wielkopolski
148.IMazur, Bartlomiej1734KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
149.IOlchowko, Marika1730TMS "Roszada" Gliwice
150.II+Kurzepa, Bartlomiej1728UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
151.II+Lachowicz, Dominik1723MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
152.ITylenda, Krzysztof1722KSz. "Hancza" Suwalki
153.I+Mazur, Anna1722KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
154.IISkrzypinski, Maciej1721MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
155.II+Michalski, Artur1721"Hetman" Ostrowiec Sw.
156.I++Kozubal, Aleksandra1721TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski
157.I+Bebnik, Malgorzata1721UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
158.IKowalewicz, Kacper1717UKS "Szach" Wolsztyn
159.II+Karpacz, Piotr1716UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
160.ISzymanowicz, Maksymilian1714"Hetman" Ostrowiec Sw.
161.ISzydelko, Michal1713UKS "Giecek" Radkow
162.ITarczykowska, Monika1711UKS "OPP" Torun
163.I++Sowa, Martyna1706ZKSz Zary
164.ISkiba, Marta1705"WIEZA PEGOW"
165.IPolek, Marek1696KKSz Krakow
166.II+Michalak, Augustyn1696OTSz Ostrow Wielkopolski
167.IIMuszynski, Maciej1692Pszczynskie Szachy
168.I++Chmielewska, Joanna1692UKS "Czternastka" Warszawa
169.IWieczorek, Aleksandra1688KSz "Silesia" Raciborz
170.I++Glapa, Anna1687MMKS "Wieniawa" Leszno
171.IISzczypkowski, Piotr1684"Hetman" Ostrowiec Sw.
172.I+Wisniewski, Szymon1679UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
173.II+Marchlewicz, Artur1677UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
174.IIBoldys, Piotr1673UKS "Ognisko" Rydultowy
175.I++Wesolowska, Katarzyna1669UKS "Szach" Wolsztyn
176.ISzulc, Filip1668UMKSz "Jacwiez" Suwalki
177.IILewandowski, Michal1665UKS "OPP" Torun
178.IBurzak, Wojciech1663TMS "Roszada" Gliwice
179.IILankof, Piotr1662KKSz Krakow
180.IIStaron, Piotr1655KKSz Krakow
181.IWladyka, Angelika1653TSz / KSz "BYSTROVIA" Bystrowice
182.II+Molenda, Marcin1651MCK Aleksandrow Kujawski
183.IFudalej, Slawomir1651KSz "Odrodzenie" Kozuchow
184.ISobczak, Marta1643UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
185.II+Matuszewski, Maciej1641UKS "Czternastka" Warszawa
186.IBialowas, Inga1641
187.IBebel, Agnieszka1638KSz Polonia Wroclaw
188.IIBakalarczyk, Jolanta1635UKS "Piatka" Wielun
189.IBlaszczak, Jedrzej1632TMS "Roszada" Gliwice
190.IIBruder, Adam1630
191.IWiatr, Maria1623Pszczynskie Szachy
192.IIIPajak, Rafal1621UKS "21 Podlesie"
193.IWolniaczyk, Daria1620UKS "Piatka" Wielun
194.IIKoza, Stanislaw1619KSz Polonia Wroclaw
195.INun, Joanna1612KSz "Odrodzenie" Kozuchow
196.IKrasinski, Mateusz1611UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdroj
197.IDrabek, Jan1610KKSz "Urania" Krosno
198.ILaszewicz, Magdalena1608UKS "Giecek" Radkow
199.IIZabuga, Maciej1607SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
200.ISzurek, Dagmara1604UKS "Ognisko" Rydultowy
201.I+Karleszko, Karolina1598"Strzelec" Strzelce Opolskie
202.IIObara, Damian1597LUKKS Kielce
203.IIZakowski, Adrian1596UKS "OPP" Torun
204.IRogacka, Natalia1591KSz Polonia Wroclaw
205.IISkierski, Jacek1589UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
206.IMielczarek, Joanna1589UKS "Hetman" Czestochowa
207.IDobrzanska, Joanna1589LKS "Olszanica"
208.IIBoldys, Henryk1581UKS "Ognisko" Rydultowy
209.IZezulkin, Alina1580"Caissa Pion" Zielona Gora
210.IIWrobel, Kamil1579LZS "Goniec" Kluczbork
211.ILarysz, Anna1579UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
212.ISkorupa, Oliwia1577UKS "Rotmistrz" Grudziadz
213.IZiemba, Magdalena1576GKSz "Kornuty" Gorlice
214.IIMykita, Andrzej1576LZS "Goniec" Kluczbork
215.IIBolibok, Milosz1575UKS "Rotmistrz" Grudziadz
216.ISurpeta, Julia1570KKSz Krakow
217.II+Gondro, Kacper1565UKS "Hetman" Czestochowa
218.IIMendak, Mateusz1560UMKSz "Jacwiez" Suwalki
219.IIWiaterek, Jakub1553UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
220.IIKalinowski, Kamil1552KSz "Silesia" Raciborz
221.IIKaczor, Mateusz1548LUKKS Kielce
222.IIZazula, Jonatan1546S-KKS Przemysl
223.IIStasiowski, Karol1545MKSz DIAGONALIA Imielin
224.IHumin, Julia1541UKS "FALA" Swiekatowo
225.IISikora, Pawel1537UKS SP1 "Jedynka" Tychy
226.IIWozniak, Adam1531MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
227.II+Paterek, Diana1530UKS MDK Radom
228.IGudelajtis, Anna1528UKS "Rodlo" Opole
229.II+Sybis, Iwona1517KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
230.IIRuttar, Lukasz1517GKSz "Kornuty" Gorlice
231.IReda, Patrycja1517UKS "Czternastka" Warszawa
232.IISikora, Szymon1515ChTS Chorzow
233.IIKielbasa, Artur1514
234.II+Walega, Agnieszka1513MLKSz Myslenice
235.IIBuczek, Jakub1513KKSz "Urania" Krosno
236.IIGodyla, Bartosz1510RUKS Korona-Rawbud Rawicz
237.IISekowski, Piotr1507LUKKS Kielce
238.II+Dabrowska, Paula1501UMKSz "Jacwiez" Suwalki
239.IIBieszczad, Arkadiusz1501GKSz "Kornuty" Gorlice
240.II+Skoczek, Karolina1498UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
241.II+Szeglowska, Karolina1493KSz "SDK-Lotnik" Mielec
242.IIKomandera, Pawel1487MKSz DIAGONALIA Imielin
243.II+Kaczor, Katarzyna1486
244.IIMakielak, Hubert1485UKS "Piatka" Wielun
245.I++Jurkiewicz, Zuzanna1476UKS SP 1 Brzozow
246.IISzygowski, Jakub1462UKS "Rotmistrz" Grudziadz
247.IIIWieclaw, Pawel1459UKS SP3 w Bogatyni
248.IIMikolajewski, Jakub1458UKS "Szach" Wolsztyn
249.IICicharski, Daniel1457OTSz Ostrow Wielkopolski
250.IIJezak, Justyna1454S-KKS Przemysl
251.IIRolka, Anna1448MKSz DIAGONALIA Imielin
252.IIJarecka, Monika1445KTS Kalisz
253.II+Skotny, Agata1436MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
254.IIZawislak, Zaneta1435
255.IIChmura, Wojciech1432UKS "21 Podlesie"
256.IIOstrowska, Weronika1430UKS Koscielec
257.II+Tomys, Wiktoria1427UKS "Szach" Wolsztyn
258.IIOciepka, Dominika1409KSz Gryf Szczecin
259.IIPietrzak, Piotr1407UMKS "Na Pieterku" Poznan
260.IKlisz, Karolina1397MKSz DIAGONALIA Imielin
261.IStrozyk, Aleksandra1394UMKS "Na Pieterku" Poznan
262.IIMiedzinski, Wiktor1386RUKS Korona-Rawbud Rawicz
263.II+Rynkiewicz, Natalia1382UMKSz "Jacwiez" Suwalki
264.IDixa, Joanna1380KSz ORLY Pleszew
265.IISzczesniak, Zuzanna1378UKS "Rotmistrz" Grudziadz
266.IIBalanda, Joanna1372
267.IIBialucha, Sebastian1370MKSz DIAGONALIA Imielin
268.IWasik, Justyna1368RzKSz Rzeszow
269.IIWaclawik, Joanna1365UKS "Giecek" Radkow
270.IIHeinrich, Zuzanna1364Raszyn Poznan
271.IIMichalak, Amadeusz1357UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
272.IIWitek, Michal1350UKS "Giecek" Radkow
273.IIRylska, Kamila1350KS LAURA Chylice
274.IIDomusa, Mateusz1349UKS SP3 w Bogatyni
275.IIGutkowski, Marek1344UKS MDK Radom
276.IIBarszcz, Milena1337LUKKS Kielce
277.IIKaszok, Weronika1334Pszczynskie Szachy
278.IIOsiecki, Jonasz1325RUKS Korona-Rawbud Rawicz
279.IIKielbasa, Dominik1323
280.IIKozaczko, Aleksandra1312
281.IIPokrzywa, Katarzyna1302KSz "HETMAN" Katowice
282.IIOlkowski, Lukasz1298UKS Koscielec
283.IIChylewski, Daniel1293KS LAURA Chylice
284.IIIDebala, Pawel1291MTSz Minsk Mazowiecki
285.IIIMis, Adrian1269UKS "Piatka" Wielun
286.IIIPiasecki, Nikodem1266KSz "SDK-Lotnik" Mielec
287.ILuka, Agnieszka1264TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski
288.IIIPawlowski, Milosz1252
289.IIReda, Lucja1250UKS "Czternastka" Warszawa
290.IIKoseska, Kamila1238MTSz Minsk Mazowiecki
291.II+Kopacka, Natalia1221OTSz Ostrow Wielkopolski
292.IIGilarek, Weronika1154UKS Koscielec
293.IIIZabczynska, Magdalena1104RUKS Korona-Rawbud Rawicz
294.IIIZurawska, Martyna0LZS "Goniec" Kluczbork
295.IIZubilewicz, Artur0S-KKS Przemysl
296.IIIZakrzewska, Natalia0UKS "Rotmistrz" Grudziadz
297.IVWolska, Marta0MUKS "Stoczek 45" Bialystok
298.IWisniewski, Michal0LKSz Lublin
299.Winter, Anna0
300.IVWilk, Tomasz0
301.IWasilewski, Piotr0
302.IIITalaga, Zuzanna0LUKKS Kielce
303.IIIStaniuk, Aleksandra0
304.IIISkubisz, Karol0
305.Sikora, Rafal0
306.IIIRachwal, Mateusz0KSz "SDK-Lotnik" Mielec
307.IIPiasecka, Maja0LUKKS Kielce
308.IVPalka, Natalia0UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
309.IINeumann, Paulina0UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
310.IVMyszkowska, Roksana0UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
311.IIIMueller, Marcin0MMKS "Wieniawa" Leszno
312.IVMichalska, Agnieszka0LZS "Goniec" Kluczbork
313.Michalak, Natalia0UKS "Dziewiatka" Sieradz
314.IIILewicki, Piotr0LUKSz "Orient" Sokolka
315.Lewandowska, Joanna0MMKS "Wieniawa" Leszno
316.IIILaczak, Hubert0KSz "SDK-Lotnik" Mielec
317.VKubicka, Anna0
318.IVKolodziej, Piotr0
319.IIKlos, Sebastian0LZS "Goniec" Kluczbork
320.IIIJankowska, Izabela0UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
321.IIIndyk, Wojciech0
322.IIIGrochot, Monika0KKSz Krakow
323.IIIErbert, Przemyslaw0LZS "Goniec" Kluczbork
324.IIChrzan, Karol0S-KKS Przemysl
325.IIIBialowas, Blanka0S-KKS Przemysl
326.IIIBialon, Aleksander0UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice

Baza turniej贸w

...to setki turniej贸w rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdj臋膰

zako艅czone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytat贸w

"Sześ膰dziesiąt cztery pola to granica wszechświata."

~Abu Maghrib

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2018

Polityka prywatn艣ciPolityka plik贸w cookies