użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
Wielkopolska Liga Seniorow - III Liga, woj. Wielkopolskie 2011
0-1
[C44] Partia Szkocka, Scotch Gambit
Roman
Koscianski

II+
1775
UKS "KSM Tecza" Koscian
Slawomir
Smagalski

I+
1883
TS-R "Hetman" Konin
Zobacz historię ELO

Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.FMSteczek, Marcin2386TS-R "Hetman" Konin
2.FMNiekras, Dawid2351ASSz "Lipno" Steszew
3.K++Tomaszewski, Kacper2281MKSz Rybnik
4.KWieclaw, Michal2185KSz "LECH-WSUS Poznan"
5.KKosmowski, Przemyslaw2179UMKSz "Jacwiez" Suwalki
6.KHomski, Pawel2154UKS "KSM Tecza" Koscian
7.IMadalinski, Mariusz2118ASSz "Lipno" Steszew
8.KMarkowski, Piotr2117RUKS Korona-Rawbud Rawicz
9.KRubinowski, Sebastian2111
10.KWalaszczyk, Witold2100TS-R "Hetman" Konin
11.KBernat, Marcin2080ASSz "Lipno" Steszew
12.IKozlowski, Tomasz2075
13.I++Krystofiak, Tomasz2071OSz "Baszta" Szamotuly
14.I+Trafas, Dariusz2064UKS "KSM Tecza" Koscian
15.KBajerlein, Dawid2062ASSz "Lipno" Steszew
16.KMackowiak, Marek2053AZS Poznan
17.I+Zdanowicz, Lukasz2029
18.IPiechota, Pawel2028OSz "Baszta" Szamotuly
19.I++Banach, Szymon2019LKS "Chrobry" Gniezno
20.I++Hanusek, Sebastian2015UKS Koscielec
21.IJozefczak, Andrzej2014LKS "Chrobry" Gniezno
22.KSwiatnicki, Andrzej2008TS-R "Hetman" Konin
23.KSobierska, Wioletta1998JKSz-W Jarocin
24.IMarkiewicz, Tomasz1997Raszyn Poznan
25.KKujawski, Jan1996LKS "Chrobry" Gniezno
26.IJoachimiak, Roman1992LKS "Piast" Srem
27.WCMStolarczyk, Anna1987
28.I++Wesolowski, Edgar1983UKS "Szach" Wolsztyn
29.KMeczynski, Waldemar1976
30.I++Sobczak, Miroslaw1965LKS "Chrobry" Gniezno
31.IMiszczak, Mateusz1962
32.I+Fengier, Winicjusz1960SzUKS Gostmat 83 Gostynin
33.I+Drozdzynski, Daniel1946MKS "Wicher" Zbaszyn
34.I++Szuminski, Marek1942KSz "LECH-WSUS Poznan"
35.I++Sikorska, Dorota1942KSz "LECH-WSUS Poznan"
36.IGospodarczyk, Roman1934
37.WFMVasilieva, Maria1932KSz "LECH-WSUS Poznan"
38.I++Hemmerling, Jaroslaw1910ASSz "Lipno" Steszew
39.IKowalczuk, Mikolaj1908UKS Skoczek Milicz
40.IRupental, Janusz1907
41.K++Kozlowska, Marzena1901LKS "Piast" Srem
42.IMikolajczyk, Ireneusz1893UKS "KSM Tecza" Koscian
43.II+Mikolajczyk, Radoslaw1890LKS "Chrobry" Gniezno
44.I+Smagalski, Slawomir1883TS-R "Hetman" Konin
45.IHanusek, Krzysztof1881UKS "Szach" Wolsztyn
46.IWojtkowski, Pawel1877LKS "Piast" Srem
47.I+Krasinski, Rafal1874KSz "LECH-WSUS Poznan"
48.IStachowiak, Slawomir1872ASSz "Lipno" Steszew
49.ICenkier, Robert1872JKSz-W Jarocin
50.I++Rozumek, Krzysztof1865ASSz "Lipno" Steszew
51.IPrzybylak, Lukasz1858KS KORONA Zakrzewo
52.IAnglart, Edward1858UKS "Szach" Wolsztyn
53.I++Skrzypczak, Michal1856LKS "Piast" Srem
54.I+Witwicki, Pawel1854JKSz-W Jarocin
55.IRybakowski, Karol1851
56.IKaczmarek, Alicja1837LKS "Piast" Srem
57.IGrabianowski, Krystian1837OSz "Baszta" Szamotuly
58.IINawracala, Tomasz1826
59.IHanusek, Slawomir1812UKS "Szach" Wolsztyn
60.IRusinski, Mateusz1801UKS "Szach" Wolsztyn
61.IGlatty, Zbigniew1800ASSz "Lipno" Steszew
62.IWisniewski, Emil1798LKS "Chrobry" Gniezno
63.IPiechota, Izabela1791OSz "Baszta" Szamotuly
64.ISron, Przemyslaw1789
65.IKolinski, Stanislaw1783LKS "Piast" Srem
66.II+Koscianski, Roman1775UKS "KSM Tecza" Koscian
67.I+Swiatnicka, Malgorzata1765TS-R "Hetman" Konin
68.ISklepinski, Artur1759Raszyn Poznan
69.IINowakowski, Jaroslaw1753OSz "Baszta" Szamotuly
70.I+Markowska, Maria1746RUKS Korona-Rawbud Rawicz
71.I+Kaczmarek, Piotr1733LKS "Piast" Srem
72.IGrzesinski, Krzysztof1733Raszyn Poznan
73.ISzymanski, Leszek1723KSz "LECH-WSUS Poznan"
74.IKowalewicz, Kacper1717UKS "Szach" Wolsztyn
75.I++Jarmuzek, Karolina1713KSz "LECH-WSUS Poznan"
76.IISlavov, Maksymilian1700UKS "KSM Tecza" Koscian
77.IKupsik, Joanna1699ASSz "Lipno" Steszew
78.IGrabowski, Dariusz1680TS-R "Hetman" Konin
79.II+Sikora, Tomasz1676UKS "KSM Tecza" Koscian
80.I++Wesolowska, Katarzyna1669UKS "Szach" Wolsztyn
81.IWloch, Roman1665JKSz-W Jarocin
82.ICzaplinski, Piotr1660LKS "Chrobry" Gniezno
83.II+Izydor, Wlodzimierz1657OSz "Baszta" Szamotuly
84.IKupryjanczyk, Jan1648JKSz-W Jarocin
85.IIBruder, Adam1630
86.IWoda, Janusz1627KSz "LECH-WSUS Poznan"
87.IITomaszewski, Robert1612JKSz-W Jarocin
88.IZielinski, Tadeusz1608KSz "LECH-WSUS Poznan"
89.IIGawiejnowicz, Stanislaw1602ASSz "Lipno" Steszew
90.IISlavov, Wiktor1601UKS "KSM Tecza" Koscian
91.IIPawlicki, Dariusz1600KSz "LECH-WSUS Poznan"
92.IISikorska, Agata1596MKS "Sandecja" Nowy Sacz
93.IWasiak, Stanislaw1511Raszyn Poznan
94.IIISzarek, Alicja1320ASSz "Lipno" Steszew
95.II+Wesolowska, Agata1282LKS "Chrobry" Gniezno
96.IIIWrzosek, Malgorzata0UKS "KSM Tecza" Koscian
97.IIITychowska, Barbara0Raszyn Poznan
98.II+Stelmaszyk, Lidia0LKS "Chrobry" Gniezno
99.IISkibinska, Paulina0
100.IIRabczewski, Wojciech0JKSz-W Jarocin
101.IIIPiechota, Piotr0
102.Mikolajczyk, Mariusz0
103.IVHeese, Monika0UKS "KSM Tecza" Koscian
104.IIIFranek, Jolanta0UKS "KSM Tecza" Koscian
105.IIICzerwinski, Tymon0ASSz "Lipno" Steszew
106.IIICzerwinska, Bogna0ASSz "Lipno" Steszew
107.IIBernaczyk, Lukasz0ASSz "Lipno" Steszew


Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Szachy przede wszystkim uczą obiektywizmu."

~Aleksander Alechin

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2018

Polityka prywatnści · Polityka plików cookies