użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
Mistrzostwa Polski Juniorow Grupa C12, Mielno 2011
1-0
[C01] Obrona Francuska, Exchange Variation, French
Michal
Choina

I++
1878
"Hetman" Ostrowiec Sw.
Wojciech
Chmura

II
1432
UKS "21 Podlesie"
Zobacz historię ELO

Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.FMJanik, Igor2425KSz Stilon Gorzow Wlkp.
2.FMTomczak, Mikolaj2395MMKS "Wieniawa" Leszno
3.FMGrela, Kacper2313KSz "Miedz" Legnica
4.FMWiniarski, Mikolaj2295KS LAURA Chylice
5.FMKoziol, Kamil2292MKSz Rybnik
6.KZaleski, Lukasz2220UKS Zawisza Kolbudy
7.KWalter, Szymon2220UKS "21 Podlesie"
8.KSzostko, Jakub2208MUKS "Stoczek 45" Bialystok
9.KBilczewski, Kacper2191UKS "Ognisko" Rydultowy
10.KAdamczewski, Maciej2158KTS Kalisz
11.I++Januszkiewicz, Wojciech2108AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
12.KKlepek, Witold2104PSSz Pszczyna
13.I++Drozdowski, Konrad2064UKS "Rotmistrz" Grudziadz
14.I++Wacior, Maciej2016GKSz "Solny" Grzybowo
15.KMichalski, Filip2004OTSz Ostrow Wielkopolski
16.IBadyra, Wasyl1994KSz "Gambit" Swiecie
17.IMockun, Dawid1992KSz. "Hancza" Suwalki
18.KFukowski, Pawel1981MTS Kwidzyn
19.ICzerniawski, Krzysztof1936KSz "Odrodzenie" Kozuchow
20.IKoseski, Damian1921MTSz Minsk Mazowiecki
21.IKlementowski, Dawid1905MKSz Rybnik
22.I++Janiszewski, Filip1898KTS Kalisz
23.I++Choina, Michal1878"Hetman" Ostrowiec Sw.
24.IPham, Juliusz1863WKS "FLOTA" Gdynia
25.ISzmer, Aleksander1857UKS "Rodlo" Opole
26.ITylenda, Krzysztof1777KSz. "Hancza" Suwalki
27.IOleszek, Maciej1762KSz "Polonia Warszawa"
28.II+Kurzepa, Bartlomiej1728UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
29.IIKaczkowski, Maciej1701UKS "Czternastka" Warszawa
30.II+Marchlewicz, Artur1677UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
31.IILankof, Piotr1662KKSz Krakow
32.IISnihur, Adam1652UKS "Smecz" Konin
33.IFudalej, Slawomir1651KSz "Odrodzenie" Kozuchow
34.ITynski, Beniamin1648WKS "FLOTA" Gdynia
35.IILisowski, Adam1621TS "Kuznia" Rybnik
36.IIKarwat, Szymon1615KSz "Piatka" Skierniewice
37.IIMadalinski, Jan1607LKS "Stomil" Belchatow
38.II+Kozakow, Aleksy1570UKS "Czternastka" Warszawa
39.IISmolarczyk, Tomasz1564MUKS "Stoczek 45" Bialystok
40.IIGuzik, Jan1552TS Wisla Krakow
41.II+Pietras, Daniel1541LUKS Tomasovia Tomaszow Lubelski
42.IIWozniak, Adam1531MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
43.IIRuttar, Lukasz1517GKSz "Kornuty" Gorlice
44.IISkowronek, Dawid1485UKS przy SP 8 Chrzanow
45.IIChmura, Wojciech1432UKS "21 Podlesie"
46.IIIOsinski, Maciej1354KSz "Piatka" Skierniewice
47.IWisniewski, Michal0LKSz Lublin
48.Nowak, Kamil0MKS "Wicher" Zbaszyn

Baza zawodników

...to zbiór aktywnych szachistów z całej Polski pozwalający na przeglądanie ich statystyk rankingowych, debiutowych czy turniejowych

baza klubów, szukaj gracza

Kącik cytatów

"W partii szachów logika i wyobraźnia muszą iść w parze, uzupełniając się wzajemnie."

~Jose Raul Capablanca

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies