użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
Mistrzostwa Polski Juniorow Grupa C12, Mielno 2011
1-0
[C01] Obrona Francuska, Exchange Variation, French
Michal
Choina

I++
1937
"Hetman" Ostrowiec Sw.
Wojciech
Chmura

II
1432
UKS "21 Podlesie"
Zobacz historię ELO

Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.FMJanik, Igor2420UKS "Hetman Elblag"
2.FMTomczak, Mikolaj2394MMKS "Wieniawa" Leszno
3.FMGrela, Kacper2342KSz "Miedz" Legnica
4.K+Walter, Szymon2309UKS "21 Podlesie"
5.KSzostko, Jakub2295MUKS "Stoczek 45" Bialystok
6.FMWiniarski, Mikolaj2249KS LAURA Chylice
7.FMKoziol, Kamil2247MKSz Rybnik
8.KKlepek, Witold2130Pszczynskie Szachy
9.KWacior, Maciej2110GKSz "Solny" Grzybowo
10.I++Januszkiewicz, Wojciech2108KSz "HETMAN" Koszalin
11.KMichalski, Filip2080OTSz Ostrow Wielkopolski
12.KDrozdowski, Konrad2076UKS "Rotmistrz" Grudziadz
13.IMockun, Dawid2058KSz. "Hancza" Suwalki
14.K+Bilczewski, Kacper2039UKS "Ognisko" Rydultowy
15.KAdamczewski, Maciej2039KTS Kalisz
16.KZaleski, Lukasz2029UKS Zawisza Kolbudy
17.KFukowski, Pawel1996MTS Kwidzyn
18.IBadyra, Wasyl1994KSz "Gambit" Swiecie
19.I++Janiszewski, Filip1939KTS Kalisz
20.I++Choina, Michal1937"Hetman" Ostrowiec Sw.
21.ICzerniawski, Krzysztof1936KSz "Odrodzenie" Kozuchow
22.IKlementowski, Dawid1935MKSz Rybnik
23.IKoseski, Damian1885MTSz Minsk Mazowiecki
24.IPham, Juliusz1863WKS "FLOTA" Gdynia
25.ISzmer, Aleksander1857UKS "Rodlo" Opole
26.IOleszek, Maciej1762KSz "Polonia Warszawa"
27.II+Kurzepa, Bartlomiej1728UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
28.ITylenda, Krzysztof1722KSz. "Hancza" Suwalki
29.IIKaczkowski, Maciej1701UKS "Czternastka" Warszawa
30.II+Marchlewicz, Artur1677UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
31.IILankof, Piotr1662KKSz Krakow
32.IISnihur, Adam1652UKS "Smecz" Konin
33.IFudalej, Slawomir1651KSz "Odrodzenie" Kozuchow
34.ITynski, Beniamin1648WKS "FLOTA" Gdynia
35.IILisowski, Adam1621TS "Kuznia" Rybnik
36.IIMadalinski, Jan1607LKS "Stomil" Belchatow
37.II+Karwat, Szymon1601KSz "Piatka" Skierniewice
38.II+Kozakow, Aleksy1570UKS "Czternastka" Warszawa
39.IISmolarczyk, Tomasz1564MUKS "Stoczek 45" Bialystok
40.IIGuzik, Jan1552TS Wisla Krakow
41.II+Pietras, Daniel1541LUKS Tomasovia Tomaszow Lubelski
42.IIWozniak, Adam1531MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
43.IIRuttar, Lukasz1517GKSz "Kornuty" Gorlice
44.IISkowronek, Dawid1485UKS przy SP 8 Chrzanow
45.IIChmura, Wojciech1432UKS "21 Podlesie"
46.IIIOsinski, Maciej1354KSz "Piatka" Skierniewice
47.IWisniewski, Michal0LKSz Lublin
48.Nowak, Kamil0MKS "Wicher" Zbaszyn

Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"Gdy widzisz dobre posunięcie - poczekaj. Nie wykonuj go. Może znajdziesz lepsze."

~Emanuel Lasker

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies