użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
Mistrzostwa Polski Juniorow Grupa C10, Mielno 2011
0-1
[A25] Partia Angielska, Reversed Closed Sicilian, English; A25
Tomasz
Goreczny

I
0
UKS "Rodlo" Opole
Mateusz
Tustanowski

I++
2078
LKS "Zarzewie" Prudnik

Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.CMTeclaf, Pawel2373KKS "Ormuzd" Kartuzy
2.FMSzpar, Milosz2329LKSz GCKiP Czarna
3.FMKowalski, Igor2323KSz "Polonia Warszawa"
4.FMPultorak, Jan2303UKS "Rodlo" Opole
5.K++Psyk, Radoslaw2300KSz "Piatka" Skierniewice
6.KLukasiewicz, Krzysztof2247UKS SP3 w Bogatyni
7.KWyczling, Bartosz2209UKS "Korona" Gdansk
8.I+Sernecki, Franciszek2165MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
9.KKokoszczynski, Jan2142KS LAURA Chylice
10.KGarbowski, Jakub2116MCKiS Jaworzno
11.KLis, Mateusz2102SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
12.I++Pytel, Maciej2085MUKS "Stoczek 45" Bialystok
13.I++Tustanowski, Mateusz2078LKS "Zarzewie" Prudnik
14.I+Polczyk, Mikolaj2061UKS "Ognisko" Rydultowy
15.KLaszczak, Przemyslaw2034UKS TSz Zieloni Zielonka
16.I++Jarzebowski, Kacper1923UKS "Czternastka" Warszawa
17.IPoplawski, Maciej1888KSz. "Hancza" Suwalki
18.I++Ochowicz, Jakub1882UKS "Czarny Kon" Olkusz
19.I+Leskiewicz, Ignacy1856UKS "Smecz" Konin
20.I++Kaminski, Maciej1835MUKS "Stoczek 45" Bialystok
21.IBlocinski, Maciej1813BKS "Chemik" Bydgoszcz
22.IMiszkielo, Bartosz1790WKS Kopernik
23.ISulkowski, Andrzej1755UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
24.IRak, Maciej1746KSz "Piatka" Skierniewice
25.IWrobel, Michal1739MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
26.IISzymanowski, Igor1727UKS "Gedanensis" Gdansk
27.II+Jobda, Rafal1704KSz "HETMAN" Katowice
28.II+Gozdzicki, Maciej1699STMGK Strzelce Krajenskie
29.IIBogut, Maksymilian1654WKS Kopernik
30.IIMuzyka, Dominik1624MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
31.IKozakiewicz, Gracjan1612UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
32.II+Gajdamowicz, Adrian1611KSz Polonia Wroclaw
33.IWegrzyniak, Pawel1601MUKS "Gambit" Miedzyrzec Podlaski
34.II+Paliszewski, Dominik1597UKS "Rodlo" Opole
35.IIMendak, Mateusz1560UMKSz "Jacwiez" Suwalki
36.IIPachocki, Damian1546UKS "Hetman Koronny" Trzebinia
37.IIBocian, Bartosz1538MKS "Wicher" Zbaszyn
38.IIStanowski, Mateusz1535LKS "Stomil" Belchatow
39.IIPijewski, Milosz1496KSz "HETMAN" Koszalin
40.IIPiotrowicz, Jakub1476KS LAURA Chylice
41.IIGadzinski, Pawel1464
42.IITopolan, Pawel1460LKSz Lublin
43.IIBortnowski, Makary1439KSz Stilon Gorzow Wlkp.
44.IIMrozinski, Michal1437UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdroj
45.IIPiersiak, Krystian1421WKS "Gornovia" Gorno
46.IIAnzel, Pawel1370KSz. "Hancza" Suwalki
47.IIISobczak, Albert1325
48.IIPabiszczak, Nikodem1323OTSz Ostrow Wielkopolski
49.IIRoj, Maksymilian1311UKS Gambit Swiebodzin
50.IIGrunas, Jakub1301UKS "Caissa" Warszawa
51.IIIPiasecki, Nikodem1266KSz "SDK-Lotnik" Mielec
52.IIMaliszewski, Michal1173
53.IRaczynski, Krzysztof0
54.IGoreczny, Tomasz0UKS "Rodlo" Opole

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Zdobycie pionka, wśród graczy o zbliżonej klasie gry, często oznacza wygranie partii."

~Jose Raul Capablanca

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies