użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
Mistrzostwa Polski Juniorow Grupa C10, Mielno 2011
0-1
[A25] Partia Angielska, Reversed Closed Sicilian, English; A25
Tomasz
Goreczny

I
0
UKS "Rodlo" Opole
Mateusz
Tustanowski

I++
2078
KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice

Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.CMTeclaf, Pawel2399UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
2.FMSzpar, Milosz2349LKSz GCKiP Czarna
3.FMKowalski, Igor2324KSz "Polonia Warszawa"
4.K++Psyk, Radoslaw2314KSz "Piatka" Skierniewice
5.FMPultorak, Jan2303UKS "Rodlo" Opole
6.KWyczling, Bartosz2262UKS "Korona" Gdansk
7.KLukasiewicz, Krzysztof2247MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
8.I+Sernecki, Franciszek2175MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
9.KGarbowski, Jakub2138MCKiS Jaworzno
10.KKokoszczynski, Jan2111KS LAURA Chylice
11.KLis, Mateusz2102SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
12.I++Tustanowski, Mateusz2078KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
13.I+Polczyk, Mikolaj2061UKS "Ognisko" Rydultowy
14.I++Pytel, Maciej2051MUKS "Stoczek 45" Bialystok
15.KLaszczak, Przemyslaw1990UKS TSz Zieloni Zielonka
16.I++Jarzebowski, Kacper1969UKS "Czternastka" Warszawa
17.I++Kaminski, Maciej1919MUKS "Stoczek 45" Bialystok
18.I++Ochowicz, Jakub1882UKS "Czarny Kon" Olkusz
19.IPoplawski, Maciej1863KSz. "Hancza" Suwalki
20.I+Leskiewicz, Ignacy1856UKS "Smecz" Konin
21.ISulkowski, Andrzej1852UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
22.IBlocinski, Maciej1813BKS "Chemik" Bydgoszcz
23.IMiszkielo, Bartosz1790WKS Kopernik
24.IWrobel, Michal1739MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
25.IISzymanowski, Igor1727UKS "Gedanensis" Gdansk
26.IRak, Maciej1710KSz "Piatka" Skierniewice
27.II+Jobda, Rafal1704KSz "HETMAN" Katowice
28.II+Gozdzicki, Maciej1699STMGK Strzelce Krajenskie
29.IIBogut, Maksymilian1654WKS Kopernik
30.IIMuzyka, Dominik1624MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
31.IKozakiewicz, Gracjan1612UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
32.II+Gajdamowicz, Adrian1611KSz Polonia Wroclaw
33.IWegrzyniak, Pawel1601MUKS "Gambit" Miedzyrzec Podlaski
34.II+Paliszewski, Dominik1597UKS "Rodlo" Opole
35.IIMendak, Mateusz1560UMKSz "Jacwiez" Suwalki
36.IIPachocki, Damian1546UKS "Hetman Koronny" Trzebinia
37.IIBocian, Bartosz1538MKS "Wicher" Zbaszyn
38.IIStanowski, Mateusz1535LKS "Stomil" Belchatow
39.IIPijewski, Milosz1496KSz "HETMAN" Koszalin
40.IIPiotrowicz, Jakub1476KS LAURA Chylice
41.IIGadzinski, Pawel1464
42.IITopolan, Pawel1460LKSz Lublin
43.IIBortnowski, Makary1439KSz Stilon Gorzow Wlkp.
44.IIMrozinski, Michal1437UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdroj
45.IIPiersiak, Krystian1421WKS "Gornovia" Gorno
46.IIAnzel, Pawel1370KSz. "Hancza" Suwalki
47.IIISobczak, Albert1325
48.IIPabiszczak, Nikodem1323OTSz Ostrow Wielkopolski
49.IIRoj, Maksymilian1311UKS Gambit Swiebodzin
50.IIGrunas, Jakub1301UKS "Caissa" Warszawa
51.IIIPiasecki, Nikodem1266KSz "SDK-Lotnik" Mielec
52.IIMaliszewski, Michal1173
53.IRaczynski, Krzysztof0
54.IGoreczny, Tomasz0UKS "Rodlo" Opole


Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Taktyka to wiedza co zrobić, gdy można coś zrobić. Strategia to wiedza co zrobić, gdy nie da się zrobić nic."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2018

Polityka prywatnści · Polityka plików cookies