użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
II Liga Juniorow 2008, Sielpia 2008
0-1
[A40] Horwitz Defense
Przemyslaw
Szmyd

I
1778

Konrad
Graczyk

II
1909
KSz "HETMAN" Katowice
Zobacz historię ELO

Ruch:
Ostatni ruch:


uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.GMDuda, Jan-Krzysztof2731MKS MOS Wieliczka
2.IMNasuta, Grzegorz2490MUKS "Stoczek 45" Bialystok
3.FMKaczmarek, Aleksander2398KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
4.FMGoluch, Piotr2353WKS Kopernik
5.Sochacki, Wojtek2338UMKSz "Jacwiez" Suwalki
6.KMarczuk, Dominik2290KKSz Krakow
7.FMPolok, Kacper2278KSz "Silesia" Raciborz
8.FMObrusnik, Michal2277KSz "Silesia" Raciborz
9.FMLicznerski, Lukasz2277SzUKS Gostmat 83 Gostynin
10.K++Nowicki, Bartosz2275MTSz Minsk Mazowiecki
11.KRoszkowski, Rafal2268KSz Jagiellonia Bialystok
12.KZochowski, Kacper2250MUKS "Stoczek 45" Bialystok
13.KKopczynski, Michal2225MTSz Minsk Mazowiecki
14.KZapolski, Krzysztof2224UKS Gambit Swiebodzin
15.KSycz, Dariusz2222LKS "Parnas" Stara Wies
16.KMucha, Roman2209MKS MOS Wieliczka
17.K+Kowalczyk, Rafal2209LKS "PARK" Starzenice
18.I++Siwiec, Arkadiusz2206KSz Stilon Gorzow Wlkp.
19.K+Gazikova, Veronika2178KSz "HETMAN" Katowice
20.KSwiech, Przemyslaw2176UKS "GONIEC" Staniatki
21.WIMWozniak, Mariola2170KSz Polonia Wroclaw
22.K+Lapaj, Mateusz2167MCKiS Jaworzno
23.KBrzezinski, Mateusz2164UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
24.KKubica, Kamil2153KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
25.I++Koitka, Jakub2140KSz Stilon Gorzow Wlkp.
26.KWinski, Lukasz2137MUKS "Stoczek 45" Bialystok
27.KJedras, Piotr2129KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
28.WFMDziodzio, Angelika2126MKS "Sandecja" Nowy Sacz
29.KMarkowski, Piotr2117RUKS Korona-Rawbud Rawicz
30.KGoslawski, Michal2117
31.I++Jaskolka, Tomasz2115LKS "Olszanica"
32.I+Tobolski, Jakub2093MKSz Rybnik
33.I++Grygierczyk, Wojciech2078
34.I++Matuszczyk, Przemyslaw2070MKSz Rybnik
35.I++Zajac, Mateusz2069MKS MOS Wieliczka
36.KGraczyk, Damian2066KSz "HETMAN" Katowice
37.I+Kudelka, Janusz2061UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
38.I++Skomial, Mateusz2050LKS "Parnas" Stara Wies
39.I++Gora, Jan2047MKS MOS Wieliczka
40.KAdamczewski, Maciej2039KTS Kalisz
41.I++Kostanski, Marcin2032KKSz "Urania" Krosno
42.I++Koziej, Maciej2027KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
43.KPietocha, Pawel2026SzUKS Gostmat 83 Gostynin
44.I++Leczycki, Pawel2025
45.KKielar, Maciej2025KSz SKOCZEK TROJANSKI
46.K+Skrzypczak, Anna2015"Hetman" Ostrowiec Sw.
47.I++Hanusek, Sebastian2015UKS Koscielec
48.ICieslak, Patrycjusz2010MKSz Rybnik
49.IJachym, Adam1999OKSz "Spolem" Opole
50.I++Mrozowski, Patryk1997L-UKS "Burza" Rogi
51.WCMMucha, Magdalena1981MKS MOS Wieliczka
52.KMarczuk, Anna1980KKSz Krakow
53.Grudzien, Piotr1977LKS "Szach-Centrum" Lodz
54.I+Kadziela, Konrad1973UKS MDK Radom
55.I++Swiderski, Radoslaw1972KSz Stilon Gorzow Wlkp.
56.ISiakowski, Maciej1961
57.I++Dadello, Aleksandra1956KSz Polonia Wroclaw
58.ILatocha, Aleksander1947MKSz DIAGONALIA Imielin
59.IKarcz, Bartlomiej1944KSz "HETMAN" Katowice
60.I++Sikorska, Dorota1942KSz "LECH-WSUS Poznan"
61.IJacel, Lukasz1939TMS "Roszada" Gliwice
62.I++Szybka, Andrzej1937LZS SSz "PAT" Ligota Dolna
63.IRyszkiewicz, Adam1930UMKSz "Jacwiez" Suwalki
64.I++Adamczewski, Jedrzej1930KTS Kalisz
65.IWozniak, Dawid1929UKS SP1 "Jedynka" Tychy
66.ISleczka, Bartosz1921MKS MOS Wieliczka
67.II+Fronczak, Sebastian1912LKS "Szach-Centrum" Lodz
68.IIGraczyk, Konrad1909KSz "HETMAN" Katowice
69.I+Kuspak, Aleksander1900LUKKS Kielce
70.IChudzik, Tomasz1899LKS "Szach-Centrum" Lodz
71.KSygulska, Anna1893GKSz "Hetman" Pilzno
72.IJajte-Pachota, Maciej1884KKSz Krakow
73.IHanusek, Krzysztof1881UKS "Szach" Wolsztyn
74.II+Rewasiewicz, Milosz1876LZS SSz "PAT" Ligota Dolna
75.I+Kozera, Aleksandra1876
76.ICelmer, Jan1871KKSz Krakow
77.I+Depta, Anna1870JKSz-W Jarocin
78.II+Sobaniec, Dominik1864LKS "Stomil" Belchatow
79.I++Rosiak, Agata1860WKS Kopernik
80.IKnapik, Andrzej1858
81.KGora, Antonina1851UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
82.IGladysz, Jakub1847UKS SP 1 Brzozow
83.IDrop, Szymon1846UKS przy SP 8 Chrzanow
84.I+Wyszomirski, Krzysztof1841
85.IIRymarowicz, Jakub1838
86.II+Peronczyk, Karol1828UKS przy SP 8 Chrzanow
87.I+Dusza, Elzbieta1825KSz Polonia Wroclaw
88.I+Nowakowska, Agnieszka1820
89.IIMajas, Piotr1819KTS Kalisz
90.I+Blaszkiewicz, Mateusz1818LKS "Szach-Centrum" Lodz
91.IPietrzak, Martyna1817MKS "Wicher" Zbaszyn
92.KStaniszewska, Urszula1813KS "Wesola" Warszawa
93.IHanusek, Slawomir1812UKS "Szach" Wolsztyn
94.ICzornik, Janusz1812
95.I++Tracz, Marcelina1809MKS MOS Wieliczka
96.I++Makosa, Sylwia1809
97.I+Gorol, Magdalena1809KSz "Warsaw Sharks" Warszawa
98.IWojdylo, Zaklin1807MKS "Wicher" Zbaszyn
99.II+Mazalon, Mateusz1805MKS "EMDEK" Bydgoszcz
100.IWozniak, Bartosz1797KSz Polonia Wroclaw
101.I+Raszkiewicz, Agnieszka1794UMKSz "Jacwiez" Suwalki
102.IPrandzioch, Dorota1790UKS "Rodlo" Opole
103.ITulwin, Michal1782KS "Wesola" Warszawa
104.IISmieszniak, Bartlomiej1782KTS Kalisz
105.ISzmyd, Przemyslaw1778
106.II+Ochman, Sebastian1777UKS "Dziewiatka" Sieradz
107.IGraczyk, Natalia1769KSz "HETMAN" Katowice
108.IIDadello, Krzysztof1767KSz Polonia Wroclaw
109.IIKwapisiewicz, Karol1766LKS "Stomil" Belchatow
110.IMiskiewicz, Kamil1764GKSz "Hetman" Pilzno
111.IFurman, Justyna1762LUKKS Kielce
112.IKlimek, Marcin1761UKS "Rodlo" Opole
113.IIKuciel, Aleksander1754UKS przy SP 8 Chrzanow
114.IIObrusnik, Dawid1748KSz "Silesia" Raciborz
115.ILukiewicz, Kaja1739LKS "Stomil" Belchatow
116.IMazur, Bartlomiej1734KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
117.IOlchowko, Marika1730TMS "Roszada" Gliwice
118.ICieslar, Monika1729UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
119.IHandzel, Michal1726GKSz "Hetman" Pilzno
120.I+Mazur, Anna1722KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
121.IPartyka, Malgorzata1719STMGK Strzelce Krajenskie
122.IEfinowicz, Ewa1718UKS "POGON Olesnica"
123.IKowalewicz, Kacper1717UKS "Szach" Wolsztyn
124.II+Karpacz, Piotr1716UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
125.IMakosa, Angelika1715
126.IDelekta, Anna1706MTSz Minsk Mazowiecki
127.IISlavov, Maksymilian1700UKS "KSM Tecza" Koscian
128.IPolek, Marek1696KKSz Krakow
129.I+Jarmuzynska, Kamila1695KS LAURA Chylice
130.I+Dubrawska, Greta1695MUKS "Stoczek 45" Bialystok
131.IWieczorek, Aleksandra1688KSz "Silesia" Raciborz
132.IIGromala, Radoslaw1686KSz Stilon Gorzow Wlkp.
133.IIGajewski, Bartosz1683MKS "Wicher" Zbaszyn
134.II+Szybka, Joanna1680LZS SSz "PAT" Ligota Dolna
135.IIKapusta, Pawel1676KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
136.IIZiemba, Artur1675LKS "Szach-Centrum" Lodz
137.IIWieczorek, Mateusz1669KSz "Silesia" Raciborz
138.II+Slany, Wiktor1669TMS "Roszada" Gliwice
139.IGadzinowska, Anna1668KTS Kalisz
140.IKustal, Emilia1667LKS "Szach-Centrum" Lodz
141.ISieliwonik, Katarzyna1659MUKS "Stoczek 45" Bialystok
142.IWladyka, Angelika1653TSz / KSz "BYSTROVIA" Bystrowice
143.IIBosek, Tomasz1644TMS "Roszada" Gliwice
144.IILampkowska, Patrycja1643LKS "Szach-Centrum" Lodz
145.IIBarszcz, Michal1643
146.IBialowas, Inga1641
147.IIWach, Bartosz1639LUKKS Kielce
148.IUryasz, Tomasz1635GKSz "Hetman" Pilzno
149.IKasperek, Kinga1629UKS przy SP 8 Chrzanow
150.IITracz, Agnieszka1621MKS MOS Wieliczka
151.IJaworska, Aleksandra1621
152.IGawor, Aleksandra1616
153.IIJedryczka, Jakub1614
154.IOstalska, Natalia1611LKS "Szach-Centrum" Lodz
155.IISynowiec, Jakub1608KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
156.IIRozycka, Justyna1594KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
157.IIOrzechowski, Michal1587MKSz Rybnik
158.IIPrzybielska, Agnieszka1583UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
159.ILarysz, Anna1579UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
160.IWieclawek, Danuta1556
161.IIKaczor, Mateusz1548LUKKS Kielce
162.IIPietrzak, Jonasz1544MKS "Wicher" Zbaszyn
163.II+Paterek, Diana1530UKS MDK Radom
164.IGudelajtis, Anna1528UKS "Rodlo" Opole
165.IBusko, Monika1526UKS "Szach" Wolsztyn
166.II+Skoczek, Karolina1498UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
167.II+Kaczor, Katarzyna1486
168.IIIJarosz, Patryk1477KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
169.IISzybka, Magdalena1470LZS SSz "PAT" Ligota Dolna
170.IIMaciazek, Michal1469KS "Wesola" Warszawa
171.IIICycon, Bartlomiej1468KSz "Silesia" Raciborz
172.IIChlopek, Katarzyna1456MKS "Wicher" Zbaszyn
173.IIKadziela, Agnieszka1433UKS MDK Radom
174.IIWieczorek, Sandra1428MKSz Rybnik
175.II+Lange, Aleksandra1413
176.IIPilarska, Monika1400LZS SSz "PAT" Ligota Dolna
177.IIIMaciazek, Aleksandra1368KS "Wesola" Warszawa
178.IIBarszcz, Milena1337LUKKS Kielce
179.IIWojtusiak, Teresa1336UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
180.IIHallmann, Michalina1304UKS "Szach" Wolsztyn
181.IIMrozowska, Gabriela1122KKSz "Urania" Krosno
182.IIZajdel, Arkadiusz0KKSz "Urania" Krosno
183.II+Szymanska, Aleksandra0UKS MDK Radom
184.IIStawarz, Lukasz0GKSz "Hetman" Pilzno
185.Sochacki, Christophe0UMKSz "Jacwiez" Suwalki
186.IIISieczkowski, Mateusz0UKS MDK Radom
187.IIPloszczyca, Katarzyna0GKSz "Hetman" Pilzno
188.IIPawlikowski, Mateusz0UKS MDK Radom
189.II+Komala, Weronika0UKS przy SP 8 Chrzanow
190.II+Filipowicz, Adam0UKS "Rodlo" Opole
191.IIIBresz, Lukasz0UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
192.IVBarszcz, Kamil0


Baza debiutów

...to encyklopedia najpopularniejszych otwarć szachowych wraz z niezliczoną ilością wariantów

debiuty, warianty

Kącik cytatów

"Partner także ma prawo mieć rację."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2018

Polityka prywatnści · Polityka plików cookies