użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
II Liga Seniorow 2006, Lublin 2006
1-0
[E16] Obrona Hetmańsko-Indyjska, Riumin Variation, QID
Tomasz
Paszkiewicz

I++
2165
LKS "Parnas" Stara Wies
Zbigniew
Tyszkiewicz




Ruch:
Ostatni ruch:


uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.GMPiorun, Kacper2631KSz Stilon Gorzow Wlkp.
2.GMHera, Imre2608UKS "Rotmistrz" Grudziadz
3.GMCzarnota, Pawel2546Akademia Szachowa Gliwice
4.GMKanarek, Marcel2505KSz Stilon Gorzow Wlkp.
5.GMKuczynski, Robert2492LKS "Pasjonat" Dankowice
6.IMSlaby, Jerzy2469MLKS "Nadnarwianka" Pultusk
7.IMStachowiak, Kamil2447KSz Polonia Wroclaw
8.IMZawadzki, Stanislaw2435KSz "Miedz" Legnica
9.IMLubczynski, Rafal2429LKS "Chrobry" Gniezno
10.IMDobrowolski, Piotr2423KSz Polonia Wroclaw
11.IMMurdzia, Piotr2414KSz "Miedz" Legnica
12.IMTalla, Vladimir2402KSz "Miedz" Legnica
13.IMNguyen, Piotr2397"WIEZA PEGOW"
14.IMLuch, Michal2395Bialy Krol Wisznia Mala
15.FMKrzesaj, Robert2391KSz Polonia Wroclaw
16.FMSteczek, Marcin2386TS-R "Hetman" Konin
17.GMVoloshin, Leonid2383KSz SKOCZEK TROJANSKI
18.IMMikrut, Dariusz2379TS Wisla Krakow
19.IMBator, Robert2379LKS "Parnas" Stara Wies
20.IMSygulski, Artur2378KSz "HETMAN" Koszalin
21.MNurkiewicz, Maciej2370LKS "Wrzos" Miedzyborow
22.MDlugosz, Jedrzej2367
23.FMRudolf, Michal2352ZMCh Polska YMCA Warszawa
24.FMMaciejczak, Jakub2352OTSz Ostrow Wielkopolski
25.IMKsieski, Zbigniew2348KSz "DRAKON" Lublin
26.FMDabek, Roman2338KSz "HETMAN" Katowice
27.MProtaziuk, Grzegorz2334LKS "Wrzos" Miedzyborow
28.MSwicarz, Maciej2333KSz Polonia Wroclaw
29.MSzczepinski, Michal2325KSz "HETMAN" Koszalin
30.MStoma, Pawel2317KSz "DRAKON" Lublin
31.MDworakowski, Lukasz2317KS "Entropia" NZSPW Warszawa
32.FMSroczynski, Maciej2315KTS Kalisz
33.FMMarkiewicz, Jacek2315KSz "HETMAN" Katowice
34.FMBarglowski, Filip2311KS LAURA Chylice
35.MKosiorek, Marek2307UKS "Rotmistrz" Grudziadz
36.FMCichocki, Adam2305KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
37.K++Kuziola, Mateusz2300TS Wisla Krakow
38.MZielinski, Przemyslaw2299UKS "GONIEC" Staniatki
39.FMSwic, Waldemar2297RPW Okucia Budowlane Lodz
40.FMSzadkowski, Kamil2282UKS "Smecz" Konin
41.FMMiroslaw, Michal2280KSz "DRAKON" Lublin
42.IMBielczyk, Jacek2279OLIMPIJCZYK Chrzanow
43.MJozwicki, Jakub2276PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
44.MJurkiewicz, Krzysztof2275UKS Zawisza Kolbudy
45.FMMarkowski, Damian2274KSz "HETMAN" Koszalin
46.MIzbinski, Bartlomiej2270KSz "Miedz" Legnica
47.FMSzczechowicz, Bartosz2265TKKF "Drogowiec" Krakow
48.MMickiewicz, Piotr2265UKS TSz Zieloni Zielonka
49.KBugalski, Michal2263UKS Zawisza Kolbudy
50.K+Gbyl, Andrzej2262KKSz Krakow
51.FMJanocha, Wieslaw2260MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
52.K+Krzywda, Andrzej2258LZS "Victoria" Chroscice
53.FMGunajew, Rafal2258KKSz Krakow
54.KJanik, Krzysztof2250KS Cracovia 1906 Krakow
55.K++Najbar, Marcin2246LZS "Victoria" Chroscice
56.MDobrowolski, Aleksander2245"WIEZA PEGOW"
57.KCaba, Tomasz2245MDK Bochnia
58.FMBorgula, Rafal2243ZTMS "Baszta" Znin
59.WGMKrupa, Monika2241WKS Kopernik
60.KChojnacki, Slawomir2237KSz Polonia Wroclaw
61.KKos, Pawel2234MLKS "Nadnarwianka" Pultusk
62.KPankiewicz, Tomasz2230"WIEZA PEGOW"
63.KLercel, Michal2230Bialy Krol Wisznia Mala
64.KLatas, Boguslaw2227SSz GMINY PAWLOWICE
65.IMStachanczyk, Jacek2223MCKiS Jaworzno
66.KBabik, Tomasz2223LKS "Wrzos" Miedzyborow
67.FMPacuszka, Tomasz2220UKS "Rotmistrz" Grudziadz
68.KRybak, Tomasz2216
69.IMSygulski, Boguslaw2215
70.FMGralka, Julian2214BKS "Chemik" Bydgoszcz
71.MKolosowski, Pawel2208MCKiS Jaworzno
72.KKolasinski, Marek2206
73.WIMKludacz, Magdalena2206SzUKS Gostmat 83 Gostynin
74.FMSiwiec, Bartlomiej2205UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
75.KMaslowski, Michal2205KSz "HETMAN" Koszalin
76.KKazmierczak, Rafal2205
77.FMTokarski, Lukasz2204MCKiS Jaworzno
78.MBudrewicz, Krzysztof2204UKS KOPERNIK Olsztyn
79.FMKrainski, Aleksander2203UKS "Rotmistrz" Grudziadz
80.IMPinkas, Karol2201MCKiS Jaworzno
81.K+Lewandowski, Rafal2195KSz "Gambit" Swiecie
82.KMasternak, Aleksander2193KSz "HETMAN" Katowice
83.K+Majcher, Marcin2190SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
84.K++Chalupnik, Marcin2188ZMCh Polska YMCA Warszawa
85.KCajbel, Maciej2187KS AZS Wratislavia
86.KZaskalski, Arkadiusz2186TG "Sokol" Mielec
87.KPanas, Pawel2181KSz "DRAKON" Lublin
88.K+Kukula, Pawel2181UKS "Rotmistrz" Grudziadz
89.I++Zdrojewski, Wojciech2180UKS "WDA" Lipusz
90.MJamroz, Zbigniew2179MLKSz Myslenice
91.K+Rams, Michal2175ZMCh Polska YMCA Warszawa
92.KMichniewski, Tomasz2173
93.MKaim, Piotr2172ZMCh Polska YMCA Warszawa
94.KTokarski, Bartosz2169MCKiS Jaworzno
95.KJusiak, Grzegorz2167
96.IMSzymczak, Zbigniew2166LZS CKTiS Biskupiec
97.KWilczek, Hubert2165
98.MWarszawski, Bartosz2165ZMCh Polska YMCA Warszawa
99.I++Paszkiewicz, Tomasz2165LKS "Parnas" Stara Wies
100.FMWalkusz, Witoslaw2161KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
101.I++Leszczynski, Krzysztof2154
102.KHomski, Pawel2154UKS "KSM Tecza" Koscian
103.FMKempinski, Tomasz2152KS KORONA Zakrzewo
104.MKasperek, Ryszard2152MKSz GRYF Debica
105.KStrejczek, Dariusz2149LKS "Szach-Centrum" Lodz
106.KSzadkowski, Krzysztof2145UKS "Smecz" Konin
107.MPokojska, Daria2145TKKF "Drogowiec" Krakow
108.KWalczak, Przemyslaw2144LKS "Szach-Centrum" Lodz
109.KSygulski, Pawel2140LKSz GCKiP Czarna
110.FMBardeli, Lukasz2133LKS "Chrobry" Gniezno
111.I+Gasik, Adam2132KS "Entropia" NZSPW Warszawa
112.KZgadzaj, Rafal2131LZS "Victoria" Chroscice
113.KKubit, Tomasz2131TMS "Roszada" Gliwice
114.KStolarczyk, Adam2130KSz "Gambit" Swiecie
115.KLis, Marek2130LKSz GCKiP Czarna
116.KMalczyk, Rafal2128
117.FMRawski, Slawomir2126KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
118.K+Smola, Michal2125LKSz GCKiP Czarna
119.KKopczyk, Daniel2125LKS "Sanovia" Lesko
120.KJakubowski, Jaroslaw2125BKS "Chemik" Bydgoszcz
121.I++Baran, Pawel2119KSz "HETMAN" Koszalin
122.KWatorek, Marcin2113MLKSz Myslenice
123.WFMZakoscielna, Kinga2111TS-R "Hetman" Konin
124.WFMLabedz, Patrycja2109MCKiS Jaworzno
125.MMaszota, Natalia2104UKS "WDA" Lipusz
126.I++Czartoryski, Pawel2104
127.IKrawczyk, Andrzej2103
128.KPawlowski, Slawomir2100WKSz 1938 Wloclawek
129.MPraszak, Michal2099KSz "DRAKON" Lublin
130.FMBorysiak, Boguslaw2098
131.KKusmierz, Maciej2097UKS Zawisza Kolbudy
132.I+Winter, Jacek2096UKS \"Debiut\" Przedwojow
133.KLorenc, Marian2096KKSz "Urania" Krosno
134.I++Bugalski, Lukasz2094ZTMS "Baszta" Znin
135.KFudalej, Grzegorz2084KSz Polonia Wroclaw
136.KMatyszkiewicz, Marcin2080KSz "HETMAN" Katowice
137.KSutor, Marek2079KS Cracovia 1906 Krakow
138.K+Zowada, Kazimierz2078MCKiS Jaworzno
139.I+Maczkowski, Jakub2077UKS "Polan" Poznan
140.K+Bielinski, Dariusz2076LKSz "Caissa" Lubsko
141.I+Madej, Jaroslaw2075KS Cracovia 1906 Krakow
142.KKowalak, Piotr2075KSz "Miedz" Legnica
143.IBachorczyk, Marcin2075TMS "Roszada" Gliwice
144.I++Zuk, Andrzej2074
145.KHermanowicz, Dominika2074LZS "Victoria" Chroscice
146.I++Krystofiak, Tomasz2071OSz "Baszta" Szamotuly
147.I++Lipien, Wieslaw2070UKS \"Debiut\" Przedwojow
148.IPrzybyla, Tomasz2066LKS "Parnas" Stara Wies
149.I+Trafas, Dariusz2064UKS "KSM Tecza" Koscian
150.KMazalon, Mariusz2060UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
151.K+Socha, Anna2059KSz "Miedz" Legnica
152.KLeszczynska, Jolanta2057
153.K+Karbowiak, Adam2057UKS "Rotmistrz" Grudziadz
154.K+Grochowalski, Pawel2056WKSz 1938 Wloclawek
155.I+Balandynowicz, Wojciech2054KKSz "Urania" Krosno
156.MCagara, Paulina2053KSz Polonia Wroclaw
157.K++Kasperek, Joanna2051MKSz GRYF Debica
158.KLewandowski, Miroslaw2050
159.FMBarwinski, Dionizy2050MLKS "Nadnarwianka" Pultusk
160.I+Malczyk, Radoslaw2049UKS KOPERNIK Olsztyn
161.IKuchnio, Przemyslaw2049KSz "Gambit" Swiecie
162.I+Olesiak, Marcin2043MKS "Sandecja" Nowy Sacz
163.KBetkowski, Andrzej2041TKKF "Drogowiec" Krakow
164.KPiskorz, Henryk2040TKKF "Drogowiec" Krakow
165.I+Drzymala, Grzegorz2036KS AZS Wratislavia
166.I++Koszkul, Wojciech2035UKS \"Debiut\" Przedwojow
167.KGolek, Jagoda2033LKS "Chrobry" Gniezno
168.IJurkowski, Marcin2028UKS \"Debiut\" Przedwojow
169.IFiedler, Marek2028LKS "Szach-Centrum" Lodz
170.MKucypera, Malgorzata2027KSz Polonia Wroclaw
171.IMZolnierowicz, Krzysztof2024KSz "Gambit" Swiecie
172.KKwiecien, Zbigniew2024KSz "HETMAN" Katowice
173.KMarks, Jacek2020MLKS "Nadnarwianka" Pultusk
174.IProszynski, Waldemar2018LKS "Wrzos" Miedzyborow
175.WIMLeszner, Liliana2017Stowarzyszenie AS Plock
176.WFMKasprzyk, Irena2017
177.IZbrzezny, Aleksander2016KS "Entropia" NZSPW Warszawa
178.IDudzik, Leszek2010KS "Entropia" NZSPW Warszawa
179.KOzog, Leon2009
180.KSwiatnicki, Andrzej2008TS-R "Hetman" Konin
181.IMika, Tomasz2007KS Cracovia 1906 Krakow
182.KGiemza, Joanna2007
183.K++Sliwerski, Radoslaw2006LKS "Wrzos" Miedzyborow
184.I+Kielbratowski, Aleksander2005OSiR Tuchola
185.K+Olszewski, Marek2003BKS "Chemik" Bydgoszcz
186.I+Gajdzica, Maciej2000KSz "HETMAN" Koszalin
187.K+Kusina, Jan1998TKKF "Drogowiec" Krakow
188.KKujawski, Jan1996LKS "Chrobry" Gniezno
189.KRzeznik, Lukasz1995MLKSz Myslenice
190.K+Malecki, Rafal1994LZS "Victoria" Chroscice
191.KJagodzinski, Waldemar1993ZTMS "Baszta" Znin
192.WFMGuzik, Jolanta1992MCKiS Jaworzno
193.K+Krasiewicz, Robert1990UKS TSz Zieloni Zielonka
194.KKrokay, Urszula1988Bialy Krol Wisznia Mala
195.IIRutkowski, Gerard1987
196.KKlukiewicz, Piotr1986KS AZS Wratislavia
197.I+Blaszczak, Pawel1983KS Cracovia 1906 Krakow
198.CMDelega, Tomasz1982LKS "Wrzos" Miedzyborow
199.I++Skwarnicki, Adam1980
200.KMeczynski, Waldemar1976
201.KWierzbicka, Ewa1975KSz "DRAKON" Lublin
202.KSzymanowska, Lena1973
203.KJackowska, Aleksandra1973MDK Bochnia
204.I++Kasperek, Rafal1970MKSz GRYF Debica
205.IKazubek, Krzysztof1967TMS "Roszada" Gliwice
206.I++Sobczak, Miroslaw1965LKS "Chrobry" Gniezno
207.KWisniewski, Przemyslaw1962PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
208.WFMBursa, Renata1962PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
209.I++Sapeta, Robert1960SSz GMINY PAWLOWICE
210.IWolak, Jacek1956KKSz Krakow
211.KSlabek, Grzegorz1956TS Wisla Krakow
212.KKotermanska, Anna1954
213.KPekacki, Stanislaw1951LKS "Wrzos" Miedzyborow
214.KSroka, Janusz1948TMS "Roszada" Gliwice
215.KWeglarz, Joanna1942ZTMS "Baszta" Znin
216.I+Kmiecik, Wojciech1940UKS \"Debiut\" Przedwojow
217.II+Mensfel, Roman1938
218.K+Gapa, Sylwia1932RPW Okucia Budowlane Lodz
219.K++Bukowska, Katarzyna1921TS-R "Hetman" Konin
220.KCzyz, Artur1919KSz Polonia Wroclaw
221.KGorczyca, Dominika1912KS DORS Ruda Slaska
222.I+Kielek, Andrzej1908LKSz "Caissa" Lubsko
223.IGawronski, Lukasz1902KS Cracovia 1906 Krakow
224.KSpicak, Krzysztof1900MAZSzach w Warszawie
225.I++Konieczynski, Piotr1897ZTMS "Baszta" Znin
226.ISmolenska, Olga1895TS-R "Hetman" Konin
227.IMikolajczyk, Ireneusz1893UKS "KSM Tecza" Koscian
228.KKaminska, Paulina1892KKSz Krakow
229.IIDadak, Wladyslaw1888KKSz Krakow
230.I++Bryla, Lidia1887
231.WFMWesolowska, Hanna1886MKS "Sandecja" Nowy Sacz
232.ISmagalski, Jaroslaw1883TS-R "Hetman" Konin
233.ILes, Czeslaw1880
234.I+Zielinski, Olgierd1867KSz "Torfarm-64" Torun
235.IBarczyk, Joanna1864KS Cracovia 1906 Krakow
236.IStepniak, Przemyslaw1842
237.KZajkowska, Olga1836ZMCh Polska YMCA Warszawa
238.I++Bator, Magdalena1830LKS "Parnas" Stara Wies
239.KBanasik, Henryk1815SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
240.KRzepecka, Dorota1808LKS "Wrzos" Miedzyborow
241.IGuziewicz, Wojciech1796UKS \"Debiut\" Przedwojow
242.ISykula, Andrzej1790
243.II+Kielbratowski, Maciej1790LKSz "Caissa" Lubsko
244.I++Milanowski, Jan1784SSz GMINY PAWLOWICE
245.Rokita, Miroslaw1776
246.II+Koscianski, Roman1775UKS "KSM Tecza" Koscian
247.ISabor, Krzysztof1774KS Cracovia 1906 Krakow
248.IChwalewski, Marek1768MLKSz Myslenice
249.I+Kmiecik, Emilia1765UKS \"Debiut\" Przedwojow
250.IISzarmach, Andrzej1750COR CORDIUM Starogard Gdanski
251.IIMrozowski, Andrzej1737MKS "Sandecja" Nowy Sacz
252.KKlementys, Jerzy1731KS DORS Ruda Slaska
253.IKaczmarek, Julia1731MKS przy MDK Trzcianka
254.IRogulska, Monika1727UKS TSz Zieloni Zielonka
255.I++Dziopa, Malgorzata1727LKSz "Caissa" Lubsko
256.WFMSosnowska, Elzbieta1723MLKS "Nadnarwianka" Pultusk
257.IIBeker, Cezary1721UKS "Polan" Poznan
258.II+Sikora, Tomasz1676UKS "KSM Tecza" Koscian
259.IPrus, Marek1641ZMCh Polska YMCA Warszawa
260.II+Ossowski, Boleslaw1574COR CORDIUM Starogard Gdanski
261.IIMuszynska, Danuta1473UKS "Polan" Poznan
262.IISukta, Stanislaw1436MLKSz Myslenice
263.IVWozniak, Marcin0
264.IWesolowski, Tadeusz0
265.Sakalauskas, Vaidas0LKS "Chrobry" Gniezno
266.KPolishchuk, Oleg0
267.Mikolajczyk, Mariusz0
268.IKujawski, Ryszard0KSz "Gambit" Swiecie
269.IIKolpanowicz, Adam0KS Cracovia 1906 Krakow
270.Grotha, Magdalena0
271.Drozd, Ryszard0
272.IBednarski, Jacek0


Baza zawodników

...to zbiór aktywnych szachistów z całej Polski pozwalający na przeglądanie ich statystyk rankingowych, debiutowych czy turniejowych

baza klubów, szukaj gracza

Kącik cytatów

"Spokojne posunięcie często działa jak trzęsienie ziemi."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2018

Polityka prywatnści · Polityka plików cookies