użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
VII Miedzynarodowy Festiwal Szachowy - Ostroda 2010 - Turniej OPEN, Ostróda 2010
1-0
[A46] Yusupov-Rubinstein System
Daniel
Ludwinski

I
1808
AZS UMK Torun
Lukasz
Wiechowski

II
1760
KSz "Hetman" Nowe Miasto Lubawskie
Zobacz historię ELO

Ruch:
Ostatni ruch:


uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.GMMista, Aleksander2590KSz "Miedz" Legnica
2.IMNasuta, Grzegorz2482MUKS "Stoczek 45" Bialystok
3.IMKuzmicz, Krystian2460Bialy Krol Wisznia Mala
4.IMGajek, Radoslaw2444
5.IMJanik, Igor2420UKS "Hetman Elblag"
6.FMPlichta, Kamil2335Bialy Krol Wisznia Mala
7.FMReza, Wojciech2303SzUKS Gostmat 83 Gostynin
8.MBudrewicz, Krzysztof2204UKS KOPERNIK Olsztyn
9.K+Renkowski, Piotr2148SzUKS Gostmat 83 Gostynin
10.KMalczyk, Rafal2128
11.KGoslawski, Michal2117
12.KPuczylowski, Marcin2110MKSz GRYF Debica
13.K+Zurkowski, Andrzej2089MKSz GRYF Debica
14.I++Malczyk, Jakub2036UKS KOPERNIK Olsztyn
15.KRak, Tomasz2025UKS KOPERNIK Olsztyn
16.IDobrowolski, Marcin1997UKS MDK Otwock
17.IGorniewicz, Oskar1960KSz "Torfarm-64" Torun
18.K+Maruszczak, Joanna1939KSz Gryf Szczecin
19.I+Wodzynski, Michal1926KSz "Torfarm-64" Torun
20.KJozwik, Rafal1923MLKS "Ostrodzianka" Ostroda
21.ISzymanowski, Mateusz1913UKS "Gedanensis" Gdansk
22.IIOlchowko, Blazej1814TMS "Roszada" Gliwice
23.IIOpalinski, Sebastian1813
24.ILudwinski, Daniel1808AZS UMK Torun
25.II+Wodzynski, Mieszko1792KSz "Torfarm-64" Torun
26.II+Zwara, Szymon1788UKS "OPP" Torun
27.I++Milkowska, Ernesta1783
28.ICiesielski, Tomasz1773TKKF "Rzemyk" Gdynia
29.IMoszczenski, Milosz1771
30.II+Kuban, Wieslaw1769MLKS "Ostrodzianka" Ostroda
31.IIWiechowski, Lukasz1760KSz "Hetman" Nowe Miasto Lubawskie
32.II+Opalinski, Krzysztof1759
33.II+Kotlewski, Lukasz1758
34.IISawaniewicz, Marcin1731
35.IOlchowko, Marika1730TMS "Roszada" Gliwice
36.IISzymanowski, Igor1727UKS "Gedanensis" Gdansk
37.ISiwon, Zbigniew1724KSz "Start" Elblag
38.IMakosa, Angelika1715
39.ITarczykowska, Monika1711UKS "OPP" Torun
40.IStachowicz, Feliks1708KSz "Hetman" Nowe Miasto Lubawskie
41.II+Marchlewicz, Artur1677UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
42.IIOstrega, Przemyslaw1596KSz "Start" Elblag
43.IIKlimek, Cezary1590MLKS "Ostrodzianka" Ostroda
44.IIMurawski, Jacek1555KSz "Start" Elblag
45.IWodzynska, Zofia1553KSz "Torfarm-64" Torun
46.IPycka, Zbigniew1553
47.II+Niewiarowski, Mieszko1536WKS "FLOTA" Gdynia
48.IIIGrenda, Wojciech1525
49.IIIGryszko, Przemyslaw1493
50.IIRybinski, Tomasz1360
51.IIIOrnoch, Bartosz0KSz "Torfarm-64" Torun
52.Klonowski, Edward0
53.IIIDejna, Miroslaw-1776

Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"Szachy są nauką o własnych błędach."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies