u偶ytkownik:
has艂o:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
VII Miedzynarodowy Festiwal Szachowy - Ostroda 2010 - Turniej OPEN, Ostr贸da 2010
0-1
[A10] Partia Angielska, English Opening; A10
Marcin
Sawaniewicz

II
1731

Vincent
Bodenez




Ruch:
Ostatni ruch:


uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.GMMista, Aleksander2595KSz "Miedz" Legnica
2.IMNasuta, Grzegorz2491MUKS "Stoczek 45" Bialystok
3.IMKuzmicz, Krystian2460Bialy Krol Wisznia Mala
4.IMGajek, Radoslaw2444
5.IMJanik, Igor2420KSz Stilon Gorzow Wlkp.
6.FMPlichta, Kamil2335Bialy Krol Wisznia Mala
7.FMReza, Wojciech2303SzUKS Gostmat 83 Gostynin
8.MBudrewicz, Krzysztof2203UKS KOPERNIK Olsztyn
9.K+Renkowski, Piotr2184SzUKS Gostmat 83 Gostynin
10.KMalczyk, Rafal2128
11.KGoslawski, Michal2122
12.KPuczylowski, Marcin2110MKSz GRYF Debica
13.K+Zurkowski, Andrzej2089MKSz GRYF Debica
14.I++Malczyk, Jakub2056UKS KOPERNIK Olsztyn
15.KRak, Tomasz2005UKS KOPERNIK Olsztyn
16.IDobrowolski, Marcin1997UKS MDK Otwock
17.IGorniewicz, Oskar1960KSz "Torfarm-64" Torun
18.K+Maruszczak, Joanna1939KSz Gryf Szczecin
19.I+Wodzynski, Michal1926KSz "Torfarm-64" Torun
20.KJozwik, Rafal1923MLKS "Ostrodzianka" Ostroda
21.ISzymanowski, Mateusz1913UKS "Gedanensis" Gdansk
22.IIOlchowko, Blazej1814TMS "Roszada" Gliwice
23.ILudwinski, Daniel1814AZS UMK Torun
24.IIOpalinski, Sebastian1813
25.II+Wodzynski, Mieszko1792KSz "Torfarm-64" Torun
26.II+Zwara, Szymon1788UKS "OPP" Torun
27.I++Milkowska, Ernesta1783
28.ICiesielski, Tomasz1773TKKF "Rzemyk" Gdynia
29.IMoszczenski, Milosz1771
30.IIWiechowski, Lukasz1760KSz "Hetman" Nowe Miasto Lubawskie
31.II+Opalinski, Krzysztof1759
32.II+Kotlewski, Lukasz1758
33.II+Kuban, Wieslaw1756MLKS "Ostrodzianka" Ostroda
34.IISawaniewicz, Marcin1731
35.IOlchowko, Marika1730TMS "Roszada" Gliwice
36.IISzymanowski, Igor1727UKS "Gedanensis" Gdansk
37.ISiwon, Zbigniew1724KSz "Start" Elblag
38.IMakosa, Angelika1715
39.ITarczykowska, Monika1711UKS "OPP" Torun
40.IStachowicz, Feliks1708KSz "Hetman" Nowe Miasto Lubawskie
41.II+Marchlewicz, Artur1677UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
42.IIOstrega, Przemyslaw1596
43.IIKlimek, Cezary1590MLKS "Ostrodzianka" Ostroda
44.IIMurawski, Jacek1555
45.IWodzynska, Zofia1553KSz "Torfarm-64" Torun
46.IPycka, Zbigniew1553
47.II+Niewiarowski, Mieszko1536WKS "FLOTA" Gdynia
48.IIIGrenda, Wojciech1525
49.IIIGryszko, Przemyslaw1493
50.IIRybinski, Tomasz1360
51.IIIOrnoch, Bartosz0KSz "Torfarm-64" Torun
52.Klonowski, Edward0
53.IIIDejna, Miroslaw-1776

Baza turniej贸w

...to setki turniej贸w rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdj臋膰

zako艅czone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytat贸w

"Szachy są nauką o w艂asnych b艂臋dach."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2018

Polityka prywatn艣ciPolityka plik贸w cookies