użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
46 Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina OPEN B, Polanica Zdrój 2010
1-0
[D50] Gambit Hetmański (przyjęty bądź nieprzyjęty), Modern Variation, QGD; D50
Artur
Sklepinski

I
1759
Raszyn Poznan
Zygmunt
Kwiatkowski

II+
1539
KSz "Silesia" Raciborz
Zobacz historię ELO

Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.IMJarmula, Lukasz2498KSz "HETMAN" Katowice
2.MLewtak, Damian2387SzUKS Gostmat 83 Gostynin
3.K+Eggink, Ryszard2343UKS "Lady" Raszyn
4.K+Tomaszewski, Kacper2322MKSz Rybnik
5.FMGrela, Kacper2321KSz "Miedz" Legnica
6.K++Nowicki, Bartosz2275MTSz Minsk Mazowiecki
7.K++Czajkowski, Adam2223MLKS "Nadnarwianka" Pultusk
8.K+Jarmula, Pawel2216KSz "Polonia Warszawa"
9.K+Chomczyk, Marek2199KSz "Polonia Warszawa"
10.KKumala, Aleksander2187MKSz GRYF Debica
11.WIMWozniak, Mariola2170KSz Polonia Wroclaw
12.KZebracki, Tomasz2164PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
13.KLewtak, Dominik2164LKSz GCKiP Czarna
14.KUlanowski, Karol2149UKS SP11 "Skoczek" Tczew
15.KSolnicki, Michal2143
16.KPraczukowski, Stanislaw2139KS LAURA Chylice
17.KStankiewicz, Pawel2138WKS Kopernik
18.KGarbowski, Jakub2138MCKiS Jaworzno
19.KEggink, Mateusz2138UKS "Lady" Raszyn
20.KSmieszek, Wojciech2137MUKS "Stoczek 45" Bialystok
21.KZaleski, Lukasz2132UKS Zawisza Kolbudy
22.K++Rozycki, Bartlomiej2126KS LAURA Chylice
23.MLukasiewicz, Anna2086
24.IBes, Michal2085WKSz GANT HETMAN
25.K++Poznanska, Katarzyna2082KSz "Miedz" Legnica
26.I++Malinowski, Damian2071KSz "Silesia" Raciborz
27.KKindler, Przemyslaw2069UKS "Korona" Gdansk
28.KMazalon, Mariusz2060UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
29.I++Wojtowicz, Stanislaw2050Raszyn Poznan
30.KAdamczewski, Maciej2035KTS Kalisz
31.IMika, Tomasz2007KS Cracovia 1906 Krakow
32.ILukasiewicz, Aleksander1999WKS Kopernik
33.I++Kalmuk, Krzysztof1999KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
34.K+Pastuszko, Kinga1987PKS MAT Bialoleka
35.I++Budzinski, Jan1987KSz "Piatka" Skierniewice
36.I+Gawiec, Konrad1980LKSz GCKiP Czarna
37.IKwiatkowski, Wiktor1965UKS "Smecz" Konin
38.IWasik, Piotr1958KS "Korona" Krakow
39.I++Dadello, Aleksandra1956KSz Polonia Wroclaw
40.KByrka, Joanna1948LKSz GCKiP Czarna
41.I+Adamczewski, Jedrzej1948KTS Kalisz
42.I+Chmielarz, Maciej1946OTSz Ostrow Wielkopolski
43.I+Gromczak, Dariusz1945"Kudowianka" Kudowa Zdroj
44.I++Szydelko, Marcin1943UKS "Giecek" Radkow
45.IZiaja, Krystian1933LKS "Olszanica"
46.I++Barburzynska, Magdalena1933WKSz GANT HETMAN
47.ISimon, Marek1930LKS "Piast" Srem
48.IZawodnik, Konrad1929
49.ISzymanowski, Mateusz1913UKS "Gedanensis" Gdansk
50.II+Kowalczyk, Adam1911KSz "Piatka" Skierniewice
51.ILabuda, Michal1907WKSz GANT HETMAN
52.I+Krasinski, Rafal1887KSz "LECH-WSUS Poznan"
53.I++Ochowicz, Jakub1882UKS "Czarny Kon" Olkusz
54.ISzusterowski, Przemyslaw1881ChTS Chorzow
55.I++Rykala, Monika1878MTSz Minsk Mazowiecki
56.II+Ronke, Robert1877
57.II+Knapik, Lucjan1858OLIMPIJCZYK Chrzanow
58.IKnapik, Andrzej1858
59.I+Janzer, Hubert1846TSz / KSz "BYSTROVIA" Bystrowice
60.I++Tarnowska, Aleksandra1843UKS TSz Zieloni Zielonka
61.I+Dzieczkaniec, Wieslaw1823KS "Polanica-Zdroj"
62.IDuszenko, Michal1822WKSz GANT HETMAN
63.IZebracki, Jaroslaw1818PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
64.ITrzeciakiewicz, Michal1818KSz Gryf Szczecin
65.I++Cyboran, Katarzyna1814LKSz GCKiP Czarna
66.IGalant, Ireneusz1809WKSz GANT HETMAN
67.I+Piepiorka, Paulina1805UKS "Gedanensis" Gdansk
68.I++Herman, Monika1804KS LAURA Chylice
69.IWozniak, Bartosz1797KSz Polonia Wroclaw
70.IBabczynski, Dariusz1795MKSz Rybnik
71.IKarpinski, Bartlomiej1792MKS "EMDEK" Bydgoszcz
72.ISron, Przemyslaw1789
73.II+Maciejewski, Mikolaj1788MKS "EMDEK" Bydgoszcz
74.II+Nowacki, Krzysztof1784MKS "EMDEK" Bydgoszcz
75.IKolinski, Stanislaw1783LKS "Piast" Srem
76.IPelowski, Zdzislaw1773UKS "WDA" Lipusz
77.IIWojdynski, Jakub1772TS Wisla Krakow
78.ITrepkowski, Piotr1769BKS "Chemik" Bydgoszcz
79.IFilipek, Halina1768
80.IIKoloczek, Henryk1767KS "Korona" Krakow
81.IWolski, Jerzy1766
82.IIStasinkiewicz, Aleksander1762KS "Polanica-Zdroj"
83.IIGadek, Michal1762KS "Polanica-Zdroj"
84.ISklepinski, Artur1759Raszyn Poznan
85.ILachowicz, Judyta1759MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
86.IPietraszko, Jakub1757Bialy Krol Wisznia Mala
87.IZysko, Teresa1753WKSz GANT HETMAN
88.I+Szulgacz, Maciej1749PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
89.I+Palka, Dominika1749KSz "Torfarm-64" Torun
90.I+Jasnikowska, Malgorzata1737OTSz Ostrow Wielkopolski
91.IZak, Pawel1735KS "Polanica-Zdroj"
92.IKruczynski, Marek1731UKS "Giecek" Radkow
93.IISzymanowski, Igor1727UKS "Gedanensis" Gdansk
94.IISkrzypinski, Maciej1721MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
95.II+Wyslobocki, Patryk1720KS "64" Zielona Gora
96.ISzydelko, Kazimierz1698UKS "Giecek" Radkow
97.I++Panek, Tadeusz1698
98.IKowalewska, Agata1694UKS "Czternastka" Warszawa
99.IJasnikowska, Daria1692WKSz GANT HETMAN
100.I+Jagiela, Piotr1685WKSz GANT HETMAN
101.IKowalik, Pawel1677
102.IIWianecki, Mateusz1673UKS "Giecek" Radkow
103.IITymcio, Mariusz1672
104.IGromada, Andrzej1672KS "Unia" Bierun Stary
105.II+Mikolajczyk, Andrzej1662WOK Walbrzych
106.IIMahor, Maksymilian1661KS "Wesola" Warszawa
107.IIKopera, Marek1655UKS "Zadrna" Kamienna Gora
108.IIMaslanka, Piotr1639
109.IISolnicki, Maciej1629
110.ISzymczak, Paula1618LKS "Szach-Centrum" Lodz
111.IIIBaczewski, Piotr1611UKS "Giecek" Radkow
112.IDrabek, Jan1610KKSz "Urania" Krosno
113.ILaszewicz, Magdalena1608UKS "Giecek" Radkow
114.IChenska, Karolina1608MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
115.IIWasielewski, Sebastian1599
116.IIBielinski, Kazimierz1598WOK Walbrzych
117.IIGolaszewski, Marek1596
118.IIZielinski, Marcin1587UKS "21 Podlesie"
119.IDobrzanska, Joanna1584LKS "Olszanica"
120.IMaczka, Miroslawa1583WKSz GANT HETMAN
121.IWieclawek, Danuta1556
122.IIWiatrowski, Damian1551UKS "Zadrna" Kamienna Gora
123.IISkolarczyk, Maciej1549KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle
124.IIBednarkiewicz, Jakub1545UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
125.IIKolodziejski, Grzegorz1543
126.II+Kwiatkowski, Zygmunt1539KSz "Silesia" Raciborz
127.II+Szamrej, Jozef1538
128.II+Proczek, Mateusz1524UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
129.IIKowalski, Roman1513MKS "EMDEK" Bydgoszcz
130.IISzpargala, Lukasz1500UKS "Zadrna" Kamienna Gora
131.IIIBartoszewski, Bartosz1498UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
132.IIGradalski, Bartosz1482MKS "Sandecja" Nowy Sacz
133.IISobota, Jozef1469UKS "Zadrna" Kamienna Gora
134.IIKolasa, Zbigniew1452LKS "Sparta" Lubliniec
135.IDobrzanska, Magdalena1411LKS "Olszanica"
136.IIPakulska, Paulina1406UKS "Giecek" Radkow
137.IIOlkuski, Tadeusz1348KKSz Krakow
138.IIRozycki, Wojciech1326KS LAURA Chylice
139.IIRozycki, Dariusz1294KS LAURA Chylice
140.IIIBielinski, Robert1274WOK Walbrzych
141.Zielinski, Zbigniew0
142.IWisniewski, Michal0LKSz Lublin
143.VStasinski, Damian0
144.IIIRomanowicz, Lukasz0
145.INowakowski, Andrzej0
146.IINidzgorska, Aleksandra0
147.IIIKrysiak, Mariusz0
148.IIKoscielny, Edmond0
149.IIIGrabowski, Jakub0UKS SP11 "Skoczek" Tczew
150.IIIBurczak, Bartlomiej0

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Ponoś ofiary, abyś sam nie stał się ofiarą."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies