u偶ytkownik:
has艂o:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
46 Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina OPEN B, Polanica Zdr贸j 2010
1/2-1/2
[D80] Obrona Grunfelda, Stockholm Variation, Grunfeld
Maciej
Szulgacz

I+
1749
PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
Zdzislaw
Pelowski

I
1773
UKS "WDA" Lipusz
Zobacz histori臋 ELO

Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.IMJarmula, Lukasz2512KSz "HETMAN" Katowice
2.MLewtak, Damian2358SzUKS Gostmat 83 Gostynin
3.K+Eggink, Ryszard2343UKS "Lady" Raszyn
4.FMGrela, Kacper2320KSz "Miedz" Legnica
5.K++Tomaszewski, Kacper2281MKSz Rybnik
6.K++Nowicki, Bartosz2275MTSz Minsk Mazowiecki
7.K+Chomczyk, Marek2247KSz "Polonia Warszawa"
8.KKumala, Aleksander2238MKSz GRYF Debica
9.K++Czajkowski, Adam2232MLKS "Nadnarwianka" Pultusk
10.K+Jarmula, Pawel2216KSz "Polonia Warszawa"
11.WIMWozniak, Mariola2170KSz Polonia Wroclaw
12.KPraczukowski, Stanislaw2170KS LAURA Chylice
13.KZebracki, Tomasz2168PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
14.K+Lewtak, Dominik2164LKSz GCKiP Czarna
15.K++Rozycki, Bartlomiej2152KS LAURA Chylice
16.KUlanowski, Karol2149UKS SP11 "Skoczek" Tczew
17.KSolnicki, Michal2143
18.KStankiewicz, Pawel2138WKS Kopernik
19.KGarbowski, Jakub2138MCKiS Jaworzno
20.KEggink, Mateusz2138UKS "Lady" Raszyn
21.KSmieszek, Wojciech2137MUKS "Stoczek 45" Bialystok
22.IBes, Michal2111WKSz GANT HETMAN
23.MLukasiewicz, Anna2086
24.K++Poznanska, Katarzyna2082KSz "Miedz" Legnica
25.KKindler, Przemyslaw2070UKS "Korona" Gdansk
26.KAdamczewski, Maciej2063KTS Kalisz
27.KMazalon, Mariusz2060UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
28.I++Wojtowicz, Stanislaw2050Raszyn Poznan
29.I++Malinowski, Damian2030KSz "Silesia" Raciborz
30.KZaleski, Lukasz2029UKS Zawisza Kolbudy
31.I++Kalmuk, Krzysztof2025KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
32.IMika, Tomasz2007KS Cracovia 1906 Krakow
33.ILukasiewicz, Aleksander1999WKS Kopernik
34.K+Pastuszko, Kinga1987UKS "Smecz" Konin
35.I++Budzinski, Jan1987KSz "Piatka" Skierniewice
36.I+Gawiec, Konrad1980LKSz GCKiP Czarna
37.IKwiatkowski, Wiktor1965UKS "Smecz" Konin
38.IWasik, Piotr1958KS "Korona" Krakow
39.I++Dadello, Aleksandra1956KSz Polonia Wroclaw
40.IZiaja, Krystian1954LKS "Olszanica"
41.KByrka, Joanna1948LKSz GCKiP Czarna
42.I+Chmielarz, Maciej1946OTSz Ostrow Wielkopolski
43.I++Szydelko, Marcin1939UKS "Giecek" Radkow
44.I++Barburzynska, Magdalena1933WKSz GANT HETMAN
45.I++Adamczewski, Jedrzej1930KTS Kalisz
46.IZawodnik, Konrad1929
47.I+Gromczak, Dariusz1917"Kudowianka" Kudowa Zdroj
48.ISzymanowski, Mateusz1913UKS "Gedanensis" Gdansk
49.II+Kowalczyk, Adam1911KSz "Piatka" Skierniewice
50.I++Rykala, Monika1908MTSz Minsk Mazowiecki
51.ILabuda, Michal1907WKSz GANT HETMAN
52.ISimon, Marek1902LKS "Piast" Srem
53.I++Ochowicz, Jakub1882UKS "Czarny Kon" Olkusz
54.ISzusterowski, Przemyslaw1881ChTS Chorzow
55.II+Ronke, Robert1877
56.I+Krasinski, Rafal1874KSz "LECH-WSUS Poznan"
57.II+Knapik, Lucjan1858OLIMPIJCZYK Chrzanow
58.IKnapik, Andrzej1858
59.ITrepkowski, Piotr1856BKS "Chemik" Bydgoszcz
60.I+Janzer, Hubert1846TSz / KSz "BYSTROVIA" Bystrowice
61.I++Tarnowska, Aleksandra1843UKS TSz Zieloni Zielonka
62.I++Cyboran, Katarzyna1825LKS "Olszanica"
63.I+Dzieczkaniec, Wieslaw1823KS "Polanica-Zdroj"
64.IDuszenko, Michal1822WKSz GANT HETMAN
65.IZebracki, Jaroslaw1818PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
66.ITrzeciakiewicz, Michal1818KSz Gryf Szczecin
67.I+Piepiorka, Paulina1812UKS "Gedanensis" Gdansk
68.IPietraszko, Jakub1805Bialy Krol Wisznia Mala
69.I++Herman, Monika1804KS LAURA Chylice
70.IWozniak, Bartosz1797KSz Polonia Wroclaw
71.IBabczynski, Dariusz1795MKSz Rybnik
72.IKarpinski, Bartlomiej1792MKS "EMDEK" Bydgoszcz
73.ISron, Przemyslaw1789
74.II+Maciejewski, Mikolaj1788MKS "EMDEK" Bydgoszcz
75.II+Nowacki, Krzysztof1784MKS "EMDEK" Bydgoszcz
76.IKolinski, Stanislaw1783LKS "Piast" Srem
77.IPelowski, Zdzislaw1773UKS "WDA" Lipusz
78.IIWojdynski, Jakub1772TS Wisla Krakow
79.IGalant, Ireneusz1768WKSz GANT HETMAN
80.IFilipek, Halina1768
81.IIKoloczek, Henryk1767KS "Korona" Krakow
82.IWolski, Jerzy1766
83.IIStasinkiewicz, Aleksander1762KS "Polanica-Zdroj"
84.IIGadek, Michal1762KS "Polanica-Zdroj"
85.ISklepinski, Artur1759Raszyn Poznan
86.ILachowicz, Judyta1759MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
87.IZysko, Teresa1753
88.I+Szulgacz, Maciej1749PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
89.I+Palka, Dominika1749KSz "Torfarm-64" Torun
90.I+Jasnikowska, Malgorzata1737OTSz Ostrow Wielkopolski
91.IZak, Pawel1735KS "Polanica-Zdroj"
92.IKruczynski, Marek1731UKS "Giecek" Radkow
93.IISzymanowski, Igor1727UKS "Gedanensis" Gdansk
94.IISkrzypinski, Maciej1721MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
95.II+Wyslobocki, Patryk1720KS "64" Zielona Gora
96.ISzydelko, Kazimierz1716UKS "Giecek" Radkow
97.I+Jagiela, Piotr1707WKSz GANT HETMAN
98.IKowalewska, Agata1694UKS "Czternastka" Warszawa
99.IJasnikowska, Daria1692WKSz GANT HETMAN
100.IKowalik, Pawel1677
101.IIWianecki, Mateusz1673UKS "Giecek" Radkow
102.IITymcio, Mariusz1672
103.I++Panek, Tadeusz1672
104.IGromada, Andrzej1663KS "Unia" Bierun Stary
105.II+Mikolajczyk, Andrzej1662WOK Walbrzych
106.IIMahor, Maksymilian1661KS "Wesola" Warszawa
107.IIKopera, Marek1655UKS "Zadrna" Kamienna Gora
108.IIMaslanka, Piotr1639
109.IISolnicki, Maciej1629
110.ISzymczak, Paula1618LKS "Szach-Centrum" Lodz
111.IIIBaczewski, Piotr1611UKS "Giecek" Radkow
112.IDrabek, Jan1610KKSz "Urania" Krosno
113.ILaszewicz, Magdalena1608UKS "Giecek" Radkow
114.IChenska, Karolina1608MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
115.IIWasielewski, Sebastian1599
116.IIBielinski, Kazimierz1598WOK Walbrzych
117.IIGolaszewski, Marek1596
118.IDobrzanska, Joanna1589LKS "Olszanica"
119.II+Zielinski, Marcin1583UKS "21 Podlesie"
120.IMaczka, Miroslawa1581WKSz GANT HETMAN
121.IIKolodziejski, Grzegorz1557LKSz "Caissa" Lubsko
122.IWieclawek, Danuta1556
123.IIWiatrowski, Damian1551UKS "Zadrna" Kamienna Gora
124.IISkolarczyk, Maciej1549KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle
125.IIBednarkiewicz, Jakub1545UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
126.II+Kwiatkowski, Zygmunt1542KSz "Silesia" Raciborz
127.II+Szamrej, Jozef1538
128.II+Proczek, Mateusz1524UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
129.IIKowalski, Roman1513MKS "EMDEK" Bydgoszcz
130.IISzpargala, Lukasz1500UKS "Zadrna" Kamienna Gora
131.IIIBartoszewski, Bartosz1498UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
132.IIGradalski, Bartosz1482MKS "Sandecja" Nowy Sacz
133.IISobota, Jozef1462UKS "Zadrna" Kamienna Gora
134.IIKolasa, Zbigniew1452LKS "Sparta" Lubliniec
135.IDobrzanska, Magdalena1412LKS "Olszanica"
136.IIPakulska, Paulina1406UKS "Giecek" Radkow
137.IIOlkuski, Tadeusz1354KKSz Krakow
138.IIRozycki, Wojciech1326KS LAURA Chylice
139.IIRozycki, Dariusz1281KS LAURA Chylice
140.IIIBielinski, Robert1266WOK Walbrzych
141.Zielinski, Zbigniew0
142.IWisniewski, Michal0LKSz Lublin
143.VStasinski, Damian0
144.IIIRomanowicz, Lukasz0
145.INowakowski, Andrzej0
146.IINidzgorska, Aleksandra0
147.IIIKrysiak, Mariusz0
148.IIKoscielny, Edmond0
149.IIIGrabowski, Jakub0UKS SP11 "Skoczek" Tczew
150.IIIBurczak, Bartlomiej0

Baza debiut贸w

...to encyklopedia najpopularniejszych otwar膰 szachowych wraz z niezliczoną ilością wariant贸w

debiuty, warianty

Kącik cytat贸w

"Dobry szachista ma zawsze szcz臋ście."

~Jose Raul Capablanca

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2018

Polityka prywatn艣ciPolityka plik贸w cookies