użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
3 liga woj. Kujawsko-Pomorskie 2009/10, woj. Kujawsko-Pomorskie 2010
0-1
[D12] Obrona Słowiańska, Pin Defense, Slav
Przemyslaw
Mochocki

II
1550

Bartlomiej
Karpinski

I
1792
MKS "EMDEK" Bydgoszcz
Zobacz historię ELO

Ruch:
Ostatni ruch:


uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.GMMaksimenko, Andrei2483ZTMS "Baszta" Znin
2.IMGajek, Radoslaw2444
3.IMKiedrowicz, Jan2309UKS "Osemka" Chojnice
4.FMLicznerski, Lukasz2277SzUKS Gostmat 83 Gostynin
5.WFMSliwicka, Alicja2261UKS "OPP" Torun
6.KKos, Pawel2234MLKS "Nadnarwianka" Pultusk
7.FMPacuszka, Tomasz2220UKS "Rotmistrz" Grudziadz
8.MJaroch, Karol2212SSz GMINY PAWLOWICE
9.CMSliwicki, Damian2193UKS "OPP" Torun
10.KChrapkowski, Grzegorz2191SSz Pocztowiec Bydgoszcz
11.KZebracki, Tomasz2168PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
12.KBrzezinski, Mateusz2164UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
13.KKrainski, Slawomir2136UKS "Rotmistrz" Grudziadz
14.I+Wysocki, Igor2134KSz "Torfarm-64" Torun
15.KLewandowski, Krzysztof2127SSz Pocztowiec Bydgoszcz
16.KKubicki, Marek2124AZS UMK Torun
17.I++Bokiej, Przemyslaw2111BKS "Chemik" Bydgoszcz
18.I++Zwolakiewicz, Krzysztof2110UKS "Rotmistrz" Grudziadz
19.KKulczyk, Pawel2096UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
20.IKnoff, Mariusz2069UKS "Rotmistrz" Grudziadz
21.I++Marchlewicz, Kamil2068UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
22.K+Karbowiak, Adam2057UKS "Rotmistrz" Grudziadz
23.KGorski, Leszek2054UKS "Osemka" Chojnice
24.IKuchnio, Przemyslaw2049KSz "Gambit" Swiecie
25.IJanik, Tomasz2033NOK Naklo
26.KMichalska, Maria2024TKKF "Drogowiec" Krakow
27.ILetocha, Adam2021MKS "EMDEK" Bydgoszcz
28.IGalat, Arkadiusz2020
29.IKrol, Slawomir2016PKS "Lesny" Bydgoszcz
30.I+Stoppel, Mariusz2012UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
31.KLunkiewicz, Dariusz2011SSz Pocztowiec Bydgoszcz
32.IHetman, Radoslaw2006UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
33.IBankert, Krzysztof2001UKS "Osemka" Chojnice
34.I+Zietak, Krzysztof2000
35.KMyzyk, Jan1998UKS "Osemka" Chojnice
36.IBadyra, Wasyl1994KSz "Gambit" Swiecie
37.KJagodzinski, Waldemar1993ZTMS "Baszta" Znin
38.IWindorpski, Jacek1991UKS "Osemka" Chojnice
39.KKrainski, Jaroslaw1980UKS "Rotmistrz" Grudziadz
40.IWierzbicki, Slawomir1974MKS Chelmza
41.KSciborowski, Miroslaw1974UKS "Rotmistrz" Grudziadz
42.I++Grajczak, Adrian1969UKS "WDA" Lipusz
43.IDezakowski, Przemyslaw1969SSz Pocztowiec Bydgoszcz
44.KWisniewski, Przemyslaw1962PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
45.WFMBursa, Renata1962PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
46.IGorniewicz, Oskar1960KSz "Torfarm-64" Torun
47.IBieganowski, Roman1959
48.ISworowski, Piotr1958
49.KMarchel, Agnieszka1951SSz Pocztowiec Bydgoszcz
50.I+Jesse, Jacek1946MLKS "Krajna" Sepolno Kr.
51.I++Jablonski, Miroslaw1940UKS "OPP" Torun
52.IJanuszewski, Piotr1937UKS "Osemka" Chojnice
53.I+Tarkowski, Michal1928MKS "EMDEK" Bydgoszcz
54.I+Wodzynski, Michal1926KSz "Torfarm-64" Torun
55.KLewandowska, Anika1924SSz Pocztowiec Bydgoszcz
56.I++Darowicki, Mariusz1922UKS "OPP" Torun
57.IWargulec, Dariusz1921UKS "SZACHOWA DWOJKA" Szubin
58.I+Katafiasz, Tomasz1919ZTMS "Baszta" Znin
59.I+Wisniewski, Adam1918UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
60.I+Bartosik, Piotr1909
61.I+Kubiak, Leszek1905UKS "SZACHOWA DWOJKA" Szubin
62.IWisniewski, Jaroslaw1904NOK Naklo
63.I++Konieczynski, Piotr1897ZTMS "Baszta" Znin
64.IIZoltanski, Grzegorz1894LUKS "FENIKS" Mrocza
65.I++Wolanski, Michal1894PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
66.I+Mlodzinska, Irena1882UKS SP3 w Bogatyni
67.ICzapiewski, Waldemar1871UKS "Osemka" Chojnice
68.IITomaszewski, Arkadiusz1869LZS "Wieza" Wiecbork
69.I+Studzinski, Tadeusz1869UKS "Osemka" Chojnice
70.IIMiziula, Patryk1869UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
71.I+Zielinski, Olgierd1862KSz "Torfarm-64" Torun
72.I+Lewandowski, Marek1860KSz "Torfarm-64" Torun
73.IHetmanski, Waldemar1852SSz Pocztowiec Bydgoszcz
74.II+Bieganski, Zdzislaw1851OSiR Tuchola
75.IKiedrowski, Albin1850UKS "Osemka" Chojnice
76.I++Szmidt, Przemyslaw1847UKS "OPP" Torun
77.ITamon, Radoslaw1845UKS "OPP" Torun
78.ILaskowski, Filip1842UKS "Rotmistrz" Grudziadz
79.I++Sargalski, Andrzej1840KSN "Luczniczka" Bydgoszcz
80.ISobich, Kazimierz1837ITS "Kopernik" Inowroclaw
81.IKotula, Konrad1835MKS "EMDEK" Bydgoszcz
82.IKlugiewicz, Jozef1832
83.IOzorowski, Edward1827ITS "Kopernik" Inowroclaw
84.II+Zmijewski, Bogumil1822PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
85.I+Bieluszewski, Robert1821M-LKS "WISLA" Nowe
86.IZebracki, Jaroslaw1818PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
87.IBudrewicz, Jan1812ITS "Kopernik" Inowroclaw
88.IWojcicki, Mateusz1809MLKS "Krajna" Sepolno Kr.
89.II+Mazalon, Mateusz1805MKS "EMDEK" Bydgoszcz
90.II+Grzenkowicz, Przemyslaw1802PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
91.IMaciejewski, Andrzej1798
92.II+Bartuszynski, Czeslaw1793
93.II+Wodzynski, Mieszko1792KSz "Torfarm-64" Torun
94.IKarpinski, Bartlomiej1792MKS "EMDEK" Bydgoszcz
95.II+Zwara, Szymon1788UKS "OPP" Torun
96.ISankiewicz, Grzegorz1787
97.IHarmata, Marek1785UKS "Osemka" Chojnice
98.II+Nowacki, Krzysztof1784MKS "EMDEK" Bydgoszcz
99.IKadukowski, Pawel1784UKS "SZACHOWA DWOJKA" Szubin
100.I+Kwiatkowski, Jacek1781ITS "Kopernik" Inowroclaw
101.II+Jahr, Przemyslaw1779KSN "Luczniczka" Bydgoszcz
102.IJanik, Krystian1777NOK Naklo
103.IIRosinski, Kamil1772LUKS "FENIKS" Mrocza
104.IIMajdan, Damian1771ZTMS "Baszta" Znin
105.ITrepkowski, Piotr1769BKS "Chemik" Bydgoszcz
106.IFilipek, Halina1768
107.IKotula, Oktawia1763MKS "EMDEK" Bydgoszcz
108.IBieluszewski, Henryk1759M-LKS "WISLA" Nowe
109.ILech, Piotr1757UKS "SZACHOWA DWOJKA" Szubin
110.IIRadziejewski, Tomasz1756LUKS "FENIKS" Mrocza
111.IIRadtke, Lukasz1754MKS Chelmza
112.I+Szulgacz, Maciej1749PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
113.IIBolibok, Adam1749UKS "Rotmistrz" Grudziadz
114.II+Jankowski, Dawid1743ZTMS "Baszta" Znin
115.I+Starzynski, Waldemar1740BKS "Chemik" Bydgoszcz
116.II+Jastrzebski, Wlodzimierz1736OSiR Tuchola
117.IIRyngwelski, Olaf1730UKS "OPP" Torun
118.IILitowski, Jakub1726KSz "Torfarm-64" Torun
119.ITarnowski, Marian1724MLKS "Krajna" Sepolno Kr.
120.IDolinski, Piotr1717PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
121.IGrylewicz, Bernard1714PKS "Lesny" Bydgoszcz
122.IBlajet, Radoslaw1713AZS UMK Torun
123.ITarczykowska, Monika1711UKS "OPP" Torun
124.IKarpinski, Andrzej1710MKS "EMDEK" Bydgoszcz
125.IIKomorowski, Piotr1708PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
126.IWesolowski, Waldemar1701MLKS "Krajna" Sepolno Kr.
127.IIKowal, Mieczyslaw1695MKS Chelmza
128.IMazur, Stanislaw1685LZS "Wieza" Wiecbork
129.II+Bieluszewski, Lukasz1681M-LKS "WISLA" Nowe
130.I+Wisniewski, Szymon1679UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
131.II+Marchlewicz, Artur1677UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
132.II+Tadzik, Bogdan1672ITS "Kopernik" Inowroclaw
133.IIKaczmarczyk, Pawel1671ZTMS "Baszta" Znin
134.IBassa, Jaroslaw1666ITS "Kopernik" Inowroclaw
135.IILewandowski, Michal1665UKS "OPP" Torun
136.IIBorchardt, Marcin1662UKS "Osemka" Chojnice
137.IISobkowski, Krzysztof1658BKS "Chemik" Bydgoszcz
138.IIMajdan, Marta1649ZTMS "Baszta" Znin
139.IWyrzykowski, Jozef1645KSN "Luczniczka" Bydgoszcz
140.ISniadecki, Jerzy1641ZTMS "Baszta" Znin
141.ICzarnolewski, Piotr1641ITS "Kopernik" Inowroclaw
142.IIPilka, Lukasz1639LZS "Wieza" Wiecbork
143.ITheuss, Tomasz1636MLKS "Krajna" Sepolno Kr.
144.IIZawada, Andrzej1635BKS "Chemik" Bydgoszcz
145.IIMalinski, Waldemar1628LUKS "FENIKS" Mrocza
146.IJahr, Ulrich1625KSN "Luczniczka" Bydgoszcz
147.IPawlowski, Pawel1621UKS "OPP" Torun
148.IIMilewski, Henryk1621
149.IIStasiak, Tomasz1620LZS "Wieza" Wiecbork
150.IBialas, Jerzy1617UKS "SZACHOWA DWOJKA" Szubin
151.IIWrzos, Waldemar1616PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
152.IIAntoszewski, Wojciech1599KSz "Torfarm-64" Torun
153.IIZakowski, Adrian1596UKS "OPP" Torun
154.IINowak, Dawid1587BKS "Chemik" Bydgoszcz
155.IMalinowski, Tomasz1585M-LKS "WISLA" Nowe
156.IIBialkowski, Jozef1584LZS "Wieza" Wiecbork
157.II+Luchowski, Ferdynand1577M-LKS "WISLA" Nowe
158.IISobieraj, Miroslaw1576
159.IWalczak, Tadeusz1565
160.IWodzynska, Zofia1553KSz "Torfarm-64" Torun
161.IIDwojacki, Grzegorz1553CK Lubianka
162.IIMochocki, Przemyslaw1550
163.IIMichalak, Krzysztof1550NOK Naklo
164.IIBednarkiewicz, Jakub1545UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
165.IIMegger, Dawid1543UKS "Osemka" Chojnice
166.IIMusial, Marian1525PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
167.II+Proczek, Mateusz1524UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
168.IIKacperski, Wojciech1510UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
169.IISzala, Jan1501
170.II+Skoczek, Karolina1498UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
171.IISkiera, Edward1482KSN "Luczniczka" Bydgoszcz
172.II+Budkiewicz, Lucyna1476ITS "Kopernik" Inowroclaw
173.IISzygowski, Jakub1462UKS "Rotmistrz" Grudziadz
174.IIRabeda, Grzegorz1452CK Lubianka
175.IIWinkler, Bogdan1443LZS "Wieza" Wiecbork
176.IIIWojcicka, Joanna1419MLKS "Krajna" Sepolno Kr.
177.ITurzynska, Grazyna1378UKS "Osemka" Chojnice
178.IIMajdan, Zygmunt1372
179.IISzalek, Jakub1283PKS "Lesny" Bydgoszcz
180.IVMajchrzak, Wojciech1275SSz Pocztowiec Bydgoszcz
181.IIKarwowska, Danuta1263UKS "SZACHOWA DWOJKA" Szubin
182.IIILisiak, Michal1248ITS "Kopernik" Inowroclaw
183.IIJurkiewicz, Kazimierz1208PKS "Lesny" Bydgoszcz
184.IIIWnuk, Dorota0LZS "Wieza" Wiecbork
185.IIIWiniarska, Dominika0UKS "Osemka" Chojnice
186.IIStachewicz, Artur0UKS "Osemka" Chojnice
187.II+Napierala, Slawomir0ITS "Kopernik" Inowroclaw
188.IIMinichowski, Piotr0KSN "Luczniczka" Bydgoszcz
189.IIIKirsz, Krzysztof0UKS "OPP" Torun
190.IIIKaminski, Damian0KSz. "Hancza" Suwalki
191.IIIGrzona, Tomasz0KSz "Gambit" Swiecie
192.IIGrubecki, Marek0
193.IIBrzezinska, Katarzyna0MKS Chelmza

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Szachy, podobnie jak miłość i muzyka – mogą uczynić człowieka szczęśliwym."

~Siegbert Tarrasch

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies