użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
3 liga woj. Kujawsko-Pomorskie 2009/10, woj. Kujawsko-Pomorskie 2010
0-1
[D12] Obrona Słowiańska, Pin Defense, Slav
Przemyslaw
Mochocki

II
1550

Bartlomiej
Karpinski

I
1792
MKS "EMDEK" Bydgoszcz
Zobacz historię ELO

Ruch:
Ostatni ruch:


uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.GMMaksimenko, Andrei2483ZTMS "Baszta" Znin
2.IMGajek, Radoslaw2444
3.IMKiedrowicz, Jan2310UKS "Osemka" Chojnice
4.WFMSliwicka, Alicja2277UKS "OPP" Torun
5.FMLicznerski, Lukasz2277SzUKS Gostmat 83 Gostynin
6.KKos, Pawel2234MLKS "Nadnarwianka" Pultusk
7.FMPacuszka, Tomasz2220UKS "Rotmistrz" Grudziadz
8.MJaroch, Karol2212SSz GMINY PAWLOWICE
9.CMSliwicki, Damian2193UKS "OPP" Torun
10.KChrapkowski, Grzegorz2191SSz Pocztowiec Bydgoszcz
11.KZebracki, Tomasz2168PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
12.KBrzezinski, Mateusz2164UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
13.KKrainski, Slawomir2136UKS "Rotmistrz" Grudziadz
14.I+Wysocki, Igor2134KSz "Torfarm-64" Torun
15.KLewandowski, Krzysztof2127SSz Pocztowiec Bydgoszcz
16.KKubicki, Marek2124AZS UMK Torun
17.I++Bokiej, Przemyslaw2111BKS "Chemik" Bydgoszcz
18.I++Zwolakiewicz, Krzysztof2110UKS "Rotmistrz" Grudziadz
19.KKulczyk, Pawel2096UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
20.IKnoff, Mariusz2069UKS "Rotmistrz" Grudziadz
21.I++Marchlewicz, Kamil2068UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
22.K+Karbowiak, Adam2057UKS "Rotmistrz" Grudziadz
23.KGorski, Leszek2054UKS "Osemka" Chojnice
24.IKuchnio, Przemyslaw2049KSz "Gambit" Swiecie
25.IJanik, Tomasz2033NOK Naklo
26.KMichalska, Maria2024TKKF "Drogowiec" Krakow
27.ILetocha, Adam2021MKS "EMDEK" Bydgoszcz
28.IGalat, Arkadiusz2020
29.IKrol, Slawomir2016PKS "Lesny" Bydgoszcz
30.I+Stoppel, Mariusz2012UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
31.KLunkiewicz, Dariusz2011SSz Pocztowiec Bydgoszcz
32.IHetman, Radoslaw2006UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
33.IBankert, Krzysztof2001UKS "Osemka" Chojnice
34.I+Zietak, Krzysztof2000
35.IBadyra, Wasyl1994KSz "Gambit" Swiecie
36.KJagodzinski, Waldemar1993ZTMS "Baszta" Znin
37.IWindorpski, Jacek1991UKS "Osemka" Chojnice
38.KKrainski, Jaroslaw1980UKS "Rotmistrz" Grudziadz
39.I++Grajczak, Adrian1980UKS "WDA" Lipusz
40.KMyzyk, Jan1978UKS "Osemka" Chojnice
41.IWierzbicki, Slawomir1974MKS Chelmza
42.KSciborowski, Miroslaw1974UKS "Rotmistrz" Grudziadz
43.IDezakowski, Przemyslaw1969SSz Pocztowiec Bydgoszcz
44.KWisniewski, Przemyslaw1962PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
45.WFMBursa, Renata1962PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
46.IGorniewicz, Oskar1960KSz "Torfarm-64" Torun
47.IBieganowski, Roman1959
48.ISworowski, Piotr1958
49.KMarchel, Agnieszka1951SSz Pocztowiec Bydgoszcz
50.I+Jesse, Jacek1946MLKS "Krajna" Sepolno Kr.
51.I++Jablonski, Miroslaw1940UKS "OPP" Torun
52.IJanuszewski, Piotr1937UKS "Osemka" Chojnice
53.I+Tarkowski, Michal1928MKS "EMDEK" Bydgoszcz
54.I+Wodzynski, Michal1926KSz "Torfarm-64" Torun
55.KLewandowska, Anika1924SSz Pocztowiec Bydgoszcz
56.IWargulec, Dariusz1921UKS "SZACHOWA DWOJKA" Szubin
57.I+Katafiasz, Tomasz1919ZTMS "Baszta" Znin
58.I+Wisniewski, Adam1918UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
59.I+Bartosik, Piotr1912
60.I+Kubiak, Leszek1905UKS "SZACHOWA DWOJKA" Szubin
61.IWisniewski, Jaroslaw1904NOK Naklo
62.I++Konieczynski, Piotr1897ZTMS "Baszta" Znin
63.IIZoltanski, Grzegorz1894LUKS "FENIKS" Mrocza
64.I++Darowicki, Mariusz1894KSz "Gambit" Swiecie
65.I+Mlodzinska, Irena1882UKS SP3 w Bogatyni
66.I++Wolanski, Michal1876PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
67.ICzapiewski, Waldemar1871UKS "Osemka" Chojnice
68.I++Studzinski, Tadeusz1870UKS "Osemka" Chojnice
69.IITomaszewski, Arkadiusz1869LZS "Wieza" Wiecbork
70.IIMiziula, Patryk1869UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
71.I+Zielinski, Olgierd1867KSz "Torfarm-64" Torun
72.I+Lewandowski, Marek1860KSz "Torfarm-64" Torun
73.ITrepkowski, Piotr1856BKS "Chemik" Bydgoszcz
74.IHetmanski, Waldemar1852SSz Pocztowiec Bydgoszcz
75.II+Bieganski, Zdzislaw1851OSiR Tuchola
76.ITamon, Radoslaw1845UKS "OPP" Torun
77.ILaskowski, Filip1842UKS "Rotmistrz" Grudziadz
78.I++Sargalski, Andrzej1840KSN "Luczniczka" Bydgoszcz
79.IKiedrowski, Albin1838UKS "Osemka" Chojnice
80.ISobich, Kazimierz1837ITS "Kopernik" Inowroclaw
81.IKotula, Konrad1835MKS "EMDEK" Bydgoszcz
82.IKlugiewicz, Jozef1832
83.IOzorowski, Edward1827ITS "Kopernik" Inowroclaw
84.I++Szmidt, Przemyslaw1826KSz "Gambit" Swiecie
85.II+Zmijewski, Bogumil1822PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
86.I+Bieluszewski, Robert1821M-LKS "WISLA" Nowe
87.IZebracki, Jaroslaw1818PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
88.IBudrewicz, Jan1812ITS "Kopernik" Inowroclaw
89.IWojcicki, Mateusz1809MLKS "Krajna" Sepolno Kr.
90.II+Mazalon, Mateusz1805MKS "EMDEK" Bydgoszcz
91.II+Grzenkowicz, Przemyslaw1802PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
92.IMaciejewski, Andrzej1798
93.II+Bartuszynski, Czeslaw1793
94.II+Wodzynski, Mieszko1792KSz "Torfarm-64" Torun
95.IKarpinski, Bartlomiej1792MKS "EMDEK" Bydgoszcz
96.II+Zwara, Szymon1788UKS "OPP" Torun
97.ISankiewicz, Grzegorz1787
98.IHarmata, Marek1785UKS "Osemka" Chojnice
99.II+Nowacki, Krzysztof1784MKS "EMDEK" Bydgoszcz
100.IKadukowski, Pawel1784UKS "SZACHOWA DWOJKA" Szubin
101.I+Kwiatkowski, Jacek1781ITS "Kopernik" Inowroclaw
102.II+Jahr, Przemyslaw1779KSN "Luczniczka" Bydgoszcz
103.IJanik, Krystian1777NOK Naklo
104.IIRosinski, Kamil1772LUKS "FENIKS" Mrocza
105.IIMajdan, Damian1771ZTMS "Baszta" Znin
106.IFilipek, Halina1768
107.IKotula, Oktawia1763MKS "EMDEK" Bydgoszcz
108.IBieluszewski, Henryk1759M-LKS "WISLA" Nowe
109.ILech, Piotr1757UKS "SZACHOWA DWOJKA" Szubin
110.IIRadziejewski, Tomasz1756LUKS "FENIKS" Mrocza
111.IIRadtke, Lukasz1754
112.I+Szulgacz, Maciej1749PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
113.IIBolibok, Adam1749UKS "Rotmistrz" Grudziadz
114.II+Jankowski, Dawid1743ZTMS "Baszta" Znin
115.I+Starzynski, Waldemar1740BKS "Chemik" Bydgoszcz
116.II+Jastrzebski, Wlodzimierz1736OSiR Tuchola
117.IIRyngwelski, Olaf1730UKS "OPP" Torun
118.IILitowski, Jakub1726KSz "Torfarm-64" Torun
119.ITarnowski, Marian1724MLKS "Krajna" Sepolno Kr.
120.IDolinski, Piotr1717PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
121.IGrylewicz, Bernard1714PKS "Lesny" Bydgoszcz
122.ITarczykowska, Monika1711UKS "OPP" Torun
123.IKarpinski, Andrzej1710MKS "EMDEK" Bydgoszcz
124.IIKomorowski, Piotr1708PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
125.IBlajet, Radoslaw1708AZS UMK Torun
126.IWesolowski, Waldemar1701MLKS "Krajna" Sepolno Kr.
127.IIKowal, Mieczyslaw1695
128.IMazur, Stanislaw1685LZS "Wieza" Wiecbork
129.II+Bieluszewski, Lukasz1681M-LKS "WISLA" Nowe
130.I+Wisniewski, Szymon1679UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
131.II+Marchlewicz, Artur1677UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
132.II+Tadzik, Bogdan1672ITS "Kopernik" Inowroclaw
133.IIKaczmarczyk, Pawel1671ZTMS "Baszta" Znin
134.IBassa, Jaroslaw1666ITS "Kopernik" Inowroclaw
135.IILewandowski, Michal1665UKS "OPP" Torun
136.IIBorchardt, Marcin1662UKS "Osemka" Chojnice
137.IISobkowski, Krzysztof1658BKS "Chemik" Bydgoszcz
138.IIMajdan, Marta1649ZTMS "Baszta" Znin
139.IWyrzykowski, Jozef1642KSN "Luczniczka" Bydgoszcz
140.ISniadecki, Jerzy1641ZTMS "Baszta" Znin
141.ICzarnolewski, Piotr1641ITS "Kopernik" Inowroclaw
142.IIPilka, Lukasz1639LZS "Wieza" Wiecbork
143.ITheuss, Tomasz1636MLKS "Krajna" Sepolno Kr.
144.IIZawada, Andrzej1635BKS "Chemik" Bydgoszcz
145.IIMalinski, Waldemar1628LUKS "FENIKS" Mrocza
146.IJahr, Ulrich1625KSN "Luczniczka" Bydgoszcz
147.IBialas, Jerzy1623UKS "SZACHOWA DWOJKA" Szubin
148.IIMilewski, Henryk1621
149.IIStasiak, Tomasz1620LZS "Wieza" Wiecbork
150.IIWrzos, Waldemar1616PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
151.IIAntoszewski, Wojciech1599KSz "Torfarm-64" Torun
152.IIZakowski, Adrian1596UKS "OPP" Torun
153.IINowak, Dawid1587BKS "Chemik" Bydgoszcz
154.IMalinowski, Tomasz1585M-LKS "WISLA" Nowe
155.IIBialkowski, Jozef1584LZS "Wieza" Wiecbork
156.II+Luchowski, Ferdynand1577M-LKS "WISLA" Nowe
157.IISobieraj, Miroslaw1576
158.IPawlowski, Pawel1576UKS "OPP" Torun
159.IWalczak, Tadeusz1565
160.IWodzynska, Zofia1553KSz "Torfarm-64" Torun
161.IIDwojacki, Grzegorz1553CK Lubianka
162.IIMochocki, Przemyslaw1550
163.IIMichalak, Krzysztof1550NOK Naklo
164.IIBednarkiewicz, Jakub1545UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
165.IIMegger, Dawid1543UKS "Osemka" Chojnice
166.IIMusial, Marian1525PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
167.II+Proczek, Mateusz1524UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
168.IIKacperski, Wojciech1510UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
169.IISzala, Jan1501
170.II+Skoczek, Karolina1498UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
171.IISkiera, Edward1482KSN "Luczniczka" Bydgoszcz
172.II+Budkiewicz, Lucyna1476ITS "Kopernik" Inowroclaw
173.IISzygowski, Jakub1462UKS "Rotmistrz" Grudziadz
174.IIRabeda, Grzegorz1452CK Lubianka
175.IIWinkler, Bogdan1443LUKS "FENIKS" Mrocza
176.IIIWojcicka, Joanna1419MLKS "Krajna" Sepolno Kr.
177.ITurzynska, Grazyna1389UKS "Osemka" Chojnice
178.IIMajdan, Zygmunt1372
179.IISzalek, Jakub1283PKS "Lesny" Bydgoszcz
180.IVMajchrzak, Wojciech1275SSz Pocztowiec Bydgoszcz
181.IIKarwowska, Danuta1257UKS "SZACHOWA DWOJKA" Szubin
182.IIILisiak, Michal1248ITS "Kopernik" Inowroclaw
183.IIJurkiewicz, Kazimierz1188PKS "Lesny" Bydgoszcz
184.IIIWnuk, Dorota0LZS "Wieza" Wiecbork
185.IIIWiniarska, Dominika0UKS "Osemka" Chojnice
186.IIStachewicz, Artur0UKS "Osemka" Chojnice
187.II+Napierala, Slawomir0ITS "Kopernik" Inowroclaw
188.IIMinichowski, Piotr0KSN "Luczniczka" Bydgoszcz
189.IIIKirsz, Krzysztof0UKS "OPP" Torun
190.IIIKaminski, Damian0KSz. "Hancza" Suwalki
191.IIIGrzona, Tomasz0KSz "Gambit" Swiecie
192.IIGrubecki, Marek0
193.IIBrzezinska, Katarzyna0


Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Za przewagę pionka warto trochę pocierpieć."

~Wilhelm Steinitz

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2018

Polityka prywatnści · Polityka plików cookies