użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
DMP - II Liga Juniorow 2010, Chełm 2010
0-1
[C56] Partia Włoska, Open Variation, Two Knights Defense; C56
Oriana
Szurek

II
1520
UKS "Ognisko" Rydultowy
Marta
Skiba

I
1705
"WIEZA PEGOW"
Zobacz historię ELO

Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.IMGazik, Viktor2479KSz "HETMAN" Katowice
2.FMKaczmarek, Aleksander2352KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
3.FMGoluch, Piotr2312WKS Kopernik
4.FMWiewiora, Eneasz2309SSz GMINY PAWLOWICE
5.KMarczuk, Dominik2278KKSz Krakow
6.FMPaszewski, Mateusz2272UKS "Hetman" Czestochowa
7.FMObrusnik, Michal2268KSz "Silesia" Raciborz
8.FMLicznerski, Lukasz2267SzUKS Gostmat 83 Gostynin
9.FMPolok, Kacper2255KSz "Silesia" Raciborz
10.I++Dzierzak, Radoslaw2237UKS "21 Podlesie"
11.KLizak, Jakub2235KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
12.K+Kowalczyk, Rafal2223LKS "PARK" Starzenice
13.KSzusterowski, Radoslaw2219UKS "Hetman" Czestochowa
14.K+Gierulski, Kamil2199RzKSz Rzeszow
15.K+Bilczewski, Kacper2192UKS "Ognisko" Rydultowy
16.KSwiech, Przemyslaw2190UKS "GONIEC" Staniatki
17.K+Gazikova, Veronika2178KSz "HETMAN" Katowice
18.WIMWozniak, Mariola2170KSz Polonia Wroclaw
19.WFMAntolak, Julia2168GKSz "Solny" Grzybowo
20.KMucha, Piotr2165KSz "HETMAN" Katowice
21.KBrzezinski, Mateusz2164UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
22.K+Faron, Rafal2158ChTS Chorzow
23.KSliwicki, Damian2148UKS "OPP" Torun
24.I++Adamowicz, Maciej2130MKS przy MDK Trzcianka
25.I++Jedras, Piotr2129KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
26.KKanicki, Krzysztof2089KSz Polonia Wroclaw
27.I++Koziej, Maciej2053KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
28.I++Kowalczyk, Mariusz2038LKS "PARK" Starzenice
29.I++Zarnowski, Krzysztof2031GKSz "Kornuty" Gorlice
30.I++Janulek, Dawid2030PSSz Pszczyna
31.I++Leczycki, Pawel2025
32.I++Mrozowski, Patryk2017L-UKS "Burza" Rogi
33.I++Kostanski, Marcin1999KKSz "Urania" Krosno
34.I+Grochulski, Grzegorz1996UKS "Czternastka" Warszawa
35.KStarczewska, Dominika1991"WIEZA PEGOW"
36.I++Ziebinski, Bartosz1985UKS "Hetman" Czestochowa
37.KMarczuk, Anna1980KKSz Krakow
38.I+Siedlanowski, Lukasz1976LKSz Lublin
39.I+Kadziela, Konrad1973UKS MDK Radom
40.ISobolewski, Bartosz1962KKSz Krakow
41.IMiszczak, Mateusz1962
42.I+Rosicki, Marcin1958MCKiS Jaworzno
43.KByrka, Joanna1948LKSz GCKiP Czarna
44.ILatocha, Aleksander1947MKSz DIAGONALIA Imielin
45.I+Chmielarz, Maciej1946OTSz Ostrow Wielkopolski
46.IDuszkiewicz, Marek1938GKSz "Solny" Grzybowo
47.I++Posuniak, Weronika1933KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
48.I++Szczecina, Kamil1919ChTS Chorzow
49.I+Grzeskow, Adrian1918UKS SP3 w Bogatyni
50.I++Bienias, Piotr1918WKSz GANT HETMAN
51.IKowalczuk, Mikolaj1906UKS Skoczek Milicz
52.IHanusek, Krzysztof1894UKS "Szach" Wolsztyn
53.I++Somyk, Marcin1889WKS Kopernik
54.I+Kuspak, Aleksander1887LUKKS Kielce
55.IJajte-Pachota, Maciej1884KKSz Krakow
56.ISzusterowski, Przemyslaw1881ChTS Chorzow
57.IZadlo, Maciej1879UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
58.INun, Grzegorz1868KSz "Odrodzenie" Kozuchow
59.IPosuniak, Kacper1859UKS MDK Radom
60.IBartoszek, Marcin1857UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
61.IZadlo, Anna1849UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
62.ILuka, Krzysztof1848RzKSz Rzeszow
63.IMarko, Piotr1845KSz Polonia Wroclaw
64.I+Ogonowski, Jakub1841UKS "Czternastka" Warszawa
65.KGora, Antonina1840UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
66.IZima, Teofil1834GKSz "Kornuty" Gorlice
67.KStebel, Agata1826UKS "Ognisko" Rydultowy
68.ICzornik, Janusz1812
69.IHanusek, Slawomir1802UKS "Szach" Wolsztyn
70.IGabryjalowicz, Jakub1798GKSz "Solny" Grzybowo
71.IPiechota, Izabela1791OSz "Baszta" Szamotuly
72.IGraczyk, Natalia1769KSz "HETMAN" Katowice
73.ILuczka, Szymon1768UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
74.IIMiczek, Szczepan1765KKSz "Urania" Krosno
75.IKois, Przemyslaw1761KKSz "Urania" Krosno
76.II+Antoniewicz, Jakub1761
77.IStatucki, Maciej1754KSz "Odrodzenie" Kozuchow
78.I+Pacak, Patrycja1754UKS "Hetman" Czestochowa
79.I+Palka, Dominika1749KSz "Torfarm-64" Torun
80.I++Pluta, Natalia1748MCKiS Jaworzno
81.IIDeka, Konrad1748KKSz Krakow
82.II+Kolodziej, Przemyslaw1739KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
83.I+Jasnikowska, Malgorzata1737OTSz Ostrow Wielkopolski
84.IOlchowko, Marika1730TMS "Roszada" Gliwice
85.IIPisarek, Marcin1723
86.II+Karpacz, Piotr1716UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
87.I+Przybylska, Agata1713UKS "Szach" Gryfice
88.IKowalewicz, Kacper1710UKS "Szach" Wolsztyn
89.ISkiba, Marta1705"WIEZA PEGOW"
90.IBebnik, Malgorzata1705UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
91.IPolek, Marek1696KKSz Krakow
92.IKowalewska, Agata1694UKS "Czternastka" Warszawa
93.IIMuszynski, Maciej1692PSSz Pszczyna
94.I++Chmielewska, Joanna1692UKS "Czternastka" Warszawa
95.IWieczorek, Aleksandra1688KSz "Silesia" Raciborz
96.I+Wisniewski, Szymon1679UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
97.ISzysz, Mateusz1679LKSz Lublin
98.II+Marchlewicz, Artur1677UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
99.IIRudol, Maurycy1673MCKiS Jaworzno
100.IIBoldys, Piotr1673UKS "Ognisko" Rydultowy
101.II+Slany, Wiktor1669TMS "Roszada" Gliwice
102.IPisarek, Magdalena1668
103.IKordela, Monika1668UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
104.IWladyka, Angelika1659TSz / KSz "BYSTROVIA" Bystrowice
105.IFudalej, Slawomir1651KSz "Odrodzenie" Kozuchow
106.IIMirek, Lukasz1643UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
107.II+Matuszewski, Maciej1641UKS "Czternastka" Warszawa
108.IIWach, Bartosz1639LUKKS Kielce
109.IIBruder, Adam1630
110.IWiatr, Maria1623PSSz Pszczyna
111.IIIKubicki, Mateusz1623TMS "Roszada" Gliwice
112.II+Michalak, Augustyn1621OTSz Ostrow Wielkopolski
113.IIJanik, Lidia1617UKS SP1 "Jedynka" Tychy
114.INun, Joanna1612KSz "Odrodzenie" Kozuchow
115.IDrabek, Jan1610KKSz "Urania" Krosno
116.ISzurek, Dagmara1604UKS "Ognisko" Rydultowy
117.IIKula, Maciej1599UKS "Hetman" Czestochowa
118.IIHanusek, Kamil1595UKS "Szach" Wolsztyn
119.IIOrzechowski, Michal1587MKSz Rybnik
120.IIKozakow, Mikolaj1585UKS "Czternastka" Warszawa
121.IMielczarek, Joanna1581UKS "Hetman" Czestochowa
122.IIBoldys, Henryk1581UKS "Ognisko" Rydultowy
123.IZezulkin, Alina1580"Caissa Pion" Zielona Gora
124.ILarysz, Anna1579UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
125.IZiemba, Magdalena1576GKSz "Kornuty" Gorlice
126.IIErdmann, Krzysztof1560MCKiS Jaworzno
127.IIMandera, Mateusz1559UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
128.IIWiaterek, Jakub1553UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
129.IRudol, Maria1549MCKiS Jaworzno
130.IIKaczor, Mateusz1549LUKKS Kielce
131.IIStasiowski, Karol1545MKSz DIAGONALIA Imielin
132.II+Paterek, Diana1530UKS MDK Radom
133.IISzurek, Oriana1520UKS "Ognisko" Rydultowy
134.II+Sybis, Iwona1517KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
135.IIRuttar, Lukasz1517GKSz "Kornuty" Gorlice
136.IReda, Patrycja1517UKS "Czternastka" Warszawa
137.IMalinowska, Monika1516KSz Stilon Gorzow Wlkp.
138.IIKielbasa, Artur1514
139.IIGodyla, Bartosz1510RUKS Korona-Rawbud Rawicz
140.IISekowski, Piotr1507LUKKS Kielce
141.IIKonefal, Przemyslaw1504
142.II+Skoczek, Karolina1498UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
143.IIIFirszt, Rafal1497GKSz "Kornuty" Gorlice
144.II+Murawa, Monika1494
145.IISulkowski, Dawid1488UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
146.II+Kaczor, Katarzyna1486
147.IIISzoen, Kamil1479MCKiS Jaworzno
148.IIICycon, Bartlomiej1468KSz "Silesia" Raciborz
149.IICicharski, Daniel1457OTSz Ostrow Wielkopolski
150.IIRolka, Anna1448MKSz DIAGONALIA Imielin
151.IIZawislak, Zaneta1435
152.IIKadziela, Agnieszka1433UKS MDK Radom
153.IIOstrowska, Weronika1430UKS Koscielec
154.IIPrzybyla, Andrzej1418UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
155.II+Tomys, Wiktoria1410UKS "Szach" Wolsztyn
156.IKlisz, Karolina1397MKSz DIAGONALIA Imielin
157.IIINowak, Dominik1375KSz "Odrodzenie" Kozuchow
158.IISzpar, Szymon1372
159.IIBialucha, Sebastian1370MKSz DIAGONALIA Imielin
160.IWasik, Justyna1368RzKSz Rzeszow
161.IIISosnowska, Monika1368
162.IIDomusa, Mateusz1349UKS SP3 w Bogatyni
163.IIIPotyrala, Patrycja1343UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
164.IIBarszcz, Milena1337LUKKS Kielce
165.IIKielbasa, Dominik1323
166.IIKaszok, Weronika1321PSSz Pszczyna
167.IIKozaczko, Aleksandra1312
168.IIHallmann, Michalina1304UKS "Szach" Wolsztyn
169.IIIJaroslawski, Bartosz1275LKS "PARK" Starzenice
170.IIIStasiowska, Barbara1262
171.IIReda, Lucja1250UKS "Czternastka" Warszawa
172.IIIZielinska, Monika0UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
173.Winter, Anna0
174.IIISotowska, Andzelika0LKS "PARK" Starzenice
175.Sikora, Rafal0
176.IIISieczkowski, Mateusz0UKS MDK Radom
177.IVRydzewski, Pawel0
178.IINidzgorska, Aleksandra0
179.IINeumann, Paulina0UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
180.IVNapieraj, Kamil0LKS "PARK" Starzenice
181.IIILitwa, Aleksander0UKS SP3 w Bogatyni
182.IIILagowska, Eliza0
183.VKubicka, Anna0
184.VKowalski, Maciej0
185.Kowalczyk, Mateusz0SUKS "Slask" Zabrze
186.IVKomandera, Marta0
187.IIIKarkosz, Wiktoria0RUKS Korona-Rawbud Rawicz

Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"Mistrz może czasami zagrać słabo, amator nigdy."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies