u偶ytkownik:
has艂o:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
DMP - II Liga Juniorow 2010, Che艂m 2010
1-0
[C50] Partia W艂oska, Giuoco Pianissimo
Krzysztof
Kanicki

K
2095
KSz Polonia Wroclaw
Kamil
Hanusek

II
1595
UKS "Szach" Wolsztyn
Zobacz histori臋 ELO

Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.IMGazik, Viktor2501KSz "HETMAN" Katowice
2.FMKaczmarek, Aleksander2398RPW Okucia Budowlane Lodz
3.FMGoluch, Piotr2332WKS Kopernik
4.FMWiewiora, Eneasz2324SSz GMINY PAWLOWICE
5.FMPaszewski, Mateusz2293UKS "Hetman" Czestochowa
6.KMarczuk, Dominik2290KKSz Krakow
7.WFMAntolak, Julia2282GKSz "Solny" Grzybowo
8.FMPolok, Kacper2278KSz "Silesia" Raciborz
9.FMObrusnik, Michal2277KSz "Silesia" Raciborz
10.FMLicznerski, Lukasz2277SzUKS Gostmat 83 Gostynin
11.I++Dzierzak, Radoslaw2244UKS "21 Podlesie"
12.K++Gierulski, Kamil2219RzKSz Rzeszow
13.KSzusterowski, Radoslaw2217UKS "Hetman" Czestochowa
14.K+Kowalczyk, Rafal2209LKS "Zarzewie" Prudnik
15.CMSliwicki, Damian2193UKS "OPP" Torun
16.K+Gazikova, Veronika2178KSz "HETMAN" Katowice
17.KSwiech, Przemyslaw2176UKS "GONIEC" Staniatki
18.WIMWozniak, Mariola2170KSz Polonia Wroclaw
19.KMucha, Piotr2168KSz "HETMAN" Katowice
20.KLizak, Jakub2168KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
21.KBrzezinski, Mateusz2164UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
22.K+Faron, Rafal2151UKS "21 Podlesie"
23.I++Adamowicz, Maciej2130MKS przy MDK Trzcianka
24.KJedras, Piotr2129KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
25.KKanicki, Krzysztof2095KSz Polonia Wroclaw
26.K+Bilczewski, Kacper2093UKS "Ognisko" Rydultowy
27.I++Zarnowski, Krzysztof2062GKSz "Kornuty" Gorlice
28.I++Kowalczyk, Mariusz2038LKS "PARK" Starzenice
29.I++Kostanski, Marcin2032KKSz "Urania" Krosno
30.I++Janulek, Dawid2030Pszczynskie Szachy
31.I++Koziej, Maciej2027KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
32.I++Leczycki, Pawel2025
33.I+Rosicki, Marcin2002MCKiS Jaworzno
34.I++Mrozowski, Patryk1997L-UKS "Burza" Rogi
35.I+Grochulski, Grzegorz1996UKS "Czternastka" Warszawa
36.KStarczewska, Dominika1991"WIEZA PEGOW"
37.I++Ziebinski, Bartosz1985UKS "Hetman" Czestochowa
38.KMarczuk, Anna1980KKSz Krakow
39.I+Siedlanowski, Lukasz1976LKSz Lublin
40.I+Kadziela, Konrad1973UKS MDK Radom
41.ISobolewski, Bartosz1962KKSz Krakow
42.IMiszczak, Mateusz1962
43.KByrka, Joanna1948LKSz GCKiP Czarna
44.ILatocha, Aleksander1947MKSz DIAGONALIA Imielin
45.I+Chmielarz, Maciej1946OTSz Ostrow Wielkopolski
46.IDuszkiewicz, Marek1938GKSz "Solny" Grzybowo
47.I++Szczecina, Kamil1937ChTS Chorzow
48.KPosuniak, Weronika1920KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
49.I++Bienias, Piotr1920WKSz GANT HETMAN
50.I+Grzeskow, Adrian1918UKS SP3 w Bogatyni
51.IKowalczuk, Mikolaj1908UKS Skoczek Milicz
52.I+Kuspak, Aleksander1900LUKKS Kielce
53.IJajte-Pachota, Maciej1884KKSz Krakow
54.ISzusterowski, Przemyslaw1881ChTS Chorzow
55.IHanusek, Krzysztof1881UKS "Szach" Wolsztyn
56.IZadlo, Maciej1879UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
57.INun, Grzegorz1868KSz "Odrodzenie" Kozuchow
58.KStebel, Agata1859UKS "Ognisko" Rydultowy
59.IPosuniak, Kacper1859UKS MDK Radom
60.IBartoszek, Marcin1857UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
61.I++Somyk, Marcin1856WKS Kopernik
62.KGora, Antonina1851UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
63.IZadlo, Anna1849UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
64.ILuka, Krzysztof1842RzKSz Rzeszow
65.I+Ogonowski, Jakub1841UKS "Czternastka" Warszawa
66.IZima, Teofil1834GKSz "Kornuty" Gorlice
67.IMarko, Piotr1831KSz Polonia Wroclaw
68.I++Pluta, Natalia1826MCKiS Jaworzno
69.IHanusek, Slawomir1812UKS "Szach" Wolsztyn
70.ICzornik, Janusz1812
71.IGabryjalowicz, Jakub1798GKSz "Solny" Grzybowo
72.IPiechota, Izabela1791OSz "Baszta" Szamotuly
73.IGraczyk, Natalia1769KSz "HETMAN" Katowice
74.ILuczka, Szymon1767UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
75.II+Antoniewicz, Jakub1767
76.IIMiczek, Szczepan1765KKSz "Urania" Krosno
77.IKois, Przemyslaw1761KKSz "Urania" Krosno
78.IStatucki, Maciej1754KSz "Odrodzenie" Kozuchow
79.I+Pacak, Patrycja1754UKS "Hetman" Czestochowa
80.I+Palka, Dominika1749KSz "Torfarm-64" Torun
81.IIDeka, Konrad1748KKSz Krakow
82.II+Kolodziej, Przemyslaw1739KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
83.I+Jasnikowska, Malgorzata1737OTSz Ostrow Wielkopolski
84.IOlchowko, Marika1730TMS "Roszada" Gliwice
85.IIPisarek, Marcin1723
86.I+Bebnik, Malgorzata1721UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
87.IKowalewicz, Kacper1717UKS "Szach" Wolsztyn
88.II+Karpacz, Piotr1716UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
89.ISkiba, Marta1705"WIEZA PEGOW"
90.IPolek, Marek1696KKSz Krakow
91.II+Michalak, Augustyn1696OTSz Ostrow Wielkopolski
92.I+Przybylska, Agata1695UKS "Szach" Gryfice
93.IKowalewska, Agata1694UKS "Czternastka" Warszawa
94.IIMuszynski, Maciej1692Pszczynskie Szachy
95.I++Chmielewska, Joanna1692UKS "Czternastka" Warszawa
96.IWieczorek, Aleksandra1688KSz "Silesia" Raciborz
97.I+Wisniewski, Szymon1679UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
98.ISzysz, Mateusz1679LKSz Lublin
99.II+Marchlewicz, Artur1677UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
100.IIRudol, Maurycy1673MCKiS Jaworzno
101.IIBoldys, Piotr1673UKS "Ognisko" Rydultowy
102.IKordela, Monika1671UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
103.II+Slany, Wiktor1669TMS "Roszada" Gliwice
104.IPisarek, Magdalena1668
105.IWladyka, Angelika1653TSz / KSz "BYSTROVIA" Bystrowice
106.IFudalej, Slawomir1651KSz "Odrodzenie" Kozuchow
107.IIMirek, Lukasz1643UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
108.II+Matuszewski, Maciej1641UKS "Czternastka" Warszawa
109.IIWach, Bartosz1639LUKKS Kielce
110.IIBruder, Adam1630
111.IWiatr, Maria1623Pszczynskie Szachy
112.IIIKubicki, Mateusz1623TMS "Roszada" Gliwice
113.IIJanik, Lidia1617UKS SP1 "Jedynka" Tychy
114.INun, Joanna1612KSz "Odrodzenie" Kozuchow
115.IDrabek, Jan1610KKSz "Urania" Krosno
116.ISzurek, Dagmara1604UKS "Ognisko" Rydultowy
117.IIKula, Maciej1599UKS "Hetman" Czestochowa
118.IIHanusek, Kamil1595UKS "Szach" Wolsztyn
119.IMielczarek, Joanna1589UKS "Hetman" Czestochowa
120.IIOrzechowski, Michal1587MKSz Rybnik
121.IIKozakow, Mikolaj1585UKS "Czternastka" Warszawa
122.IIBoldys, Henryk1581UKS "Ognisko" Rydultowy
123.IZezulkin, Alina1580"Caissa Pion" Zielona Gora
124.ILarysz, Anna1579UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
125.IZiemba, Magdalena1576GKSz "Kornuty" Gorlice
126.IIErdmann, Krzysztof1560MCKiS Jaworzno
127.IIMandera, Mateusz1559UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
128.IIWiaterek, Jakub1553UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
129.IRudol, Maria1549MCKiS Jaworzno
130.IIKaczor, Mateusz1548LUKKS Kielce
131.IIStasiowski, Karol1545MKSz DIAGONALIA Imielin
132.II+Paterek, Diana1530UKS MDK Radom
133.IISzurek, Oriana1520UKS "Ognisko" Rydultowy
134.II+Sybis, Iwona1517KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
135.IIRuttar, Lukasz1517GKSz "Kornuty" Gorlice
136.IReda, Patrycja1517UKS "Czternastka" Warszawa
137.IMalinowska, Monika1516KSz Stilon Gorzow Wlkp.
138.IIKielbasa, Artur1514
139.IIGodyla, Bartosz1510RUKS Korona-Rawbud Rawicz
140.IISekowski, Piotr1507LUKKS Kielce
141.IIKonefal, Przemyslaw1504
142.II+Skoczek, Karolina1498UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
143.IIIFirszt, Rafal1497GKSz "Kornuty" Gorlice
144.II+Murawa, Monika1494
145.II+Kaczor, Katarzyna1486
146.IIISzoen, Kamil1479MCKiS Jaworzno
147.IIICycon, Bartlomiej1468KSz "Silesia" Raciborz
148.IISulkowski, Dawid1459UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
149.IICicharski, Daniel1457OTSz Ostrow Wielkopolski
150.IIRolka, Anna1448MKSz DIAGONALIA Imielin
151.IIZawislak, Zaneta1435
152.IIKadziela, Agnieszka1433UKS MDK Radom
153.IIOstrowska, Weronika1430UKS Koscielec
154.II+Tomys, Wiktoria1427UKS "Szach" Wolsztyn
155.IIPrzybyla, Andrzej1418UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
156.IKlisz, Karolina1397MKSz DIAGONALIA Imielin
157.IIINowak, Dominik1375KSz "Odrodzenie" Kozuchow
158.IISzpar, Szymon1372
159.IIBialucha, Sebastian1370MKSz DIAGONALIA Imielin
160.IWasik, Justyna1368RzKSz Rzeszow
161.IIISosnowska, Monika1368
162.IIDomusa, Mateusz1349UKS SP3 w Bogatyni
163.IIIPotyrala, Patrycja1343UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
164.IIBarszcz, Milena1337LUKKS Kielce
165.IIKaszok, Weronika1334Pszczynskie Szachy
166.IIKielbasa, Dominik1323
167.IIKozaczko, Aleksandra1312
168.IIHallmann, Michalina1304UKS "Szach" Wolsztyn
169.IIIJaroslawski, Bartosz1275LKS "PARK" Starzenice
170.IIIStasiowska, Barbara1262
171.IIReda, Lucja1250UKS "Czternastka" Warszawa
172.IIIZielinska, Monika0UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
173.Winter, Anna0
174.IIISotowska, Andzelika0LKS "PARK" Starzenice
175.Sikora, Rafal0
176.IIISieczkowski, Mateusz0UKS MDK Radom
177.IIIRydzewski, Pawel0
178.IINidzgorska, Aleksandra0
179.IINeumann, Paulina0UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
180.IVNapieraj, Kamil0LKS "PARK" Starzenice
181.IIILitwa, Aleksander0UKS SP3 w Bogatyni
182.IIILagowska, Eliza0
183.VKubicka, Anna0
184.VKowalski, Maciej0
185.Kowalczyk, Mateusz0
186.IVKomandera, Marta0
187.IIIKarkosz, Wiktoria0RUKS Korona-Rawbud Rawicz

Baza zawodnik贸w

...to zbi贸r aktywnych szachist贸w z ca艂ej Polski pozwalający na przeglądanie ich statystyk rankingowych, debiutowych czy turniejowych

baza klub贸w, szukaj gracza

Kącik cytat贸w

"Dobry szachista ma zawsze szcz臋ście."

~Jose Raul Capablanca

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2018

Polityka prywatn艣ciPolityka plik贸w cookies