użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
DMP - II Liga Juniorow 2010, Chełm 2010
0-1
[C41] Obrona Philidora, Exchange Variation, Philidor
Zaneta
Zawislak

II
1435
UKS "ASTRA" Lesniowice
Marika
Olchowko

I
1730
KS "Carbo-Gliwice" Gliwice
Zobacz historię ELO

Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.FMGazik, Viktor2445KSz "HETMAN" Katowice
2.KGazikova, Veronika2314KSz "HETMAN" Katowice
3.FMLicznerski, Lukasz2293BKS "Chemik" Bydgoszcz
4.FMObrusnik, Michal2288KSz "Silesia" Raciborz
5.WCMWozniak, Mariola2271KSz Polonia Wroclaw
6.I++Swiech, Przemyslaw2256TKKF "Drogowiec" Krakow
7.KWiewiora, Eneasz2253SSz GMINY PAWLOWICE
8.FMKaczmarek, Aleksander2238KMKSz "Victoria" Kielce
9.KPolok, Kacper2225KSz "Silesia" Raciborz
10.KSzusterowski, Radoslaw2224UKS "Hetman" Czestochowa
11.KMucha, Piotr2221KSz "HETMAN" Katowice
12.I++Kowalczyk, Mariusz2205LKS "PARK" Starzenice
13.K+Goluch, Piotr2205WKS KOPERNIK
14.KPaszewski, Mateusz2200UKS "Hetman" Czestochowa
15.KMarczuk, Dominik2184KKSz Krakow
16.I++Dzierzak, Radoslaw2162PSSz Pszczyna
17.KKowalczyk, Rafal2158LKS "PARK" Starzenice
18.I++Brzezinski, Mateusz2125UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
19.I++Adamowicz, Maciej2125MKS przy MDK Trzcianka
20.KLizak, Jakub2124KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
21.KSliwicki, Damian2100UKS "OPP" Torun
22.I+Kanicki, Krzysztof2097MUKS "MDK Fabryczna" Wroclaw
23.KGierulski, Kamil2059RzKSz Rzeszow
24.I++Faron, Rafal2036UKS "21 Podlesie"
25.I++Leczycki, Pawel2025KS "Carbo-Gliwice" Gliwice
26.I+Jedras, Piotr2023KMKSz "Victoria" Kielce
27.I++Koziej, Maciej2022KMKSz "Victoria" Kielce
28.I++Somyk, Marcin2021WKS KOPERNIK
29.I+Siedlanowski, Lukasz2018LKSz Lublin
30.I+Grochulski, Grzegorz1996UKS "Czternastka" Warszawa
31.I+Janulek, Dawid1993PSSz Pszczyna
32.IBilczewski, Kacper1992UKS "Ognisko" Rydultowy
33.KStarczewska, Dominika1991"WIEZA PEGOW"
34.K+Antolak, Julia1987GKSz "Solny" Grzybowo
35.I++Ziebinski, Bartosz1985UKS "Hetman" Czestochowa
36.I+Kadziela, Konrad1973UKS MDK Radom
37.KMarczuk, Anna1969KKSz Krakow
38.ISobolewski, Bartosz1962KKSz Krakow
39.IMiszczak, Mateusz1962RUKS Korona-Rawbud Rawicz
40.I+Szczecina, Kamil1949
41.I+Mrozowski, Patryk1948KKSz "Urania" Krosno
42.KByrka, Joanna1948LKSz GCKiP Czarna
43.I++Bienias, Piotr1948WKSz GANT HETMAN
44.ILatocha, Aleksander1947MKSz "Diagonalia" Imielin
45.IDuszkiewicz, Marek1942GKSz "Solny" Grzybowo
46.I+Kostanski, Marcin1940KKSz "Urania" Krosno
47.KStebel, Agata1929UKS "Ognisko" Rydultowy
48.I+Grzeskow, Adrian1918UKS SP3 w Bogatyni
49.I+Kuspak, Aleksander1906LUKKS Kielce
50.IKowalczuk, Mikolaj1906RUKS Korona-Rawbud Rawicz
51.I++Zarnowski, Krzysztof1904GKSz "Kornuty" Gorlice
52.ISzusterowski, Przemyslaw1901ChTS Chorzow
53.IChmielarz, Maciej1900OTSz Ostrow Wielkopolski
54.I+Wisniewski, Szymon1895UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
55.INun, Grzegorz1887KSz "Odrodzenie" Kozuchow
56.IJajte-Pachota, Maciej1884KKSz Krakow
57.KGora, Antonina1878UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
58.ILuka, Krzysztof1871RzKSz Rzeszow
59.II+Hanusek, Krzysztof1869UKS "Szach" Wolsztyn
60.IPosuniak, Kacper1859UKS MDK Radom
61.IBartoszek, Marcin1857UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
62.IZadlo, Anna1849UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
63.IZima, Teofil1841GKSz "Kornuty" Gorlice
64.IZadlo, Maciej1832UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
65.IKowalewicz, Kacper1815UKS "Szach" Wolsztyn
66.I+Ogonowski, Jakub1812UKS "Czternastka" Warszawa
67.ICzornik, Janusz1812KS "Carbo-Gliwice" Gliwice
68.IHanusek, Slawomir1802UKS "Szach" Wolsztyn
69.IGabryjalowicz, Jakub1798GKSz "Solny" Grzybowo
70.IPiechota, Izabela1791OSz "Baszta" Szamotuly
71.IRosicki, Marcin1784MCKiS Jaworzno
72.ILuczka, Szymon1783UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
73.I++Chmielewska, Joanna1782UKS "Czternastka" Warszawa
74.I+Pacak, Patrycja1772UKS "Hetman" Czestochowa
75.IGraczyk, Natalia1769KSz "HETMAN" Katowice
76.II+Antoniewicz, Jakub1769MUKS "MDK Fabryczna" Wroclaw
77.IIMiczek, Szczepan1765KKSz "Urania" Krosno
78.I+Palka, Dominika1761KSz "Torfarm-64" Torun
79.IKois, Przemyslaw1761KKSz "Urania" Krosno
80.IStatucki, Maciej1754KSz "Odrodzenie" Kozuchow
81.IIDeka, Konrad1748KKSz Krakow
82.II+Kolodziej, Przemyslaw1739KMKSz "Victoria" Kielce
83.I+Jasnikowska, Malgorzata1737OTSz Ostrow Wielkopolski
84.IOlchowko, Marika1730KS "Carbo-Gliwice" Gliwice
85.IIPisarek, Marcin1723UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
86.I+Przybylska, Agata1718GKSz "Solny" Grzybowo
87.II+Karpacz, Piotr1716UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
88.ISkiba, Marta1705"WIEZA PEGOW"
89.IPolek, Marek1696KKSz Krakow
90.IKowalewska, Agata1694UKS "Czternastka" Warszawa
91.IIMuszynski, Maciej1692PSSz Pszczyna
92.IWieczorek, Aleksandra1688KSz "Silesia" Raciborz
93.II+Marko, Piotr1688MUKS "MDK Fabryczna" Wroclaw
94.II+Marchlewicz, Artur1677UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
95.IIRudol, Maurycy1673MCKiS Jaworzno
96.IIBoldys, Piotr1673UKS "Ognisko" Rydultowy
97.II+Slany, Wiktor1669KS "Carbo-Gliwice" Gliwice
98.IPisarek, Magdalena1668UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
99.IWladyka, Angelika1659KKSz "Urania" Krosno
100.IDrabek, Jan1658KKSz "Urania" Krosno
101.I++Posuniak, Weronika1648RzKSz Rzeszow
102.IIMirek, Lukasz1643UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
103.II+Matuszewski, Maciej1641UKS "Czternastka" Warszawa
104.IIWach, Bartosz1639LUKKS Kielce
105.II+Szysz, Mateusz1639LKSz Lublin
106.IWiatr, Maria1630PSSz Pszczyna
107.IIBruder, Adam1630RUKS Korona-Rawbud Rawicz
108.IIIKubicki, Mateusz1623KS "Carbo-Gliwice" Gliwice
109.IIJanik, Lidia1617UKS SP1 "Jedynka" Tychy
110.II+Michalak, Augustyn1613OTSz Ostrow Wielkopolski
111.INun, Joanna1612KSz "Odrodzenie" Kozuchow
112.IBebnik, Malgorzata1610UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
113.ISzurek, Dagmara1604UKS "Ognisko" Rydultowy
114.IIKula, Maciej1599UKS "Hetman" Czestochowa
115.IFudalej, Slawomir1599KSz "Odrodzenie" Kozuchow
116.IIHanusek, Kamil1595UKS "Szach" Wolsztyn
117.IIOrzechowski, Michal1587MKSz Rybnik
118.IZiemba, Magdalena1585GKSz "Kornuty" Gorlice
119.IIKozakow, Mikolaj1585UKS "Czternastka" Warszawa
120.IIBoldys, Henryk1581UKS "Ognisko" Rydultowy
121.IZezulkin, Alina1580"Caissa Pion" Zielona Gora
122.ILarysz, Anna1579UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
123.IIErdmann, Krzysztof1560MCKiS Jaworzno
124.IIMandera, Mateusz1559UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
125.IIKaczor, Mateusz1556LUKKS Kielce
126.IIWiaterek, Jakub1553UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
127.IRudol, Maria1549MCKiS Jaworzno
128.IIStasiowski, Karol1545MKSz "Diagonalia" Imielin
129.IPluta, Natalia1540MCKiS Jaworzno
130.II+Paterek, Diana1529UKS MDK Radom
131.IISzurek, Oriana1520UKS "Ognisko" Rydultowy
132.II+Sybis, Iwona1517KMKSz "Victoria" Kielce
133.IMielczarek, Joanna1517UKS "Hetman" Czestochowa
134.IIKielbasa, Artur1514UKS "ASTRA" Lesniowice
135.IReda, Patrycja1511UKS "Czternastka" Warszawa
136.IIGodyla, Bartosz1510RUKS Korona-Rawbud Rawicz
137.IISekowski, Piotr1507LUKKS Kielce
138.IIKonefal, Przemyslaw1504RzKSz Rzeszow
139.II+Skoczek, Karolina1498UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
140.IIIFirszt, Rafal1497GKSz "Kornuty" Gorlice
141.II+Murawa, Monika1494RUKS Korona-Rawbud Rawicz
142.II+Kaczor, Katarzyna1486KS "Fart" Kielce
143.IIISzoen, Kamil1479MCKiS Jaworzno
144.IIRolka, Anna1470MKSz "Diagonalia" Imielin
145.IIICycon, Bartlomiej1468KSz "Silesia" Raciborz
146.IKlisz, Karolina1459MKSz "Diagonalia" Imielin
147.IICicharski, Daniel1457OTSz Ostrow Wielkopolski
148.IIZawislak, Zaneta1435UKS "ASTRA" Lesniowice
149.IIRuttar, Lukasz1433GKSz "Kornuty" Gorlice
150.IIKadziela, Agnieszka1433UKS MDK Radom
151.IIOstrowska, Weronika1430UKS Koscielec
152.IIPrzybyla, Andrzej1418UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
153.IMalinowska, Monika1403KSz Stilon Gorzow Wlkp.
154.IIKordela, Monika1402UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
155.IIKaszok, Weronika1390PSSz Pszczyna
156.IIINowak, Dominik1375KSz "Odrodzenie" Kozuchow
157.IIBialucha, Sebastian1373MKSz "Diagonalia" Imielin
158.IISzpar, Szymon1372
159.IWasik, Justyna1369RzKSz Rzeszow
160.IIISosnowska, Monika1368
161.IITomys, Wiktoria1353UKS "Szach" Wolsztyn
162.IIIPotyrala, Patrycja1343UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
163.IIBarszcz, Milena1337LUKKS Kielce
164.IIKielbasa, Dominik1323UKS "ASTRA" Lesniowice
165.IIKozaczko, Aleksandra1312
166.IIHallmann, Michalina1304UKS "Szach" Wolsztyn
167.IIDomusa, Mateusz1291UKS SP3 w Bogatyni
168.IIReda, Lucja1283UKS "Czternastka" Warszawa
169.IIIJaroslawski, Bartosz1275LKS "PARK" Starzenice
170.IIIStasiowska, Barbara1262MKSz "Diagonalia" Imielin
171.IIISulkowski, Dawid1238UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
172.IIIZielinska, Monika0UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
173.Winter, Anna0
174.IIISotowska, Andzelika0LKS "PARK" Starzenice
175.Sikora, Rafal0
176.IIISieczkowski, Mateusz0UKS MDK Radom
177.IVRydzewski, Pawel0
178.IINidzgorska, Aleksandra0
179.IINeumann, Paulina0UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
180.IVNapieraj, Kamil0LKS "PARK" Starzenice
181.IIILitwa, Aleksander0UKS SP3 w Bogatyni
182.IIILagowska, Eliza0UKS "ASTRA" Lesniowice
183.VKubicka, Anna0
184.VKowalski, Maciej0
185.Kowalczyk, Mateusz0SUKS "Slask" Zabrze
186.IVKomandera, Marta0MKSz "Diagonalia" Imielin
187.IIIKarkosz, Wiktoria0RUKS Korona-Rawbud Rawicz

Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"Pokażcie mi trzy warianty z wyśmienitego podręcznika otwarć, a ja wam udowodnię, że dwa z nich są błędne."

~Emanuel Lasker

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2015