użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
DMP - II Liga Juniorow 2010, Chełm 2010
0-1
[C41] Obrona Philidora, Exchange Variation, Philidor
Zaneta
Zawislak

II
1435
UKS "ASTRA" Lesniowice
Marika
Olchowko

I
1730
KS "Carbo-Gliwice" Gliwice
Zobacz historię ELO

Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.FMObrusnik, Michal2324KSz "Silesia" Raciborz
2.FMLicznerski, Lukasz2318BKS "Chemik" Bydgoszcz
3.MKaczmarek, Aleksander2316KMKSz "Victoria" Kielce
4.FMGazik, Viktor2283KSz "HETMAN" Katowice
5.I++Swiech, Przemyslaw2256TKKF "Drogowiec" Krakow
6.KPolok, Kacper2228KSz "Silesia" Raciborz
7.KWiewiora, Eneasz2219SSz GMINY PAWLOWICE
8.KSzusterowski, Radoslaw2204UKS "Hetman" Czestochowa
9.K+Goluch, Piotr2204KS AZS "Politechnika" Wroclaw
10.KPaszewski, Mateusz2191UKS "Hetman" Czestochowa
11.KMarczuk, Dominik2190KKSz Krakow
12.KKowalczyk, Rafal2180LKS "PARK" Starzenice
13.KGazikova, Veronika2148KSz "HETMAN" Katowice
14.I++Mucha, Piotr2126KSz "HETMAN" Katowice
15.I++Brzezinski, Mateusz2125UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
16.KGierulski, Kamil2122RzKSz Rzeszow
17.I++Dzierzak, Radoslaw2109KSz "Gornik" Ledziny
18.KSliwicki, Damian2107UKS "OPP" Torun
19.I++Lizak, Jakub2106KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
20.I++Adamowicz, Maciej2072MKS przy MDK Trzcianka
21.I+Kanicki, Krzysztof2052MUKS "MDK Fabryczna" Wroclaw
22.I+Szczecina, Kamil2045
23.I++Koziej, Maciej2043KMKSz "Victoria" Kielce
24.I++Leczycki, Pawel2025KS "Carbo-Gliwice" Gliwice
25.I+Jedras, Piotr2022KMKSz "Victoria" Kielce
26.I+Siedlanowski, Lukasz2018LKSz Lublin
27.I++Faron, Rafal2018ChTS Chorzow
28.IKowalczyk, Mariusz2003LKS "PARK" Starzenice
29.I++Somyk, Marcin1996WKS KOPERNIK
30.I+Grochulski, Grzegorz1996UKS "Czternastka" Warszawa
31.KStarczewska, Dominika1991UKS SP3 w Bogatyni
32.I++Ziebinski, Bartosz1985UKS "Hetman" Czestochowa
33.WCMWozniak, Mariola1983KSz Polonia Wroclaw
34.I+Kadziela, Konrad1973UKS MDK Radom
35.I++Zarnowski, Krzysztof1970GKSz "Kornuty" Gorlice
36.I++Bienias, Piotr1965WKSz GANT HETMAN
37.K+Antolak, Julia1964GKSz "Solny" Grzybowo
38.ISobolewski, Bartosz1962KKSz Krakow
39.IMiszczak, Mateusz1962RUKS Korona-Rawbud Rawicz
40.KMarczuk, Anna1960KKSz Krakow
41.KByrka, Joanna1948LKSz GCKiP Czarna
42.ILatocha, Aleksander1947MKSz "Diagonalia" Imielin
43.IDuszkiewicz, Marek1942GKSz "Solny" Grzybowo
44.I+Kostanski, Marcin1940KKSz "Urania" Krosno
45.IMrozowski, Patryk1937KKSz "Urania" Krosno
46.I+Janulek, Dawid1935PSSz Pszczyna
47.I+Grzeskow, Adrian1930UKS SP3 w Bogatyni
48.I+Kuspak, Aleksander1924LUKKS Kielce
49.IKowalczuk, Mikolaj1906RUKS Korona-Rawbud Rawicz
50.ISzusterowski, Przemyslaw1901ChTS Chorzow
51.IChmielarz, Maciej1900OTSz Ostrow Wielkopolski
52.INun, Grzegorz1887KSz "Odrodzenie" Kozuchow
53.IJajte-Pachota, Maciej1884KKSz Krakow
54.ILuka, Krzysztof1871RzKSz Rzeszow
55.II+Hanusek, Krzysztof1869UKS "Szach" Wolsztyn
56.IPosuniak, Kacper1859UKS MDK Radom
57.IBartoszek, Marcin1857UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
58.ILuczka, Szymon1854UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
59.KGora, Antonina1850UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
60.IZadlo, Anna1849UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
61.IZima, Teofil1841GKSz "Kornuty" Gorlice
62.IZadlo, Maciej1832UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
63.IKowalewicz, Kacper1815UKS "Szach" Wolsztyn
64.ICzornik, Janusz1812KS "Carbo-Gliwice" Gliwice
65.IHanusek, Slawomir1802UKS "Szach" Wolsztyn
66.IGabryjalowicz, Jakub1798GKSz "Solny" Grzybowo
67.IPiechota, Izabela1791OSz "Baszta" Szamotuly
68.IRosicki, Marcin1784MCKiS Jaworzno
69.I++Chmielewska, Joanna1782UKS "Czternastka" Warszawa
70.I+Pacak, Patrycja1772UKS "Hetman" Czestochowa
71.IGraczyk, Natalia1769KSz "HETMAN" Katowice
72.II+Antoniewicz, Jakub1769MUKS "MDK Fabryczna" Wroclaw
73.IIMiczek, Szczepan1765KKSz "Urania" Krosno
74.I+Ogonowski, Jakub1764UKS "Czternastka" Warszawa
75.IKois, Przemyslaw1761KKSz "Urania" Krosno
76.IWisniewski, Szymon1760UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
77.IStatucki, Maciej1754KSz "Odrodzenie" Kozuchow
78.IPalka, Dominika1752KSz "Torfarm-64" Torun
79.IIDeka, Konrad1748KKSz Krakow
80.II+Kolodziej, Przemyslaw1739KMKSz "Victoria" Kielce
81.I+Jasnikowska, Malgorzata1737OTSz Ostrow Wielkopolski
82.IOlchowko, Marika1730KS "Carbo-Gliwice" Gliwice
83.IIPisarek, Marcin1723UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
84.IBilczewski, Kacper1719UKS "Ognisko" Rydultowy
85.I+Przybylska, Agata1718GKSz "Solny" Grzybowo
86.II+Karpacz, Piotr1716UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
87.ISkiba, Marta1705"WIEZA PEGOW"
88.IIMarko, Piotr1704MUKS "MDK Fabryczna" Wroclaw
89.IPolek, Marek1696KKSz Krakow
90.IKowalewska, Agata1694UKS "Czternastka" Warszawa
91.I++Posuniak, Weronika1689KMKSz "Victoria" Kielce
92.IWieczorek, Aleksandra1688KSz "Silesia" Raciborz
93.IIMuszynski, Maciej1680PSSz Pszczyna
94.II+Marchlewicz, Artur1677UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
95.IIRudol, Maurycy1673MCKiS Jaworzno
96.IIBoldys, Piotr1673UKS "Ognisko" Rydultowy
97.II+Slany, Wiktor1669KS "Carbo-Gliwice" Gliwice
98.IPisarek, Magdalena1668UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
99.IWladyka, Angelika1659KKSz "Urania" Krosno
100.IDrabek, Jan1658KKSz "Urania" Krosno
101.IIMirek, Lukasz1643UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
102.II+Matuszewski, Maciej1641UKS "Czternastka" Warszawa
103.IIWach, Bartosz1639LUKKS Kielce
104.II+Szysz, Mateusz1639LKSz Lublin
105.IIBruder, Adam1630RUKS Korona-Rawbud Rawicz
106.IWiatr, Maria1627PSSz Pszczyna
107.IStebel, Agata1624UKS "Ognisko" Rydultowy
108.IIIKubicki, Mateusz1623KS "Carbo-Gliwice" Gliwice
109.IBebnik, Malgorzata1623UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
110.IIJanik, Lidia1617UKS SP1 "Jedynka" Tychy
111.INun, Joanna1612KSz "Odrodzenie" Kozuchow
112.ISzurek, Dagmara1604UKS "Ognisko" Rydultowy
113.IIKula, Maciej1599UKS "Hetman" Czestochowa
114.IFudalej, Slawomir1599KSz "Odrodzenie" Kozuchow
115.IIHanusek, Kamil1595UKS "Szach" Wolsztyn
116.IIOrzechowski, Michal1587MKSz Rybnik
117.IZiemba, Magdalena1585GKSz "Kornuty" Gorlice
118.IIKozakow, Mikolaj1585UKS "Czternastka" Warszawa
119.IIBoldys, Henryk1581UKS "Ognisko" Rydultowy
120.IZezulkin, Alina1580"Caissa Pion" Zielona Gora
121.ILarysz, Anna1579UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
122.II+Pluta, Natalia1563MCKiS Jaworzno
123.IIErdmann, Krzysztof1560MCKiS Jaworzno
124.IIMandera, Mateusz1559UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
125.IIWiaterek, Jakub1553UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
126.IMielczarek, Joanna1551UKS "Hetman" Czestochowa
127.IRudol, Maria1549MCKiS Jaworzno
128.IIStasiowski, Karol1545MKSz "Diagonalia" Imielin
129.IIKaczor, Mateusz1531KS "Fart" Kielce
130.II+Paterek, Diana1529UKS MDK Radom
131.II+Michalak, Augustyn1521OTSz Ostrow Wielkopolski
132.IISzurek, Oriana1520UKS "Ognisko" Rydultowy
133.II+Sybis, Iwona1517KMKSz "Victoria" Kielce
134.IIKielbasa, Artur1514UKS "ASTRA" Lesniowice
135.IISekowski, Piotr1512KS "Fart" Kielce
136.IIGodyla, Bartosz1510RUKS Korona-Rawbud Rawicz
137.IIKonefal, Przemyslaw1504RzKSz Rzeszow
138.II+Skoczek, Karolina1498UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
139.IIIFirszt, Rafal1497GKSz "Kornuty" Gorlice
140.II+Murawa, Monika1494RUKS Korona-Rawbud Rawicz
141.II+Kaczor, Katarzyna1486KS "Fart" Kielce
142.IIISzoen, Kamil1479MCKiS Jaworzno
143.IIRolka, Anna1470MKSz "Diagonalia" Imielin
144.IIICycon, Bartlomiej1468KSz "Silesia" Raciborz
145.IReda, Patrycja1459UKS "Czternastka" Warszawa
146.IKlisz, Karolina1459MKSz "Diagonalia" Imielin
147.IICicharski, Daniel1457OTSz Ostrow Wielkopolski
148.IIZawislak, Zaneta1435UKS "ASTRA" Lesniowice
149.IIRuttar, Lukasz1433GKSz "Kornuty" Gorlice
150.IIKadziela, Agnieszka1433UKS MDK Radom
151.IIOstrowska, Weronika1430UKS Koscielec
152.IIPrzybyla, Andrzej1418UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
153.IMalinowska, Monika1407KSz Stilon Gorzow Wlkp.
154.IIKordela, Monika1404UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
155.IIINowak, Dominik1375KSz "Odrodzenie" Kozuchow
156.IIKaszok, Weronika1375PSSz Pszczyna
157.IIBialucha, Sebastian1373MKSz "Diagonalia" Imielin
158.IISzpar, Szymon1372
159.IWasik, Justyna1369RzKSz Rzeszow
160.IIISosnowska, Monika1368
161.IIDomusa, Mateusz1362UKS SP3 w Bogatyni
162.IITomys, Wiktoria1353UKS "Szach" Wolsztyn
163.IIIPotyrala, Patrycja1343UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
164.IIBarszcz, Milena1337LUKKS Kielce
165.IIKielbasa, Dominik1323UKS "ASTRA" Lesniowice
166.IIKozaczko, Aleksandra1312
167.IIHallmann, Michalina1304UKS "Szach" Wolsztyn
168.IIReda, Lucja1283UKS "Czternastka" Warszawa
169.IIIJaroslawski, Bartosz1275LKS "PARK" Starzenice
170.IIIStasiowska, Barbara1262MKSz "Diagonalia" Imielin
171.IIISulkowski, Dawid1238UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
172.IIIZielinska, Monika0UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
173.Winter, Anna0
174.IIISotowska, Andzelika0LKS "PARK" Starzenice
175.Sikora, Rafal0
176.IIISieczkowski, Mateusz0UKS MDK Radom
177.IVRydzewski, Pawel0
178.IINidzgorska, Aleksandra0
179.IINeumann, Paulina0UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
180.IVNapieraj, Kamil0LKS "PARK" Starzenice
181.IIILitwa, Aleksander0UKS SP3 w Bogatyni
182.IIILagowska, Eliza0UKS "ASTRA" Lesniowice
183.VKubicka, Anna0
184.VKowalski, Maciej0
185.Kowalczyk, Mateusz0SUKS "Slask" Zabrze
186.IVKomandera, Marta0MKSz "Diagonalia" Imielin
187.IIIKarkosz, Wiktoria0RUKS Korona-Rawbud Rawicz

Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"Szachy są grą okrutną. Jeśli nie masz centrum to twój przeciwnik ma swobodną pozycję. Jeśli masz centrum, wtedy dopiero rzeczywiście musisz się o nie martwić."

~Siegbert Tarrasch

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2015